Autor Wątek: Castlevania: Lords of Shadow 2  (Przeczytany 166561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #320 dnia: Stycznia 15, 2014, 23:45:48 pm »
Widze, że ktoś mnie wyręczył z szotów z tego dema. Zdjęcia idealnie pokazują jakie ta giera ma słabe tekstury, ja jeszcze od siebie dodałbym tragicznie wyglądające niebo poziom wczesnych gier na PSXa, albo nawet gorzej. Po jedynce jako jednej z najładniejszych gier byłej generacji, która ode mnie ma zasłużoną 9 za grafe temu demowi moge dać 5 max 6 za wizualia. Wszystko nie licząc może postaci wyglada dużo gorzej, w ogóle ta gra wygląda jakby miała jakąś nałożoną kompresje, wali pikselozą strasznie. Oby poprawili oprawę bo jest źle i wydaje mi sie, że wszystkiemu winna jest ta nowa kamera niestety.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2014, 23:47:56 pm wysłana przez Kyokushinman »

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #321 dnia: Stycznia 15, 2014, 23:52:34 pm »
Widze, że ktoś mnie wyręczył z szotów z tego dema. Zdjęcia idealnie pokazują jakie ta giera ma słabe tekstury, ja jeszcze od siebie dodałbym tragicznie wyglądające niebo poziom wczesnych gier na PSXa, albo nawet gorzej. Po jedynce jako jednej z najładniejszych gier byłej generacji, która ode mnie ma zasłużoną 9 za grafe temu demowi moge dać 5 max 6 za wizualia. Wszystko nie licząc może postaci wyglada dużo gorzej, w ogóle ta gra wygląda jakby miała jakąś nałożoną kompresje, wali pikselozą strasznie. Oby poprawili oprawę bo jest źle i wydaje mi sie, że wszystkiemu winna jest ta nowa kamera niestety.

Taka jest prawda jak piszesz. Tragizm tekstur jest porażająca. Widziałem w tym demie wiele jeszcze słabych tekstur..w sumie to wszędzie..a chmury jak z Amigi. Chciałem zrobic im zdjęcie ale sa w ruchu i były by bardzo rozmazane. Co będzie w pełnej wersji to sie okaże..ale wątpię żeby coś sie zmieniło na lepsze..szkoda.....a miałem taka nadzieję, że grafika będzie chociażby  jak w jedynce..

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #322 dnia: Stycznia 15, 2014, 23:56:42 pm »
Mogłaby być nawet słabsza niz w jedynce, ale nie aż tak. Mam nadzieje, że chociaż tą pikselowatą kompresje zlikwidują w pełnej wersji.

Ukanio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-11-2013
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 12
  • Piszę prawdę
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #323 dnia: Stycznia 16, 2014, 00:02:06 am »
Mogłaby być nawet słabsza niz w jedynce, ale nie aż tak. Mam nadzieje, że chociaż tą pikselowatą kompresje zlikwidują w pełnej wersji.

Chyba straciłem nadzieję, że będzie chociażby taka sama grafika (tekstury) jak w jedynce..czasem cuda się zdarzają ale w tym przypadku mało prawdopodobne :/

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #324 dnia: Stycznia 16, 2014, 00:06:02 am »
Nie ma żadnych szans na takie super tekstury jak w jedynce.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #325 dnia: Stycznia 16, 2014, 00:17:04 am »
Mam nadzieję, ze na PC będzie lepiej to wyglądać i poziom 1 zachowają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #326 dnia: Stycznia 16, 2014, 00:19:18 am »
Kurwa mać, to się leczy! Dawać medyka! Wooooyeeek!!!

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #327 dnia: Stycznia 16, 2014, 00:21:59 am »
Mam nadzieję, ze na PC będzie lepiej to wyglądać i poziom 1 zachowają.
Z tego co gadał Cox to ma być dużo lepiej.

Kurwa mać, to się leczy! Dawać medyka! Wooooyeeek!!!
A Ty co już nerwica. Pogadać już normalnie nie można na temat grafy. Wszędzie sie musisz wpie**olić a nawet w giery nie grasz :lol:. Nie interesuje cie nie czytaj.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #328 dnia: Stycznia 16, 2014, 01:21:25 am »
Czuje sie jak za czasow BoBaNa i Kaszkietowego :wtf:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #329 dnia: Stycznia 16, 2014, 01:42:20 am »
Smieszne to :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #330 dnia: Stycznia 16, 2014, 01:43:39 am »
Perm skutecznie to wyleczy.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #331 dnia: Stycznia 16, 2014, 08:31:34 am »
Co do jakości grafiki to się po części tu zgodze z panami Dżekil i Hajd, że strasznie jakby rozpikselizowana jest ta grafika. Pomijając to o czym wspomniałem, to gierka naprawdę ślicznie wygląda. Do tego przecież w demie był napis, że DEMO NIE PRZEDSTAWIA OSTATECZNEJ JAKOŚCI PRODUKTU. Możliwe, że to poprawią i będzie git ;)

A co do rozmawiania z samym sobą (czy wynajmowania kolegów do pisania bzdur, whatever) to naprawdę jest to dość irytujące Kyokushinman. Ukanio zbliża się do bycia pierwszym na tym forum, którego zablokuje za używanie zbyt dużej ilości wielokropków - PRZECIEŻ TEGO kur** NIE DA SIĘ CZYTAĆ!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #332 dnia: Stycznia 16, 2014, 08:34:58 am »
Ukanio zbliża się do bycia pierwszym na tym forum
Spokojnie, niedługo zrobię z tym porządek, ale się jeszcze trochę pośmieję ;p

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #333 dnia: Stycznia 16, 2014, 08:37:04 am »
Sylvan już myśli nad nowym alter ego, bo zaraz mu się dwa kolejne konta na GO posypią.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #334 dnia: Stycznia 16, 2014, 09:01:39 am »
Wstyd i hańba...każdy powinien dostać taką samą szanse. Nie wolno kogoś wyśmiewać, tylko dlatego ze używa innych ustawień telewizora czy pisze do odbicia w lustrze. To jest DYSKRYMINACJA i ja sie z tym nie zgadzam..bede walczył z polskością na forumku, puki starczy mi sił. Każdy użytkownik powinien mieć także, szanse wybrać pod jakim nickiem chce pisać na forum i w jakim wątku. Wielu pokazało już, ze z wiekiem ich preferencje sie zmieniają. Wymienię tu użytkownika Windo czy użytkownika Oscyp, którzy to zrozumieli i wywalczyli swoje przedrostki. Oni pokazali, ze można walczyć ze stereotypami i zwyciężyć. Według badań statystycznych co czwarty użytkownik też ma takie potrzeby, nie możemy pozwolić aby wiekszość nakazywała prawa mniejszosci, nie idzmy do zacofanej rosji.. dążmy do zjednoczonej europy gdzie każdy ma dobrze ale ten w środku najlepiej. Ogłaszam także dzisiejszy dzień..dniem wielokropków..jakby kropki nie były potrzebne to by ich nie było na klawiaturze..

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #335 dnia: Stycznia 16, 2014, 09:22:04 am »
Lewak...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #336 dnia: Stycznia 16, 2014, 09:47:00 am »
Nie lubię slaszerko podobnych gierek = zero zainteresowania z mojej strony.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #337 dnia: Stycznia 16, 2014, 11:24:05 am »
Tak mi sie przypomniało, że w jednym z tych filmików co Ryo nie chciał oglądać wspominali, że fabuły starcza na około 20h - to mniej niż przy jedynce, która z tego co kojarzę zajęła mi około 30h na ukończenie :(

Nie lubię slaszerko podobnych gierek = zero zainteresowania z mojej strony.

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat gry :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #338 dnia: Stycznia 16, 2014, 11:28:31 am »
Ze "średniowiecza" do kuchni w maktusku, degradacja grafiki... Hmm, czy takie coś nie było przerabiane ~10 lat temu w płaczliwym diabełku?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #339 dnia: Stycznia 16, 2014, 11:32:05 am »
Wstyd i hańba...każdy powinien dostać taką samą szanse. Nie wolno kogoś wyśmiewać, tylko dlatego ze używa innych ustawień telewizora czy pisze do odbicia w lustrze. To jest DYSKRYMINACJA i ja sie z tym nie zgadzam..bede walczył z polskością na forumku, puki starczy mi sił. Każdy użytkownik powinien mieć także, szanse wybrać pod jakim nickiem chce pisać na forum i w jakim wątku. Wielu pokazało już, ze z wiekiem ich preferencje sie zmieniają. Wymienię tu użytkownika Windo czy użytkownika Oscyp, którzy to zrozumieli i wywalczyli swoje przedrostki. Oni pokazali, ze można walczyć ze stereotypami i zwyciężyć. Według badań statystycznych co czwarty użytkownik też ma takie potrzeby, nie możemy pozwolić aby wiekszość nakazywała prawa mniejszosci, nie idzmy do zacofanej rosji.. dążmy do zjednoczonej europy gdzie każdy ma dobrze ale ten w środku najlepiej. Ogłaszam także dzisiejszy dzień..dniem wielokropków..jakby kropki nie były potrzebne to by ich nie było na klawiaturze..
PUKI co, to Ty walcz o platynki, bo cała wieś gra na dwóch konsolach, a i tak masz mniej, ha!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #340 dnia: Stycznia 16, 2014, 11:41:38 am »
Tak mi sie przypomniało, że w jednym z tych filmików co Ryo nie chciał oglądać wspominali, że fabuły starcza na około 20h - to mniej niż przy jedynce, która z tego co kojarzę zajęła mi około 30h na ukończenie
Mi chyba właśnie coś koło 20.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #341 dnia: Stycznia 16, 2014, 12:16:26 pm »
Wstyd i hańba...każdy powinien dostać taką samą szanse. Nie wolno kogoś wyśmiewać, tylko dlatego ze używa innych ustawień telewizora czy pisze do odbicia w lustrze. To jest DYSKRYMINACJA i ja sie z tym nie zgadzam..bede walczył z polskością na forumku, puki starczy mi sił. Każdy użytkownik powinien mieć także, szanse wybrać pod jakim nickiem chce pisać na forum i w jakim wątku. Wielu pokazało już, ze z wiekiem ich preferencje sie zmieniają. Wymienię tu użytkownika Windo czy użytkownika Oscyp, którzy to zrozumieli i wywalczyli swoje przedrostki. Oni pokazali, ze można walczyć ze stereotypami i zwyciężyć. Według badań statystycznych co czwarty użytkownik też ma takie potrzeby, nie możemy pozwolić aby wiekszość nakazywała prawa mniejszosci, nie idzmy do zacofanej rosji.. dążmy do zjednoczonej europy gdzie każdy ma dobrze ale ten w środku najlepiej. Ogłaszam także dzisiejszy dzień..dniem wielokropków..jakby kropki nie były potrzebne to by ich nie było na klawiaturze..
PUKI co, to Ty walcz o platynki, bo cała wieś gra na dwóch konsolach, a i tak masz mniej, ha!
można coś wygrać?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #342 dnia: Stycznia 16, 2014, 13:54:31 pm »
Co do jakości grafiki to się po części tu zgodze z panami Dżekil i Hajd, że strasznie jakby rozpikselizowana jest ta grafika. Pomijając to o czym wspomniałem, to gierka naprawdę ślicznie wygląda. Do tego przecież w demie był napis, że DEMO NIE PRZEDSTAWIA OSTATECZNEJ JAKOŚCI PRODUKTU. Możliwe, że to poprawią i będzie git ;)

A co do rozmawiania z samym sobą (czy wynajmowania kolegów do pisania bzdur, whatever) to naprawdę jest to dość irytujące Kyokushinman. Ukanio zbliża się do bycia pierwszym na tym forum, którego zablokuje za używanie zbyt dużej ilości wielokropków - PRZECIEŻ TEGO kur** NIE DA SIĘ CZYTAĆ!
Pisze w spoiler bo niektórzy się za bardzo denerwują, zwłaszcza Ci młodsi. Tak więc aby ich nie urazić to lepiej niech nie czytają.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #343 dnia: Stycznia 16, 2014, 14:04:06 pm »
Pisze w spoiler bo niektórzy się za bardzo denerwują, zwłaszcza Ci młodsi. Tak więc aby ich nie urazić to lepiej niech nie czytają.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No to przecież napisałem, że ten pikselowaty i ziarnisty obraz mi najbardziej przeszkadzał, ale ogólnie gdyby to poprawili to może być z tego naprawdę ładna gra. Pisałem ogólnie bo nie chce mi się dopierdalać do każdej tekstury z osobna. Wiem i to mnie martwi, że gra wygląda źle póki co, ale jeśli przełknąć tą ziarnistą i pikselową grafę to efekty i partikle itd wyglądają nieźle. Tylko że tak jakby w niskiej rozdzielczości to wszystko się dzieje. Podbiją rozdziałkę i wyeliminują ta pikseloze to będzie śliczniutko. Powtórzę ponownie - napisałem wcześniej, że się zgadzam, ze to wszystko jest jakby rozpikselizowane w demie, ale pod spodem gdyby to wyeliminować są naprawdę ładne efekty cząstkowe, które cierpią jedynie przez tą ziarnistość. No a jak już napisałem, że rozumiem Wasze bóle to przeszedłem do drugiej części wypowiedzi pisząc, że "pomijając to co już napisałem" grafa (bądź "wizualia" czy "efekty") jest ładna. Teraz lepiej?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #344 dnia: Stycznia 16, 2014, 14:06:55 pm »
I te screeny co mają niby reprezentować? :lol: Robione aparatem foty przejaskrawionego TV...

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #345 dnia: Stycznia 16, 2014, 14:18:28 pm »
Pisze w spoiler bo niektórzy się za bardzo denerwują, zwłaszcza Ci młodsi. Tak więc aby ich nie urazić to lepiej niech nie czytają.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No to przecież napisałem, że ten pikselowaty i ziarnisty obraz mi najbardziej przeszkadzał, ale ogólnie gdyby to poprawili to może być z tego naprawdę ładna gra. Pisałem ogólnie bo nie chce mi się dopierdalać do każdej tekstury z osobna. Wiem i to mnie martwi, że gra wygląda źle póki co, ale jeśli przełknąć tą ziarnistą i pikselową grafę to efekty i partikle itd wyglądają nieźle. Tylko że tak jakby w niskiej rozdzielczości to wszystko się dzieje. Podbiją rozdziałkę i wyeliminują ta pikseloze to będzie śliczniutko. Powtórzę ponownie - napisałem wcześniej, że się zgadzam, ze to wszystko jest jakby rozpikselizowane w demie, ale pod spodem gdyby to wyeliminować są naprawdę ładne efekty cząstkowe, które cierpią jedynie przez tą ziarnistość. No a jak już napisałem, że rozumiem Wasze bóle to przeszedłem do drugiej części wypowiedzi pisząc, że "pomijając to co już napisałem" grafa (bądź "wizualia" czy "efekty") jest ładna. Teraz lepiej?
Tak zdecydowanie jest teraz lepiej. Mnie jakość tekstur jednak bardzo boli może dlatego że jedynka w tym temacie zmiatała większość gier.

Poza tym gdzie Ty tam widziałeś ładne efekty cząsteczkowe, wymień chociaż jeden?
Pomijając już to wszystko demo wygląda jak strasznie skompresowany film. To jednak powinni poprawić a wówczas może jakoś się pogodzę ze słabą grafą tego tytułu.

I te screeny co mają niby reprezentować? :lol: Robione aparatem foty przejaskrawionego TV...
Tekstur nie zmienisz nawet podczas rozmazania wszystkiego w trybie gra.
No, chyba że dasz ostrość minimalną jak Juras to wtedy tak jakości takstur nawet nie będzie widać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2014, 14:21:17 pm wysłana przez Kyokushinman »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #346 dnia: Stycznia 16, 2014, 14:35:35 pm »
Poza tym gdzie Ty tam widziałeś ładne efekty cząsteczkowe, wymień chociaż jeden?

Płomienne pięści Gabriela ;)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #347 dnia: Stycznia 16, 2014, 18:08:59 pm »
Tekstur nie zmienisz nawet podczas rozmazania wszystkiego w trybie gra.
No, chyba że dasz ostrość minimalną jak Juras to wtedy tak jakości takstur nawet nie będzie widać.
No, no. Mam tak niską ostrość, że ostatnio grając w DA2 widziałem Ni No Kuni.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 112
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #348 dnia: Stycznia 16, 2014, 18:37:54 pm »
Całkiem możliwe.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #349 dnia: Stycznia 16, 2014, 22:40:51 pm »
O kur**, teraz dopiero wlazłem do tego tematu. :mad: Co tu się dzieję się? :lol: Windo, banujesz tych grzbietów?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #350 dnia: Stycznia 16, 2014, 22:55:08 pm »
Nie chce mi się, czyń waść co trzeba.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #351 dnia: Stycznia 16, 2014, 23:06:21 pm »
Done. :angel:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #352 dnia: Stycznia 16, 2014, 23:33:11 pm »
Co, znowu Kyo zbanowany?  :-?

Co do tych screenów, to nie wygląda za fajnie. Ale wydaje mi się, że w pierwszej części nie było wcale wiele lepiej, więc jak dla mnie to norma i standard na PS360. Całokształt jednak nadrabia i można devom wybaczyć.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #353 dnia: Stycznia 17, 2014, 04:01:12 am »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #354 dnia: Stycznia 17, 2014, 06:38:03 am »
Znajac polityke ostatnich lat japonskich firm(podgrzewanie ..."suszi") to edycja CLOS2 ps4 powstanie na FE.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #355 dnia: Stycznia 23, 2014, 13:03:04 pm »
Cytuj
The Dragon rises later today at 2:00 PM (GMT)! Stay tuned for the brand new Castlevania: Lords of Shadow 2 Trailer!

Czyli u nas o której?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 23, 2014, 15:01:01 pm »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 23, 2014, 15:18:00 pm »
ALE MIÓD! :O

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #358 dnia: Stycznia 23, 2014, 15:18:50 pm »
Jaram się jak... w sumie to nawet nie wiem jak co :D

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Castlevania: Lords of Shadow 2
« Odpowiedź #359 dnia: Stycznia 23, 2014, 15:30:48 pm »
Ale zajebioza, już jestem spokojny o klimat :D