Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 85973 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #680 dnia: Grudnia 29, 2020, 10:15:46 am »
Coś więcej z mojej strony. Na cybera mocno czekałem, lubię te klimaty, a że przy okazji jeszcze biorą się za to Redzi, którzy zrobili bardzo dobrego wiedźmina, to potęgowało to hajp. Ale im bliżej premiery obawiałem się, że coś może nie wyjść, a ukrywanie wersji konsolowych praktycznie do końca mocno sugerowało, że może być różnie. No i cóż, finalnie gra nie spełniła w pełni moich oczekiwań, nie jest to z pewnością żadne arcydzieło jak niektóre pismaki sugerują, a wyznaczanie standardów to może tylko miasto i kontrola jakości w firmie Oczywiście trochę przesadzam, ale to gra pełna skrajności, gdzie świetny element koliduje z tym ledwie poprawnym. Niżej moje plusy i minusy, drobne przemyślenia i aha, Wiedźmin był lepszy

Na plus stanowczo miasto, czegoś lepszego to w grach nie widziałem, jego projekt, wykonanie to mistrzostwo świata. Wieczorne spacery po mieście to sama przyjemność i wieczne robienie fotek. Osoby odpowiedzialne za świat spokojnie powinny dostać solidne premie. Tutaj ciężko znaleźć nudne miejsca, do każdego się przyłożono z wielką starannością. Miasto jest też wielopoziomowe, dzięki czemu jest naprawdę ogromne. I ta cała magia działa do czasu, aż sobie uświadomimy ten drugi element miasta, czyli npc i poboczne aktywności. Kiedy bawimy się w symulator chodzenia, jest fajnie, kiedy chcemy coś z tym miastem porobić, to robi się nijako. Wszystkie postacie chodzące po świecie się po prostu nas boją, nie mają żadnych rzeczy do roboty, ot teleportują się ( często dosłownie ) przed oczami i idą przed siebie, machnij ręką, to znikają. O policji szkoda przypominać, bo najgorzej wykonany element w tej grze, już GTA 3 robiło to lepiej, już mogli po prostu nie wrzucać tego do gry. To samo z aktywnościami, po prostu ich nie ma za bardzo, można czyścić punkty jak w assasinie, no ale nie oszukujmy się, nie jest to nic ciekawego. A co do aktywności to brakuje mi właśnie elementu niespodzianki w tej grze, odwiedzanie nowych miejsc niewiele daje, bo nic tam nie ma zazwyczaj, żadnego zadania pobocznego ( bo większość na telefon ), nic, tylko npc na jedno zdanie. Aż by się chciało ten klimat chłonąć mocniej, wpaść do baru przy drodze, zgarnąć zadanie, czy po prostu z kimś pogadać, ale to nie tutaj. Brakuje mi mocno tego elementu z wiedźmina, kiedy wpadałem do wioski, zbierałem kontrakt, brałem zadanie i poznawałem historie i otoczenie tego miejsca. Więc dostajemy piękny świat, ale pełny bezmózgich npców, z brakiem możliwości interakcji, więc wydaje się po prostu "wielki ale martwy"

Same zadania też podobnie co świat, o ile są wykonane świetnie, rozmowy, prowadzenie misji i humor typowy redom, to sposób ich otrzymywania wybrali najgorszy z możliwych. Ciągle jakieś smsy, ktoś dzwoni, ja typa nawet nie znam, ale kit, mam misję i nie wiem o co chodzi. Kończę kilka misji głównych, a w dzienniku narąbane zadaniami pobocznym i kontraktami. A mogli większość tych misji umieścić właśnie gdzieś w mieście, przy eksploracji. Co do misji to warto wspomnieć o samych rozmowach, bo to w końcu nie jest stanie w miejscu i obserwowanie scenki. Aktywnie uczestniczymy w rozmowie, poruszamy się po pokoju/świecie, co dodaje bardzo dużo do klimatu. Możemy rozmawiać z postacią i patrzeć jej w oczy, bądź zwiedzać pokój, jak dla mnie super rozwiązanie i poproszę tak w każdej grze w trybie fpp. Co do misji, to warto wspomnieć o głównym wątku, jest po prostu krótki, więc nie polecam się rozpędzać za szybko, a i same zakończenia na koniec, raczej z tych mało zaskakujących jak dla mnie. To co robiliśmy wcześniej, ma bardzo znikomy wpływ na koniec, jednak spodziewałem się ciut więcej. Wybór kim chcemy grać.Sam wątek główny mi się jednak podobał, Keanu odstaje od reszty aktorów, ale lubiłem z nim rozmowy i rozkminy. Aha, wybór strony na początku nic nie daje, co najwyżej linijkę tekstu co jakiś czas.

Co do kolejnych „skrajności” to problem występuję w walce. Redzi robili co mogli, aby każdy mógł grać jak chce i to się udało, ja przy pierwszym przejściu grałem niczym rambo, z dodatkiem skradania, jednak znowu odzywa się nieporadność innej ekipy, bo AI wrogów jest po prostu średnie, bądź przez bugi oszukuje. Ja niestety z tych, co bugów mieli sporo i na co mi skradanie, kiedy wróg widzi trupy przez ściany, czy schodzi po niewidzialnych schodach i pojawia się obok mnie. Przy szybszej wymianie ognia też nie jest najlepiej, ale oddajmy, że źle do końca nie jest, ot taki growy standard. Nienawidzę jednak przeciwników, którzy walczą wręcz, bug na bugu, dziwne teleporty, kompletnie niedopracowany element. W walce najgorsze jest to, że lepiej nie używać żadnych perków i atutów, po pod koniec jesteśmy niczym rambo, a robiłem tylko kilka zadań pobocznych. Jak większość zauważa, już wiedźmin miał z tym problem, ale tutaj jest gorzej. Pod koniec nie martwiłem się o nic, ot pistolet i rozwałka na całego. Itemy i nieczytelny interfejs to kolejny minus, wypluwa tego jak w looter shooterze, do tego tona niepotrzebnego śmiecia czy komiczne ubrania. Finalnie wybierałem to co miało najlepszy dmg czy def, no i wyglądało się jak klaun często. Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ciuchy mogły być bez statystyk i opierać się tylko na wszczepach, które same w sobie są fajne, dzięki czemu jak pisałem wcześniej, każdy może iść pod swój własny styl, fajny jest podwójny skok, dzięki czemu fajnie można pobiegać po mieście oraz zaskakiwać przeciwników. Najbliżej cyberowi do deus exa i patrząc po walkach, ten drugi robił to lepiej.

Jeszcze apropo aut, to kolejny element podobnie jak świat, który został wykonany bajecznie, poziom detali tych aut przeraża, zwłaszcza, że to gra rpg, sam model jazdy jest ok, ciut za czuły, ale idzie się przyzwyczaić, szkoda znowu, że AI innych pojazdów czy policji to kolejna dętka i nic specjalnego.
Na koniec technikalia, cóż, jest źle i pewnie wielu elementów nigdy nie naprawią, bugów jest mnóstwo i osobiście miałem wrażenie, że to jakaś wersja alfa gry. W tak popsutą grę nigdy nie grałem, chyba, że ktoś oficjalnie napisał „pre alphpa”, crashe, zwiechy, popsute misje, miałem wszystko. Graficznie jest super, dużo za sprawą pięknie wykonanego miasta, czekam na wersję na nowe konsole, bo braki są widoczne. Popup ogromny, linia rysowania aż nadto widoczna, choć z czasem się przyzwyczaiłem. Gra w którą grałem na dwóch trybach, 30fps jak jeździłem po mieście i 60 ( choć pływa strasznie ) jak trzeba było się strzelać, bo w 30 nie potrafiłem sprawnie celować ^^ Generalnie widać, że gra jest niedokończona i nie wszystko udało im się wdrożyć do gry, taki Braindance to jeden z lepszych motywów, ale niewykorzystany w pełni, jest nawet sklep z taśmami, ale po zakupie, to zwykłe śmieci w inwentarzu.

Dużo ponarzekałem, ale dla samej fabuły czy świata warto w Cybera pograć, czy teraz? Jak komuś się nie pali to i można poczekać do edycji next gen, choć ciężko powiedzieć kiedy to zrobią. Ja z pewnością zagram jeszcze raz robiąc poboczne ( przy pierwszym graniu zrobiłem może 10-20% pobocznych ), bo to generalnie dobra gra, ale mocno niedorobiona. Podsumowując, nie arcydzieło, ale warto. 4-/6
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2020, 15:58:53 pm wysłana przez Moldar »

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #681 dnia: Grudnia 30, 2020, 11:49:42 am »
Wersja next-gen w tej sytuacji wyjdzie zapewne również w pudełkach jako jakieś GOTY przy okazji, żeby nowe recenzje zbierać ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #682 dnia: Grudnia 31, 2020, 14:52:07 pm »
Jakby to kogoś interesowało to Edge wystawiło notę 7/10
Nie wiem jednak czy to wersja komputerowa czy konsolowa.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #683 dnia: Grudnia 31, 2020, 16:37:04 pm »
Została ostatnia misja wątku fabularnego. Rewelacyjny niedopracowany średniak!!


Najlepszego w nowym roku!

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #684 dnia: Stycznia 02, 2021, 12:38:46 pm »


Mogą być spoliery po 40 minucie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2021, 12:55:55 pm wysłana przez Moldar »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #685 dnia: Stycznia 02, 2021, 14:11:38 pm »
Co to za sojowy człek  :-? Irytujący niezmiernie.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #686 dnia: Stycznia 02, 2021, 14:33:26 pm »
Ciekawe określenie

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #687 dnia: Stycznia 05, 2021, 00:48:46 am »
Co to za sojowy człek  :-? Irytujący niezmiernie.
Co nie znaczy, że nie ma racji w filmiku. Też mnie nieco irytował (montaż głównie), ale dużo rzeczy pokazał wartych zobaczenia.

Mnie zastanawia od kilku dni jaki plan mają teraz Redzi. Czy wydać te 2 obiecane łatki z planowanym DLC, usprawnić nieco sferę techniczną i pójść dalej czy coś co zrobili developerzy No Man`s Sky (jak ktoś nie wie to srogo odwrócili sytuację o 180 regularnie wydając olbrzymie patche do dnia dzisiejszego ostatecznie tworząc fantastycznie grywalną grę i dodając ogrom rzeczy).

Jak ktoś jest zainteresowany to polecam ten dokument o NMS:


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #688 dnia: Stycznia 05, 2021, 10:26:58 am »
Ja myślę, że długo będą rozwijać grę darmową zawartością, a potem wydadzą jeszcze płatne DLC. Na drugie NMS nie ma co liczyć, ale trochę rzeczy dołożą.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #689 dnia: Stycznia 05, 2021, 13:55:02 pm »
Obstawiam na duże DLC pod koniec 2021, żeby gracze pamiętali na co głosować w plebiscytach na grę roku. I pewnie dorzucą po kosztach jakieś mniejsze fabularne rozszerzenie na przeprosiny. Ostatecznie wszystko rozjedzie się po kościach, ale jak nie zobaczymy multi to się nie zdziwię. Nawet Naughty Dog z minimalnie zbugowaną grą miliczy w tej kwestii ponad pół roku, a co dopiero CDPR, które ma roboty na jeszcze 4-5 miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2021, 13:57:00 pm wysłana przez gnysek »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #690 dnia: Stycznia 05, 2021, 18:47:05 pm »
Pół roku to jest optymistyczne założenie :)   

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #691 dnia: Stycznia 05, 2021, 20:10:36 pm »


 :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #692 dnia: Stycznia 05, 2021, 20:50:17 pm »
Pewnie spróbują wydać pierwsze większe DLC pod koniec 2021, ale mogą się nie wyrobić. Eliminowanie błędów zajmie im spokojnie z dwa lata. Po pół roku powinno już być jednak spoko (nie licząc standardowych konsol).

Online z kolei mają wypuścić jako osobną grę, więc nawet do 2023 możemy na to zaczekać. Z tym już pewnie się nie będą śpieszyć.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #693 dnia: Stycznia 06, 2021, 21:36:47 pm »
 :lol: wydawanie płatnych DLC do tak jak zjebanej gry to dosłownie splunięcie graczom w twarz. IMO zanim nie zrobią z tym porządku, nie powinni się nawet zająkiwać o jakimkolwiek DLC.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #694 dnia: Stycznia 06, 2021, 23:44:29 pm »
Fakt, że dużo błędów jest w tej grze, jest faktem niezaprzeczalnym, przede mną jeszcze masa grania, i fabuły nie tykałem więc na pewno nie raz mnie jakiś spotka, jednak póki co, jedynie z bardziej wpadających rzeczy, to ludzie przenikający przez siebie, tyle mnie spotkało przez 10 godzin, grałem ostatnio w mafie1 i tam znacznie więcej błędów doświadczyłem, nawet takich, które blokowały dalszy postęp w fabule.

Największym grzechem było kompletne zatajenie jak gra wygląda na podstawowych konsolach, ale 150 milionów potencjalnych nabywców robi swoje.

Ja od dawna uważam, że każda gra powinna mieć demo wersji finalnej i basta, żadne tłumaczenie, musze zobaczyć z czym mam do czynienia osobiście, a nie z relacji z gazetek, portali jakiegoś prosiaka w czapce pokemon... Tym powinien w końcu się ktoś zająć, bo te cwaniaczki mają się zbyt dobrze, i zbyt daleko już praktyki zachodzą.

Kolejna rzecz, to zjebani ludzie, zwłaszcza na zachodzie, odpalonych w kosmos, tak autentycznie czubów nie brakuje, i faktycznie cała masa idiotów myślała, że gra będzie na starych konsolach wyglądała jak na pc, tłumaczenie bo cdp mówiło, zero własnego myślenia, z góry wiadomo było, że nawet nowe konsole tego nie ogarną, do poziomu pecetowego.

Mnie dziwi tylko, że ludzie tutaj z forum psuli sobie zabawę kupując na stare konsole, ja nie byłem do końca pewny, czy na pc, czy konsole, ostatecznie na xsx wziąłem wiedząc, że rezygnuje nawet po next genowym patchu, z najlepszej wersji. Ale ostatecznie, nie jest źle, a przecież będzie jeszcze lepiej.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #695 dnia: Stycznia 07, 2021, 06:30:14 am »
Ciekawe jak w ogóle grę traktować. Czy zaliczać do starej generacji gdzie jest niegrywalna czy do nowej na którą praktycznie jeszcze nie wyszła? :lol:

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #696 dnia: Stycznia 07, 2021, 16:22:47 pm »
To jest dobre pytanie, bo w sumie gra jest grywalna na konsolach, pod które nie została stworzona, tylko działa w ramach kompatybilności :D Uczciwie jednak byłoby zaliczyć ją do starej generacji, pierwotnie miała wyjść przed premierą next-genów.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #697 dnia: Stycznia 08, 2021, 13:04:00 pm »
Ja rozumiem te spusty nad grafiką na PC, RT itp itd. Jeśli chodzi o standardowe rozwiązania, wydaje mi się że nie ma tam nic czego nie pociągnęłyby sprzęty przemijającej aktualnie generacji. Moim zdaniem gra to pełnoprawny past-gen produkt. Jeśli chodzi o kwestie dopracowania, mam wrażenie że powinni byli wydać co najwyżej wersję PC (która swoją drogą też nie jest wolna od bugów), a nad konsolowymi powinni pracować dłużej i wydać za pół roku grywalną wersję PS4 i pełnoprawne porty wykorzystujące możliwości konsol next-gen.

REDzi odwalili kaszanę. Moje doświadczenie z W3 nie należało do najlepszych, grając bliżej premiery co rusz widywałem postacie lewitujące w powietrzu, npc klonowane w ilościach hurtowych w przerywnikach, ewentualnie błędy powodujące, że nie dało się przejść misji, bo postać npc się zawiesiła w animacji umierania... Bugi były obecne w grze nawet grając jakiś miesiąc temu, kiedy wróciłem do tytułu aby w końcu zamknąć historię, którą dawniej porzuciłem (a przecież minęło już tyle czasu od premiery). Widać taki to silnik, a zarządowi zbytnio nie zależało na naprawianiu tych kwestii. Jeśli w Cyberpunk jest gorzej, no to współczuję osobom, które go kupiły mając nadzieję na fajny kawałek szpila.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #698 dnia: Stycznia 08, 2021, 13:25:14 pm »
wydaje mi się że nie ma tam nic czego nie pociągnęłyby sprzęty przemijającej aktualnie generacji
Jest, skala Night City. Tak skomplikowanej i szczegółowej lokacji nie widziałem jeszcze w żadnej grze open world.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #699 dnia: Stycznia 08, 2021, 16:38:17 pm »
Tak, Cyberpunk ma wielopoziomowe lokacje, których nikt wcześniej chyba nie zrobił w takiej skali. Zazwyczaj jednak biegaliśmy po jednopoziomowych obszarach, względnie czasem jakaś jaskinia czy wnętrze budynku, a tu często masz po parę pięter na sporej przestrzeni.

Natomiast zgodzę sie, że może trzeba było w październiku powiedzieć - premierę PC przesuwamy na grudzień, a konsolową na marzec. Konsolowcy i tak by nie ograli gry na PC, tylko by zaczekali, a przynajmniej całego kwasu by nie było.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #700 dnia: Stycznia 08, 2021, 19:32:22 pm »
Ciekawe jak poradzi sobie konsolowe rdna 2 z ray tracingiem?

Dzisiaj widziałem wersję z ps5 i ktoś wam tam ukradł tekstury  :) Dramat.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #701 dnia: Stycznia 08, 2021, 19:53:07 pm »
Tak, Cyberpunk ma wielopoziomowe lokacje, których nikt wcześniej chyba nie zrobił w takiej skali. Zazwyczaj jednak biegaliśmy po jednopoziomowych obszarach, względnie czasem jakaś jaskinia czy wnętrze budynku, a tu często masz po parę pięter na sporej przestrzeni.

Natomiast zgodzę sie, że może trzeba było w październiku powiedzieć - premierę PC przesuwamy na grudzień, a konsolową na marzec. Konsolowcy i tak by nie ograli gry na PC, tylko by zaczekali, a przynajmniej całego kwasu by nie było.
Mogliby zrobić konsolową wersje teraz a blacharnia niech ma za rok :lol:
Jak GTA5 czy RDR2.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #702 dnia: Stycznia 08, 2021, 20:06:05 pm »
Ciekawe jak poradzi sobie konsolowe rdna 2 z ray tracingiem?

Dzisiaj widziałem wersję z ps5 i ktoś wam tam ukradł tekstury  :) Dramat.
Nie ma dramatu z teksturami. Gdzieś tam pewnie się znajdą słabe, ale przy tak wielkiej mapie to raczej normalne.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #703 dnia: Stycznia 08, 2021, 20:14:26 pm »
Na pewno sam kiedyś spróbuję i przekonam się na własnej skórze. Jak nie patrzeć za duży hype żeby odpuszczać taki tytuł.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #704 dnia: Stycznia 08, 2021, 20:16:24 pm »
Ja mam 50h na liczniku i mimo bugów świetnie się bawię, bo to jest naprawdę bardzo dobry erpeg. Oczywiście pod warunkiem że się gra na nowej generacji lub pc, bo ps4/xone to kpina.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #705 dnia: Stycznia 08, 2021, 20:33:59 pm »
Ja też się świetnie bawiłem. Moje zakończenie troszkę mnie rozczarowało, a i pod sam koniec zostałem zalany falą gliczy, to i tak przez te osiemdziesiąt godzin miło spędziłem ten czas. Niech czym prędzej łatają i wydają jakieś tłuste dlc fabularne. Może coś w noirowym klimacie, albo przygody wesołego medyka z Trauma team'u.
Ode mnie mocne 7/10. Może jak już odpalę z rt, solidnie spatchowaną, to zrobię drugie przejście i bardziej docenię.
Kilka zrzutów.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2021, 20:44:27 pm wysłana przez piter86 »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #706 dnia: Stycznia 14, 2021, 06:56:39 am »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #707 dnia: Stycznia 14, 2021, 07:54:44 am »
Patch pod next geny pewnie gdzieś październik? :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #708 dnia: Stycznia 14, 2021, 07:55:43 am »
Patch pod next geny pewnie gdzieś wrzesień?
Raczej listopad, tak jak obstawiałem od początku.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #709 dnia: Stycznia 14, 2021, 08:10:56 am »
Tyle nie będe czekał.
Trzeba kupić niestety XSX i to ograć.
Druga sprawa, że wczoraj odpaliłem Valhalle i gra na koksie ma co prawda mega ostry obraz i świetne tekstury (pierwszy raz w asasynie), ale cały czas dropi i to w wielu miejscach poniżej 25fps. Ktoś chciał zobaczyć kres mocy tej konsoli? Prosze bardzo.
Wystarczyło z rozdziałką pojechać za wysoko. Dlatego też Cybera tym bardziej na tej platformie nie chce odpalać.



Nie miał litości tak samo jak z TLOU 2.




Spowiedź.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2021, 08:15:22 am wysłana przez Kyokushinman »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #710 dnia: Stycznia 15, 2021, 08:25:46 am »

Śmiesznie podpisali - "darmowa aktualizacja next gen". Wydali grę w nowiutkim, pudełeczku z bialutkim paskiem z napisem PS5, i jeszcze się szczycą że będzie DARMOWA aktualizacja, która doprowadzi grę do takiego stanu w jakim powinna była od samego początku być na tej platformie... Przecież to jak psu buda się należy. Straszna cebula wyszła z tego Cyberpunka.

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #711 dnia: Stycznia 15, 2021, 08:26:46 am »
Cyberpunk 2077 jest w pudełku ps4 i odpala się we wstecznej kompatybilności. Od chyba ponad roku była mowa o tej darmowej aktualizacji next gen więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi teraz.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #712 dnia: Stycznia 15, 2021, 08:27:30 am »
Cyberpunk 2077 jest w pudełku ps4.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ok, a na seryjnym koksie? Jeśli tak samo to spoko, oficjalnie wersji konsolowej next gen nie ma

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2021, 08:31:27 am wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #713 dnia: Stycznia 15, 2021, 08:35:11 am »


Nie ma wersji next gen oficjalnie. Od bardzo dawna była mowa, że takowy update wyjdzie po premierze. Tak, redów należy je**ć, ale za to co zrobili faktycznie, a nagonka na Cyberpunka urosła już do takich rozmiarów, że zbiera baty nawet za to co robi dobrze :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #714 dnia: Stycznia 15, 2021, 08:39:06 am »
Pewnie, to akurat zrobili dobrze, zamiast wydawać kolejną niedorobioną wersję dedykowaną nowym konsolom, nie wydali żadnej, wykorzystując zalety sprzętu w postaci BC :D

Wysłane z mojego ELE-L09 przy użyciu Tapatalka


sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #715 dnia: Stycznia 15, 2021, 12:08:22 pm »
pwenie koło 100zł bedzie mozna juz wtedy wrwać, super do tego dlc i mozna bedzie pograc jak człowiek  :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #716 dnia: Stycznia 15, 2021, 16:55:22 pm »
Ciekawe, że współzałożyciel CDPR zrzuca winę za stan gry na QA. Brzmi przy tym podobnie do założyciela innego polskiego studia, które także obwiniało testerów. Myślałem, że CDPR ma więcej klasy niż CI Games, jednak myliłem się.

Inna sprawa, że to totalne brednie i kłamstwa. Wystarczyło nic nie mówić i robić swoje, ale studio tego nie potrafi, w końcu PR. Szkoda, że przynajmniej na część graczy to działa. "Szacun Marcin za szczerość"  :lol: .

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #717 dnia: Stycznia 15, 2021, 18:09:03 pm »
Ogólnie jednak im się znowu oberwało. I słusznie. Żałosne jest tłumaczenie, że gra podczas testów nie miała tylu błędów. Już nie mówiąc o fakcie, że gra na starych konsolach chodziła jak duże G. Teraz chyba jest nieco lepiej, ale i tak tragicznie.

Powinien powiedzieć, że goniły ich terminy, umowy, myśleli że zdążą naprawić grę, ale nie wyszło itd. Wtedy byłoby spoko. Widać jednak, że zarząd odplynął przez ostatnie lata. Mam nadzieję, że ostra krytyka ich trochę otrzeźwi.

Jeszcze nie grałem, ale sądząc po opiniach Cyberpunk jest super grą, tylko mocno niedorobioną. Ja pewnie poczekam do wersji next gen.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #718 dnia: Stycznia 15, 2021, 19:13:31 pm »
Widać jednak, że zarząd odplynął przez ostatnie lata. Mam nadzieję, że ostra krytyka ich trochę otrzeźwi.

Och nie, oni dopiero teraz pokazali swoją prawdziwą twarz graczom (no ok, sukces też pewne swoje zrobił, ale oni nigdy nie byli tymi rycerzami w lśniących zbrojach, za których chcieli uchodzić). Piszę o tym od dawna - na zewnątrz wszystko spoko, wszystko dla graczy, a wewnątrz masa syfu. Są dwulicowi, dbają tylko o swój wizerunek w oczach graczy. Jak dla mnie wzorowa firma tak nie postępuje i mamy tego efekty. Ostatnie wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w tym.

Będą starali się, aby gracze im wybaczyli i zapomnieli (kto wie, czy płatne DLC nie zmieni się w darmowe lub za mniejsze pieniądze, choć może nie ma takiej potrzeby), ale nie oznacza to, że przestaną być tym kim są. Tym bardziej, iż rynek daje im na to przyzwolenie (sprzedaż).

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #719 dnia: Stycznia 15, 2021, 19:37:46 pm »
Czyli jednym zdaniem   gra tak zajebista ,że twórcy za nią przepraszają :lol: