Autor Wątek: Syphon Filter: Dark Mirror  (Przeczytany 6903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« dnia: Lutego 05, 2006, 23:52:50 pm »
Tu macie screeny z Syphon Filterka narazie wiekszosc z intra  
pozniej zapodam wam z gameplayu, jesli wogole kogos to interesuje :) odpowiem takze na wszystkie nurtujace was pytania co do tej gierki (oczywiscie na podstawie dema ehehe :) nie wiem ile jest leveli w tej grywalnej wersji narazie jestem na trzecim :)







Sorka za jakosc ale robilem bez flesh'a.

PS. Juz wiem ile jest leveli ;] cale trzy :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2006, 00:45:01 am »
Wiecej screenow :) Wizorki, sterowanie, bron dostepna na poczatku pierwszej misji :)








znowu kiepskiej jakosci, sorka :) grafa w rzeczywistosci wyglada o wiele lepiej.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2006, 01:33:10 am »
Najlepszy jest tekst na koncu intra :) nie chce spojlowac ale to nie ma nic wspolnego z fabula :)

-Cos jest nie tak Logan, oni byli przygotowani i czekali na nas
-Moze i czekali ale gwarantuje ci ze nie sa przygotowani :)

Tekstow typu "I see the bitch", "Kiss my ass", "You fukin idiot" nie brakuje, nigdy nie gralem w zadna czesc Syphon Filtera, ale przyznam szczerze ze bylem zaskoczony jak to uslyszalem pierwszy raz, pomyslalem ze moze sie przeslyszalem, udezam dalej a tu nastepna dawka amerykanskiego folkloru :)

Trzeba przyznac ze glosiki sa ok dobrane, tak samo kwestie wypowiadane przez postacie sa na zadowalajacym poziomie. Nie mam sie do czego przyczepic poki co :) jesli chodzi o audio. wybuchy, wystrzaly, okrzyki, wszystko jest Tip Top. (Muzyczka jest swietna)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2006, 20:18:52 pm »
ile jest rodzajów broni
czy fabuła jest powiązana z poprzednimi odsłonami na PSXa
czy oprócz Logana  gramy innym postaciami
Czy sa bossowie  8)


Czekam z niecierpliwością na odpowiedz
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2006, 00:03:37 am »
Odnosnie samej fabuly to nie mam pojecia czy jest jakos powiazana z poprzednimi czesciami,  [maly spoiler] W Dark Mirror wszystko kreci sie wogol zbrojnej organizacji, nazywajcej siebie Red Section, ktora okupuje rafinerie na Alasce, rzad ameryknski wysayla Gabe'a by zbadac sprawe, jako standardowa operacje antyterrorystyczna, maly wglad i okazuje sie ze cos tu nie tak, Gabe znajduje na miejscu zwloki agenta Jacka Millera, pracownika NSA ubranego jak inzynier KemSynth,co tu robi NSA? Udalo mi sie tez znalezc formularze zamowieniowe na cyt. " Sunlumps, grow lights, hydroponics tanks, water lines, watering system", tak sie zastanawiam po co im to w rafineri ropy naftowej....??? Podpisane przez niejakiego Williama Kreisler'a, na kopercie byl napis scisle tajne :) [konies spojlerka]   Generalnie, Logan zostaje wyslany na misje z samymi pytaniami bez zadnej odpowiedzi, ale jak sam mowi, zamierza sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi. (nie jestem wstanie nic wieej powiedzie na temat fabuly bo tyle wiem na podstawie grywalnej wersji, ale jesli ktos gral w inne czesci syphon'a to moze cos mu mowia te nazwiska, organiazacja lub cokolwiek :)




Odnosnie broni:
Mark 23 SD: Fire Rate 2    Damage 4
                   Bron krotka z tlumikiem, 45mm, idalna bron dla cichego zabojcy

K Bar: Fire Rate 4    Damage 5
           Noz, 7 cali dlugosci, standardowy na wyposazeniu US Army

MB 150: Fire Rate 1    Damage 5
           standardowy IPCA karabin snajperski, wyposazony w kilka odmian amunicji
           -naboje 6mm
           -wybuchowe
           -x34 (naboje gazowe)
           -EDT (naboje paralizujace)

EDT: paralizator o ladunku 625 tys volt,

Dragunov SVD: Fire Rate 1    Damage 5
                       Radziecki karabinek snajperski uzywany od 1963, Bral udzial w wojnie w Czeczeni i Awganistanie

Spectre SMG: Fire Rate 5   Damage 2
                     zaprojektowany do walki na krotka odleglosc, uzywany przez policje i oddzialy antyterrorystyczne. Mozna strzelac nabojami pojedynczymi, krotkimi seriami lub ogniem ciaglym.

Makarov: Fire Rate 2    Damage 4
         Bron Krotka, zdaje sie ze uzywana kiedys, badz nadal przez rosyjska policje ;)

Walka wrecz: wiadomo

Broni jest na 99% wiecej, to sa te ktore udalo mi sie znalezc w demie.

Akcesoria:
PID - Personal Illumination DEvice malutkie swiatelko pozawalajace na przeszukiwanie ciemnych miejsc

RTL - Linka wystrzeliwana z malego karabinku, mozemy sie po niej poruszac za pomoce specjalnego mechanizmu

NV Goggles - Night Vision

IR Goggles - Infrared, pozwalaja na wykrywanie zrodla ciepla

EDSUGoggles - Electronic Device Sensing Utility, pozwalaja na wykrycie i interakcje z ukrytymi przedmiotami, rzeczami, otoczeniem

Med Kit - Apteczki

Flak Jacket - Kamizelka


Odnosnie Bossow:
Tak sa bossowie, na trzy levele mialem ich trzech, praktycznie na koncu levelu, sa to jakies z reguly specjalne odmiany zolnierzy, na koncu pierwszej jest sniper,drugiej koles co RED JACK sie zowie, jest wielki jak shit i lata zmiotaczem ognia, jedyny sposob aby go zabic to rozwalic butle na jego plecach. Nie byli jakos specjalnie wymagajacy, ale sa, wogole to mam male ale co do AI przeciwnikow, bo najinteligentniejsi to oni nie sa.

Odnosnie Innych Grywalnych Postaci:
W grywalnej wersji ktora posiadam nie ma takiej mozliwosci, ale na zamieszczonym na UMD filmiku jest pokazana misja w ktorej gramy Agentka Lian, wiec prawdopodobnie bedziemy mieli taka mozliwosc. Podczas samej rozgrywki gdy gramy Gabe'm czesto widujemy sie z Agentka Lian, musimy ja oslaniac, pomagac jej, generalnie miec na nia oko :) czasami ona pomoze nam.

 To tyle odnosnie twoich pytan, tyle moge ci powiedziec na podstawie tej wersji :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 08, 2006, 20:35:36 pm »
Big Thanks !

Nawet sie nie spodziewałem tak długiej i wyczerpującej odpowiedzi 8)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2006, 21:43:11 pm »
O ile wczesniej nie bylem pewien co do innych grywalnych postaci tak juz teraz wiem ze mozna grac partnerka Logana, fajny jest patencik gdy Logan przedziera sie przez swoja misje i rozmawia przez radio z Lian, podajac sobie na wzajem szczegoly, a za chwile przenosimy sie i gramy Lian i przedzieramy sie nia przez to co chwile temu slyszelismy w radiu.
Bronie, broni nie wypisze bo jest ich od zaje**** dokladnie, przeogromna ilosc gadzetow, samych min jest kilka jak nie kilkanascie odmian, granaty, karabiny maszynowe dlugie i krotkie, shotguny, bronie krotkie, paralizatory, kilka rodzajow snajperek, kilka rodzajaow amunicji, jak odkryje juz wszystko to policze i napisze ile dokladnie jest zabawek.
Trzy poziomy trudnosci (jak dla mnie zalatwe sa wszystkie trzy) po przejsciu gry mozna pobawic sie w mission mode, naprawde swietnie zrobione.
Wezy np. pierwsza misje w mission mode, zabic 10 najemnikow nozem, wykonac 5 stealth kills, zabic 5 przeciwnikow wykorzystujac do ich usmiercenia elementy otoczenia, zabic 22 tylko i wylacznie strzalkami gazowymi, wybuchowymi i paralizatorami, zabic 27 przeciwnikow na poziomie hard wykonujac na kazdym headshot, trzeba sie troche nameczyc, jak zagracie  bedziecie wiedzieli czemu :) jak mozesz zabic 22 najemnikow strzalkami jak masz tylko 3 z kazdego rodzaju :) klimat przeswietny, walka z uzyciem noza swietna (jak narazie moja ulubiona bron), muzyka jak dla mnie cudowna, tylko gra troche za latwa. A teraz wracam grac bo 10 min bez tej gry to juz dla mnie wiecznosc, a i jeszcze jedno, watpie aby Splinter Cell pobil Syphona :) ale o tym przekonam sie za doslownie pare dni.

Edit: Musze to jeszcze raz napisac, muzyka mnie zabija i to doslownie, motyw przewodni jest przeswietny, jest to zmiksowany i przemodelowany motyw z Omega Strain Marka Snow'a, zostal zmixowany przez Jonathana Mayer'sa, dodano orkiestre symfoniczna i chorek a calosc brzmi po prostu bosko.

Co jeszcze... filmiki, dynamiczne, rozmowy przerywane mocnymi wstawkami, bardzo dobrze wyrezyserowane. O fabule nie bede nic pisal zeby nie psuc nikomu zabawy, powiem tylko ze w projekcie Dark Mirror macza paluszki stara znajoma Logana, a czym jest Dark Mirror przekonacie sie jakzagracie w gre. Naprawde nie ma co zalowac kasy na Syphona bo jest przeswietny.

Logan wyglada rewelacyjnie, a po zalozeniu na niego wszystkiego czego sie da wyglada jak jednoosobowa armia sklonowana z magazynem broni :) dwie duze bronie na plecach, krotka bron automatyczna z przodu na wysokosci klatki piersiowej, bron krotka, noz, paralizator, granaty, miny, i wszystko to widac przez caly czas na naszym bohaterze, jak to jest w standardzie nowych strzelanek, bohater moze korzystac z calego arsenalu jaki wrog pozostawia po sobie, mozna podnosic kazda bron, dobierac amunicje itd itp, ale nie mozna miec wiecej niz jeden ciezki karabin, snajperka, krotka bron automatyczna, bron krotka, mniej wiecej na takie kategorie sa podzielone.

Narazie udalo mi sie odkryc takie otot bronie: (a jednak napisalem)
- TEK-9 Silenced
- MDS A4 Silenced
- Silenced .44
- EPDD
- SSP 90
- C11
- MGL
- Calico HE
- Desert Express .50
- Sawed-Off Pistol
- Chinese Type 56
- USA S-12
- Jerico-41
- M82 BFG
- Jack Hammer HE
- Flare Gun
- M67 Grenade
- VSS-DU
- + te ktore wypisywalem w demie jesli ich tu nie ma + bron ktora zostawia przeciwnik, nie wypisalem jej z ego powodu ze jej jest drugie tyle i nie chcialo mi sie z kazda podniesiona bronia pauzowac gry i spisywac nazwy :) ale naprawde jest w czym wybierac.

Do tego po zdobyciu juz odpowiedniego statusu mozna nosic i strzelac z dwoch broni naraz a trup sciele sie gesto. I bardzo podoba mi sie motym kiedy to Logan podchodzi od tylu i wbija (nie podcina) noz z calej sily w gardlo a krewka az tryska na wszystkie strony, do tego np. jak przeciwnik kuca mozna pobiec od tylu i sprzedac mu buta az zaryje zabkami po glebie a gdy wstanie podbiec i szybki pchniecie nozem w klate, mozna skrecac karki, mozna ogluszac przeciwnika bronia, z reszta odkryjecie sami co mozna a czego nie :)

A teraz wybaczcie ale wracam do gry :) jak cos to zrobie update.

BTW: macie juz w polsce Dark Mirror? Gra juz ktos w ta gre? chcialbym poznac inne opinie na temat tej gry:)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 21, 2006, 21:03:27 pm »
W Dark Mirror jest tez malutka wzmianka o Polsce :) w jednym z episodow nie bede opowiadal szczegolow, chodzi o to ze pewna organizacja, prawdopodobnie takze stojaca za projektem Dark Mirror, wykrada dobra norodowe z Polski i przewozi je do Bosni :) hehh ciekawe o jakie dobra im chodzilo? bron? moze okradaja koscioly? heheeheh

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 24, 2006, 06:13:04 am »
Dawno nic tu nie dodawalem, wiec macie trzy screeny z pelnej wersji, dwa przedstawiajace Logana i czesc jego arsenalu jaki jest w stanie na sobie nosic, i jeden przedstawiajacy agentke Lian w akcji :) takze grywalna postac. Jak juz skoncze z panem Fisherem zajme sie dodawaniem info i screenow z Syphon Filtera, ktory jak dotad okazuje sie lepszy pod kazdym wzgledem od swojego konkurenta.

Oto screeny:



chwilowo tyle, ale to tylko z braku czasu i zmeczenia :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2006, 16:44:17 pm »
Syphon Filter: Dark Mirror.

Recenzja (Filmik 48 MB)
http://www.gametrailers.com/player.php?id=9820&pl=game&type=mov

Warto obejrzycie!!!

100 % kupię SF: Dark Mirror.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2006, 04:07:42 am »
Konsolko, nawet nie probuj postapic inaczej, widze u ciebie ta gierke w dniu europejskiej premiery bo jak nie :P, przynajmniej bedzie mozna w koncu z kims popisac na jej temat, a naprawde warto w nia zainwestowac, gra jest po prostu rewelacyjna i zmiejsca podniosla wysoko poprzeczke jesli chodzi o grafike czy sterowanie, po prostu praktycznie wszystko w tej gierce jest dopracowane, moze sa malutkie zgrzyciki gdie nie gdzie, ale nawet nie zwraca sie na nie uwagi, a grac mozna w nia w nieskonczonosc, powtarzac levele, przechodzic je na inne sposoby, mission mode, nabijanie wszystkich skills, zdobywanie odznaczen, odkrywanie gadzetow i broni, cala masa tego :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 25, 2006, 09:05:27 am »
Dzis dodalem tylko kilka screenow z Dark Mirrora. Kilka zwyklych, pare screenow z efektem latarki i dwa screeniki, ktore wbrew pozorom nie sa z filmikow, to jest grafika z gry, ktora oczywiscie na zywo wyglada o niebo lepiej.

A oto screeny:






EDIT: dzis nie dodalem niestety nic, za bardzo zajety bylem, jutro nadrobie.
A jak by kogos interesowalem to wrzucilem na Gamefaqs dwa hinty, co rzeba zrobic zeby odblokowac bronie z misji treningowych, w sumie wrzucilem trzy, ale jeden z nich wrzucil jakis koles, wiec mam dwa :) jak odblokuje wszystko, co nie jest latwe wrzuce tam save z Syphona, juz nie duzo zostalo.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 27, 2006, 04:00:08 am »
Dzis mam dla was filmik, ktory sam nagralem. Byc moze nie powala jakoscia ale powinniscie zobaczyc. Plik ma 116 mega i przedstawia kawaleczek jedenej z misji w Bosnii, trwa dokladnie 5:34. Przedstawia walke w ciemnosciach przy uzyciu latarki w akompaniamencie cudownej muzyki, sciagnijcie, zobaczcie i bedziecie wiedzieli czemu tak podoba mi sie Syphon Filter. Druga postac, ktora przewija sie na ekranie, jest to zolnierz sil specjalnych NATO, musimy bezpiecznie dostarczyc go do jego jednostki. Z gory chcialem przeprosic za polozenie PSP na ekranie, ale ciezko jest trzymac aparat w zebach i grac jednoczensnie hehe. I naprawde posluchajcie muzyki przygrywajacej w tle, swietnie motywuje do walki, jest to ten aspekt tej gry, ktorym jestem wrecz zachwycony.

Sciagac i nie marudzic, czekam na wasz opinie. Tu macie link:
http://s59.yousendit.com/d.aspx?id=3V1VZ16SXP6ZK15RS5LIO1221S

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 31, 2006, 06:08:06 am »
Przepraszam za zaniedbanie tego tematu, w sobote umieszcze cos nowego, wiecie, cienko ostatnio u mnie z czasem :(

EDIT:
Oceny z roznych serwisow:
 Stuff Gamer/Magazine  3/21/2006 10 out of 10 100.0%
 Gamespy  5 out of 5 100.0%
 Portable Review  38 out of 40 95.0%
 UGO  95.0%
 Gaming Age  95.0%
 Game Zone  9.5 out of 10 95.0%
 IGN  9.3 out of 10 93.0%
 GameTrailers   9.1 out of 10 91.0%
 GameDaily  4.5 out of 5 90.0%
 Yahoo! Games  4.5 out of 5 90.0%
 Cheat Code Central  90.0%
 PGNx Media   9 out of 10 90.0%
 GameSpot  8.8 out of 10 88.0%
 GameBrink  88 out of 100 88.0%
 The Laser  80.0%
 1UP  8 out of 10 80.0%
 Worth Playing  8 out of 10 80.0%
 Games Radar  8 out of 10 80.0%
 Maxim Online   3.5 out of 5 70.0%

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 18, 2006, 06:07:47 am »
Czy była już w Europie (Polsce) premiera Syphon Filter Dark Mirror?

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 18, 2006, 09:55:51 am »
co do premiery to nie wiem nic...
Red jaki z Ciebie newsman! dzięki za tak szczegolowy opis i co najwazniejsze...duzo screenów :P

Nie lubie czystych skradanek... po screenach wnioskuje ze Syphon Filter (nigdy nie grałem w zadną czesc) taki nie jest, myle sie?
Uwielbiam za to gry wywazone (z lekką przewaga rozpierduchy iostrej strzelaniny) gdzie trzeba od czasu działac "na spokojnie" ale tez mozemy czasami sie zrelaksowac nie zdejmujac palca ze spustu :twisted: ...
Czy ta gra jest dla mnie?
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 18, 2006, 10:08:34 am »
Syphon Filter ma to do siebie, że to gracz decyduje jak che grać, możesz przejść całą grę używając noża i broni z tłumikiem by niezostać zauważonym ale możesz też przejść całą grę bawiąc się w rambo i gra za to cię nie ukarze, jak ma to miejsce w Splinter Cell, gdzie tylko cię zobaczą mission over :) Jak będe miał czas to napisze recenzje :)

A PSP, poza rodziną, pracą, dziewczyną i przyjemnościami to moje życie :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 18, 2006, 16:44:33 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
Czy była już w Europie (Polsce) premiera Syphon Filter Dark Mirror?


Sony Computer Entertainment Europe ujawniło swoją listę wydawniczą tytułów na PS2 i PSP, które w najbliższym czasie pojawią się na rynku. Możecie zobaczyć ją poniżej:

Playstation Portable:

- SOCOM : U.S. Navy SEALs : Fireteam Bravo : 20 Kwietnia 2006
- Daxter : 20 Kwietnia 2006
- Ape Escape : On The Loose : 5 Maja 2006
- Talkman : 9 Czerwca 2006
- Tekken : Dark Resurrection : 9 Czerwca 2006
- Syphon Filter : The Dark Mirror : 16 Czerwca 2006
- Formula One 06 : 23 Czerwca 2006
- World Tour Soccer 2 : 23 Czerwca 2006
- Loco Roco : 23 Czerwca 2006

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 18, 2006, 16:47:28 pm »
dopiero...? jak wy mozecie tyle czekac...? mnie to by skrecilo chyba :) mnie zostal miesiac do Monster Huntera a chodze jak na szpilkach :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 18, 2006, 16:49:17 pm »
Najpierw kupię Daxter, a pozniej SF:Dark Mirror... :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:02:05 pm »
Red dzięki ze "nas" tak pocieszasz :D
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:04:24 pm »
ehheheh nie ma sprawy :) ja juz mam preordery poskładane na wszystkie lepsze gry, które mają się ukazać do końca roku więc się nie muszę martwić że coś przegapie :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:11:29 pm »
Żyć nie umierać.

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:30:25 pm »
Red prosze bo zaczynam juz zazdroscic :oops:
We lack the motion to move to the new beat

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 19, 2006, 00:06:13 am »
No przestancie, tu tak sie to wlasnie odbywa, niedosc ze skladasz preordera to jeszcze musisz rezerwacje zrobic :) lubie miec wszystko w dniu premiery, juz niedlugo Guilty Gear Judgement, spodziewajcie sie obszernej relacji, ale przedtem bede chcial zamiescic recenzje Splintera i Syphona no i jak zdąze to Daxtera, AC!D 2 bedzie musial poczekac na swoja kolej :) Posiadanie duzej ilosci gier przy totalnym braku wolnego czasu nie jest wcale takie super :)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 19, 2006, 00:10:18 am »
Cytuj
No przestancie, tu tak sie to wlasnie odbywa, niedosc ze skladasz preordera to jeszcze musisz rezerwacje zrobic Smile lubie miec wszystko w dniu premiery, juz niedlugo Guilty Gear Judgement, spodziewajcie sie obszernej relacji, ale przedtem bede chcial zamiescic recenzje Splintera i Syphona no i jak zdąze to Daxtera, AC!D 2 bedzie musial poczekac na swoja kolej Smile Posiadanie duzej ilosci gier przy totalnym braku wolnego czasu nie jest wcale takie super Smile


Red u nas też to się tak łatwo nie odbywa ;).
Większość ludzi przez kilka lat nie będzie miała tyle gier co ty sobie preordery zalozyles.
Więc nie masz się co martwić jakąś głupią rezerwacją.
Pesymista ze mnie wiem. :twisted:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 19, 2006, 00:16:07 am »
Pesymista z ciebie cholerny :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 29, 2006, 11:17:53 am »
Jezeli kogos to interesuje, to na oficjalniej stronie gry, mozna zagrac w prawdziwa gre Syphon Filter, nie na konsoli, taka real time, dostajesz zadanie od przelozonego i masz to zrobic, np. musisz wydobyc jakies tam konkretne informacje od jakiegos pracownika, jakiejs korporacji, wysylasz odpowiedz mailem do siedziby glownej, jesli dobrze sie spisales przyznaja ci nastepna misje, fajna sprawa, niestety wszystko musi odbywac sie w jezyku angielskim. Wiecej Info na stronie.

Tu mcie link do strony:
http://www.us.playstation.com/content/ogs/UCUS-98641/site/

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 05, 2006, 20:11:31 pm »
Premiera 11 maja!!! Hurrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!1111111111111  :D  :D  :D

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3878

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 06, 2006, 04:18:26 am »
Konsolko, zacieraj raczki, zacieraj, i zalatw wszystkie wazne sprawy przed kupnem gry bo pozniej wsiakniesz na dlugo :)

blaha

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 06, 2006, 08:51:06 am »
Oj, bedzie sie dzialo. Pre juz zlozony i tylko czekac...to jeszcze 5 dni!!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 06, 2006, 09:11:36 am »
Blaha, jesli nie masz wifi w domu to postaraj sie o to jak najszybciej, bo jak zakosztujesz syphona online to juz nie przestaniesz :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 23, 2006, 21:19:38 pm »
Już mam Syphon Filter: DM... :) Bardzo fajna gra! :)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Syphon Filter: Dark Mirror
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 23, 2006, 21:55:04 pm »
moj niedlugo przyjedzie z Londynu mam nadzieje ze gierka przykuje mnie na dlugie godzinki przynajmniej na te 10