Prehistoria gen > PlayStation

SoulBlade

(1/3) > >>

mejs:
Wielki prekursor seri Soul Calibur, niesamowity SoulBlade aka SoulEdge. Często spotykam się z opinią że SoulCalibur zaczął się na DreamCast otóż nie jest to do końca prawda gdyż startował właśnie jako SoulBlade na PSX.

Stawiam tą gre na równi z Tekkenem 3 wspaniała grafika, animowane tła 3D dużo ciosów możliwość odblokowania 8 różnych broni dla każdej postaci.

Nienawidze tej gry gdyż codziennie jestem zmuszany do gry w nią przez moją siostrą, ale za to mam ją wymasterowaną.

mejs:
Nie ma jak zainteresowanie PSX.

Tak zgadzam się Brian...mhm tak  :lol:

Solid Snake 1989:
ja kiedyś grałem w SoulBlade u kumpla. Pamiętam że grałem Rockiem. Nie za dobrze dodam. I w pamięć wryła mi sie plansza gdzie walczyło sie na tratwie. A najbardziej mnie wkurzało jak kumpel brał Cervantesa i za każdym razem nie rozwalał.

Gomez:

--- Cytat: "mejs" ---Nie ma jak zainteresowanie PSX.

Tak zgadzam się Brian...mhm tak  :lol:
--- Koniec cytatu ---


Na tym forum gry retro to temat tabu;)

MGS:
Moderator moglby tu posprzatac :]
A co do samej gry to byla powodem dla ktorej kupilem PSXa ;). Naprawde dlugo w nia gralem. Chyba nie zapomne jej do konca zycia. Caly jej klimat byl genialny. Szkoda ze zadna z czesci Soul Calibur nie robi juz na mnie takiego wrazenia. System jest rozbudowany ale czegos jak dla mnie brakuje :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej