Autor Wątek: Modern Warfare 2  (Przeczytany 181961 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #880 dnia: Października 20, 2009, 17:35:42 pm »
Cytuj
MW2 przeszło pozytywnie testy British Board of Film Classification (BBFC) i zostało zakwalifikowane do kategorii 18+, czyli najwyższej kategorii wiekowej, jaka jest przyznawana. Po tej ocenie możemy spodziewać się naprawdę brutalnych scen, zwłaszcza w cut-scenkach wprowadzających w fabułę, których wg BBFC jest aż 40 minut.Stowarzyszenie nie nakazało jednak twórcom wycinać najbrutalniejszych scen, może być więc dość "soczyście".

Niektórzy martwią się możliwy spadek sprzedaży gry, przy takiej kategorii wiekowej, czy ma jednak to jakiekolwiek znaczenie przy ostanich newsach?
http://www.modern-warfare2.eu/modern-warfare-2-tylko-dla-penoletnich-2.html#JOSC_TOP

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #881 dnia: Października 20, 2009, 18:05:39 pm »
Cytuj
To nie gracze, a doświadczenia płynące z rozgrywki decydują o długości kampanii w trybie single - mówi Robert Bowling. Właśnie dlatego miłośnicy gry samemu dostaną od Infinity Ward "aż" 6 godzin zabawy.

Modern Warfare 2 będzie intensywny, ale krótki. Tryb dla pojedynczego gracza ma zapewnić zaledwie sześć godzin zabawy. Takie rozwiązanie zapewne nie przypadnie do gustu sporemu gronu odbiorców, dlatego Robert Bowling z Infinity Ward zawczasu postanowił odnieść się do tej sprawy.

"Próbujemy skupić się na doświadczeniach, które staramy się dostarczyć. Naprawdę usiłujemy sprawić, by to fabuła dyktowała długość rozgrywki" - powiedział FourZeroTwo w wywiadzie dla portalu IGN. "Nigdy nie zabieramy się za produkcję z przeświadczeniem, że musimy zrobić grę na 20 godzin, ponieważ tego życzyliby sobie fani. Chcemy dostarczyć intensywnych doświadczeń. Chcemy, by gracze odeszli od naszej produkcji i mówili sobie "Wow, chciałbym zagrać w to jeszcze."" - dodał, odpowiadając pośrednio także na zarzuty dotyczące pierwszego Modern Warfare'a.

Bowling zwrócił też uwagę na potęgę trybu multiplayer, zaoferowanym przez Infinity Ward dwa lata temu. "To dobre zjawisko, jeśli chcesz zagrać w coś dłużej. Możesz pokochać fabułę, ale możesz też wejść w tryb multiplayer. 14 milionów ludzi użytkowało go przez dwa lata. To długa gra, niezależnie jak na to spojrzeć" - skwitował.

http://www.gram.pl/news_8gPeJOu7_6_godzinny_single_w_MW2_broniony_przez_Bowlinga.html

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #882 dnia: Października 20, 2009, 18:14:51 pm »
No i to mi się podoba!!! Krócej będziemy się mordować na Veteranie  :grin: :grin:


A serio mówiąc...kur*a jak mnie wkur*ia ta generacja, gry na 6 godzin, pełne bugów, i fchuj DLC...
Teraz widać dlaczego stare gry na PSXa sprzedają się świetnie na Store...bo ludzie już mają kur*a dość gier na te je*ane 6 godzin!
Ciekawe czy ten spec-op da radę...

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #883 dnia: Października 20, 2009, 19:01:29 pm »
6 godzin to byl czas w jaki ukonczylem MW na veteranie wiec jest tak samo ale wystarczy do tego jeszcze Multi i  Spec Ops  :-D



Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #884 dnia: Października 20, 2009, 19:25:06 pm »
Czy ktokolwiek kupuje MW2 głównie z myślą o singlu ? No właśnie ;)
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #885 dnia: Października 20, 2009, 19:49:36 pm »
Czy ktokolwiek kupuje MW2 głównie z myślą o singlu ? No właśnie ;)
no tak się mówi, ale tu nie chodzi tylko o MW...
Jak się uprzeć to w 6-7h dało by się U2 skończyć, batmana w około 8...nie podoba mi się strasznie ten trend...
A MW2 powinien być dłuższy, co by im szkodziło--mają gotowy silnik--czyli to co zajmuje najwięcej czasu przy developingu...I niech już nie gadają że fabuła jest dla nich taka ważna...jakby MW było jakieś strasznie epickie i  miało w ch*j wątków...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #886 dnia: Października 20, 2009, 19:54:33 pm »
A i tak większość czasu w grze spędza się na odrzucaniu granatów i wybijaniu przeciwników respawnujących się do czasu, aż się nie przekroczy magicznej bariery :P.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #887 dnia: Października 20, 2009, 20:08:41 pm »
Ale o to chodzi w MW. Zeby było krótko, acz intensywnie. Ja się przyzwyczaiłem juz do tego, że większośc gier jest na mniej niż 10h. Jedynie erpegi ratują sytuację. Niestety te wychodzą co pół roku. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 261
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #888 dnia: Października 20, 2009, 20:37:39 pm »
Ale o to chodzi w MW. Zeby było krótko, acz intensywnie. Ja się przyzwyczaiłem juz do tego, że większośc gier jest na mniej niż 10h. Jedynie erpegi ratują sytuację. Niestety te wychodzą co pół roku. :lol:
A dla fana rpg te dzisiejsze 20 do 30 godzin to tez smiech na sali.

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #889 dnia: Października 20, 2009, 21:27:02 pm »
Ale o to chodzi w MW. Zeby było krótko, acz intensywnie. Ja się przyzwyczaiłem juz do tego, że większośc gier jest na mniej niż 10h. Jedynie erpegi ratują sytuację. Niestety te wychodzą co pół roku. :lol:
A dla fana rpg te dzisiejsze 20 do 30 godzin to tez smiech na sali.
Robia jeszcze takie długie gry? Główne wątki RPGów dziś kończą się równie szybko, jak FPSów niestety. A jak gra jest dobra to dopiero można wyciągać te trzydziestki i więcej, ale to z każdą, czy strzelnką, czy role-playem.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #890 dnia: Października 20, 2009, 21:34:31 pm »
Czy ktokolwiek kupuje MW2 głównie z myślą o singlu ? No właśnie ;)
A chyba ja. Kz2 zjadł w trybie wieloosobowym ponad 40 godzin mego czasu. Fakt bawiłem się przednio, ale coś długo ....
CoD 4 przeszedłem, jak rzadko która grę dwukrotnie. W multi nie siedziałem nawet 40 min. Może ktoś kto jest zakochany w takim trybie będzie zdziwiony, ale cóż poradzić.
mój znajomy przykładowo, przeszedł pierwszą misje w MW, potem wrzucił się w wir on line , a grę skończył .... kilkanaście miesięcy później.

Dobrze, przyznaję. mój Tata uwielbia wojenne FPS, niemal jak PES. Combo klawiatura + mysz nie jest dla niego. Ja natomiast chcę przetestować combo MW2 + 5870. Stąd kupię mu MW2, a niech sobie pogra, bowiem jako gracz preferuje tylko dual shocki. Acha. Jak łatwo się domyślić, On lubuje się tylko w single. Kz zaliczył prawie tyle razy co Snake Plissken xD

Co do długości natomiast. Przypominam takiego Far Cry 2.

Dobra, nawet bardzo dobra gra, ale po pewnym czasie nużyła. MW2 musi być intensywny. A jak intensywny , to jak dobry , szybki numerek, tudzież impreza. Kto był na techno party , ten wie, że te sześc godzin, plus afterek jest w sam raz. Choćby najwspanialsza zabawa, to 16 g. byłoby przesadą. Nie róbmy z MW2 kolejnego Fallout 3.

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #891 dnia: Października 20, 2009, 21:40:33 pm »
Co do długości natomiast. Przypominam takiego Far Cry 2.

Dobra, nawet bardzo dobra gra, ale po pewnym czasie nużyła. MW2 musi być intensywny. A jak intensywny , to jak dobry , szybki numerek, tudzież impreza. Kto był na techno party , ten wie, że te sześc godzin, plus afterek jest w sam raz. Choćby najwspanialsza zabawa, to 16 g. byłoby przesadą. Nie róbmy z MW2 kolejnego Fallout 3.
FarCry 2 - zasypiam na samą myśl o tej grze i gameplayu. Call of Duty jest akurat najlepiej broniącą się krótką grą ze wszystkich, jakie znam, jeśli każda by tak wyglądała, to nie mam pytań.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #892 dnia: Października 20, 2009, 21:52:09 pm »
Otóż to. Mało, która pozycja jest równie intensywna. MGS4 choć wspaniały, przegadany. Fallout 3, choć ma swoje ogromne zalety, może przytłoczyć. God of War II , kapitalny, ale po co komu te zabawy w przesuwanie kolumn....

A MW, czy WaW? Synonim nieprzerwanej akcji. Zupełnie jak Crank (film). Orgazm też jest przedni, a ile trwa? A pyszny obiad, czy wyborny napój? Bawi się ktoś nimi 4 x dłużej niż wypada? Przejażdżka Veyronem pewnie też daje olbrzymia satysfakcję, ale chyba tak po kilkunastu godzinach non stop zbrzydło by prawda....

O, ja przypomnę jeszcze CoJ. Bardzo dobra gra. Ja bynajmniej bawiłem się przednio. Ukończyłem w nieco ponad sześć godzin. Jakoś nie marudzę, że chciałbym kolejne 40. Bo nie chciał bym.

Takie siedem, osiem godzin w MW2 wystarczy. tym bardziej, iż za pierwszym razem, licząc z bawieniem się grą, i restartami będzie nieco więcej tego.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #893 dnia: Października 20, 2009, 22:57:43 pm »
Mam pytanko: czy tylko raz przechodzimy gre? Czego oczekujecie od gry? jakich doznań? nawet najlepsza kobbieta z czasem sie nudzi.. :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #894 dnia: Października 20, 2009, 23:12:20 pm »
No sorry ale 20 godzinne CoD na veteranie byłoby chore, ja podziękuje chce grę na 6 godzin xd

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #895 dnia: Października 21, 2009, 14:58:24 pm »
Ale o to chodzi w MW. Zeby było krótko, acz intensywnie. Ja się przyzwyczaiłem juz do tego, że większośc gier jest na mniej niż 10h. Jedynie erpegi ratują sytuację. Niestety te wychodzą co pół roku. :lol:
A dla fana rpg te dzisiejsze 20 do 30 godzin to tez smiech na sali.
Robia jeszcze takie długie gry? Główne wątki RPGów dziś kończą się równie szybko, jak FPSów niestety. A jak gra jest dobra to dopiero można wyciągać te trzydziestki i więcej, ale to z każdą, czy strzelnką, czy role-playem.

pamiętam z 200 godzin w Baldura  8-) Potem druga część, a później Planscape, żadna gre single player nie odebrała mi tyle życia ^^ Ale w tedy człowiek miał na to czas, wakacje, szkoła to się grało, teraz lat 23 i nigdy nie mógłbym grać tyle co w tedy, więc długie gry juz tak nie bawią, ale też długość pierwszego MW była po prostu śmieszna ^^

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #896 dnia: Października 21, 2009, 17:41:22 pm »
Z tego co pamietam to kazdy cod byl taki długi.



kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #897 dnia: Października 21, 2009, 20:52:21 pm »
Coś czuję, że nie liznę zbyt dogłębnie singla w MW2. Powód - multi! Mam takie ciśnienie na tryb online w drugim Modern Warefare, że masakra! Podobnie ma się sprawa z TK6, gdzie podobno wszystkie postacie mają być dostępne od początku. Po co wogole przechodzić tryb arcade? Nigdy nie sądziłem, że online wyjdzie na pierwszą lokatę w moim prywatnym rankingu! Sic!!!

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #898 dnia: Października 22, 2009, 15:54:44 pm »
Coś czuję, że nie liznę zbyt dogłębnie singla w MW2. Powód - multi! Mam takie ciśnienie na tryb online w drugim Modern Warefare, że masakra! Podobnie ma się sprawa z TK6, gdzie podobno wszystkie postacie mają być dostępne od początku. Po co wogole przechodzić tryb arcade? Nigdy nie sądziłem, że online wyjdzie na pierwszą lokatę w moim prywatnym rankingu! Sic!!!
Eee pitolicie panie, zobaczysz, że w singla też wsiąkniesz, wcześniej czy później :-x

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #899 dnia: Października 23, 2009, 01:59:41 am »
Pewnie tak... ;) Trza bydzie jakiegoś coopa kiedyś strzelić, Czesław!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #900 dnia: Października 23, 2009, 15:59:52 pm »
Mam pytanko: czy tylko raz przechodzimy gre? Czego oczekujecie od gry? jakich doznań? nawet najlepsza kobbieta z czasem sie nudzi.. :lol:

To tez jest plus. Wszak ile razy przejdziemy Uncharted 2 (przy najmniej dwa, tak sądzę, a niektórzy już ko 4 razy ją zaliczali), a ile podejść w Dragon Age będziemy mieli?
Wszystko zależy od czasu i aktualnej konkurencji. Ja osobiście CoD 4: MW przeszedłem dwukrotnie, bowiem gra niezwykle przypadła mi do gustu. Trzech podejść grze FPS nie dam, ale na ten drugi mogę się skusić. Z drugiej strony całkiem sporo znajomych z forum będzie grało w MP głównie (po zaliczeniu trybu dla jednego gracza), stąd raczej doń dołączę i czasu niekoniecznie musi wystarczyć na ponowne przechodzenie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #901 dnia: Października 26, 2009, 09:19:59 am »
Widok z trzeciej osoby w MW2?

: Październik 26, 2009, 08:22:17 am
Niektórzy już mają MW2  :P
http://goonlinegames.net/2009/10/25/is-modern-warfare-2-out-already/
: Październik 26, 2009, 08:54:22 am
Tryby MP:
http://360.kombo.com/article.php?artid=17559



Cytuj
team deathmatch
free-for-all
domination
ground war
sabotage
HQ Pro
Search and destroy
capture the flag
demolition
3rd person team deathmatch
hardcore team deathmatch
hardcore Search and destroy
teamdeathmatch ...(cant read) (maybe something like team tactical)
cage match 3rd person

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #902 dnia: Października 26, 2009, 12:12:04 pm »
Cytuj
Czy aby przypadkiem CoD4 i MW2 nie działają na przerobionym silniku id Tech 3? Silniku, na którym hulał m.in. Quake 3 Arena?
Nie, na 100% nie. To specjalny silnik napisany pod COD 4, nie pamietam jak sie nazywa. Gra nie wyglada wcale brzydko, mi sie naprawde podoba, K2 czy BC 2 to to nie jest, ale za gra ma od cholery roznych szczegolow na mapkach, no i wiele obiektow podlega pod fizyke ;]

Wracając na chwilę do rozmowy odnośnie silnika, na którym działa CoD4, wypowiedź jednego z programistów pracującego nad CoD4 na Wii z NeoGAF:
Cytat: fyzxwhyz
Cod4 Wii, like all call of dutys (except maybe the portables) runs on a heavily modified quake 3 arena engine. That engine was itself a descendent of Doom and Wolfenstein 3d. (There are still references in the code base to slime and lava damage lurking around.) That's almost 20 years of development, optimization, and iteration on more or less the same piece of software. It's been the backbone of dozens of successful games. Most of the kinks were worked out long ago. It's fast and easily adaptable to new hardware. It also makes it easy to share tech with other projects using the same engine. You give all of that up when you start from scratch and create a new engine.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #903 dnia: Października 26, 2009, 23:19:07 pm »
Infinity Ward Confirms Modern Warfare 2 Third Person Gameplay: G4TV Off The Hook
http://www.ripten.com/2009/10/26/g4tv-leak-could-confirm-modern-warfare-2-third-person-play/

Cytuj
We reported a rumor regarding the possibility of third person gameplay in Infinity Ward?s upcoming shooter Modern Warfare 2 less than an hour ago. The main supporting elements at that time consisted of supposed leaked in game video and a screen capture of what appeared to be a game mode selection screen.

In addition to the above, we?d like to now add a promotional email from G4TV?s X-Play to the mix, and ultimately a confirmation from Infinity Ward community manager, Robert Bowling, that seals the deal.

A recent PR email sent to Ripten from G4TV teasing Modern Warfare 2 Exclusives on X-Play, the promotional copy promises a look at MW2 ?never before seen Co-op play from two wildly different perspectives?. And just when it looked like G4TV was going to be on the hook for spilling the beans, Infinity Ward?s Community Manager, Robert Bowling, came to the rescue by confirming the game?s third person mode outright.

According to Bowling, Modern Warfare 2 will in fact contain a third person mode available in private matches only. ?It?s not something you can toggle on and off in ANY game,? Once initiated, it will force that view on all players in that private match until the next match. He added that this will be ?another cool way to play the game,? and that you will ?still have the option to play gametypes normal as well.?

That said, you can catch what will surely be a pretty in-depth preview of Modern Warfare 2 complete with team interviews and looks at several gameplay modes (and their perspectives) on G4TV?s X-Play at 6:30PM on G4TV or G4TV.com.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #904 dnia: Października 27, 2009, 11:29:41 am »
Gameplay z PS3:
http://connectedconsoles.com/ps3-New-Modern-Warfare-2-Gameplay-could-spark-more-controversy-.cfm

Zawiera spoilery:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #905 dnia: Października 27, 2009, 19:14:19 pm »
IW ostro przegięło. Ja bym za takie coś obniżył ocenę bo to jest ku*** niesmaczne  :???:


Nie czytać kto chce kupić.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 19:22:17 pm wysłana przez Chris »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #906 dnia: Października 27, 2009, 19:36:16 pm »
Co to się porobiło... :?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #907 dnia: Października 27, 2009, 19:41:10 pm »
Mam nadzieję (złudną :P), że część zapaleńców najaranych na tą grę wykaże chociaż cień dobrego smaku i nie kupi tego czegoś.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #908 dnia: Października 27, 2009, 19:48:19 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 19:50:19 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #909 dnia: Października 27, 2009, 19:49:59 pm »
Dobrze , że nie mam dobrego smaku.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #910 dnia: Października 27, 2009, 19:54:42 pm »
Dobrze , że nie mam dobrego smaku.

Wyczuwam subtelną nutkę ironii ;).

Mnie IW skutecznie zniechęciło do jakichkolwiek myśli o zakupie ich gry  :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #911 dnia: Października 27, 2009, 20:03:30 pm »
Mnie IW skutecznie zniechęciło do jakichkolwiek myśli o zakupie ich gry  :cool:

Robię teraz za adwokata diabła, ale tak jak pisałem wcześniej, czym ta scena (jedna scena) różni się od np. GTA4 (cała gra)? A wiem, że grałeś w GTA4, bo masz w Trofeach, więc się nie wyprzesz  :mad: I nie wmawiaj mi, że ani razu dla zabawy nie urządzałeś sobie jatki.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #912 dnia: Października 27, 2009, 20:07:48 pm »
No i to  odskocznia od zabijania ciągle tych złych :)
Mi się tam pomysł podoba, choć też nie oglądałem.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #913 dnia: Października 27, 2009, 20:10:30 pm »
Nie spodobało mi się to i tyle.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przeraziła mnie trochę skala tej sceny. Stanowczo za dużo tego.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2009, 20:13:58 pm wysłana przez Chris »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #914 dnia: Października 27, 2009, 20:13:32 pm »
Ale co jest złego w zabijaniu niby-cywili, niby-terrorystą w grze video? Błagam was, ogarnijcie się...

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #915 dnia: Października 27, 2009, 20:15:49 pm »
Szczerze to w dupie mam czy będę strzelał do amerykańskich cywili , kalekich dzieci czy też grupki zakonnic.
Grę biorę w ciemno a krążek w napędzie będzie się obracać cały rok.

ps. nawet w trybie multiplayer zdarza się oddać strzał do przyjaciela :sad:
 

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #916 dnia: Października 27, 2009, 20:16:24 pm »
To nie mogę wyrazić własnego zdania Ciapkasie? Przepraszam.

Mogli zrobić grę kontrowersyjną na milion sposobów i chyba wybrali najgorszy. Czekam na DLC z obcinaniem głowy i wbijaniem się samolotem w wieżowce :P.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #917 dnia: Października 27, 2009, 20:19:20 pm »
Co tam trzeba dalej wcisnąć w tym filmiku co dał plyskyn bo tam same krzaczki a zamiast filmiku wyskakują pomniejsze 4okienka do jakiś innych :mad:

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #918 dnia: Października 27, 2009, 20:24:24 pm »
Bodajże filmik usuneli.Ma ktoś z innego źródła??

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #919 dnia: Października 27, 2009, 20:26:35 pm »
Ale co jest złego w zabijaniu niby-cywili, niby-terrorystą w grze video? Błagam was, ogarnijcie się...
Nie wiem co jest złego, sam nie dostrzegam nic, ale wiem, że to nieładnie pisać bezosobowe posty jeśli masz na myśli konkretną osobę, w tym przypadku Chrisa. Co za "was"?