Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #760 dnia: Grudnia 22, 2008, 15:53:16 pm »
Co to ma wspolnego z teoriami spiskowymi?

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #761 dnia: Stycznia 07, 2009, 00:00:34 am »
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #762 dnia: Stycznia 07, 2009, 07:18:33 am »
Od lat się o tym mówi, praktycznie nikt nie chce słuchać i zrozumieć (albo nawet nie próbuje).
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #763 dnia: Stycznia 07, 2009, 09:54:16 am »
Od lat się o tym mówi, praktycznie nikt nie chce słuchać i zrozumieć (albo nawet nie próbuje).

A o czym jest ten filmik bo nie mam mozliwosci teraz tego obejrzec!?

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #764 dnia: Stycznia 07, 2009, 10:24:25 am »
Ogólnie 11 września, banki centralne, planowane chipy, równouprawnienie kobiet (jako pomyśle na opodatkowanie dodatkowych 50% osób), o budowaniu rządu światowego, zniewoleniu ludzi, planach zmniejszenia populacji o jakąś połowę ("bo ludzi jest za dużo"), a euro i amero itp. itd.
Czyli dokładnie o tym o czym np. można poczytać u Korwina-Mikke czy obejrzeć w Zeitgeist.

Wszystko praktycznie oparte na jego przyjaźni z jednym z Rockefellerów, z którym to miał wiele szczerych rozmów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2009, 10:25:56 am wysłana przez Milford_Cubicle »
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #765 dnia: Stycznia 07, 2009, 10:39:09 am »
Ogólnie 11 września, banki centralne, planowane chipy, równouprawnienie kobiet (jako pomyśle na opodatkowanie dodatkowych 50% osób), o budowaniu rządu światowego, zniewoleniu ludzi, planach zmniejszenia populacji o jakąś połowę ("bo ludzi jest za dużo"), a euro i amero itp. itd.
Czyli dokładnie o tym o czym np. można poczytać u Korwina-Mikke czy obejrzeć w Zeitgeist.

Wszystko praktycznie oparte na jego przyjaźni z jednym z Rockefellerów, z którym to miał wiele szczerych rozmów.

Redukcja ludnosci caly czas trwa, zarazy w afryce, male konflikty-zbrojne, zatrute produkty spozywcze, glod. Rzad swiatowy, jesli jeszcze nie istnieje, to raczej to bedzie cos jak UE + USA + Chiny (jeszcze pewnie Jap. i Korea)a reszta zostanie olana. Teraz na swiecie mamy w sumie 2 przeciwne obozy USA i przyjaciele vs. Rosja i przyjaciele.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #766 dnia: Stycznia 07, 2009, 12:02:19 pm »
Bla bla bla, niby spiski naokoło, plany zmniejszenia populacji o połowę, a każdego dnia liczba ludzi na Ziemi powiększa się o ~7 milionów. Krótko mówiąc: bullshit panowie, bullshit.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #767 dnia: Stycznia 07, 2009, 12:11:07 pm »
Bla bla bla, niby spiski naokoło, plany zmniejszenia populacji o połowę, a każdego dnia liczba ludzi na Ziemi powiększa się o ~7 milionów. Krótko mówiąc: bullshit panowie, bullshit.

Ale zwroc uwage, ze stara Europa cierpi na niz demograficzny! Nie wiem jak jest w USA !? Szybko przybywa ludzi w Azji - Indie i Chiny - ale tez smiertelnosc tam jest duza. Walcza tam z glodem itp. Tam przeciez sie pojawila (azja) ptasia grypa - mam takie male przypuszczenie, ze ta zmutowana wersja ptasiej grypy tez uderzy najpierw w tamtym regionie, a epidemia smiertelnej choroby w tamtych rejonach azji to kilka set milionow trupow w krotkim czasie!

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #768 dnia: Stycznia 07, 2009, 12:34:11 pm »
Bla bla bla, niby spiski naokoło, plany zmniejszenia populacji o połowę, a każdego dnia liczba ludzi na Ziemi powiększa się o ~7 milionów. Krótko mówiąc: bullshit panowie, bullshit.
Usiądź, obejrzyj, przeanalizuj fakty i pomyśl. Jednego się przyczepiłeś, zmniejszenia populacji, a reszta? Poza tym poczekaj aż powstanie (jeśli w ogóle, oby nie) rząd światowy, wtedy pogadamy o tym czy plan zmniejszenia wszedł w życie czy nie.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #769 dnia: Stycznia 07, 2009, 12:58:29 pm »
Bla bla bla, niby spiski naokoło, plany zmniejszenia populacji o połowę, a każdego dnia liczba ludzi na Ziemi powiększa się o ~7 milionów. Krótko mówiąc: bullshit panowie, bullshit.
Usiądź, obejrzyj, przeanalizuj fakty i pomyśl. Jednego się przyczepiłeś, zmniejszenia populacji, a reszta? Poza tym poczekaj aż powstanie (jeśli w ogóle, oby nie) rząd światowy, wtedy pogadamy o tym czy plan zmniejszenia wszedł w życie czy nie.


Szczerze nie wyobrazam sobie Rzadu Swiatowego!? Nie mam pojecia jak by to mialo wygladac ! Zbyt wiele krajow ma zbyt rozbierzne interesy!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #770 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:34:23 pm »
tak jak ponad 20 krajów Unii Europejskiej hehe . Orwell przewidział państwo policyjne już paręd dekad temu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #771 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:45:35 pm »
tak jak ponad 20 krajów Unii Europejskiej hehe . Orwell przewidział państwo policyjne już paręd dekad temu .

Ale te 20 panstw EU ma podobne korzenie kulturowe i religijne, wywodzi sie praktycznie z jednej starszej cywilizacji. Wiec zly argument.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #772 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:59:06 pm »
no to już raczej jest już pomieszanie kultur i religii w imię tolerancji . Polska jest raczej jedynym chlubnym przypadkiem gdzie 90% społeczeństwa to Poalcy .

Poza tym raz piszesz
Cytuj
Rzad swiatowy, jesli jeszcze nie istnieje, to raczej to bedzie cos jak UE + USA + Chiny (jeszcze pewnie Jap. i Korea)a reszta zostanie olana.
a po 2 godzinach
Cytuj
Szczerze nie wyobrazam sobie Rzadu Swiatowego!? Nie mam pojecia jak by to mialo wygladac ! Zbyt wiele krajow ma zbyt rozbierzne interesy!

Zdecyduj się w końcu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #773 dnia: Stycznia 07, 2009, 15:10:37 pm »
Czy moze istniec organizacja bardzo wplywowa, tak moze ona istniec - o to mi bardziej chodzilo, zle sie wyrazilem. To do pierwszej wypowiedzi, co do drugiej, chodzi mi o korzenie i pochodzenie naszych politykow, nie tylko o spoleczenstwo.

Wyobrazmy sobie Rzad swiatowy, Chiny - potezny kraj, komunistyczny, ale zdolny do ustepstw, Rosja - tu nigdy pewnosci nie ma jak to tam naprawde jest, USA - napewno by chcialo wiesc wiodaca role z uwagi na swoj potencjal militarny jak i gospodarczy, Indie - kraj jeszcze kilkanascie lat za chinczykami jesli chodzi o rozwoj, ale takze z wielkim potencjalem, kraje arabskie, nie wielkie ale z mocna karta przetargowa ropa. Nie wierze aby taki miks sie udal, zapewno w takiej organizacji chcialy by miec swoje glosy kraje Amer. Pld. i Afryki. O EU nie wspomnialem bo wszyscy wiemy jak tu jest.

W wielu przypadkach pojawialy by sie konflikty interesow, wyznan, panstwa rozwijajace sie maja zupelnie inne cele niz panstwa juz rozwiniete itp. taki rzad globalny nie przetrwalby zbyt dlugo.

Co innego natomiast, jesli istnialby pol-jawny lub zupelnie tajny "rzad" - uklad, w sklad ktorego wchodzilyby przychylne sobie mocarstwa, taki uklad moglby istniec i byc prowokatorem wiekszosci powaznych zdarzen na naszej planecie. Calkiem realne. W sklad takiego rzadu/oragnizacji wchodzic musialy by kraje bardzo sobie bliskie.

Ja stawiam na USA + UK + xxx

Cytuj
Polska jest raczej jedynym chlubnym przypadkiem gdzie 90% społeczeństwa to Poalcy .

btw. to patrz w Iranie jest prawie 100% Iranczykow, w Koreii Pol. prawie 100% Koreanczykow itp. To rzeczywiscie powod do chluby, ze ludzie z zagranicy boja sie/nie sa chetni/nie maja po co przyjezdzac do Polski.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #774 dnia: Stycznia 07, 2009, 15:19:09 pm »
Najlepiej nasprowadzać sobie brudasów i bać się wyjść na ulicę, jak to ma miejsce np. we Francji  8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybra?„c??w ;]
« Odpowiedź #775 dnia: Stycznia 07, 2009, 15:22:13 pm »
Najlepiej nasprowadzać sobie brudas??w i bać się wyj?›Ä‡ na ulicę, jak to ma miejsce np. we Francji  8)

Mozna sie tez zupelnie lub prawie zupelnie odizolowac - jak to ma miejsce w Iranie i Koreii Pol. Gdzie ktokolwiek z zagranicy boii sie przyjechac. Metka kraju ksenofobicznego czy rasistowskiego nie jest wcale rzecza dobra. Wbrew temu co niektorzy mysla.


http://wiadomosci.onet.pl/1892425,441,smiercionosny_wirus_zbiera_krwawe_zniwo,item.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #776 dnia: Stycznia 07, 2009, 15:27:37 pm »
Nikt nie mówi, że mamy się zupełnie izolować, ale więcej emigrantów nie jest nam do niczego potrzebne.

PS: Tu nie chodzi o rasizm i ksenofobię. Wystarczyłoby podnieść socjal  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #777 dnia: Stycznia 07, 2009, 15:54:47 pm »
to nie zawsze jest argument przyjazdu do danego kraju, patrz ilu polakow wyjechalo z naszego pieknego kraju !? I pewien jestem, ze tylko maly odsetek korzysta z socjalu w kraju do ktorego wyjechal. Jest taka metka przyszyta czarnym, przedewszystkim im, do tego jeszcze muzulmanom. Po czesci napewno prawdziwa, ale nie wszyscy tak postepuja.

btw. no w Polsce mamy taki socjal ze Polak z niego nie przezyje - kolejny powod do dumy.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #778 dnia: Stycznia 07, 2009, 16:30:10 pm »
Bla bla bla, niby spiski naokoło, plany zmniejszenia populacji o połowę, a każdego dnia liczba ludzi na Ziemi powiększa się o ~7 milionów. Krótko mówiąc: bullshit panowie, bullshit.

Ale zwroc uwage, ze stara Europa cierpi na niz demograficzny! Nie wiem jak jest w USA !? Szybko przybywa ludzi w Azji - Indie i Chiny - ale tez smiertelnosc tam jest duza. Walcza tam z glodem itp. Tam przeciez sie pojawila (azja) ptasia grypa - mam takie male przypuszczenie, ze ta zmutowana wersja ptasiej grypy tez uderzy najpierw w tamtym regionie, a epidemia smiertelnej choroby w tamtych rejonach azji to kilka set milionow trupow w krotkim czasie!
Ekhem, owszem, w bogatych europejskich społeczeństwach jest zdecydowany niż, ale czy to oznacza że Rząd Światowy próbuje zredukować liczbę ludności o połowę ?  :-D

Zresztą, co to w ogóle za pomysł - Rząd Światowy. Od zawsze było tak, że jak car Rosji chciał spiskować z kimś, to robił to bez żadnych oporów, a gdy Hitler chciał zredukować liczbę żydów to jakoś nie musiał powoływać Parlamentu Światowego. Chiny będą chciały zredukować liczbę ludności to i to zrobią (co się notabene właśnie dzieje) bez jakiegoś potajemnego spiskowania w rządzie światowym. Rząd Światowy powstał w głowach tych samych osób które udowadniają, że 11/9 był sprawną akcją amerykańskiego rządu.

Jak co to mówmy o G8 a nie wymyślnej teorii rządu światowego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #779 dnia: Stycznia 07, 2009, 16:51:00 pm »
btw. no w Polsce mamy taki socjal ze Polak z niego nie przezyje - kolejny powod do dumy.

Oczywiście, bo socjal to nie sposób na życie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #780 dnia: Stycznia 07, 2009, 16:55:35 pm »
No ja wiem, ze socjal to nie sposob na zycie, ale co najgorsze w Polsce nawet osoba autentycznie potrzebujca wsparcia panstwa dostaje jalmuzne, ktore nie starczy na nic!

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #781 dnia: Stycznia 07, 2009, 20:56:53 pm »
11/9 to fikcja!
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #782 dnia: Stycznia 07, 2009, 21:08:12 pm »
11/9 to fikcja!


Ty tez jestes fikcja!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #783 dnia: Stycznia 07, 2009, 22:14:28 pm »
Ja słyszałem, że to hologram był.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #784 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:08:29 pm »
Ja słyszałem, że to hologram był.

jest taki film na którym rozbicie samolotu wygląda "dziwnie"
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #785 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:09:23 pm »
Ja słyszałem, że to hologram był.

jest taki film na którym rozbicie samolotu wygląda "dziwnie"


Czyli tam nie bylo zadnego samolotu, ba zaden budynek sie nie zawalil.... moja teoria - D. Coperfield za tym stoii.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #786 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:20:56 pm »

: Styczeń 08, 2009, 14:12:58 pm
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #787 dnia: Stycznia 08, 2009, 18:47:59 pm »
Przecież to sprawka UFO zabrali wieże WTC jako pamiątkę.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #788 dnia: Kwietnia 30, 2009, 08:23:34 am »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #789 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:45:53 am »
Wystarczy mi że przeczytałem opis:
Cytuj
The Obama Deception (Obama - Wielkie Oszustwo) to mocny film dokumentalny, który burzy doszczętnie mit Baracka Obamy jako człowieka pracującego w interesie amerykańskiego społeczeństwa. Fenomen Obamy to oszustwo starannie zaplanowane przez dowódców Nowego Porządku Świata.

Obama przedstawiany jest jako zbawca na czas kryzysu, jednak jego rzeczywistym celem jest próba nakłonienia społeczeństwa do akceptacji globalnego niewolnictwa. Osiągnęliśmy kluczowy moment w planach wdrażania Nowego, Orwellowskiego Porządku Świata i jedynie poprzez demaskowanie oszustw możemy ocalić wolność. To właśnie robi ten film: odkrywa fakty - kto tak naprawdę stoi za Obamą i wskazuje kłamstwa, których już zdążył się on dopuścić. Szeroko omawia także powiązania Baracka Obamy z ośmiornicą wielkiej światowej finansjery, która dzięki celowo wywołanemu przez siebie kryzysowi i marionetkowym politykom plądruje doszczętnie światową ekonomię.

Ja p*****ę.....

To kim są ci dowódcy nowego świata?  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #790 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:47:03 am »
No masonami. Na tym cała teoria spiskowa polega. Barack częścią Wall Street, a Wall Street częścią masonów. To takie proste przecież. :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #791 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:59:40 am »
Cytuj
No masonami

Nie chciałem używac tego słowa, bo jeszcze się okaże że i to forum obserwują i co wtedy...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #792 dnia: Kwietnia 30, 2009, 11:04:19 am »
ciekawy dokument o Obamie , idealny przy porannej kawie  :cool:
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=Alex+Jones+-+Obama%3A+Wielkie+Oszustwo&aq=f

Strasznie brutalne zdjęcia (szczególnie zbliżenie przy zabójstwie Kennedy'ego). Ciekawy dokument uzupełniający trzecią część w Zeitgeist.
Jest nawet wzmianka o braciach Kaczyńskich w tym dokumencie. Odnosi się ona do tarczy rakietowej. Pamiętamy jak za rządów PiS lizaliśmy dupę USA.

@_Music
Poczytaj sobie o grupie Bilderberd, komisji trójstronnej i jej założycielach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2009, 12:40:14 pm wysłana przez MarcePan »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #793 dnia: Maja 01, 2009, 09:35:10 am »
No masonami. Na tym cała teoria spiskowa polega. Barack częścią Wall Street, a Wall Street częścią masonów. To takie proste przecież. :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_Rezerwy_Federalnej_USA to niby też jest fikcją ?? Najlepiej odrzucić iny punkt widzenia bo tak wygodniej prawda ?
zastnawiającym jest dla mnie również kilka faktów:
1)Jones wybrał sie w czerwcu 2006 do Ottawy by sprawdzić co też kombinuje elita . Pojawiło się wiele znamienitych nazwisk w tym pani Clinton . 2 lata pozniej nastąpił kryzys gospodarczy podobny do tego z lat 20-tych .
2)Prezydenci się zmieniają a niektórzy pozostają na swych stanowiskach .
3)Jak ktoś pod pretekstem bycia terrorystą (każdego obywatela biorą teraz za kryminalistę) może mieć zakaz posiadania broni pomimo , że NIGDY nie był notowany w kartotekach .

I jeszcze oprócz tego na sam koniec smakołyk . Powinien zaciekawić tych sceptycznych zwłaszcza http://en.wikipedia.org/wiki/Telecoms_Package
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #794 dnia: Maja 01, 2009, 15:47:18 pm »
Ale o co Ci znowu chodzi? Czy ja napisałem, że to nie prawda? Po prostu mnie rozśmieszyło mnie, że ktoś robi o oczywistych rzeczach filmiki. :cool:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 02, 2009, 09:56:37 am »
nie wiem czy nadaje się do tego tematu ale ch tam.

wczoraj wreszcie obejrzałem Kod da vinci. ale G Ó W N O.
ani wartości spiskowej za bardzo nie ma w sobie, nie mówiąc już o sprzecznościach w samym filmie, ech szkoda gadać. a myślałem, ze mnie zaskoczy:/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 580
  • Reputacja: 252
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #796 dnia: Maja 05, 2009, 12:26:10 pm »
Dokładnie, przereklamowany tytuł , jak mało co. A całość taka bez ładu i składu, choć samo założenie teorii niczego sobie, ale raczej obrazoburcze, niż porywające.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #797 dnia: Czerwca 26, 2009, 20:51:15 pm »
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #798 dnia: Sierpnia 01, 2009, 22:30:54 pm »



moim zdaniem intryga zbyt grubymi nićmi szyta , ale zastanawiają mnie te zgony wśród bezdomnych w Polsce . Informacja tak samo paranoiczna jak sama pandemia grypy , ale musze baczniej prześledzić sprawę by dać ostateczny werdykt .

edit:
http://www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html
coś jednak jest na rzeczy .
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2009, 22:33:00 pm wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #799 dnia: Sierpnia 01, 2009, 23:02:23 pm »
O kur** jay jay co to jest  :shock: