Autor Wątek: Assassin’s Creed: Syndicate  (Przeczytany 15951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Assassin’s Creed: Syndicate
« dnia: Grudnia 02, 2014, 22:36:49 pm »
BO JEBNĘ :lol:



http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788
Cytuj
Next year's Assassin's Creed game will take place in London during the 19th century, Kotaku has learned. Farewell, Napoleon; hello, Jack the Ripper?1

This new entry in Ubisoft's annual open-world action series, slated for release in the fall of 2015, will take us through the dirty back alleys and rattling stagecoaches of London during the Victorian era, a historical period that fans have wanted to see in an Assassin's Creed game for quite some time now. This new Assassin's Creed game is called or code-named Victory—like Victorian!—and it will be out next year for PS4, Xbox One, and PC, according to a person familiar with the game.

 It appears that Victory will build on the same internal Ubisoft graphics engine—Anvil—that made Unity's Paris so striking. One hopes that Ubisoft will have its tech and its game better bug-tested for Victory. If so, this could be a good one, as the setting and the gameplay look like winners.

We asked Ubisoft for comment about the timing and platforms for the game. If they decide to say anything, we'll let you know.

Reszta info i nowości pod linkiem na Kotaku.









A pisałem w temacie Unibugity, że pewnie już mają połowę kolejnej części :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2015, 20:11:51 pm wysłana przez Lupi »

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 02, 2014, 22:38:27 pm »
XDDDDD

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 02, 2014, 22:39:56 pm »
Zaraz do pudełek z grą będą dodawać broszurki z zapowiedzią kolejnej części :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 02, 2014, 22:46:55 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 02, 2014, 22:55:29 pm »
Beka nie beka ale jak oglądałem 3 lata temu "Anonymous" to od razu pomyślałem że Londyn tamtych czasów to swietna miejscówka do AC - http://youtu.be/2PaliLAQT8k?t=40s

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 02, 2014, 23:13:48 pm »
Fajna miejscówka 8)

Zdaje się, że Ubi pracuje na bieżąco od paru lat nad 3 grami z uniwersum AC, tak aby na jeden rok mieć przynajmniej jedną grę. Jeszcze trochę i może zobaczymy jakiś wyciek z AC zaplanowanego na 2016 ;)

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 02, 2014, 23:16:48 pm »
Cytuj
Ubisoft's statement

It is always unfortunate when internal assets, not intended for public consumption, are leaked. And, while we certainly welcome anticipation for all of our upcoming titles, we're disappointed for our fans, and our development team, that this conceptual asset is now public. The team in our Quebec studio has been hard at work on the particular game in question for the past few years, and we're excited to officially unveil what the studio has been working on at a later date. In the meantime, our number one priority is enhancing the experience of Assassin's Creed Unity for players.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 02, 2014, 23:43:29 pm »
Enhancing kur** ich mać!?  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 02, 2014, 23:55:25 pm »
Pewnie usuną parę efektów tu i tam, jakieś godraysy lub hdr, może odbicia na marmurze i będzie enchanting w istnym ubisoftckim wydaniu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 03, 2014, 00:05:13 am »
Pewnie usuną parę efektów tu i tam, jakieś godraysy lub hdr, może odbicia na marmurze i będzie enchanting w istnym ubisoftckim wydaniu.

Brakujące efekty będą w AC Victory!!! PreOrder NAŁ!

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 03, 2014, 00:22:02 am »
<ziew>

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 03, 2014, 01:59:10 am »
To wy myśleliście, że od Brotherhooda robią wszystkie części w 12 miesięcy? Od dawna wiadomo, że są 2-3 ekipy co pracują nad kolejnymi częściami. III miała 3 lata produkcji, Black Flag - dwa, itp. Skąd całe to zdziwienie to nie wiem.
Prawda jest taka, że część teamu od Unity JUŻ robi epizod na 2016.

Ciekawa czy dojdzie do tej feudalnej Japonii, bo masa osób miała na to nadzieję.
Tak czasem myślę, kiedy mogliby umiejscowić akcję w Polsce. Chyba II wojna światowa i działalność podziemna byłaby najlepsza. Szare Szeregi - sam bohater by należał do tego grona i uczestniczył w zamachu na Kutscherę, w Powstaniu Warszawskim (swoją drogą dobrze zrealizowany ten motyw, by chyba rozjebał mózg graczom na całym świecie - świadomość walki w czymś co jest nie do wygrania, w tle misja dostarczenia/znalezienia pewnego okrągłego przedmiotu).
Ech, trochę się rozmarzyłem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2014, 02:04:38 am wysłana przez szmajdzik »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 03, 2014, 02:19:02 am »
To wy myśleliście, że od Brotherhooda robią wszystkie części w 12 miesięcy? Od dawna wiadomo, że są 2-3 ekipy co pracują nad kolejnymi częściami. III miała 3 lata produkcji, Black Flag - dwa, itp. Skąd całe to zdziwienie to nie wiem.
Prawda jest taka, że część teamu od Unity JUŻ robi epizod na 2016.

Ciekawa czy dojdzie do tej feudalnej Japonii, bo masa osób miała na to nadzieję.
Tak czasem myślę, kiedy mogliby umiejscowić akcję w Polsce. Chyba II wojna światowa i działalność podziemna byłaby najlepsza. Szare Szeregi - sam bohater by należał do tego grona i uczestniczył w zamachu na Kutscherę, w Powstaniu Warszawskim (swoją drogą dobrze zrealizowany ten motyw, by chyba rozjebał mózg graczom na całym świecie - świadomość walki w czymś co jest nie do wygrania, w tle misja dostarczenia/znalezienia pewnego okrągłego przedmiotu).
Ech, trochę się rozmarzyłem.

Mega by było. Albo w bardziej kostiumowej oprawie mogła by być - insurekcja kościuszkowska.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 045
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 03, 2014, 07:25:20 am »
Bardzo fajne info. Mimo, że seria nie powala grywalnością to klimatu jej odmówić nie można.

Robią go na 100% goście odpowiedzialni za AC3 i AC4. Widać to np. po pasku energii.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:11:05 am »
Robią go na 100% goście odpowiedzialni za AC3 i AC4. Widać to np. po pasku energii.
Super :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:20:19 am »
Tak czasem myślę, kiedy mogliby umiejscowić akcję w Polsce. Chyba II wojna światowa i działalność podziemna byłaby najlepsza. Szare Szeregi - sam bohater by należał do tego grona i uczestniczył w zamachu na Kutscherę, w Powstaniu Warszawskim (swoją drogą dobrze zrealizowany ten motyw, by chyba rozjebał mózg graczom na całym świecie - świadomość walki w czymś co jest nie do wygrania, w tle misja dostarczenia/znalezienia pewnego okrągłego przedmiotu).
Taka gra nigdy nie powstanie. Przykładowo chętnie zobaczyłbym nawet drobny odłam serii w postaci AC: Warszawa za czasów II Rzeczypospolitej zaraz przed IIWŚ z gościnnymi misjami w Gdańsku, ale przy tak dużej popularności serii Niemców bolało by tak bardzo i byłoby tak niewygodne w relacjach PR, że położyliby grubo łapę na wydaniu takiej gry. Dodatkowo, w grze nie mogłoby być Żydów, co byłoby całkowicie sprzeczne z realiami, albo musieliby być tymi dobrymi i nieinteraktywnymi npc, których nie można ukatrupić, bo wątpię, żeby biernie patrzono na zakapturzonego typa, który biega ze sztyletem za rabinami. Jak napisałem, mało prawdopodobne, żeby otrzymać AC w takich realiach, tak samo w czasie IIWŚ, bo AC jest na tyle wielowarstwowe, że niemożliwością byłoby ukazanie tylko tych Niemców z nalepką "złych nazistów", albo otrzymalibyśmy najbardziej przekłamaną grę w historii serii. Ech, trochę się rozmarzyłem, bo możliwość utarcia nosa miłośnikom obrabiania gały mieszkańcom zza Odry byłaby godna przeżycia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:29:47 am »
Od rana Ubi zapewniło mi porcję dobrego humoru :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:40:44 am »
Czuję się na przyjęciu urodzinowym, gdzie są goście, rozmawiają, a jeszcze nie ma jubilata. Czekam niecierpliwie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:44:23 am »
No ale teraz tak na poważnie. To pomysł Londynu w 19 wieku moim zdaniem jest mega trafiony :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:49:55 am »
Tak, tylko szkoda, że zepsują go Assasins Creedem ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:58:36 am »
"Redakcja Kotaku widziała kilkuminutowy gameplay, gra prezentuje się znakomicie". Po premierze okaże się, że gra działa w 720p i dwunastu klatkach, w celu zapewnienia mnożnika do filmowości.

Tylko czekać, jak Ubi zapowie, że od 2k16 AC będzie kwartalnikiem.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:09:18 am »
Warszawa przed/w trakcie/po powstaniu i udaremnienie spisku polsko-bolszewicko-hitlerowskiej szajki templariuszy. Bohaterem jest młody asasyn. Amerykanin żydowskiego pochodzenia współpracujący z Le Resistance Francaise i MI6. TO BY SIĘ SPRZEDAŁO, ŻE HOHOHOOOOOOOOO!

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:22:50 am »
Warszawa przed/w trakcie/po powstaniu i udaremnienie spisku polsko-bolszewicko-hitlerowskiej szajki templariuszy. Bohaterem jest młody asasyn. Amerykanin żydowskiego pochodzenia współpracujący z Le Resistance Francaise i MI6. TO BY SIĘ SPRZEDAŁO, ŻE HOHOHOOOOOOOOO!

No w sumie problem walczenia z żydami rozwiązany, a Niemcami nie ma się co przejmować, w nie jednej gierce klepiemy im tyłki po całości ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:34:25 am »
Warszawa przed/w trakcie/po powstaniu i udaremnienie spisku polsko-bolszewicko-hitlerowskiej szajki templariuszy. Bohaterem jest młody asasyn. Amerykanin żydowskiego pochodzenia współpracujący z Le Resistance Francaise i MI6. TO BY SIĘ SPRZEDAŁO, ŻE HOHOHOOOOOOOOO!

No w sumie problem walczenia z żydami rozwiązany, a Niemcami nie ma się co przejmować, w nie jednej gierce klepiemy im tyłki po całości ;)
Tylko w większości, jak nie wszystkich gierkach to "naziści", a nie "Niemcy".

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:36:00 am »
Zawsze mogą zrobić nazisto-templariuszy :troll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:36:53 am »
Albo, ze Niemcy walczą z nazistami :troll:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:47:12 am »
Dziwny sobie okres wybrali na zapowiedź tej gry... 
Wcale sie nie zdziwie jak w weekend będzie gameplay  :lol:

Czyli w przyszłym roku 3 gry będą w podobnych klimatach, Order, bloodborne i Assassin.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 03, 2014, 09:56:34 am »
Seria FF czuje oddech na plecach...
ps.<ziew>

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 03, 2014, 10:35:46 am »
Dziwny sobie okres wybrali na zapowiedź tej gry... 
Wcale sie nie zdziwie jak w weekend będzie gameplay  :lol:

Czyli w przyszłym roku 3 gry będą w podobnych klimatach, Order, bloodborne i Assassin.

To jest wyciek nie oficjalna zapowiedź ;) A Ubisoft skorzystał z okazji i żeby nie ściemniać powiedział prawdę...

Inna sprawa lipnie im wyszło, bo borykają się z problemami AC Unity gry jeszcze nie naprawili i zapowiedź kolejnej części ;) Wiem, że inne studio to robi, ale zły PR poleciał i gracze będą mówić swoje ;)

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 03, 2014, 11:20:52 am »
Musze przyznac, ze pierwszy screen daje rade. Fajny mroczniejszy, industrialny klimacik z niego bije.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 659
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 03, 2014, 12:17:24 pm »
To jest wyciek nie oficjalna zapowiedź ;) A Ubisoft skorzystał z okazji i żeby nie ściemniać powiedział prawdę...

Wyciek kontrolowany=oficjalna zapowiedź. W sumie to mogliby wywalić dział PR, może wyszłoby im to na dobre :P.

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 03, 2014, 13:56:39 pm »
Wszystkim się tak podoba ten pierwszy screen, ale pamiętajcie, że on nic nie ma wspólnego z rzeczywistością.

Mi się klimat nawet podoba i byłby w tych klimatach świetny free-roam gdyby nie to, że wszystko zostanie zjebane przez nałożenie szablonu Asssassin's Creed.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 04, 2014, 10:59:38 am »
Wszystkim się tak podoba ten pierwszy screen, ale pamiętajcie, że on nic nie ma wspólnego z rzeczywistością.

Mi się klimat nawet podoba i byłby w tych klimatach świetny free-roam gdyby nie to, że wszystko zostanie zjebane przez nałożenie szablonu Asssassin's Creed.

hmmm... Wpis. Po Black Flag mam na razie dosyć formuły AC

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 04, 2014, 11:59:22 am »
Ja mam już po drugiej części dość tej serii.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 04, 2014, 14:52:29 pm »
Warszawa przed/w trakcie/po powstaniu i udaremnienie spisku polsko-bolszewicko-hitlerowskiej szajki templariuszy. Bohaterem jest młody asasyn. Amerykanin żydowskiego pochodzenia współpracujący z Le Resistance Francaise i MI6. TO BY SIĘ SPRZEDAŁO, ŻE HOHOHOOOOOOOOO!
:lol: :lol: :lol: do tego murzyn.

Mrocz

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 05, 2014, 12:06:04 pm »
Warszawa przed/w trakcie/po powstaniu i udaremnienie spisku polsko-bolszewicko-hitlerowskiej szajki templariuszy. Bohaterem jest młody asasyn. Amerykanin żydowskiego pochodzenia współpracujący z Le Resistance Francaise i MI6. TO BY SIĘ SPRZEDAŁO, ŻE HOHOHOOOOOOOOO!
:lol: :lol: :lol: do tego murzyn.

i gej

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 08, 2014, 17:13:32 pm »
Tak czasem myślę, kiedy mogliby umiejscowić akcję w Polsce. Chyba II wojna światowa i działalność podziemna byłaby najlepsza. Szare Szeregi - sam bohater by należał do tego grona i uczestniczył w zamachu na Kutscherę, w Powstaniu Warszawskim (swoją drogą dobrze zrealizowany ten motyw, by chyba rozjebał mózg graczom na całym świecie - świadomość walki w czymś co jest nie do wygrania, w tle misja dostarczenia/znalezienia pewnego okrągłego przedmiotu).
Taka gra nigdy nie powstanie. Przykładowo chętnie zobaczyłbym nawet drobny odłam serii w postaci AC: Warszawa za czasów II Rzeczypospolitej zaraz przed IIWŚ z gościnnymi misjami w Gdańsku, ale przy tak dużej popularności serii Niemców bolało by tak bardzo i byłoby tak niewygodne w relacjach PR, że położyliby grubo łapę na wydaniu takiej gry. Dodatkowo, w grze nie mogłoby być Żydów, co byłoby całkowicie sprzeczne z realiami, albo musieliby być tymi dobrymi i nieinteraktywnymi npc, których nie można ukatrupić, bo wątpię, żeby biernie patrzono na zakapturzonego typa, który biega ze sztyletem za rabinami. Jak napisałem, mało prawdopodobne, żeby otrzymać AC w takich realiach, tak samo w czasie IIWŚ, bo AC jest na tyle wielowarstwowe, że niemożliwością byłoby ukazanie tylko tych Niemców z nalepką "złych nazistów", albo otrzymalibyśmy najbardziej przekłamaną grę w historii serii. Ech, trochę się rozmarzyłem, bo możliwość utarcia nosa miłośnikom obrabiania gały mieszkańcom zza Odry byłaby godna przeżycia.
Przyznaję to może być powód dla którego, by to nie powstało... Cholerna poprawność polityczna. Tak czy siak II wojna w jakiejś formie nas czeka. Nie wierzę, by tego nie zrobili.

Co do historii w trakcie II wojny światowej to sprzedam Wam ciekawostkę, że [SPOILER?] właśnie Asasyni zamordowali Hitlera więc potencjalny bohater zapewne uczestniczyłby w tym zamachu.

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 07, 2015, 19:55:15 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 07, 2015, 20:12:06 pm »
Nikogo.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Assassin's Creed Victory
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 07, 2015, 20:30:52 pm »
A z foruma to masz chyba najwięcej assasynów ograne.