Ankieta

Słuchasz HH?

TAK
11 (42.3%)
NIE
15 (57.7%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 17, 2005, 10:32:07 am

Autor Wątek: Rap PL  (Przeczytany 202485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majeran

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 03, 2005, 21:39:58 pm »
niezparzeczalnie dla mnie numero uno jest O.S.T.R.y:)kozak straszny , jego free mnie po prostu rozpie... :) a tak poza tym to HEMP GRU ewentualnie wybrane twory K.A.S.T.A SQAD , 52 , WWO , ZIP , WSZ, a tak wogule to 2Pac 4 life!!!!!!!!!

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 03, 2005, 22:17:09 pm »
Cytat: "kun"
dzięku Bogu u nas nie ma takich durnych podziałów ... ey Legia wali Lecha itp ... geez . wszyscy powinni słuchać disco.


Ty sie chcesz z redakcja pozegnac :>?  A ja tyam wole dobry house i electro, hip hop polski to naprawde muzyka tepych intelktualnie blokowisk moim skromnym zdaniem. Dorabia sie ideologie do kiepskiej muzyki, slaba ideologie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 03, 2005, 22:19:53 pm »
TNW, a jak Twoja odpowiedz ma sie do zacytowanego przez Ciebie fragmentu postu ? poza tym nie pisalem nic o raperach pokroju Peji ( chociaz szacunek, za wywiad w Ultimie tez, hehe :D ). Nie slyszalem co prawda jego nowej plyty, ale po "Zycie Kurewskie" wnioskuje, ze tematyka utworow niestety sie nie zmienila. No ale nie musze go sluchac ! :D

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 03, 2005, 22:22:28 pm »
Cytat: "blancio_"
TNW, a jak Twoja odpowiedz ma sie do zacytowanego przez Ciebie fragmentu postu ? poza tym nie pisalem nic o raperach pokroju Peji ( chociaz szacunek, za wywiad w Ultimie tez, hehe :D ). Nie slyszalem co prawda jego nowej plyty, ale po "Zycie Kurewskie" wnioskuje, ze tematyka utworow niestety sie nie zmienila. No ale nie musze go sluchac ! :D

Że "dobre" nagranie trafia do szerokiego spectrum?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 03, 2005, 22:31:09 pm »
jesli chodzi o sformulowanie "nagrac cos dobrego ( co spodoba sie nie tylko ziomom spod bloku )" to bylo one zle :P To ze sie spodoba duzej liczbie osob nie oznacza, ze jest dobre. Chyba, ze chodzi Ci o cos innego ? ;] jak tak to sorry ale ciezki dzien mialem i juz nie kontaktuje. W Polsce osiaga sukces
a)cos o milosci, dyskotekach, imprezach itp.
b)strasznie przerysowane opowiadania zycia na ulicy z duza dawka wulgaryzmow, na pewno jakis Polski 50 cent stalby sie ulicznym "klasykiem" kolesi z lawek
c)reszta melodyjnych bzdetow jak numa numa jej :P

Lewik - apeluje o nieuogolnianie ;]

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 03, 2005, 22:38:16 pm »
Hmm jakiś polak z cyferkami... Wiem! 5 2 Dębiec to może być polski 50 Cent :wink:. A wszystko pewnie przez te blanty_ :P :wink:

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 03, 2005, 23:49:08 pm »
Cytat: "blancio_"
TNW, a jak Twoja odpowiedz ma sie do zacytowanego przez Ciebie fragmentu postu ? poza tym nie pisalem nic o raperach pokroju Peji ( chociaz szacunek, za wywiad w Ultimie tez, hehe :D ). Nie slyszalem co prawda jego nowej plyty, ale po "Zycie Kurewskie" wnioskuje, ze tematyka utworow niestety sie nie zmienila. No ale nie musze go sluchac ! :D



Ja też nowej płyty Peji nie słyszałem ale mam nadzieje , że będzie tak dobra jak Na Legalu gdyż to co chciał przekazać to mi przekazał bo go zrozumiałem .Peja wyszedł z przekazem nie to co inni np. jakiś borykson co spiewa że jest dumny że jego skura jest biała ... :?  Co to ku#wa ma znaczyć ?

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 04, 2005, 03:45:15 am »
cztery strony w jedend zien :shock: rekord :D polskiego hh teraz juz wogole nie slucham, w Poslce sluchalem, bylo TROSZKE fajnych "ziomkow" czy innych jak Pokahontaz, WWO, Tede i K.A.S.T.A. i w sumie tyle, reszta jakas kiszka byla, teraz slucham tylko "blingbling" i jak najbardziej mi to odpowiada, moze tresc tak samo kiczasta jak made in poland ale DUZO lepsze beaty i wogole, to trzeba "czuc" :wink:

aha, i lewik sie najlepiej zna na gatunkach 8) house rula!

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 04, 2005, 08:19:10 am »
Cytat: "kun"
Picartio ... dzieciaczku ... wróć do Fasolek ...

Nie przeginasz? To, że masz znaczek "praktykant", nie oznacza automatycznie, że możesz po każdym jechać. Pisze Ci to 24-letni pracoholik, DZIECIAKU :twisted:
A co do polskiego hip-chłopa - to miało sens tylko w połowie lat 90-tych - czysty spontan, teraz tylko każdy się pcha, żeby jego klipy były puszczane na Vivie (buerk).

Thug

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-03-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 04, 2005, 09:39:55 am »
"...jesteśmy blisko czy to slums czy bokowisko hip-hop przebija wszystko i jednoczy nas na przyszłość zapamiętaj tylko to to nie ważne jesteś z skąd ważne czy swój człowiek czy wciąż pod prąd...Slums Attack ‘98"

Ok każdy ma swój gust, spoko tytko proszę nie jedzcie po rzeczach na których wcale się nie znacie bo to żałosne.
Fakt w mediach jest nakreślona karykatura Rapu a większość kawałków latających po MTV  i VIVA to chłam ale nie mówcie mi za Slums, Molesta, Grammatik czy Ostry to tylko o hwdp bluntach i biedzie nawijają bo z tym się nigdy nie zgodzę.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 04, 2005, 10:07:33 am »
Cytat: "Thug"
"...jesteśmy blisko czy to slums czy bokowisko hip-hop przebija wszystko i jednoczy nas na przyszłość zapamiętaj tylko to to nie ważne jesteś z skąd ważne czy swój człowiek czy wciąż pod prąd...Slums Attack ‘98"

Ok każdy ma swój gust, spoko tytko proszę nie jedzcie po rzeczach na których wcale się nie znacie bo to żałosne.
Fakt w mediach jest nakreślona karykatura Rapu a większość kawałków latających po MTV  i VIVA to chłam ale nie mówcie mi za Slums, Molesta, Grammatik czy Ostry to tylko o hwdp bluntach i biedzie nawijają bo z tym się nigdy nie zgodzę.


Wybacz, ale może mnie oświecisz i napiszesz, kiedy ktoś może się na czymś "znać" wg. Ciebie???
Ja obstaję przy swoim - polski hip-hop był dla mnie ciekawym zjawiskiem i robił wrażenie w połowie lat 90-tych.

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 04, 2005, 10:45:22 am »
TNW widzę, że jesteś wielkim znawcą tematu. Nawet wiedziałeś, że pisałem temat pod jakimś dziwnym wpływem :twisted: Ale to jest nieważne!  Nie piszcie mi tu o PRODIGY, bo po pierwsze primo to nie jest hh, a po drugie primo ta kapela już się skończyła (przykład: ostatni album, gdzie tylko "girls" daje, ale pewnie się nie znam :P i mam to gdzieś) Dla mnie polski hh jest fenomenem na skalę krajową. Zgodzę się, że w większości teksty traktują jednoznacznie o CHWDP i jaraniu, lecz jeżeli ktoś jest w temacie, to znajdzie kilka dobrych kawałków, mających szerszy zakres tematyczny. Porównując polski hh do hh z zagranicy , to powiedzcie mi WIELCY ZNAWCY tematu, o czym nawijają czarnoskórzy raperzy zza oceanu??? Nie wiem o co Wam chodzi, bo oni też nawijają o rzeczywistości jaka rozgrywa się w ich kraju i o tym, że jest do bani. Czyż tak nie jest? A narzekacie, że w polskim hh jest mowa tylko o blokach, ćpaniu i o tym, że jest wszystko do dupy. Niestety taka jest prawda, tylko może niektórzy celowo nie wychodzicie z domów żeby się o tym nie przekonać. Dla mnie HH ma duże znaczenie, bo nie dość, że mówi prawdę, to w dodatku jest swego rodzaju srzeciwem na panujący w naszym kraju ustrój. W kraju gdzie nigdzie się nie mówi o prawdzie, media zatajają pewne fakty, HH może być lekarstwem. Ludzie obudźcie się! Chyba Wam się nie wydaje, że CHWDP to jest tak po prostu żeby na kogoś jechać (w tym przypadku policję)?
A co do czarnego hh, to mało słucham (to co mogę usłyszeć na Vivie lub MTV). Słucham polskiego hiphopu, bo on dotyczy m.in. mnie i wszystkich polaków oraz sytuacji w kraju. Czarni afroamerykanie niech pozostaną w Ameryce i niech śpiewają dla innych czarnych afroamerykanów o sytuacji w jakiej są. Mnie to niestety (a może i na szczęście) nie dotyczy. Koniec, kropka.

PS. http://pl.wikipedia.org/wiki/Hwdp

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 04, 2005, 11:13:22 am »
Węjdzcie na strone gdzie tłumaczą piosenki i zobaczycie o czym spiewają amerykanie. to co śpiewają podopa się ale i tak nie wiecie o czym oni mówią.
No i pamiętajcie że Kaczor Donald fajnym ziomalem jest :D

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 04, 2005, 14:21:07 pm »
a nie pomyslałes LapTop że ktos może znać angielski i rozumiec ich teksty bez "magicznych stronek"?

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 04, 2005, 14:29:15 pm »
Nie czepiaj się LapTopa  :evil:  bo jak miałeś 11 lat to też angielskiego nie znałeś  :twisted:

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 04, 2005, 15:07:52 pm »
mam 13lat i dośc dobrze znam angielski a co do magicznych stronek to pomyślałem że ktoś może znać angielski ale po tym co mówicie chyba nie zna nikt chodzi o to że jak byście znali angielski to byście zobaczyli że połowa piosenek amerykańskich jest taka sama tylko nie o Polsce tylko USA. O tym czy ktoś zna angielski kierowałem się tylko wypowiedziami które oznaczały że dużo wiecie o USA nie mówie że wiem więcej ale to i tak nie ma sensu bo i tak żaden z nas nie ma kompletnej racji.Tyle.

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 04, 2005, 15:15:59 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Nie czepiaj się LapTopa  :evil:  bo jak miałeś 11 lat to też angielskiego nie znałeś  :twisted:


Znałem :P Tyle.

Moze i śpiewaja o tym czy owym, ale trzeba przyznać, że HH "zza morza" jest napewno bogatszy w kwesti muzycznej i technicznej, tamtych piosenek mozna słuchać dla samego rytmu czasem

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 04, 2005, 15:16:03 pm »
Ej Szpiko, przeczytaj najpierw wszystkie moje posty, a potem wysnuwaj teorie, a raczej "teorie".

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 04, 2005, 15:19:33 pm »
Cytat: "morchol"
Cytat: "JimDeGriz"
Nie czepiaj się LapTopa  :evil:  bo jak miałeś 11 lat to też angielskiego nie znałeś  :twisted:


Znałem :P Tyle.

Moze i śpiewaja o tym czy owym, ale trzeba przyznać, że HH "zza morza" jest napewno bogatszy w kwesti muzycznej i technicznej, tamtych piosenek mozna słuchać dla samego rytmu czasem


To jest pewne jakby to działało w dwie strony że amerykanie brali by przykład z Polski... Buerk heheh :wink:

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 04, 2005, 15:22:55 pm »
taak juz widze takiego "spolszczonego" Snoop dogga - łysy, z bluzą HWDP i "popularnym" hiper_mocnym_bez_filtra w gębie

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 04, 2005, 16:07:07 pm »
Laptop powinienes poczekac pare lat na wypowiadanie sie, bo w tym wieku wiele sie nie rozumie (chociaz w moim tez :P ). Ciebie moze na razie rajcowac w hh np. klniecie ;D zreszta jak bylem w drugiej klasie gimnazjum ( a to juz starsze towarzystwo niz ty :P ) koles do mnie podchodzi i "ej, a duzo klna na tej plycie ? bo nie wiem czy brac" :P

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 04, 2005, 16:10:45 pm »
HH mnie nie rajcuje wole elektronike techno ale HH też słucham zagraniczny z polskiego lubie nie więcej niż 10 kawałków. pszekleństwa to oznaka szpanu że ty jetseś fajny bo tak gadasz ale pszeklinanie dla mnie jest głupie i chamskie i i tak nie kturzy nawet nie umieją pisać przeklaństwa np.  słowo na początku HWDP pisze się przez ch.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 04, 2005, 16:23:59 pm »
Ostatnio polski hip-hop coraz bardziej obniża poziom, bo pojawiają się ludzie żerujący na popularności tego gatunku muzyki (doniu, 18l, mezo i liber wymiatają :D ). Coraz mniej prawdy niesie ta muzyka. Podkłady też nie są na wysokim poziomie. Ale przecież nikt nie każe nam tego słuchać, ja zostaje przy paktofonice :D

Ps. Ty, laptop lepiej zwróć uwage na to jak sam piszesz i stawiaj przecinki bo się tego czytać nie da.

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 04, 2005, 16:39:08 pm »
Sorry jestem dyslektykiem :(

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 04, 2005, 16:41:17 pm »
BRZDĘK
:morchol spadł z krzesła:

taa 90% społeczeństwa to dyslektycy bo tak jest wygodnie, powiesz że jesteś i lacha na wszystko... od kiedy dyslekcja obejmuje interpunkcje?

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 04, 2005, 16:52:32 pm »
TNW: Jaj se ze mnie nie rób przecież wiem, że BB są z EC... Nie zrozumiałeś mnie, oprócz całego west coastu wielbię też BB.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 04, 2005, 16:54:28 pm »
Cytuj
taa 90% społeczeństwa to dyslektycy bo tak jest wygodnie, powiesz że jesteś i lacha na wszystko... od kiedy dyslekcja obejmuje interpunkcje?
co do pierwszej czesci postu to sie zgadzam, faktycznie - ktos nie umie pisac to zalatwia sobie po znajomosci papierek i czesc. Szkoda tylko, ze przez to ci prawdziwi dyslektycy cierpia :P a druga czesc - z tego co wiem, to obejmuje i nie tylko to. Wiedziales np. ze niektorzy dyslektycy maja problemy z odroznieniem 'na szybko' prawej strony od lewej , maja klopoty z koordynacja ruchowa, problemy z zapamietywaniem np. nazwisk itp. ? ;] niezly OT ale co tam :P

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 04, 2005, 16:56:15 pm »
Laptop, pójdziesz do pracy i co? Powiesz żeś dyslektyk? Ja tam lubię nu metal, ale tak to czasem akiegoś Cypress Hilla albo House of Pain zapuszczę.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 04, 2005, 17:30:29 pm »
Cytat: "mrpiki"
TNW: Jaj se ze mnie nie rób przecież wiem, że BB są z EC... Nie zrozumiałeś mnie, oprócz całego west coastu wielbię też BB.

Zrozumiałem piki, uspokój.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 04, 2005, 17:31:29 pm »
Cytat: "Ganon"
Laptop, pójdziesz do pracy i co? Powiesz żeś dyslektyk? Ja tam lubię nu metal, ale tak to czasem akiegoś Cypress Hilla albo House of Pain zapuszczę.

Cypress Hill to przykład na to jaki synkretyzm gatunkowy panuje w muzyce :P.

LapTop

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 04, 2005, 18:19:09 pm »
Prawdziwi dyslektycy? A co ja sztuczny jestem? Z powodu że ktoś ma problem z pisaniem to musicie cyrk robić? i co wy do cholery o mnie wiecie?

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 04, 2005, 18:48:09 pm »
Tarniak, mi chodziło o te starsze kawałki, a nie to gówienko co teraz jest. O takie hiciory jak: Low Rider, Insane in the brain, Dr. greenthumb czy Rap superstar.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 04, 2005, 19:03:04 pm »
Cytat: "Ganon"
Tarniak, mi chodziło o te starsze kawałki, a nie to gówienko co teraz jest. O takie hiciory jak: Low Rider, Insane in the brain, Dr. greenthumb czy Rap superstar.

No ale ja nie mówie o tym co teraz jest. Takie nuty jak "A man" czy "Can get the best of me" albo "Lighting Strikes" t oswoje lata mają, a też pokazują jak elastyczny są Sajpresi.

qufik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 04, 2005, 21:25:35 pm »
ci co tak mowia ze nie lubia polskiego hh to znaczy albo lubia rocka albo po rpsotu go malo razy sluchali.ja lubie rap i rock
a wogule amerykanie o tym samy spiewaja tylko ze my polacy nie rozumiem o czym. i sie nam podoba.w sluchujemy sie w rymy

skarajne przypadki
myslenia karalne
wypadki łapki
babki robcie
babki to
fuj lub
huj na to pluj
patrz na ten
gnój
------

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 04, 2005, 21:39:44 pm »
Cytat: "qufik"
ci co tak mowia ze nie lubia polskiego hh to znaczy albo lubia rocka albo po rpsotu go malo razy sluchali.ja lubie rap i rock

Mistrzu chciałem zauważyć, że jest więcej gatunków niż tylko rock. Ktoś może słuchać trance'u, disco, reagge, punku, metalu r n' b i nie lubić Hip-Hopu. I to, że twój angielski nie pozwala ci zrozumieć "czarnuchów" to nie znaczy, że Polacy go nie rozumieją, proste?

qufik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 04, 2005, 21:51:08 pm »
zieje ogniem
smok wieje
wiatr w lesie
kto zje soczyste laski
w szczupłe w pasie
wchłaniam mandarynki
a wtedy mowie mniam
warszawa powiada
ze poda mnie za
 dziada

no spoko ale przewaznie tak jest czesto
------

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 04, 2005, 21:54:49 pm »
...wstydu oszczędź

qufik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 04, 2005, 21:57:00 pm »
no ale czy ja powiedzialem ze nie rozumiem go?
 
ty balncio powiedz mi co to za opis....wstydu oszczędź
------

morchol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 04, 2005, 22:06:56 pm »
co to qwa jest? O_o
czat piętro wyżej, psychiatra ulice dalej

qufik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 04, 2005, 22:08:36 pm »
ej wyszyscy sa tacy przemadrzali a jak sami by robili......to by gowno zrobili
z takim nastwawieniem to daleko by polski hip-hop za szedl
wielkie cfaniaki wiekszosci zwasz nie ma pojecie jak to robi to sie zamknijcie ja tez wiec sie nie wymadrzazamy !!!!!!!!!!!!!!!
ale wogule co wyscie sie uwzieli na tego laptopa od samego poczatku noi co ze dyslektyk samijcie sie soba

ty idz do psychaitry

[miazga] dżizys człowieku, czy mi się wydaje czy do ciebie kompletnie nic nie dociera? :/ E-D-Y-C-J-A postów, powinieneś znać to wyrażenie bo ci je powtarzam za każdym razem jak napiszesz 3 posty z rzedu (czyli bardzo czesto). E-D-Y-C-J-A.
------