Autor Wątek: Nintendo Switch - temat główny  (Przeczytany 212575 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Nintendo Switch - temat główny
« dnia: Października 20, 2016, 19:38:32 pm »
Rozmowy różne na temat nowej zabawki Nintendo.

« Ostatnia zmiana: Października 21, 2016, 01:31:43 am wysłana przez windomearl »

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #1 dnia: Października 20, 2016, 20:19:41 pm »
Ja tam się jaram, będzie kozak.
Nigdy mi nie dość Marianów. Byle tylko bateria w przenośnej długo trzymała.
Karty to też świetna sprawa, czas ładowania i cisza sprzętu to jest to. Może nie na premierę, ale jak okrzepnie chyba się skuszę. :)
(L)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #2 dnia: Października 20, 2016, 20:50:38 pm »
Specjalne wersje MK8 i Splatoon (czyli dwóch najbardziej popularnych gier na WiiU) praktycznie zostały potwierdzone.

King Boo in Mario Kart '8' and New Splatoon Goodness - Breaking Down the Nintendo Switch Reveal


Cytuj
Let's start with the Mario Kart we see - it looks like Mario Kart 8, but two key details standout that aren't in the Wii U game.

    King Boo as a playable character.
    Stacked items, two available for each racer.

So, what about Splatoon? There's a lot of debate over whether what we're seeing is a sequel or an expanded 'Director's Cut' of the Wii U title. Our video man Alex, who says he's "played the arse off" the original, believes the following are all new in the snippets from the reveal.

    New 'hairstyles'
    New maps
    Higher res textures
    Motion controls (we think, but won't bet the house on it) in 'Pro Controller'
    New animations
    Players spawn in a different formation
    New weapon designs
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/king_boo_in_mario_kart_8_and_new_splatoon_goodness_-_breaking_down_the_nintendo_switch_reveal

Widać, że Nintendo tym razem nie chce się ociągać, tylko od razu na premierę uderzyć z konkretnymi grami, nawet jeśli część z nich to będą dopakowane porty z WiiU (dla wielu osób nie będzie to jednak przeszkodą, bo WiiU i tak sprzedało się marnie). Nie powiem, ten MK8 wydaje się nawet kuszący... pod warunkiem, że zmian będzie dużo, a cena gry okaże się niższa od standardowej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #3 dnia: Października 20, 2016, 20:54:51 pm »
Skąd założenie, że gry z Wii U na HANDHELDZIE z tegrą w ogóle będą dopakowane? Na waszym miejscu przygotowałbym się raczej na cięcia.

No i fajnie, że kotlety to uderzenie konkretnymi grami. iks de.

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #4 dnia: Października 20, 2016, 20:57:51 pm »
O tak, miałem ochotę i na Mario Karta, i na handhelda. Pięknie. 8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2016, 21:00:12 pm »
Nie miałem na myśli grafiki, tylko zawartość (czyli nowe trasy, postacie itp.).

Na szybko znalazłem taką tabelkę:


WiiU miało 176 gigaflopów dla porównania (choć oczywiście to nie jedyny wyznacznik mocy).

Tegra do NS będzie swoista, więc na razie trudno określić, jaką dokładnie ma moc. Podejrzewam, że ploty okażą się prawdziwe i będzie miała coś koło 500-700 gigaflopów.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #6 dnia: Października 20, 2016, 21:02:24 pm »
Iras, zwykła Tegra jest wydajniejsza niż GPU w X360/PS3, więc nie powinno być wyzwaniem lekkie ulepszenie wizualne gier z Wii U.
Żeby nie było nieporozumień, nie jaram się tym dziadostwem, chciałem GamCube 2.0 (choć na to nie liczyłem).

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2016, 21:21:16 pm »
W temacie Wii U Monia i inne pokemony swego czasu zaklinały, że next-gen, że radeon 4850, że dużo silniejsze od ps360, a teraz pok jak gdyby nigdy nic pisze, że w rzeczywistości było wyraźnie słabsze? To ja teraz też poczekam, aż skończy się zaklinanie i zaczną fakty  :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #8 dnia: Października 20, 2016, 21:39:44 pm »
Nie no konsola spoko. Bajerancka nawet, ale to raczej dla fanów marek Nintendo bo jak ktoś nie jara się Marianem itp to nie widzę sensu kupowania takiej konsolki :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #9 dnia: Października 20, 2016, 21:41:48 pm »
Iras, zwykła Tegra jest wydajniejsza niż GPU w X360/PS3, więc nie powinno być wyzwaniem lekkie ulepszenie wizualne gier z Wii U.
Żeby nie było nieporozumień, nie jaram się tym dziadostwem, chciałem GamCube 2.0 (choć na to nie liczyłem).
Konsola całościowo i tak podobno była odrobinę mocniejsza, z tego co czytałem, bo była oparta o nowszą technologię, no ale na szczegółach się nie znam.
NS jednak bez problemu będzie silniejsze od WiiU. Pytanie tylko, jak bardzo.


Guide: Everything We Now Know About the Nintendo Switch
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/guide_everything_we_now_know_about_the_nintendo_switch

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #10 dnia: Października 20, 2016, 21:50:25 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #11 dnia: Października 20, 2016, 21:51:47 pm »
:lol:

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #12 dnia: Października 20, 2016, 21:53:44 pm »
 :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #13 dnia: Października 20, 2016, 22:02:03 pm »
Trochę dziwią mnie rozmiary tej stacji dokującej. Ciekawe do czego dokładnie będzie wykorzystywana, czy np. NS będzie miało pamięć podręczną np. 16 GB, a stacja dokująca będzie miała twardy dysk o pojemności np. 250 GB? Takie rozwiązanie wydaje się sensowne. Nintendo na pewno będzie chciało poszerzyć cyfrową dystrybucję, ale wątpię, by NS mogło pomieścić więcej niż kilka gier.

Zdjęcie konsoli w wysokiej jakości:



Ps. Pies fajny :D

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #14 dnia: Października 20, 2016, 22:14:01 pm »
Na bank pamięć będzie można rozszerzqć kartami SD i zewnętrznymi dyskami.
W całej zapowiedzi chyba najbardziej zaskoczyło mnie porzucenie klasycznego d-pada.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2016, 22:15:49 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #15 dnia: Października 20, 2016, 22:14:52 pm »
Oj Mniszku i tak kupisz..  :oops:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #16 dnia: Października 20, 2016, 22:18:57 pm »
Dziwne, że jeszcze nikt nie narzeka na gównianą jakość matowego plastiku  :lol:  Ciekawe czy przynajmniej szarpną się na szklany wyświetlacz...

Trochę dziwią mnie rozmiary tej stacji dokującej. Ciekawe do czego dokładnie będzie wykorzystywana, czy np. NS będzie miało pamięć podręczną np. 16 GB, a stacja dokująca będzie miała twardy dysk o pojemności np. 250 GB? Takie rozwiązanie wydaje się sensowne. Nintendo na pewno będzie chciało poszerzyć cyfrową dystrybucję, ale wątpię, by NS mogło pomieścić więcej niż kilka gier.

I znów jakaś taryfa ulgowa dla Nintedno? U konkurencji od lat standardem jest 500 GB, szybko popularność zyskuje 1 TB, a tu jak zwykle skromnie - 250 GB. 250 GB miałem w PS3 Slim bodaj siedem lat temu.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #17 dnia: Października 20, 2016, 22:24:01 pm »
W całej zapowiedzi chyba najbardziej zaskoczyło mnie porzucenie klasycznego d-pada.
Nie całkowite, bo w pro controller ma normalny.

Ja czekam na zapowiedzi gier. Konsolka wydaje się bardzo spoko, szkoda tylko że nie ma co liczyć na graficzne fajerwerki.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #18 dnia: Października 20, 2016, 22:26:22 pm »
Dziwne, że jeszcze nikt nie narzeka na gównianą jakość matowego plastiku  :lol:  Ciekawe czy przynajmniej szarpną się na szklany wyświetlacz...

Trochę dziwią mnie rozmiary tej stacji dokującej. Ciekawe do czego dokładnie będzie wykorzystywana, czy np. NS będzie miało pamięć podręczną np. 16 GB, a stacja dokująca będzie miała twardy dysk o pojemności np. 250 GB? Takie rozwiązanie wydaje się sensowne. Nintendo na pewno będzie chciało poszerzyć cyfrową dystrybucję, ale wątpię, by NS mogło pomieścić więcej niż kilka gier.

I znów jakaś taryfa ulgowa dla Nintedno? U konkurencji od lat standardem jest 500 GB, szybko popularność zyskuje 1 TB, a tu jak zwykle skromnie - 250 GB. 250 GB miałem w PS3 Slim bodaj siedem lat temu.
Gry na NS w większości raczej nie będą pamięciożerne. Czym większy dysk, tym lepiej, mnie jednak by te 250 GB starczyło (mimo to obawiam się, że i tyle nawet nie będzie...).

iko

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #19 dnia: Października 20, 2016, 22:28:45 pm »
4000

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #20 dnia: Października 20, 2016, 22:35:03 pm »

Absurdalny obrazek. Pies bez nosa, to jak spirytus bezalkoholowy.


I znów jakaś taryfa ulgowa dla Nintedno? U konkurencji od lat standardem jest 500 GB, szybko popularność zyskuje 1 TB, a tu jak zwykle skromnie - 250 GB. 250 GB miałem w PS3 Slim bodaj siedem lat temu.
No pewno że jest taryfa ulgowa dla Nintendo. A ma nie być? Cieszmy się że "Dziadek" w ogolę jeszcze żyje.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #21 dnia: Października 20, 2016, 22:50:59 pm »

Absurdalny obrazek. Pies bez nosa, to jak spirytus bezalkoholowy.
Wszystko w porządku. W tym świecie hydraulik ujeżdża dinozaura i rucha księżniczkę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #23 dnia: Października 21, 2016, 00:18:08 am »
Cytuj
While Bethesda's much beloved Skyrim was clearly shown during Nintendo's Switch reveal video, the publisher told us today that it's not officially confirming the game just yet. "We're happy to have had the opportunity to collaborate with Nintendo on the video. While we are not confirming any specific titles at this time, we are pleased to announce our partnership with Nintendo and support of the Switch. We look forward to revealing specific games and details in the future," a spokesperson said. Skyrim Remastered is set to launch on October 28 for Xbox One, PS4 and PC; perhaps the Switch will receive a version of the Remastered game at launch?

>>>

el becetol

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #24 dnia: Października 21, 2016, 00:26:09 am »
Windo przydałby się ten filmik w pierwszym poście:



W sumie dopiero teraz obejrzałem w całości i nie wiem co za mózg wpadł na pomysł żeby nową konsolę reklamować 5 letnim Skyrimem.  :roll:

iko

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #25 dnia: Października 21, 2016, 10:28:54 am »
Było nowe Mario :) Licze na to, że ta konsola pokaże pazur, w kwesti gier.  :angel:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #26 dnia: Października 21, 2016, 13:39:12 pm »
Panie Iras w każdym twoim poście w tym temacie leci hejt, podśmiechujki i szydera.
WYJAZD stąd jak nie jesteś zainteresowany tematem, idź się kisić w swoim sonoklapowym sosie, a nowa konsolę N zostaw tym którzy się nią naprawdę interesują i jest szansa, że ją kupią, w przeciwieństwie do ciebie. Nie rozjebuj kolejnego tematu!




Głos z namiotu: Delikatniej proszę. Iras ma takie samo prawo głosu w temacie jak wszyscy, a że nie lubi Nintendo to już inna sprawa.


P.S. Fajnie mogę edytować dopiski modów :troll:



Głos z namiotu: Też się cieszę, ale pamiętaj, że robisz to pierwszy i ostatni raz ;) Ostrzeżenie na 7 dni.

P.S.2 Ale ta nowa moderacja sztywna, widać i tu dotarła "dobra zmiana", okej nie odzywam się przez tydzień. ;)



Głos z namiotu: Możesz się odzywać, tylko "normalnie" ;)
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2016, 15:07:34 pm wysłana przez Ryo »
(L)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #27 dnia: Października 21, 2016, 13:58:28 pm »
Jedyne co widzę pozytywnego w tej konsoli, to fakt, że nintendo 3ds może stanieje.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #28 dnia: Października 21, 2016, 14:29:00 pm »
Jedyne co widzę pozytywnego w tej konsoli, to fakt, że nintendo 3ds może stanieje.

W Saturnie widziałem podstawowy model z Zeldą za 399 zeta. Drogi jest tylko New3DS.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #29 dnia: Października 21, 2016, 14:38:16 pm »
Dock to tylko ładowarka i wyjście tv, a bez stacjonarnej skrzynki z dodatkowymi gigaflopsami można pomarzyć o akceptowalnej grafie na dużym ekranie. Średni poziom poprzedniej generacji to zapewne max, jaki da się z tego tabletu wycisnąć. Szkoda bo ni to handheld, ni stacjonarka z prawdziwego zdarzenia. Jak zwykle sprawdza się powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

http://www.ign.com/articles/2016/10/20/nintendo-confirms-amiibo-support-for-nintendo-switch-clarifies-additional-features

Na dodatek Nintendo chyba faktycznie nie ma się czym chwalić, bo więcej niusów o przełączniku i grach na niego w tym roku nie będzie.

https://twitter.com/mochi_wsj/status/789289178684981248

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #30 dnia: Października 21, 2016, 14:47:08 pm »
Trochę newsów:

Nintendo Won't Be Making Any Game or Spec Related Switch Announcements Until 2017
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/nintendo_wont_be_making_any_game_or_spec_related_switch_announcements_until_2017
Zatem trzeba przygotować się na kolejne czekanie...

Unreal Engine 4 Will Be Supported on Nintendo Switch
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/unreal_engine_4_will_be_supported_on_nintendo_switch

Nintendo Share Value Drops 6.5% Following Switch Reveal
http://www.nintendolife.com/news/2016/10/nintendo_share_value_drops_6_5_percent_following_switch_reveal

Nintendo: 'Nintendo Switch is a Home Gaming System First and Foremost'
http://www.vgchartz.com/article/266251/nintendo-nintendo-switch-is-a-home-gaming-system-first-and-foremost/
Oznacza to zapewne tyle, że Nintendo chce jeszcze przez jakiś czas utrzymać przy życiu 3DSa - w końcu konsolka nadal nieźle się sprzedaje, a nowe Pokemony bez wątpienia przyniosą ładny zysk.

Nintendo: The Nintendo Switch Dock is Used to Connect to TV and Charge the Main Unit
Cytuj
"The Nintendo Switch Dock has been created so that it is extremely easy to seamlessly switch from playing games on a TV to transition into a portable mode," a Nintendo representative told IGN.

"The dock is not the main console unit of Nintendo Switch. The main unit of Nintendo Switch is the unit that has the LCD screen, which the two Joy-Con controllers can be attached to and detached from. The main function of the Nintendo Switch Dock is to provide an output to the TV, as well as charging and providing power to the system."

Nintendo was asked if the Switch would have a touchscreen, however, the company said, "We will make additional announcements about the Nintendo Switch hardware later, before the launch of the product."

The Nintendo Switch will support amiibo if any game released for it has amiibo support.

"If a Nintendo Switch game supports amiibo then the Nintendo Switch home gaming system will as well," Nintendo added.
http://www.vgchartz.com/article/266252/nintendo-the-nintendo-switch-dock-is-used-to-connect-to-tv-and-charge-the-main-unit/

Niektórzy przypuszczają, że stacja dokująca będzie wyposażona w dodatkowe chłodzenie dla konsoli, dzięki czemu będzie ona mogła chodzić na szybszych obrotach, wyświetlając np. wyższą rozdzielczość w grach odpalanych na tv. Takie rozwiązanie byłoby jeszcze sensowne pod tym względem, że konsola wyciągnięta ze stacji dokującej przechodziłaby na tryb oszczędzania energii, dzięki czemu nie trzeba by ładować NS po dwóch godzinach grania (i tak pewnie bateria nie będzie specjalnie żywotna). No i ciekawe, czy będą dwie wersje konsoli - jedna premium, ze stacją dokującą, i druga, tańsza, bez niej.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #31 dnia: Października 21, 2016, 14:59:12 pm »
Średni poziom poprzedniej generacji to zapewne max, jaki da się z tego tabletu wycisnąć.
Jeśli plotki dotyczące dev kitów są prawdziwe, to NS ma mniej więcej taką specyfikacje:

CPU: 4-rdzenie po 2 GHz
GPU: 1 Teraflop
4 GB ramu

Zakładając, że to info ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, to NS będzie dużo mocniejsze od X360 i PS3, za to z dwa razy słabsze od PS4.

Tak naprawdę najlepiej będzie poczekać na prezentację gier robionych wyłącznie pod NS (Zelda dla przykładu była przez dłuższy czas robiona pod WiiU, więc mocy konsoli raczej nie pokaże).

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #32 dnia: Października 21, 2016, 15:25:56 pm »
Chciałem dać do co was rozśmieszyło, ale tu mi bardziej pasuje :D


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #33 dnia: Października 21, 2016, 15:40:47 pm »
1 tflops w zasilanym bateryjką 6,5-calowym tablecie? Serio POK zejdź na ziemię.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #34 dnia: Października 21, 2016, 15:59:58 pm »
Gdyby wsadzili w to gówno Tegrę x2, to czysto teoretycznie, na papierze, miałoby więcej flopsów niż GPU w Xbone.
Oczywiscie baterii by starczyło pewnie na pół godziny mobilnego grania :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2016, 16:03:08 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #35 dnia: Października 21, 2016, 16:46:46 pm »
O, w sumie to ciekawe jak bateryjka. W telefonach Pokemon GO zżera baterię totalnie a graficzna bieda. NS to pewnie tak do 4h wytrzyma max.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #36 dnia: Października 21, 2016, 16:50:07 pm »
W Pokemon GO baterię zjada głównie GPS. Z Ingressem jest to samo, a tam to już w ogóle nie ma grafy.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #37 dnia: Października 21, 2016, 17:04:26 pm »
Sprzętem ze zdziwieniem przyznam, bardzo się jaram. Niech tylko zapowiedzą jakieś gry! Zacofanie konsoli wbrew pozorom może działać <tadam> na jej korzyść! Japończycy nie bardzo umią w ps4, może na tym sprzęcie się wyżyją i dostaniemy erpegi godne ps2? Co prawda graficznie też będą na poziomie ps2, ale może hd? Takie tam pitu pitu, jednak w to mi graj.

Chyba kupię, o ile będą GRY.
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2016, 17:17:17 pm wysłana przez Xell »
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #38 dnia: Października 21, 2016, 17:11:10 pm »
W Pokemon GO baterię zjada głównie GPS. Z Ingressem jest to samo, a tam to już w ogóle nie ma grafy.

Dziwne,  że jak mam odpaloną nawigację to telefon trzyma znacznie dłużej. 

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Nintendo Switch - temat główny
« Odpowiedź #39 dnia: Października 21, 2016, 17:41:03 pm »
Chcesz powiedzieć, że łapiesz pokemony?  :troll:
Fryty tyty dotknij pyty