Autor Wątek: play station portable (psp)  (Przeczytany 70626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
play station portable (psp)
« dnia: Listopada 14, 2004, 10:35:13 am »
czy 630 pln to "okej" cena za takie urządzonko ?
jak się zapatrujeci na przyszłośc tego ?
co wam się podoba a co  nie podoba w polityce firmy sony względem psp

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
play station portable (psp)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 14, 2004, 11:08:51 am »
630? :|
Według mnie to koło tysiaka miało kosztować....
co nie zmienia faktu, że maszynka będzie zajebista :twisted:

Anonymous

  • Gość
play station portable (psp)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 14, 2004, 11:24:49 am »
630 zł, 800 zł za value packa, to dobra cena. A ja tak obstawiałem kupno DS'a. Chyba jeszcze się zastanowię :x

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 14, 2004, 12:40:57 pm »
Zobaczymy jak będzie z grami, filmami i innymi multimediami na psp. Jeśli wszystko będzie to biorę psp, jeśli to będzie zaniedbane, biorę DS. Cena jest dobra, sprzedam gba sp, dołożę i będzie :D

PS. 100 post, 100 post :P  :P  :P

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
play station portable (psp)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2004, 12:44:44 pm »
600 - 800 PLN???
DS wlasnie zmarl ...

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2004, 12:48:30 pm »
Cytat: "kun"
600 - 800 PLN???
DS wlasnie zmarl ...


Podobnie jak całe Nintendo. Z czego oni będą czerpać zyski jak nie z handheldów, ale znająć życie gba będzie cały czas się sprzedawać. Fani DS strzaszyli tych którzy chcieli kupić PSP wysoką ceną. PSP jest maszyną multimedialna, a nie tylko konsolką. Pozatym wydaje mi się, że będzie lepszy support gier, a DS stanie się kolejnym GC.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 14, 2004, 13:04:17 pm »
Ile ma być tematów o tym samym?

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=810
Zapraszam;)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

NarutO:)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-10-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 14, 2004, 14:15:58 pm »
z kąd te informacje są??z ruskiej stacji kosmicznej?? masakra a ja sie szykowałem na cene żędu 2000zł


łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł łoł
http://seph.freeownhost.com    < just relax and see

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
play station portable (psp)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 15, 2004, 17:08:04 pm »
Cytuj
ja sie szykowałem na cene żędu 2000zł



a taką pisownią to weź ogól sobie jaja, lub poproś rodziców i wracaj do przedszkola.

jak korzystasz z net'u to przecież sprawdzasz co piszą, a nie tylko "na słowo" jednemu portalowi.

no chyba że się mylę.

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 15, 2004, 17:28:15 pm »
1heh nie rozumie tych ludzi co mówia ze DS przegra lub stanie sie to co z gackiem -_-" w koncu w japoni ds ma pre-orderów 2 miliony a w Usa prawie dwa milliony wiec mówienie ze DS skonczy jak gacek jest nie na miescu a w koncu te wyniki sa po tym jak sony ujawnil cenne psp -_-" to raczej bedzie ze ds sprzeda sie jak ps2 a psp jak x-box.

Tarniak

  • Gość
play station portable (psp)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 22, 2004, 17:44:08 pm »
Cytat: "dawid"
1heh nie rozumie tych ludzi co mówia ze DS przegra lub stanie sie to co z gackiem -_-" w koncu w japoni ds ma pre-orderów 2 miliony a w Usa prawie dwa milliony wiec mówienie ze DS skonczy jak gacek jest nie na miescu a w koncu te wyniki sa po tym jak sony ujawnil cenne psp -_-" to raczej bedzie ze ds sprzeda sie jak ps2 a psp jak x-box.

Patrząc na twojego avatara, nie spodziewałem się innej odpowiedzi :P A jeżeli o mnie chodzi, to nawet jeżeli NDS "wygra" to ja i tak kupie PSP albo i nie. Może pojawią się do czasu europejskiej premiery jakieś infosy na temat next-next-genów. Wtedy kasa zostanie w sakwie.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
play station portable (psp)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 14, 2004, 09:04:28 am »
PSP już dostępne!
13.12.2004 14:32 (aktualizacja 15:11) , INTERIA.PL
 

W dniu japońskiej premiery mobilnej konsoli PlayStation Portable sklepowe ceny tego systemu skoczyły w górę średnio o 1000-1200 jenów (30-40 złotych). Jednak to, co dzieje się poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni, dosłownie przekracza granice zdrowego rozsądku. Najwięksi fani nowego urządzenia firmy Sony są w stanie wyłożyć za PSP od 500 do 1000 dolarów!

Przypominamy, że oficjalna cena PSP to 19 800 jenów (około 630 zł), co w odniesieniu do wcześniej prognozowanych kwot zakupu okazało się niezwykle atrakcyjną propozycją ze strony Sony. Za wymienioną kwotę każdy nabywca systemu PSP otrzymuje: konsolę, zestaw niezbędnych akumulatorów oraz zasilacz sieciowy.

Skąd więc taka ogromna przepaść cenowa pomiędzy Japonią a Europą i Stanami Zjednoczonymi, gdzie prywatni importerzy wyceniają PSP w granicach 1400-2000 złotych? Wspomniana różnica wynika z ogromnego popytu, jaki wystąpił na nowe urządzenie Sony.

Wartość samej konsoli dodatkowo wzrasta, ponieważ naprawdę niewielu graczy spoza Japonii będzie miało okazję nabyć PSP przed Świętami Bożego Narodzenia. Wynika to z prostego rachunku. Na dalekowschodni rynek trafiło w pierwszej partii 200 000 sztuk PlayStation Portable, przy czym wiadomo już teraz, że zapotrzebowanie na konsolki w samej Japonii jest około 10 razy większe!

Na wielu forach dyskusyjnych rozpoczęły się gorączkowe dyskusje o tym, że dynamiczny skok ceny PSP w obozie Sony był do przewidzenia. Na szczęście sugerowana cena detaliczna, jaką należy wyłożyć za PlayStation Portable, nie uległa zmianie! Drastyczne wahania wartości PSP są spowodowane tylko i wyłącznie "rozbójniczym" narzucaniem marż przez prywatnych importerów.
 
W sprzedaży dostępny jest także rozszerzony zestaw "PSP Value Pack", kosztujący 24 800 jenów (około 790 zł). W skład tego pakietu wchodzą: konsola PSP, karta pamięci Memory Stick Duo 32 MB, zestaw akumulatorów, zasilacz sieciowy, słuchawki ze zdalnym sterowaniem głośnością oraz etui.

Gracze, którzy wybrali podstawowy pakiet PSP, mogą bez najmniejszych problemów rozszerzyć go o elementy zestawu "PSP Value Pack". Poniżej prezentujmy zestawienie cen licencjonowanych akcesoriów:
- karta pamięci Memory Card Duo 32MB: 2800 jenów (90 zł),
- zasilacz sieciowy: 3500 jenów (112 zł),
- pakiet akumulatorów: 4800 jenów (154 zł),
- słuchawki ze zdalnym sterowaniem głośnością: 2800 jenów (90 zł),
- pokrowiec na PSP: 2000 jenów (64 zł).

Podczas japońskiej premiery PSP najwięksi szczęściarze mieli okazję odebrać zakupione konsolki z rąk samego Kena Kutaragi, prezesa i dyrektora ds. operacyjnych firmy Sony Corporation oraz prezesa i dyrektora generalnego grupy Sony Computer Entertainment Inc.




to jest art. z serwisu interia, przekopiowany bez ich zgody i wiedzy. całość jest pod  tym adresem ---> http://gry.interia.pl/news?inf=571464

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
play station portable (psp)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 14, 2004, 09:19:17 am »
Cytuj
Może pojawią się do czasu europejskiej premiery jakieś infosy na temat next-next-genów. Wtedy kasa zostanie w sakwie.


panie tarniak. doskonale pan zna, jak wiekszosc osob tutaj na forum przyblizona date pojawienia sie nastepcow dla naszych milusinskich :P (ps2,x2)
moim osobistym zdaniem psp jest ok, ale nie jets to konsolka na polskie warunki. przyczyny oczywiscie znasz.

mysle ze lepiej poczekac na kolejna duza konsolke, niz wydawac kase na psp czy ds czy co tam bedzie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
play station portable (psp)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 14, 2004, 13:55:23 pm »
cóż ... życie. powiem jedno, w te wakacje zdobędę PSP choćby nie wiem co.
 mam tylko nadzieję, ze bateria wytrzyma więcej niż ta z NGAGE. jeśli niem  cóż, trochę smutno mi będzie, ale i tak kupię :P

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
play station portable (psp)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 15, 2004, 00:04:42 am »
no wlasnie dobrzeby bylo gdyby sony wykombinowalo cos z tymi bateriami, bo latac co 5h do kiosku to mi sie raczej nie bedzie chcialo (chociaz dla takiej grafiki) no bedzie jeszcze zasilacz, ale granie na przenosnej konsolce podlaczonej do gniazdka, hmmm mija sie z celem
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
play station portable (psp)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 15, 2004, 10:08:59 am »
panie vivi to chyba mają być akumulatorki a nie bateryjki :]

Piekny Roman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2004
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 15, 2004, 16:26:43 pm »
Cytuj
vivi


Wysłany: Sro Gru 15, 2004 00:04:42    Temat postu:


no wlasnie dobrzeby bylo gdyby sony wykombinowalo cos z tymi bateriami, bo latac co 5h do kiosku to mi sie raczej nie bedzie chcialo (chociaz dla takiej grafiki) no bedzie jeszcze zasilacz, ale granie na przenosnej konsolce podlaczonej do gniazdka, hmmm mija sie z celem

...nie no ludzie zeby tak swiecic niewiedza? Poczytac trzeba najpierw a pozniej sie wypowiadac.Takie rodzynki wypisywac!ech.....

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
play station portable (psp)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 15, 2004, 21:08:12 pm »
akumulatorki bateryjki jak to zwal tak to zwal wazne jest to ze nie spelniaja swojego zadania tak jak powinno.

swiecic niewiedza hmmm - zwykly szczegol nie wiem czym tak ekscytujesz
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 16, 2004, 15:51:54 pm »
Z tymi akumulatorkami to troche sciema bo sprzet byl testowany i dzialaja one 4 h z glosnoscia do polowy i podswietleniem ekranu i RR.
A co do zniszczen to nie sa to jakies bardziej oficjalne dane tylko kilka przypadkow ktore jakies lolki podaly na forum nintendo i sie wielka afera zrobila, wogule o co chodzi z tym rzucaniem ??  :lol:  Po pierwsze nie wiem kto rzuca handheldem po drugie nikt nie rzucal jeszcze psp wiec dlaczego fanboye nintendo ( ktorzy tak naprawde nienawidza DS'a i nim rzucaja :lol: ) pisza ze PSP pewnie rozpada sie po upadku z 15 cm,
Proste PSP zje DS'a i dalej bedzie glodny, narazie DS jedzie jeszcze na popularnosci GBA Sony zaatakowalo rynek i z pewnoscia im sie oplaci.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: play station portable (psp)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 16, 2004, 17:03:27 pm »
Cytat: "Havana"
czy 630 pln to "okej" cena za takie urządzonko ?
jak się zapatrujeci na przyszłośc tego ?
co wam się podoba a co  nie podoba w polityce firmy sony względem psp

Cena wynosi 620 zeta, huh?? To nie jest moim skromnym zdaniem do końca OK, GBA było tańsze. Ja się tym nie przejmuję, niedługo w pracy będzie wypłata to odłożę trochę grosza na tą maszynkę bo warto. Podoba mi się bardzo to, że Sony stara się przyciągnąć do sprzętu graczy wielma grami, ja jako fan gier multiplayer chętnie zaopatrzę się w Ape Academy, choć to nie jedyna gra na którą czekam. Jak znam życie pewnie po wydaniu wszystkich tytułów startowych my gracze zostaniemy zasypani zapowiedziami coraz to nowszych i lepszych gier.
Będzie dobrze, możecie zaufać mojemu nieomylnemu przeczuciu.
Ale cena to nie jedyna wada, podobnie jak to było z GBA producenci znó będą nas naciągać cudeńkami w grach któe staną się odblokowane po "kontakcie" z grą z alternatywnej konsoli danej firmy, ale to nic. Lets party!!!

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 17, 2004, 12:38:46 pm »
GBA o ile pamietam kosztowalo po premierze 649 zl no ale moge sie mylic. Cena jak za taki sprzet jest naprawde niska i nie ma co narzekac :P. Ciekawy jestem co sadzicie o Palmtopach? Niektorzy mowia ze co to za technika w PSP skoro sa juz Palmtopy ktore maja 700 mhz .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
play station portable (psp)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 17, 2004, 13:10:25 pm »
Cytat: "Wudi"
GBA o ile pamietam kosztowalo po premierze 649 zl no ale moge sie mylic. Cena jak za taki sprzet jest naprawde niska i nie ma co narzekac :P. Ciekawy jestem co sadzicie o Palmtopach? Niektorzy mowia ze co to za technika w PSP skoro sa juz Palmtopy ktore maja 700 mhz .


Palmtopy palmtopami, ale zapomiales dodac ile one kosztuja...
Fryty tyty dotknij pyty

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 17, 2004, 13:19:07 pm »
Ja tylko poruszylem temat, moim zdaniem niech ci ktorzy wychwalaja moc palmtopow sprobuja uruchomic na nich RR z PSP  :lol:


<edit>
LOL- Lough Out Loud - Glosne smianie sie
Jesli ktos nazywa kogos lolem to nazywa go glosnym smiechem co jest niedorzeczne, szczurek nastepnym razem sie zastanow czy cie obrazam czy po prostu sie ciesze :lol:
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 17, 2004, 15:37:06 pm »
huh Wudi twoja 'bezstronnosc' mnie poraza az o_O

no i nazwanie mnie lolem...huh dobrze, ze umiem ignorowac takie typy ludzi...

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 17, 2004, 17:17:43 pm »
Wiesz sa ludzie ktorzy chca isc do przodu i ci ktorzy lubia stac w miejscu, ja jestem z tego pierwszego typu i naprawde wole miec komorke na ktorej moge robic zdjecia i sluchac muzy niz taka z czarno bialym wyswietlaczem ksztaltem kostki i 2 opcjami.
Nie bojmy sie isc do przodu ja tez czulem sentyment do Nintendo dopuki nie kupilem PS2. Nawet na poczatku chcialem kupic DS ale gdy zobaczylem screeny PSP i gier na niego i uslyszalem o jego funkcjach.... sam rozumiesz.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 24, 2005, 22:28:34 pm »
Miałem nie zaśmiecać tamtego tematu, to piszę tutaj:

Potrzebuję wiedzieć, jaki firmware jest w PSP JAP Value Pack sprzedawanej w Ultimie. Może ktoś z was ma z tego sklepu, może znacie kogoś. Dajcie znać!

Player01

  • Gość
play station portable (psp)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 24, 2005, 22:35:11 pm »
Sprawdz date produkcji, jesli jest sprzed miesiaca - to napewno ma 1.00 lub 1.50. Poza tym ja bym sie nie bal na twoim miejscu update'ow, hackerzy z http://www.psphacker.com zalatwia go w gora miesiac.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 27, 2005, 15:06:08 pm »
Może moje wrażenia na gorąco:

TEN EKRAN JEST GIGANTYCZNY :shock:  :shock:  :shock:

Naprawdę, niby widziałem w całej masie gazet ten ekran, ale dopiero przy kontakcie zaczyna wychodzić na jaw jego wielkość. Prawdziwy kolos.

A potem odpaliłem Metal Gear Ac!d...i wymiękłem, spodziewałem się gorszej grafy, a jeśli tak wygląda tytuł startowy to :D  :D  :D

Mam pytanko: czy ktoś z was ma nałożoną folię ochronną? Jakiego producenta? Czy przyciemnia ona ekran? Czy łatwo się nakłada? Czy jest widoczna?

Player01

  • Gość
play station portable (psp)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 27, 2005, 16:05:25 pm »
Najlepsza folia ochronnapochodzi z firmy Brando.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 27, 2005, 16:06:44 pm »
Cytat: "Player01"
Najlepsza folia ochronnapochodzi z firmy Brando.

A gdzie taką kupić? Ja słyszałem, że najlesza jest Hori.

Player01

  • Gość
play station portable (psp)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 27, 2005, 16:16:01 pm »
Najlepsza jest Brando, zdecydowanie, kupic mozna chyba na ebayu.
Ja narazie nie uzywam zadnej, pisze to co slyszalem od prawdziwych fachowcow :D. BTW. na eBAY'u mozna kupic karte MS 512 MB za 50 zl. Szkoda ze  nie mam tam konta, ani na Paypal'u.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
play station portable (psp)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 27, 2005, 18:23:28 pm »
Sądze, że specjalnie wielkich róznic pomiędzy foliami nie ma. Te z Hori są popuralne dlatego, bo gracze obnoszący się swoim przywiązenim do licencjonowanych gadżetów twierdzą, że kupią to na co Sony wydało przyzwwolenie  :wink: .

Sam mam "no name'a" kupionego w Lik Sangu i jestem zadowolony.
Jeśli zaś chodzi o pewne zmiany jakie zachodzą po założeniu i same zakładanie...

Otóż folia nie przyciemnia ekaranu, natomiast nieznacznie pogarsza ostrość.
Jest to zauważalne głównie na początku, później człowiek się przyzwyczajania i nie zrwaca na to uwagi. Po za tym to widać tylko wtedy na ekranie nie ma nic ruchomego - w trakcie przeglądania obrazków, czy pozostając przy jakiejś opcji menu. W grach tego zupełnie nie widać. Przynajmniej tek jest z moją.

Po za tym zakładajac trzeba pamiętać, żeby robić to stopniowo. Oczywiście człowieka może najść ochota, żeby najpierw założyć na całą powierzchnię, a następnie pozbyć się bombelków powietrza. Jest to jednak robota bardzo żmudna, niekoniecznie dająca zadowalające efekty. A jeśli w takim przypadku przyjdzie człowiekowi do główy odkleić któryś róg, no to już zupełnie będzie to źle wyglądać. Po prostu w takim przypadku folia się zgina i ten właśnie róg przestaje przylegać do konsoli i już zupełnie nic nie da się z tym zrobić.

Dlatego najlepiej zacząć przyklejać od jednej krawędzi i jedną ręką trzymać drugi koniec folii, zaś drugą czymś twardym (w zestawie powinien być hyba kawałek plastiku, to już zależy od firmy) usuwać na bierząco ewentualne pęcherzyki powietrza.

Na allegro jest takich rzeczy chyba sporo, więc z zakupem nie będzie problemu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 27, 2005, 19:44:40 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Sam mam "no name'a" kupionego w Lik Sangu i jestem zadowolony.

WTF? Ostatnio jak próbowałem u nich kupić, powiedzieli, że nie mogą zaakceptować kart z mojego regionu, i prosili o przysłanie faxem skanów karty i wzoru podpisu. Nie ma mowy. Kupowałeś to na kartę?

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
play station portable (psp)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 27, 2005, 19:53:02 pm »
Owszem.
Witualną MasterCard.
I nie robili żadnych problemów.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 27, 2005, 20:49:38 pm »
A jak tam wasze gry - co macie, na co się nastawiacie? Ja kupiłem razem z konsolką Metal Gear Ac!d i nie żałuję. Grałem 2 godziny i muszę wam powiedzieć, że to jest to - porządna strategia turowa, karty przy okazji. Następny w kolejce - Wipeout, ma ktoś na sprzedaż? :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
play station portable (psp)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 28, 2005, 00:53:21 am »
u mnie na tacy lumines i wipeout - ta druga kopie najbardziej, choc luminki to tez pelen odjazd. Chcialbym sprawdzic Acid i hot shots golf...  :)

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 28, 2005, 23:54:13 pm »
Ja gralem w: FIFA, NBA, NHL Gretzky, ATV Offroad, Rengoku, Vampire Chronicles, Wipeout Pure, Ridge Racers
obecnie mam tylko dwie pierwsze bo tylko one (i Wipeout) nadaja sie do grania :?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 29, 2005, 09:10:31 am »
Dzisiaj świat dostał UMD Boot, program bootujący UMD z dysku UMD.

http://www.ps2nfo.com/

Jeszcze chwila, i będzie Loader dla ISOs z Memory Stick.

JaDaK

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-06-2005
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
play station portable (psp)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 29, 2005, 09:25:56 am »
No to nieźle....
Na gry orginalne za bardzo niebędzie mie stac ale Playstation Portable + Memory 2 GB (albo ciut więcej...) + 2 orginały to będe miał pełny looz...
Czymam kciuki za nich...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
play station portable (psp)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 29, 2005, 09:39:48 am »
Cytat: "JaDaK"
No to nieźle....
Memory 2 GB (albo ciut więcej...)

W tym momencie taka memorka kosztuje $350.