Autor Wątek: Modern Warfare 2  (Przeczytany 181953 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1200 dnia: Listopada 11, 2009, 18:25:58 pm »
Wczoraj mi się grało zajebiście w multi, dziś(po tym patchu) już nie działa :lol: Jutro jadę po wersje na X0 :mad:

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1201 dnia: Listopada 11, 2009, 18:55:19 pm »
To k#rwa pograne dzisiaj :x Wczoraj tak ładnie śmigało, że nawet nie wiem kiedy 8 godzin pękło. PSN sux!

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1202 dnia: Listopada 11, 2009, 18:58:45 pm »
PSN siadł?

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1203 dnia: Listopada 11, 2009, 19:05:54 pm »
to nie psn tylko nowy patch ktory wyszedl - naprawil trophea i zepsul online  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1204 dnia: Listopada 11, 2009, 19:25:38 pm »
BTW. Kto w ogóle posiada Modern Warfare 2 na PS 3? :D Jak naprawię online to z chęcią pograłbym z kimś w Special Ops... Na najwyższych poziomach trudności, najlepiej z kimś kto ma Headseta :) Muszę nabić trochę gwiazdek by odblokować wszystkie wyzwania :)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1205 dnia: Listopada 11, 2009, 20:21:02 pm »
Mysle, ze do dwoch tygodni powinienem miec nowego CoDa i wtedy mozna zagrac  :grin: choc pewnie najpierw bede musial pocwiczyc w singlu bo ciezko bedzie sie przesiasc z BFa 1943. Headseta mam ofkoz  :cool:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1206 dnia: Listopada 11, 2009, 20:32:39 pm »
lol recka na GT pokazuje chyba połowe najlepszych motywów tej gry, nie polecam. :eek:

Gonzosław

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2007
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
  • "Now matter how hard u try u can't stop us now!!!"
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1207 dnia: Listopada 11, 2009, 20:41:23 pm »
Parę słów ode mnie na temat nowej strzelaniny od IW. Singiel to na prawdę porządny kopniak prosto w krocze jeśli chodzi o nasycenie akcją. Jest jej po prostu mnóstwo. Sprawia to, że gracz nie ma się prawa nudzić. Misje są bardzo dobrze skonstruowane i w miarę różnorodne. Fabuła jest bardzo spójnie prowadzona, zalicza kilka konkretnych twistów, które potrafią nieźle zaskoczyć. Grafika jest bardzo dobra. Śliczne, dobrze wykonane modele postaci, a w szczególności ich animacja to pierwsza liga. Środowiska, w których przyjdzie nam działać są również wykonane z taką samą dbałością, a przy tym nie grzeszą monotonnością. Nie jest to może tak wysoki standard jaki zaserwowało nam Naughty Dog w U2 czy też chłopaki od Killzona 2, ale tak na prawdę ekipa Infinity Ward nie ma się czego wstydzić. Strona dźwiękowa jest tak samo dopracowana jak w poprzedniczce. W odpowiednich momentach jest wniosła i pompatyczna, a za moment może stać się smutna, przygnębiająca. Ogólnie buduje klimat i stara się pogłębić wachlarz uczuć płynący z rozgrywki w trybie dla jednego gracza, by w pełni mógł doświadczyć uczucia, iż to on bierze udział w wielkim konflikcie zbrojnym. Zakończenie sugeruje nadejście części trzeciej. Ciekawe jak potoczą się dalsze losy bohaterów MW.
Multi to kopia tego co znajdziemy CoD4, przyprawione kilkoma nowościami. Najważniejsze, że gra się tak samo przyjemnie i  tryb dla wielu graczy to dodatkowe hektolitry grywalności.
Na razie to nie ma się jak cieszyć tym komponentem, z powodu patchów, które jak naprawiają jeden problem (nie wpadające trofea) to psują sprawny (multi). Wstyd IW, wstyd panowie. Naprawiać to, ino szybko  8). Dwa patche w ciągu dwóch dni?! New record  8).


Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1208 dnia: Listopada 11, 2009, 22:11:17 pm »
No wiesz z aczikami nie ma problemów więc nie wiem czy to wina IW.

lupinator

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1209 dnia: Listopada 11, 2009, 22:14:33 pm »
No wiesz z aczikami nie ma problemów więc nie wiem czy to wina IW.
Sugerujesz, że to wina Sony?  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1210 dnia: Listopada 11, 2009, 22:16:16 pm »
No wiesz z aczikami nie ma problemów więc nie wiem czy to wina IW.
Sugerujesz, że to wina Sony?  :lol:
Pewnie M$ zaplacil.  :lol:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1211 dnia: Listopada 11, 2009, 22:16:42 pm »
Na twitterze IW chłopaki napisali ze multi nie chodzi bo najzwyczajniej w świecie kleknęły serwery :mad: A co do singla to powiem tyle pękł na 3 poziomie trudności w 7godzin ale to było zajebiaszcze 7godzinek no i dało solidnego kopa w ryjca :cool:

SZKoDnik_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-11-2008
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1212 dnia: Listopada 11, 2009, 23:39:02 pm »
"@fourzerotwo: #MW2 PS3 Update: MP Servers gradually coming back online. Some users may still experience issues. Also, EU Players get Trophy patch tonight.
10:18 PM November 11 from fourzerotwo"
Powinno niedlugo smigac.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2009, 00:01:01 am wysłana przez SZKoDnik_PL »
PSN: SZKoDnik_PL
XBL: SZKoDnikSC

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1213 dnia: Listopada 11, 2009, 23:51:33 pm »
Wrócę jeszcze do singla...rozgrywka była by o wiele bardziej przyjemna i realna gdyby członkowie naszego oddziału mieli chociaż AI na poziomie Nano-Swarmers z Ratchet and Clanck ToD...
czyli żeby chociaż strzelali do każdego wroga którego widzą. Bo za często ma miejsce sytuacja że wbiegam do budynku przez który przebiegło już kilku ziomków z teamu a tu nagle wyskakuje rusek i mnie zabija strzałem z shotguna w plecy...żałosne.

Mrocz

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1214 dnia: Listopada 11, 2009, 23:55:19 pm »
Wrócę jeszcze do singla...rozgrywka była by o wiele bardziej przyjemna i realna gdyby członkowie naszego oddziału mieli chociaż AI na poziomie Nano-Swarmers z Ratchet and Clanck ToD...
czyli żeby chociaż strzelali do każdego wroga którego widzą. Bo za często ma miejsce sytuacja że wbiegam do budynku przez który przebiegło już kilku ziomków z teamu a tu nagle wyskakuje rusek i mnie zabija strzałem z shotguna w plecy...żałosne.

Czy ja wiem? AI jest chyba bardzo dobre... Mi nie raz wręcz kill'a sprzed nosa zabierali i uratowali tyłek... Pamiętaj, że ten Rusek mógł wejść innym wejściem i zajść cię od tyłu...

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1215 dnia: Listopada 12, 2009, 00:01:18 am »
"@fourzerotwo: #MW2 PS3 Update: MP Servers gradually coming back online. Some users may still experience issues. Also, EU Players get Trophy patch tonight.
10:18 PM November 11 from fourzerotwo"

Juz wszystko powinno smigac
A jednak nie śmiga :mad:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1216 dnia: Listopada 12, 2009, 00:09:39 am »
Wrócę jeszcze do singla...rozgrywka była by o wiele bardziej przyjemna i realna gdyby członkowie naszego oddziału mieli chociaż AI na poziomie Nano-Swarmers z Ratchet and Clanck ToD...
czyli żeby chociaż strzelali do każdego wroga którego widzą. Bo za często ma miejsce sytuacja że wbiegam do budynku przez który przebiegło już kilku ziomków z teamu a tu nagle wyskakuje rusek i mnie zabija strzałem z shotguna w plecy...żałosne.

Czy ja wiem? AI jest chyba bardzo dobre... Mi nie raz wręcz kill'a sprzed nosa zabierali i uratowali tyłek... Pamiętaj, że ten Rusek mógł wejść innym wejściem i zajść cię od tyłu...
no zwłaszcza taki z jednej misji który siedział na piętrze a na dole biegli moi. Przebiegli, a ja chcą poszukać czy nie ma inetla na piętrze, dostałem strzałem z shotguna prosto w plecy..
W sumie nie tylko AI ziomków szwankuje, przeciwnicy strzelają wyłącznie do gracza, w porównaniu do takiego Killzone'a 2 to aż śmieszne jest.

Mrocz

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1217 dnia: Listopada 12, 2009, 00:16:06 am »
no zwłaszcza taki z jednej misji który siedział na piętrze a na dole biegli moi. Przebiegli, a ja chcą poszukać czy nie ma inetla na piętrze, dostałem strzałem z shotguna prosto w plecy..
W sumie nie tylko AI ziomków szwankuje, przeciwnicy strzelają wyłącznie do gracza, w porównaniu do takiego Killzone'a 2 to aż śmieszne jest.

A to zmienia postać rzeczy... Ja w sumie nie narzekałem, może po prostu nie zwróciłem uwagi? Choć fakt do Killzone 2 AI nie ma startu tam było wręcz genialnie pod tym względem... Nie mniej kampania w KZ 2 była nieco bardziej monotonna niż w MW 2...

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1218 dnia: Listopada 12, 2009, 00:24:13 am »
wlasnie skonczylem singla - ta gra to taki Transformers wsrod gier /
masa kiczu wybuchow i akcji i wszystko sie kupy nie trzyma wogole jak dla mnie/

gralem na regular i dawno tyle razy nie zginalem w zadnej innej grze - czasami trzeba biec do przodu na oslep zeby checpoint wymusic  :???:
wogole niektore misje sa swietne ale niektore na sile i przypominaja serious sama  - aby do przodu i aby wybic 2 tys ludzi w 2min
takie to jakies nie wiem - glowa mnie bolala po 2h grania

no ale jest multi - ktore nie dziala bo patcha wypuscili drugiego ktory popsul laczenie z serwerami  :lol:
oj oj
spodziewalem sie duzo wiecej
nie ma co po takiej grze jak 1 czesc ja oczekiwalem duzo wiecej
AI jak juz ktos pisal - beznadziejne /
wogole gra strasznie chaotyczna jest
nie wiem kim gram i do kogo strzelam przez pol gry  :grin:
az sie boje 3 czesci  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1219 dnia: Listopada 12, 2009, 00:30:54 am »
no zwłaszcza taki z jednej misji który siedział na piętrze a na dole biegli moi. Przebiegli, a ja chcą poszukać czy nie ma inetla na piętrze, dostałem strzałem z shotguna prosto w plecy..
W sumie nie tylko AI ziomków szwankuje, przeciwnicy strzelają wyłącznie do gracza, w porównaniu do takiego Killzone'a 2 to aż śmieszne jest.

A to nie jest po prostu wina tego, że dopóki gracz nie przekroczy jakieś magicznej linii, przeciwnicy się ciągle respawnują? Przynajmniej w MW1 tak było - dopóki nie dobiegłeś do pewnego miejsca, mogłeś przeciwników wybijać a pojawiały się nowe zastępy.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1220 dnia: Listopada 12, 2009, 04:06:35 am »
Na XO multi naturalnie działa rewelacyjnie! Zero lagów nawet na dwóch kreskach (na PSN w takiej sytuacji nie daje się grać!). Ten biedny PSN został chyba przeklęty przez IW heh... Śmiech na sali, żeby znowu takiego babola strzelać?!

Ogólnie styl rozgrywki MW2 można określić jednym słowem - kampa! Kilku z Was mówiło, że nie jest już tak łatwo kampić jak w CoD4, cóż kampić się da, ba nawet trzeba! Na niektórych mapach (np. Mansion, Derailed - ta śnieżna o ile nie pomyliłem nazwy, a szczególnie megabadziewne Wasteland) wręcz nie da się nic ugrać nie kampiąc! Dla ludzi tak jak ja nie lubiących siedzieć na dupie w krzakach ze snajpą w łapie strasznie nieprzyjemne jest granie na ww. miejscówkach. Szczególnie gdy nad głową lata sobie milusiński helikopterek, a my nie mamy gdzie się schować. Można nielicho się wkur**ć, mówię Wam!

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1221 dnia: Listopada 12, 2009, 05:15:36 am »
W MW2 da sie kampic bez żadnych problemów i to bardziej niz w COD4:MW.
Acha i dzisiaj widzialem juz ludzi co latali po mapie jak Harry Potter na miotle.



nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1222 dnia: Listopada 12, 2009, 05:22:24 am »
na ps3 juz dziala online - IW naprawili cos /
gra sie swietnie jak zawsze


aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1223 dnia: Listopada 12, 2009, 07:49:27 am »
Wczoraj mi się grało zajebiście w multi, dziś(po tym patchu) już nie działa :lol: Jutro jadę po wersje na X0 :mad:
Co za akt desperacji  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1224 dnia: Listopada 12, 2009, 09:16:24 am »
Na razie jeszcze nie jadę, włączyli serwery na PS3 8)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1225 dnia: Listopada 12, 2009, 10:48:39 am »
No kampa jest straszna.....heartbeatsensor jednak się przydaje.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1226 dnia: Listopada 12, 2009, 10:55:24 am »
Co do kampani to wkur**a mnie ze jak zgine to przeciwnik nadal do mnie strzela jak w COD4:MW



Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1227 dnia: Listopada 12, 2009, 11:09:21 am »
Co do kampani to wkur**a mnie ze jak zgine to przeciwnik nadal do mnie strzela jak w COD4:MW
Czemu? przeciez i tak nie zyjesz  :eek:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1228 dnia: Listopada 12, 2009, 11:12:03 am »
Co do kampani to wkur**a mnie ze jak zgine to przeciwnik nadal do mnie strzela jak w COD4:MW
Czemu? przeciez i tak nie zyjesz  :eek:

To jest AI najnowszej generacji. Wiedzą, że i tak wrócisz to strzelają dla pewności.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1229 dnia: Listopada 12, 2009, 12:59:16 pm »
Taka ciekawostka. Gdy byłem na Mayday, na małej sali , przy ostrych niczym brzytwa Lupi'ego setach, pojawiały się urywki filmików.
Ku mojemu zaskoczeniu (nader miłemu) w pewnej chwili pojawiało się logo MW2. Tz. to , w jaki sposób się ono formuje, plus cyfra dwa.
Niby nic, a gracza cieszy.
Co ciekawe, zaraz po nim pojawiał się na 4 sek gen. Jaruzelski, a później urywki z filmu dla miłośników pieszczenia stup pielęgniarek. Ci, to tabletek za kołnierz nie wyrzucają. xD

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1230 dnia: Listopada 12, 2009, 13:05:17 pm »
Co do kampani to wkur**a mnie ze jak zgine to przeciwnik nadal do mnie strzela jak w COD4:MW
Czemu? przeciez i tak nie zyjesz  :eek:

Tak ale po tym jak gine kilka razy zaczyna to wnerwiac.
Pozatym w tej grze wnerwia mnie ze przeciwnicy strzelaja nawet jak nie powini wiedziec gdzie jestem.



Mrocz

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1231 dnia: Listopada 12, 2009, 14:23:13 pm »
Pozatym w tej grze wnerwia mnie ze przeciwnicy strzelaja nawet jak nie powini wiedziec gdzie jestem.

Za głośno oddychasz i cię słyszą :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1232 dnia: Listopada 12, 2009, 14:26:16 pm »
Skończyłem!!  Czas przejscia 10h:16min:25sek Grałem od razu na Veteranie :cool: Dwa Trofea za przekscie na veteranie nie weszły( Turistas i Red Dawn) z tego co widze to z Aktu 2 :mad: Najłatwiejszy CoD jaki grałem(nie rzucaja granatow po 5 wiec chyba dlatego;) Moim zdaniem za bardzo zamieszali z fabułą ale z drugiej strony takiej końcówki to sie nawet Chuck Norris nie spodziewał.  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1233 dnia: Listopada 12, 2009, 15:30:00 pm »
no zwłaszcza taki z jednej misji który siedział na piętrze a na dole biegli moi. Przebiegli, a ja chcą poszukać czy nie ma inetla na piętrze, dostałem strzałem z shotguna prosto w plecy..
W sumie nie tylko AI ziomków szwankuje, przeciwnicy strzelają wyłącznie do gracza, w porównaniu do takiego Killzone'a 2 to aż śmieszne jest.

A to nie jest po prostu wina tego, że dopóki gracz nie przekroczy jakieś magicznej linii, przeciwnicy się ciągle respawnują? Przynajmniej w MW1 tak było - dopóki nie dobiegłeś do pewnego miejsca, mogłeś przeciwników wybijać a pojawiały się nowe zastępy.
w tej części nie ma respawnów, jak zabijesz wszystkich to masz drogę wolną. I granatów leci o wiele mniej.

Cytuj
Ogólnie styl rozgrywki MW2 można określić jednym słowem - kampa! Kilku z Was mówiło, że nie jest już tak łatwo kampić jak w CoD4, cóż kampić się da, ba nawet trzeba! Na niektórych mapach (np. Mansion, Derailed - ta śnieżna o ile nie pomyliłem nazwy, a szczególnie megabadziewne Wasteland) wręcz nie da się nic ugrać nie kampiąc! Dla ludzi tak jak ja nie lubiących siedzieć na dupie w krzakach ze snajpą w łapie strasznie nieprzyjemne jest granie na ww. miejscówkach. Szczególnie gdy nad głową lata sobie milusiński helikopterek, a my nie mamy gdzie się schować. Można nielicho się wkur**ć, mówię Wam!
no niestety zgadzam się... Szczególnie że życia jest mało, a kulkę na niektórych mapach można zarobić z drugiego końca planszy. Całość multi wygląda tak: czekasz aż ktoś wybiegnie ładujesz mu kulkę, zmieniasz lekko pozycję, wbiega drugi dostaje kulkę, po 3 zabiciach masz UAV, więc widzisz większość na ekranie, biegniesz tak aby wychodzili zza rogu i strzelasz...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1234 dnia: Listopada 12, 2009, 16:22:46 pm »
Na XO multi naturalnie działa rewelacyjnie! Zero lagów nawet na dwóch kreskach (na PSN w takiej sytuacji nie daje się grać!). Ten biedny PSN został chyba przeklęty przez IW heh... Śmiech na sali, żeby znowu takiego babola strzelać?!

Ogólnie styl rozgrywki MW2 można określić jednym słowem - kampa! Kilku z Was mówiło, że nie jest już tak łatwo kampić jak w CoD4, cóż kampić się da, ba nawet trzeba! Na niektórych mapach (np. Mansion, Derailed - ta śnieżna o ile nie pomyliłem nazwy, a szczególnie megabadziewne Wasteland) wręcz nie da się nic ugrać nie kampiąc! Dla ludzi tak jak ja nie lubiących siedzieć na dupie w krzakach ze snajpą w łapie strasznie nieprzyjemne jest granie na ww. miejscówkach. Szczególnie gdy nad głową lata sobie milusiński helikopterek, a my nie mamy gdzie się schować. Można nielicho się wkur**ć, mówię Wam!
To widze, że chyba to nie jest multi dla mnie. Już w cod4 doprowadzali mnie do szaleństwa camperzy bądź snajperzy. Nigdy nie rozumiełem jak całą rozgrywkę można przesiedzieć w dwóch/trzech miejscówkach.

Miałem nadzieję, że dodadzą w nowym kodzie zabezpieczenie przed campowaniem. 7 sekund stoisz w jednym miescu (średnica 3m) i automatycznie giniesz (oczywiście wcześniej dostając ostrzerzenie). Oczywiście była by to opcja i dostępna w custom meczach.

SZKoDnik_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-11-2008
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1235 dnia: Listopada 12, 2009, 16:44:23 pm »
Na XO multi naturalnie działa rewelacyjnie! Zero lagów nawet na dwóch kreskach (na PSN w takiej sytuacji nie daje się grać!). Ten biedny PSN został chyba przeklęty przez IW heh... Śmiech na sali, żeby znowu takiego babola strzelać?!

Ogólnie styl rozgrywki MW2 można określić jednym słowem - kampa! Kilku z Was mówiło, że nie jest już tak łatwo kampić jak w CoD4, cóż kampić się da, ba nawet trzeba! Na niektórych mapach (np. Mansion, Derailed - ta śnieżna o ile nie pomyliłem nazwy, a szczególnie megabadziewne Wasteland) wręcz nie da się nic ugrać nie kampiąc! Dla ludzi tak jak ja nie lubiących siedzieć na dupie w krzakach ze snajpą w łapie strasznie nieprzyjemne jest granie na ww. miejscówkach. Szczególnie gdy nad głową lata sobie milusiński helikopterek, a my nie mamy gdzie się schować. Można nielicho się wkur**ć, mówię Wam!
To widze, że chyba to nie jest multi dla mnie. Już w cod4 doprowadzali mnie do szaleństwa camperzy bądź snajperzy. Nigdy nie rozumiełem jak całą rozgrywkę można przesiedzieć w dwóch/trzech miejscówkach.

Miałem nadzieję, że dodadzą w nowym kodzie zabezpieczenie przed campowaniem. 7 sekund stoisz w jednym miescu (średnica 3m) i automatycznie giniesz (oczywiście wcześniej dostając ostrzerzenie). Oczywiście była by to opcja i dostępna w custom meczach.

Aj panikujecie. Zawsze jest jakis sposob na dojscie do kampera. Nie ma miejsc na mapach ,ktore sa dogodne tylko dla nich.
Jak macie poustawiane killstreaki ?
Ja mam:
5 kills predator missile
7 kills helicopter attack
9 kills Pave Low

I powiem, ze jak zrobie te 5 kills, to nastepne killstreaki ,to kwestia 10 sekund :)
Wczoraj zagralem mecz z wynikiem 21-0, zabilem tylko 5ciu pierwszych ze snajperki :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2009, 17:00:24 pm wysłana przez SZKoDnik_PL »
PSN: SZKoDnik_PL
XBL: SZKoDnikSC

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1236 dnia: Listopada 12, 2009, 16:57:42 pm »
To zabicia przez np.:predatora licza sie do killstreakow? :shock: wydawalo mi sie ze nie...musze przestac pic :? 
Cytuj
Cały czas mam przed oczami typa, ktorego zabijamy nożem po zjechaniu na linie. Patrzy tak smutno...pamietacie to?

SZKoDnik_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-11-2008
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1237 dnia: Listopada 12, 2009, 17:03:48 pm »
To zabicia przez np.:predatora licza sie do killstreakow? :shock: wydawalo mi sie ze nie...musze przestac pic :? 
Cytuj
Cały czas mam przed oczami typa, ktorego zabijamy nożem po zjechaniu na linie. Patrzy tak smutno...pamietacie to?

Licza sie :) A i mozna przyspieszyc predatora R1 co by szybciej lecial :)
PSN: SZKoDnik_PL
XBL: SZKoDnikSC

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1238 dnia: Listopada 12, 2009, 17:36:08 pm »
Ma ktoś noktowizor?

Marins

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #1239 dnia: Listopada 12, 2009, 18:06:14 pm »
I powiem, ze jak zrobie te 5 kills, to nastepne killstreaki ,to kwestia 10 sekund :)
Wczoraj zagralem mecz z wynikiem 21-0, zabilem tylko 5ciu pierwszych ze snajperki :)

To akurat jest żalowe zabijesz 10 osób a kolejne 100 killi robi za Ciebie komputer. Strasznie mi się to nie podoba. Zwykła ci** w tą grę może być dobra przez te killstreaki i kampe :)