Autor Wątek: Splinter Cell: Essentials  (Przeczytany 10874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Splinter Cell: Essentials
« dnia: Stycznia 02, 2006, 15:40:17 pm »

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2006, 15:56:03 pm »
:shock:  O tak! Już to widze... Wygląda na najładniejszą gre na PSP ale narazie w te screeny nieuwierze - przynajmniej do trailera w dobrej jakości i lepszych screenów  :?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2006, 16:53:13 pm »
A na kiedy zapowiedziana jest premiera (jesli wougle jest zapowiedziana)? Moze rzeczywiscie uda im sie wyciagnac taka grafike z tej malej maszynki. Chociaz narazie w to szczerze powatpiewam.

Cytuj
http://img387.imageshack.us/img387/9651/imag00164sl.jpg

Łysy Fischer  :shock:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2006, 20:42:14 pm »

lupinator

  • Gość
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 24, 2006, 20:54:33 pm »
Gierka narazie prezentuje sie świetnie :D jak tak będzie wyglądać finalny produkt to ja niemam pytań i łykam ją od razu (i tak to zrobie ;) ) Szczególnie ze będzie tłumaczyć niektóre fakty z Double Agent

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2006, 20:21:46 pm »
to jest remejk jakiegos poprzedniego splitera czy nowa gra??
kurde w koncu na psp pojawiaja sie dobre gry (dla mnie:)

lupinator

  • Gość
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2006, 20:23:42 pm »
Cytat: "siudym"
to jest remejk jakiegos poprzedniego splitera czy nowa gra??
kurde w koncu na psp pojawiaja sie dobre gry (dla mnie:)

Nowa gra z nową przygodą Fishera. Jak juz wczesniej powiedziałem fabuła będzie tłumaczyć niektóre wątki z Splinter Cell:Doulbe Agent na 'duże konsole' :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 26, 2006, 13:17:51 pm »
to bardzo dobrze

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 01, 2006, 02:26:55 am »
No nie powiem wyglada fajnie, gralem we wszystkie czesci na duzych konsolach, wiec na PSP tez chce miec Sama. I mam nadzieje ze te filmiki byly po prostu jakos kiepsko nagrane albo cos, bo animacja to troche pozostawia do zyczenia :) ale to ubi, napewno wszystko bedzie gralo :)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 26, 2006, 12:11:06 pm »
Ja kupuje zaraz jak bedzie w Saturnie :d

lupinator

  • Gość
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 04, 2006, 21:23:58 pm »
Zasysajcie filmik z gameplay'u
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2471
Widac tu akcje z 3 Splintera (np. podcinka nozem) ale są tez miejscówki łudząco podobne do 2 poprzednich części na PS2 (dzungla z 2 i tankowiec z 3). Grafika całkiem ładna a i klimat taki Splinterowski. Zapowiada sie niezle

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 15, 2006, 19:13:28 pm »
Kiedy Daxter i Syphon Filter: Dark Mirror premiera w Europie??

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 16, 2006, 04:16:20 am »
Ja juz mam i gram. Powiem tylko jedno slowo masakra. Dextera bede mial w sobote, zrezygnowalem z niego na korzysc Pusuit Force.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 16, 2006, 13:34:50 pm »
Ano, tak to jest jak sie mieszka w USA. Zazdroszcze :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 16, 2006, 14:45:16 pm »
Cytat: "Lesiu13"
Ano, tak to jest jak sie mieszka w USA. Zazdroszcze :)

Nie zazdrość, nie ma czego. A jak chcesz grę - jaki problem kupić w Internecie?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 22, 2006, 03:31:13 am »
Dzis odbieram Splinter'a. Wiedzialem ze tak bedzie, wszystkie zajeb**** gierki wyszly mniej wiecej  w tym samym czasie i teraz pojawiaja sie dwa problemy. Problem numer jeden, jak znalezc na nie wszystkie czas, problem numer dwa, to w jakiej kolejnosci je przechodzic...
Pursuit Force, Dark Mirror, Daxter i Splinter Cell. Musze przyznac ze calkiem niezly kwartet a to nie wszystko, na przjescie czeka jeszcze wiecej gier, a juz za cztery/piec dni Untold Legends 2. Ma ktos wolny czas na zbyciu...?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 22, 2006, 23:15:51 pm »
OK, Splinter Cell: Essentials wyladowal juz w czytniku mojej konsoli, pierwsze wrazenie? zaczne od grafiki w ktora to nie wszyscy uwierzyli, no i niestety mieli racje, nie to zeby gra byla brzydka, ale do grafiki z Dark Mirror to jej troche brakuje, wszystko jest ladne i schludne, ale nic wiecej, moze dalej bedzie lepiej, narazie opisuje grafike na podstawie pierwszego levelu, misja w dzungli. Druga sprawa, dzwiek, narazie nie wiele moge o nim napisac, ale juz jedna rzecz mi nie pasuje, odglos jaki wydaje sam podczas chodzenia po dzungli jest przynajmniej smieszny, tak samo jak odglos ocieranie sie Sama o krzaki. Sterowanie dziwne, mozna sie przyzwyczaic, ale na poczatku sprawia nie male problemy, ale i tak chyba rozwiazano ten aspekt najlepiej jak mozna. Wiecej napisze jak juz sie troche poprzedzieram przez misje :)

A tu kilka fotek, standardowo kiepskiej jakosci :D





Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 22, 2006, 23:30:15 pm »
no niezle... stary zazdroszcze ci jednego : nie, nie gier, czasu na granie w nie  :twisted:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 22, 2006, 23:33:01 pm »
Greg, problem w tym ze ja czasu na granie nie mam :( gier mam od chu** a czasu nie mam wcale, no moze minimalnie.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 22, 2006, 23:33:59 pm »
to po co ci te gry?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2006, 23:35:35 pm »
bo mam nadzieje ze kiedys bede mial czas aby w nie pograc ;D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2006, 23:36:32 pm »
Red, zasadnicze pytanie : warto kupować tę grę czy nie? :P

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 22, 2006, 23:37:07 pm »
tylko wez pod uwage polskie zarobki i ceny gier w polsce :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 22, 2006, 23:41:24 pm »
IBRA: narazie to mam co do niej mieszane uczucia, pogram pare godzin to ci powiem dokladnie, czy warto czy nie.

GREG: ale ja nic nie mowilem na temat cen i zarobkow :)

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 22, 2006, 23:47:14 pm »
nie no, mi chodzilo o to czy warto na ta gre wydac 20% pensji  :twisted:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 23, 2006, 01:41:38 am »
A wiec zaczne od poczatku, bede robil update co jakis czas w miare postepow w grze.

UWAGA SPOJLERY!!!

Dziennik Sama Fishera

Swoja przygode zaczolem na cmentarzu, pojechalem tam aby udac sie na grob mojej corki, Sary, ktora to zostala bezmyslnie potracona przez samochod prowadzony przez pijanego kierowce, po dlugiej walce lekarzy o zycie mojej corki, odeszla. Miala dopiero 23 lata (Sarah Fisher 1985 - 2008) Gdy w koncu dotarlem na miejsce i odszukalem nagrobek corki, stanolem nieruchomo, jak wryty,  przez glowe przelecialo bolesne wspomnienie wypadku Sary, bylo tak silne ze niemal moglem to ujzec jeszcze raz, wziolem gleboki oddech, uspokoilem sie,  lecz niestety ten spokoj nie trwal dlugo.
Po krotkiej chwili zostalem otoczony przez grupe agentow i aresztowany pod zarzutem spiskowania przeciwko Stanom Zjednoczonym, tak czy siak zostalem aresztowany i wtracony do furgonetki, ktora to ma mnie zapewne dowiezc do celu, w samochodzie toczy sie rozmowa agentow, jeden z nich uwaza ze jestem niewinny, ze nie moglem tego zrobic, dlaczego mnie broni...?
Bo jako czlonek SEAL bylem razem z jego ojcem w jedenj druzynie na akcji w Kolumbii podczas odbijania naszego dowodcy? Czy moze sa jakies inne powody o ktorych chwilowo nie mam pojecia? Nasza akcja miala miejsce 2 maja 1992 roku, jesli mnie pamiec nie zawodzi, (tu zaczyna sie opowiesc straznika o akcji w Kolumbii, teraz wiecie dlaczego pierwsza misja ma miejsce w Kolumbijskiej dzunglii, jest to opowiesc jednego z mlodych agentow).
             
Z racji tego ze nie posluchalem rozkazu dowodcy, ktory to zakazywal mi opuszczania bazy bez pozwolenia, musialem wydostac sie niezauwazony z mojej jednostki, nie bylo to trudne, jako starszy ranga zolnierz, po zauwazeniu mnie przez jednego ze straznikow, wydalem mu rozkaz milczenia i zrobilem z niego slepca.
Ruszylem w glab dzungli, chyba na polnoc, to bylo tak dawno ze ledwo pamietam. Po przemierzeniu dziesiatek kilometrow dzungli, po wyeliminowaniu kilku partyzantow, po przedarciu sie przez niebezpieczne tereny wroga, po rozbrojeniu kilku min i pulapek zostalem zlapany i wziety do niewoli przez partyzantow
Zabrano mi bron, ekwipunek i wepchnieto do malego, ciasnego ale nie az tak ciemnego pomieszczenia. W ten oto sposob moim priorytetem stala sie ucieczka...

Z kazda minuta spedzona przy tej grze coraz bardziej pograzam sie w jej bezkresach :) ale mimo wszystko na grafice zawiodlem sie okropnie, naprawde nie jest to ta jakosc jaka pokazywali nam wczesniej autorzy na screenach, ale gra oczywiscie nadrabia to wszystko fachowym klimatem.


Kilka obrazkow z dzungli i partyzanckiej niewoli:








Zaczynam podejrzewac, ze cala gra to beda jedne wielkie wspomnienia, teraz po zakonczeniu misji w Kolumbii, rozpoczela sie sprawa Sama Fishera i wyciagaja jego akta i stare misje, w tej chwili skupili sie na misji w rafinerii ropy naftowej, ktora mielismy okazje zwiedzac w czesci pierwszej Splinter Cella, rzekomo podczas ataku przeprowadzonego na rafinerie, amerykanie o malo nie zabili Sama wiec terz wyjasniaja te sprawe czyli w formie opowiesci przechodzimy ten level z troszke innej perspektywy, jestem ciekaw co nastepne.
Na dowod macie ostatni screen.








To jest wlasnie screen z Refinerii Ropy Naftowej ktora przechodzilismy w pierwszej czesci. Ciekaw jestem jakie jeszcze brudy Sam'owi wyciagna zeby go udupic? ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 24, 2006, 05:29:52 am »
Kolejny Update:

Jak juz mowilem kolejna misja miala miejsce w rafinerii ropy naftowej, dokladnie tej samej co w czesci pierwszej na duze konsole, jakie roznice? jedna i zasadnicza, misja ta zostala skrocona do cholerne** minimum, na upartego to mozna by ja bylo przejsc od 8 do 15 min z loadingami, ktore w tej misji wystepuja nadzwyczaj czesto, to juz misja w dzungli tak czesto sie nie doladowywala, lokacja oczywiscie nie jest az tak obszerna jak mialo to miejsce w oryginale a i iloscia przeciwnikow tez nie grzeszy, raptem chyba 5 czy 6 razem z glownym podejzanym, ktorego tym razem mamy od razu zabic i odzyskac teczke.

Jeszcze jedna malutka ale za to bardzo istotna sprawa, inteligencja naszych przeciwnikow jak to tej pory to totalna klapa, nie dosc ze momentami sa slepi niemilosiernie, to jeszcze do tego okropnie glupi, sa tez takie momenty ze generalnie nie ma mozliwosci zeby ktory kolwiek zobaczyl cie z bliska, a oni juz na kilometr zaczynaja trabic ze ktos sie zbliza? jak sie pytam mozna bylo tak spiepr*** tak wazny element tej gry? mam nadzieje ze po przejsciu gry bedzie mozna juz wybrac inny poziom trudnosci niz ten jeden, ktory to gra nam oferuje za pierwszym podejsciem, a tym samym inteligencja i sposob dzialania naszych przeciwnikow ulegna ogromnej poprawie.

Kilka screenow z rafinerii dla porownania z wersja oryginalna.






Kolejna misja ma miejsce w panstwie zwanym Jugoslawia. Kolejna teczka z aktami trafia na stol, kolejne brudy sama wychodza na swiatlo dzienne, co tym razem? Tym razem Sam zostaje oskarzony o zamordowanie cywila, wlasnie podczas akcji w Jugoslawi. Wiec zaczyna sie opowiesc jak do tego doszlo, czyli przechodzimy kolejna misje.

Dwa screeny pochodzace wlasnie z tej misji:



Dwie dodatkowe wersje ostatniego screenu z uzyciem wizorow. ( Element ten w Syphon Filter jest dopracowany i wyglada o wiele lepiej niz w Splinter Cell)



Na dzisiaj to wszystko, za bardzo zmeczony jestem aby kontynuowac, jutro zrobie malutki update, a w sobote spodziewajcie sie gradu :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 24, 2006, 08:26:28 am »
ej no, jak tak dalej pojdzie to bedzie tu pokaz slajdow przedstawiajacy przebieg calej gry...  8)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 24, 2006, 10:31:03 am »
Sorry może dla niektórych, ale dla mnie ta gra to zaprzeczenia idei hand-helda, poziom skupienia jaki jest wymagany jest taki sam jak na konsoli stacjonarnej, ale tutaj odpalasz to w metrze, autobusie, siedząc na tylnim siedzieniu samochodu. Moim zdaniem to się nie sprawdza. Jest tylko jedna wada mojeje teorii - nie wiem jak wytłumaczyć moją fascynację MGA lol. :D

mejs

  • Gość
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 24, 2006, 13:11:46 pm »
No bo MGA specjalnie zostało zaprojektowanę. W wywiadach z Hideo Kojimą jednym z powodów dla których MGA jest jaki jest to że gra miała być przystosowana do użytkowania w różnych miejscach. W metrze pociągu itp.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 24, 2006, 21:15:59 pm »
Ja dzisiaj zamówiłem SC z DVDCrave. Może i jest kiepski, ale jestem fanem Splinter Cella i jestem chory jak jakiegos nie przejde ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 25, 2006, 03:48:26 am »
O ja nie napislalem ze jest kiepski, po prostu za duzo w nim niedorobek i niedopatrzen jak dla mnie narazie Syphon Filter bije go pod kazdym wzgledem, ale Splinter Cell Essentials jest gra bardzo dobra, z kilkoma mniejszymi lub wiekszymi bledami ale to nadal ten sam Splinter Cell co naduzych konsolach.

EDIT:
Niestety dzis nic nie dodam bo jestem tak zwalony po robocie ze nawet mi sie grac nie chce, sorka, ale za to jak wstane to cos wrzuce, co sie tylko da :)
Dla pocieszenia powiem wam, ze zaczyna byc troszke lepiej z poziomem trudnosci, moze wzrasta z misji na misje a moze po prostu niektore episody sa trudniejsze. Przeciwnicy zaczynaja myslec, zaczynaja reagowac na nasz halas, nawet najmniejszy wiec zaczyna byc bardzo dobrze. Wylapalem kolejny malutki szkopul, czasami potczas rozmowy Sama z dowodca przez radio wcna glos, ale nie jest to az na tyle czeste zeby w jakis sposob denerwowalo.
Klimat zaczyna robic sie coraz lepszy a i poziomy zaczynaja troche ladniej wygladac, byc moze dlatego ze sa ciemniejsze i nie widac tak niedorobek w grafice.

Jesli mialbym w tym momencie polecic komus te gre powiedzial bym tak:
Jesli musisz wybierac pomiedzy Splinter Cell i Syphon Filter, masz tylko na kaske, ktora ciezko zdobyles na jedna z tych gier to bierz Syphona bo z ta sama kase gra oferuje naprawde duzo wiecej, poczawszy od grafiki, muzyki, dzwieku, dodatkow, rzeczy do odblkowania, miodu, zywotnosci a na szybkich loadingach konczac.
Jezeli natomiast masz kase na obie gry a nie wiesz ktora najpierw kupic, to radzilbym Splinter Cella zakupic jako pierwszego, bo po Dark Mirror gra bedzie po prostu slabsza,  w ten sposob zanim skosztujesz slodkich truskawek (Dark Mirror), nawpiep***** sie zielonych jablek (Essentials) :)

Jesli ktos ma jakies konkretne pytania odnosnie Splinter Cella czy Syphon Filtera to niech pyta smialo.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 25, 2006, 09:47:44 am »
A są jakieś nowe bronie/ nowości w ruchach w porównaniu do Chaos Theory?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 25, 2006, 09:50:59 am »
Niestety narazie nic takiego nie odnotowalem, jak narazie wszystko wlacznie z ruchami, arsenalem, lokacjami i pomyslami konczy sie na trzeciej czesci Splintera.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 25, 2006, 10:07:14 am »
A misje są długie? Jeśli nie to dużo krótsze niż w CHaosie?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 25, 2006, 10:14:50 am »
Lesiu, z misjami jest roznie, jedne sa naprawde bardzo dlugie, a inne skolei (jak np. rafineria) cholernie krotkie, ale taki krotkie to narazie dwie mialem, no moze trzy. Pozostale byly naprawde dlugie a i obszar samych misji tez jest nie maly, tym bardziej biorac pod uwage ze to gra na PSP, pod tym wzgledem jestem zadowolony, miejscowki maja bardzo fachowy klimat, bardzo podobal mi sie port w Jugoslawi, jak juz wczesniej pisalem z kazda misjia inteligencja przeciwnikow zaczyna wzrastac a i ich reakcje sa o wiele bardziej ludzkie. tak samo grafika, zaczyna wygladac coraz lpiej dzieki temu ze plansze sa ciemniejsze i nie widac nie dorobek, a pozatym gra jest naprawde bardzo ladna, tylko mnie chodzilo ze nie jest az tak sliczna jak to nam producenci na screenach pokazywali, chociaz Syphon tak jedno/dwa oczka ma lepsza. Ale to sa dwa rozne style, SPlinter dzieje sie przewaznie w nocy lub o zmierzchu, natomiast Syphon prawie wszystkie misje ma w dzien lub o wschodzie slonca.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 26, 2006, 07:41:21 am »
Cytat: "mejs"
No bo MGA specjalnie zostało zaprojektowanę. W wywiadach z Hideo Kojimą jednym z powodów dla których MGA jest jaki jest to że gra miała być przystosowana do użytkowania w różnych miejscach. W metrze pociągu itp.

Jeśli tak to ok. A ten Splinter Cell to motyw rozgrywki przeniesiony z konsol stacjonarnych, tak samo jak Syphon Filter. Ja nie chcę się tak skupiać kiedy szpilam w to w autobusie czy metrze. Logiczne, puzzle, akcja, racery - to są bardzo fajne gatunki na PSP.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 26, 2006, 07:51:49 am »
Castor, ale syphon ma ten plus, ze jesli nie chcesz przechodzic misji w trybie skradankowym to mozesz im istny kociaol zrobic i zabawic sie w ramboida, jesli grasz sobie w domu to mozesz sie pobawic Syphonem jak splinterem, a jak jedziesz czyms pociagiem, autobusem, to mozesz sobie zagrac jak w zwykla szczelanke. I to jest ogromna przewaga tej gry nad Splinter Cellem.

Update Syphona Jutro, dzis troche zajety bylem, a poza tym wrzucilem info o Street Fighter Alpha 3 MAX na forum.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 30, 2006, 05:31:44 am »
Gamespot ocenil juz Splinter Cell: Essentials i przyznal mu ocene 5.8

Co mnie troszke dziwi, bo moze i gra nie jest wybitna ale tez nie jest az tak slaba jak ocenil ja gamespot. No coz, sa gusta i gusciki.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Splinter Cell: Essentials
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 30, 2006, 07:37:44 am »
Uuuuuu to słabo... ale i tak na niego czekam, moja ulubiona seria ;)