Autor Wątek: Metal Gear Solid: Bande Dessinée (Digital Graphic Novel)  (Przeczytany 3564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid: Bande Dessinée (Digital Graphic Novel)
« dnia: Października 18, 2006, 22:32:50 pm »
Czy ktoś zetknął się z tą 'grą' ? Może słowo "gra" nie do końca tu pasuje, ale z pewnością produkt ten posiada cechy gry. Jej opis w najnowszym numerze Neo Plus jest intrygujący, tak jak ogólny koncept. No i historia pierwszego MGSa to klasyk,to najprawdzisza typowo konsolowa fabuła, typowo filmowa. DGN to kolejny interesujący pomysł Hideo Kojimy na niestandardowy sposób przedstawiania akcji. Virtualna książka ? Dobre !

Kiedy jednak porównamy komiks i animację z tym co prezentują filmiki z MGS Portable Ops, to Bande Dessinee przegrywa. Ale i tak wyglada fajnie i z pewnością jak na razie nie ma w tym polu konkurencji. W końcu tutaj dużo jest interaktywności, a nie tylko kilkuminutowe wstawki.

Zapraszam do wyrażenia opinii o tym interesującym projekcie Kojima Productions.

Tutaj mamy fajny trailerek - [ http://youtube.com/watch?v=12rIz5DLuyw ], natomiast tutaj gameplay - [ http://youtube.com/watch?v=V1uYTp0--zE ]
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Metal Gear Solid: Bande Dessinée (Digital Graphic Novel)
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2006, 22:36:25 pm »
Dla mnie to nabijacz kasy z jednej przyczyny grałem w MGSa. Ale dla tych co  nie mieli styczności z tym fabularnym arcydziełem DGN jest wart zakupu. Zwłaszcza że jest tańszy od reszty gier.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid: Bande Dessinée (Digital Graphic Novel)
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2006, 22:51:48 pm »
Jest to zdecydowanie ciekawe i świeże doświadczenie, stworzone zgodnie z nową zasadą firmy Kojima Productions. Bardzo, ale to bardzo podobają mi się ostatnie dokonania Hideo. Dobre w tym wszystkim jest też to, iż wraz z końcem prac nad MGS 4, ten sławny Japończyk będzie mógł nareszcie w pełni skupić się na nowych pomysłach, czy dalszym, ale juz zupełnie niestandardowym jak MGS :DGN ekploatowaniu świata Metal Gear.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !