Autor Wątek: Wii U - Wątek główny  (Przeczytany 399615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1760 dnia: Sierpnia 23, 2013, 22:00:58 pm »
Dobry trailer przedstawiający najlepsze exy (te wydane i te zapowiedziane - choć brakuje kilku tytułów). Warto obejrzeć.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1761 dnia: Sierpnia 23, 2013, 22:31:27 pm »
Ten RPG z mechami wygląda ciekawie. Aż nie chce się wierzyć, że Wii U uciągnie taką ilość detali

Stworzyłem nowe konto, andryush91, zaproszenia wysłane ;)

edit, pobieranie w tle jest na prawdę mega fajną sprawą. Dopóki grzebałem się w Mii, pobrało mi się demko :D Coś czuję, że te 2GB RAMu w nowych konsolach Sony i MS też nie pójdą na marne :) jestem za.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2013, 22:36:02 pm wysłana przez andryush »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1762 dnia: Sierpnia 23, 2013, 22:44:18 pm »
WiiU pobiera zawartość z eShopu nawet przy wyłączonej konsoli.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1763 dnia: Sierpnia 27, 2013, 22:18:02 pm »


Nintendo cenię za GameCube'a który dał mi najlepsze gry tamtej generacji :D (nie wszystkie owszem, ale dał ich najwięcej jeśli idzie o exy :P) dlatego mocno kibicuję Wii U. Bayonetta 2 i "X" Monolith Softu zapowiada się genialnie. Mam nadzieję, że w "X" główny bohater będzie już wykreowany i obejdzie się bez zabawy w "simsy", bo strasznie tego nie lubię. Jeśli to jRPG to musi mieć fajnych bohaterów. Nie mniej czekam na więcej info. Wind Waker w HD to dobry pomysł bo w oryginał na NGC nie miałem okazji ukończyć.

Mam nadzieję, że Nintendo zabierze się za Shadow of the Eternals i uczyni tytuł exem Wii U.  Idealny wydawca dla tak ambitnego tytułu :D.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1764 dnia: Sierpnia 28, 2013, 09:45:13 am »
Ja już prawie jedną nogą jestem po stronie Nintendo. Trafnie ktoś uznał, że ta konsola jest dziwaczna. Przypomina to trochę sytuację z Gackiem. Wychodzi killer i ludzie nie wiedzą co dokładnie mają robić, i jak to ugryźć. Vide Resident Evil Remake. Pamiętam jak się śliniłem na widok screenów w PSX E. :grin:

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1765 dnia: Sierpnia 28, 2013, 11:16:17 am »
Ja już prawie jedną nogą jestem po stronie Nintendo. Trafnie ktoś uznał, że ta konsola jest dziwaczna. Przypomina to trochę sytuację z Gackiem. Wychodzi killer i ludzie nie wiedzą co dokładnie mają robić, i jak to ugryźć. Vide Resident Evil Remake. Pamiętam jak się śliniłem na widok screenów w PSX E. :grin:
Nie opieraj się, przejdź na ciemną stronę.  Wiesz, że tego chcesz... ;)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1766 dnia: Sierpnia 28, 2013, 12:54:09 pm »


Nintendo cenię za GameCube'a który dał mi najlepsze gry tamtej generacji :D (nie wszystkie owszem, ale dał ich najwięcej jeśli idzie o exy :P) dlatego mocno kibicuję Wii U. Bayonetta 2 i "X" Monolith Softu zapowiada się genialnie. Mam nadzieję, że w "X" główny bohater będzie już wykreowany i obejdzie się bez zabawy w "simsy", bo strasznie tego nie lubię. Jeśli to jRPG to musi mieć fajnych bohaterów. Nie mniej czekam na więcej info. Wind Waker w HD to dobry pomysł bo w oryginał na NGC nie miałem okazji ukończyć.

Mam nadzieję, że Nintendo zabierze się za Shadow of the Eternals i uczyni tytuł exem Wii U.  Idealny wydawca dla tak ambitnego tytułu :D.

Od 'X' Monolithu oczekuje przede wszystkim dobrej, nietuzinkowej fabuły. Myśle, że ta gra tworzona jest nieco w stylu Xenogears, ale z mechaniką Xenoblade. Widzimy oddalone planety, na obszarze gry żyją gigantyczne monstra, to wszystko ładnie komponuje się z obrazem gry. Może i nawet poruszą kwestie wiary, jak niegdyś Square ze swoim mistrzowskim tytułem.
Tak jestem podjarany. :)

O Metroidze nie będę wspominał, bo ta seria jest dla mnie czymś więcej niż tylko zwykłą melodią. Rimejki Residenta też zrobiły swoje, to były piękne czasy. Natomiast Wind Waker sprawił, że czułem się jak trzyletnie dziecko, które dostało lizaka.

Mnichu, to tylko kwestia czasu. Czekam, może wyjdzie jakiś bundle z Bayo 2 i biorę too ;)



POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1767 dnia: Sierpnia 28, 2013, 18:45:50 pm »
Niespodziewany wysyp informacji od Nintendo:

Wii U Deluxe Model Gets Official $50 Price Cut in North America
Cytuj
After months of speculation and increasing doubt, Nintendo has taken the plunge and confirmed an official price cut on the Wii U Deluxe 32GB model. This takes the form of a new "suggested retail price" of $299 in North America, a $50 cut announced today at the GameStop Managers Show in Las Vegas; the new price will begin on 20th September.

(...)

There's been no equivalent announcement in Europe or Japan at the time of writing, but it seems inevitable. Going on past form, it wouldn't surprise us if a Nintendo Direct is confirmed very soon.
http://www.nintendolife.com/news/2013/08/wii_u_deluxe_model_gets_official_usd50_price_cut_in_north_america

Nintendo Confirms Limited Edition Wii U Bundle For The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
Cytuj
It's time to squash those rumours, as Nintendo of America has announced that it will indeed be offering a new limited edition Wii U bundle, and it'll be available to purchase on 20th September for $299.99. The bundle will include a black Deluxe Wii U console; the GamePad itself will feature gold lettering, a Hyrule crest and symbols that are seen throughout game; a download code for the digital version of Hyrule Historia; last but not least, a code that can be used to download The Legend of Zelda: The Wind Waker HD from the Wii U eShop upon opening the bundle.

The Legend of Zelda: Wind Waker HD will be available for download on the 20th September, while those wanting to pick up a physical copy will have to wait until 4th October. Boxed copies of the game will be enclosed within gold-foil packaging, and both versions of the game will be available for $49.99. To tempt you just a little bit towards a retail copy, GameStop is bundling a Ganondorf figurine for $54.99.

http://www.nintendolife.com/news/2013/08/nintendo_confirms_limited_edition_wii_u_bundle_for_the_legend_of_zelda_the_wind_waker_hd

Wii Party U Dated, Will Come Bundled With a Wii Remote Plus Controller
Cytuj
As part of Nintendo of America's major information drop today, it's confirmed that Wii Party U Wii Party U will be released in the region on 25th October, will be bundled with a Wii Remote Plus and have a suggested retail price of $49.99.

The inclusion of a Wii Remote Plus unsurprisingly positions this as a Wii U equivalent of Wii Play, which sold in impressive numbers as it offered a mini-game collection and a controller for the price of a standard game. Combined with the Wii U price cut it could be a key release when targeting families that are considering an upgrade to the hardware. It's also a title that promises a good deal of fun and playful usage of the GamePad, as we explained in our Wii Party U first impressions earlier in the summer.

http://www.nintendolife.com/news/2013/08/wii_party_u_dated_will_come_bundled_with_a_wii_remote_plus_controller

LEGO City: Undercover Wii U bundle also coming to Europe
http://nintendoeverything.com/lego-city-undercover-wii-u-bundle-also-coming-to-europe/

Reggie on the 2DS, why Wii U is getting a price drop, Basic Set all but gone, more
http://nintendoeverything.com/reggie-on-the-2ds-why-wii-u-is-getting-a-price-drop-basic-set-all-but-gone-more/#more-133162

European Nintendo release dates
http://nintendoeverything.com/european-nintendo-release-dates-bravely-default-still-coming-out-this-year/

Oferta Wii Party U wydaje się bardzo kusząca. Jeśli gra będzie spoko, to biorę :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2013, 18:50:11 pm wysłana przez POK »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1769 dnia: Sierpnia 29, 2013, 21:52:24 pm »
Umieranie nie jest spoko. Lepiej niech dostaną solidnego kopa od konkurencji i się ogarną.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1770 dnia: Sierpnia 29, 2013, 21:56:40 pm »
Ale oni non stop dostają kopy, a dalej robią swoje. Od kilka lat jest tak samo. Wyczuli, że nie mają co iść w normalne konsole (GCN, GBA), to poszli w udziwnienia - o ile DSa baaaardzo cenię, super konsolka, tak Wii to dla mnie trochę niewypał. 3DS niby fajnie, ale jednak czegoś brakuje, WiiU to Wii x2, czyli jak dla mnie niewypał x2. Lepiej nie będzie, choć nie wiem, co teraz wymyślą. Reaktywują Virtual Boya?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1771 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:01:37 pm »
Dostają kopy, ale trzepią hajsy. Teraz powinni dostać kopa bez profitu, może by pomyśleli.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1772 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:12:31 pm »
Panowiee tylko Prime uniesie ten cały hejting !!


co to była za gra, pamiętam jak kiedyś się poryczałem przy tej końcówce.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2013, 22:14:55 pm wysłana przez Mateone »

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1773 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:14:29 pm »
Jak Metroid to 2D. Jakoś nie jarał mnie 3D. :(

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1774 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:19:02 pm »
Huuu ze spoilerami, pamiętam jak wykluła się Dark Samus w Prime, prawie się posrałem z wrażenia.  :lol:


Możecie mnie zbanować.
Ave Metroid Prime.
ps. svon. po prostu nie przeżyłeś tych czasów spędzonych przy GaCku.

lupinator

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1775 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:21:51 pm »
banuj svon

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1776 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:23:23 pm »
ps. svon. po prostu nie przeżyłeś tych czasów spędzonych przy GaCku.
Bo zagrałem w Metroida na GCNie i na DSie i jednak do mnie bardziej trafia 2D? Trafna diagnoza.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1777 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:25:47 pm »
Kończąc tą dygresje, pamiętam jak niegdyś dzwoniłem do kuzyna, by mu oznajmić, że skończyłem Metroid Prime. Byłem cały roztrzepotany, a ten jelonek bawił się na dyskotece.  :mad: :lol:
Tego się nie da zapomnieć.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1778 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:27:39 pm »
ps. svon. po prostu nie przeżyłeś tych czasów spędzonych przy GaCku.
Bo zagrałem w Metroida na GCNie i na DSie i jednak do mnie bardziej trafia 2D? Trafna diagnoza.

Kiedyś to robiło wrażenie, teraz svonie, to tylko oldchool.  ;)

na Boga niech Retro zrobi Metroida. <emo>
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2013, 22:30:58 pm wysłana przez Mateone »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1779 dnia: Sierpnia 29, 2013, 22:55:29 pm »
Dla mnie WiiU to drugi GCN. Wii mnie swego czasu mocno rozczarowało i miałem zupełnie gdzieś Nintendo przez pierwsze 4 lata życia konsoli. Kupiłem dopiero jak uzbierało się trochę bardzo dobrych gier. WiiU kupiłem pół roku po premierze i jestem mega zadowolony. Szczególnie wspólne granie na jednej konsoli wypada znakomicie. Czy to Nintendo Land czy Mario czy Pikmin czy ZombiU, każda z tych gier posiada świetnie opracowany multi lokalny, przy którym można spędzić długi godziny. Ale na singla te gry też dają radę. No i nie zapominajmy o kontrolerze, który stanowi ważną część systemu i imo naprawdę się sprawdza.

Osobiście granie online mnie za bardzo nie interesuje (z braku czasu), lecz to chyba właśnie kulejący online jest jedną z największych bolączek Nintendo. Gry takie jak Nintendo Land czy Pikmin 3 sprawdzałyby się znakomicie przy grze sieciowej. Niezaimplementowanie tego tak współcześnie ważnego trybu, jakim jest granie online, to straszna porażka.


Assault Android Cactus Will Blast Its Way to the Wii U eShop
Cytuj
On the Wii U launch day Shin'en Multimedia brought us Nano Assault Neo on the eShop, which give fans of twin-stick shooters plenty to enjoy. As a genre it's been absent since, but Australian developer Witch Beam has now confirmed that its take on the top-down twin-stick shooter is coming to the Wii U — Assault Android Cactus.

This shooter places you in the role of Cactus, "an enthusiastic police android", that reports to a ship under distress that's been overrun by malfunctioning robots. The best way to deal with these robots is to blow them up, naturally, so the tone is set for this bullet hell shooter. This title promises boss fights and dynamic music and stages that adjust to your gameplay, while there are four different characters with their own play styles. Four player local co-op will also be included for sharing the mayhem.

Already coming to PC / Mac / Linux towards the end of the year, this title is now also confirmed for the Wii U eShop. The Nintendo system is currently slated to get the title in Q1 2014, alongside the PS4 and PS Vita.


http://www.nintendolife.com/news/2013/08/assault_android_cactus_will_blast_its_way_to_the_wii_u_eshop

European LEGO City: Undercover Wii U bundle boxart


Kamiya interested in Wonderful 101 sequel, still wants Bayonetta 1 on Wii U, says it’d “be great to work more closely with Nintendo”
http://nintendoeverything.com/kamiya-interested-in-wonderful-101-sequel-still-wants-bayonetta-1-on-wii-u-says-itd-be-great-to-work-more-closely-with-nintendo/

Armillo Targets Q1 2014 Release on the Wii U eShop and Will be a Timed Exclusive

http://www.nintendolife.com/news/2013/08/armillo_targets_q1_2014_release_on_the_wii_u_eshop_and_will_be_a_timed_exclusive

Nintendo Confirms Wii U "Price Reduction Initiative" in Europe from 4th October
Cytuj
As part of a price reduction initiative, Nintendo of Europe will be reducing the European trade price of Wii U Premium Packs (32 GB) to retailers from 4th October 2013. At the same time Nintendo of Europe will also be launching an exclusive limited edition Zelda themed Wii U bundle - The Legend of Zelda: The Wind Waker HD Premium Pack (32 GB) & the (Limited Edition) LEGO City Undercover Premium Pack (32 GB) which will also be available to retailers at the same lower trade price as the already launched Wii U Premium pack which are currently available in the market place.
http://www.nintendolife.com/news/2013/08/nintendo_confirms_wii_u_price_reduction_initiative_in_europe_from_4th_october

European Wii Fit U boxart
http://nintendoeverything.com/european-wii-fit-u-boxart/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2013, 22:58:29 pm wysłana przez POK »

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1780 dnia: Sierpnia 29, 2013, 23:06:25 pm »
Jak już pisałem, niewielu jest graczy na tym forum i nie tylko, którzy cenią markę Nintendo. Przyznaje, mało co ograłem gry Niny. Faktem jest, że Wii było casualowe do bólu, ale U raczy nas już Bayo 2 i X, pytanie tylko co będzie dalej.
Ja jestem dobrej myśli.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1781 dnia: Sierpnia 29, 2013, 23:27:07 pm »
No i nie zapominajmy o ZombiU.

Z grami na WiiU jest ten problem, że z jednej strony są to tytuły głównie casualowe (i nie ma co tu liczyć na wielkie odwrócenie tendencji), a jednocześnie dość hardcorowe. SMBU jest trudny, a dodatek z Luigim jest cholernie trudny i ciężko je uznać jako gry dla każdego. Podobnie ma się sprawa ze specyficznym The Wonderful 101, choć twórcy specjalnie zamieścili w grze sporo poziomów trudności. DK też będzie z pewnością wyciskać z gracza siódme poty. Jeśli będziemy chcieli odblokować więcej poziomów w nowych Smash Brosie to podejrzewam, że także ładnie się natrudzimy (edycja z GCNa była momentami ultra trudna). Casualowe jest na pewno Nintendo Land, Wii Party, Wii Fit, natomiast pozostałe gry już ciężej podpiąć pod tę kategorię. Nintendo zawsze cierpiało na mniejszy lub większy brak "dorosłych" gier i pod tym względem wciąż będzie bardzo odstawać od konkurencji. Kto chce grać FPSy i TPSy niech lepiej trzyma się od WiiU z daleka.


BTW od dzisiaj na eShopie jest w promocji -25% Bit.Trip Presents...Runner2 i kosztuje 31zł (na steamie dla porównania kosztuje 14 euro). Gra ma średnią 85% i nawet zastanawiam się czy nie kupić. Poza tym do 5 września obowiązuje promocja -60% na Trine 2 (to tak w ramach przypomnienia).

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1782 dnia: Sierpnia 29, 2013, 23:40:25 pm »
Smiechem, żartem, a w Mario mam już nabite ok 17h, a dopiero zaczynam przechodzić poziomy z drugiej połowy mapy. :P Cieszy taki stan rzeczy, bo jak do tej pory to byłem przyzwyczajony do gier na ~8h :(

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1783 dnia: Sierpnia 30, 2013, 00:11:30 am »
O fak, bit tripa biorę zaraz. A Wind Wakera z figurką chyba odpuszczę jednak. Muszę być rozsądny i odkładać kasę na Japonię... Ale ten Ganondorf :(
Smiechem, żartem, a w Mario mam już nabite ok 17h, a dopiero zaczynam przechodzić poziomy z drugiej połowy mapy. :P Cieszy taki stan rzeczy, bo jak do tej pory to byłem przyzwyczajony do gier na ~8h :(
Śmiechem, żartem, ale Marian rulz, od 30 lat nie stracił formy (mowa o grach z głównych serii)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2013, 00:14:13 am wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1784 dnia: Sierpnia 30, 2013, 16:46:16 pm »
Kamiya on Wonderful 101 control criticisms, working with Nintendo, still wants to make a Star Fox game, more
http://nintendoeverything.com/kamiya-on-wonderful-101-control-criticisms-working-with-nintendo-still-wants-to-make-a-star-fox-game-more/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1785 dnia: Sierpnia 31, 2013, 15:33:07 pm »
SMBU jest trudny
Nie zgodzę się, jest łatwy - z kumplem dodatkowo w co-op to wręcz przebiegliśmy tę grę. Oczywiście komplet monet jest zebrany.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1786 dnia: Sierpnia 31, 2013, 16:07:35 pm »
Ale niektóre monetki jest strasznie trudno odnaleźć. No i znajdą się też lokacje, przynajmniej 1 w której nie będzie wiadomo o co chodzi, jak przejść... :roll:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1787 dnia: Sierpnia 31, 2013, 17:50:12 pm »
Ale niektóre monetki jest strasznie trudno odnaleźć. No i znajdą się też lokacje, przynajmniej 1 w której nie będzie wiadomo o co chodzi, jak przejść... :roll:
Już nie przesadzajmy, że strasznie trudno - w ogólnym rozrachunku, Marian nie jest wcale trudny, gra nie stanowi wielkiego wyzwania.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1788 dnia: Sierpnia 31, 2013, 18:05:20 pm »
Ale trzeba się czasami pogłowić ;)


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1789 dnia: Sierpnia 31, 2013, 18:49:20 pm »
SMBU jest trudny
Nie zgodzę się, jest łatwy - z kumplem dodatkowo w co-op to wręcz przebiegliśmy tę grę. Oczywiście komplet monet jest zebrany.
Na coopa jest dużo łatwiej, bo śmierć jednego z graczy nie przerywa gry. Drugi gracz pojawia się w bąbelku, łatwo go odratować i można kontynuować poziom. Grając zaś samotnie każda strata życia oznacza wyrzucenie z mapy i zaczynanie od początku lub od checkpointa.

No ale wszystko zależy od tego, kto jakiego ma skilla. Dla mnie SMBU jest grą trudną.

No i znajdą się też lokacje, przynajmniej 1 w której nie będzie wiadomo o co chodzi, jak przejść... :roll:
Miałem to samo. Trochę się namęczyłem zanim wreszcie znalazłem odpowiednią drogę.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1790 dnia: Sierpnia 31, 2013, 19:08:02 pm »
Ja niestety skorzystałem z pomocy w powyższym poziomie  :(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1791 dnia: Września 03, 2013, 12:57:22 pm »
http://www.gram.pl/news/2013/09/03/nintendo-nie-umie-wspolpracowac-z-zewnetrznymi-studiami-deweloperskimi-wedlug-szefa-bethesdy.shtml

No i się skończyło. Nintendo pewnie myślało że jak sprzedali miliard konsol to developerzy sami przyjdą i będą błagać o robienie gry na ich cudowny sprzęt :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1792 dnia: Września 03, 2013, 13:09:58 pm »
Też typek pierdoli. Konsola jest taka jaka jest to niech sobie pod nią robi. Nikt mu nie każe tworzyć gier wykorzystujących intensywnie tableta w WiiU.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1793 dnia: Września 03, 2013, 14:14:51 pm »
Też typek pierdoli. Konsola jest taka jaka jest to niech sobie pod nią robi. Nikt mu nie każe tworzyć gier wykorzystujących intensywnie tableta w WiiU.

No i mają przerabiać silniki pod gówienko od Nintendo, bo ci łaskawie nie dogadali się z nimi w kwestiach sprzętowych?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1794 dnia: Września 03, 2013, 14:46:01 pm »
Też typek pierdoli. Konsola jest taka jaka jest to niech sobie pod nią robi. Nikt mu nie każe tworzyć gier wykorzystujących intensywnie tableta w WiiU.

No i mają przerabiać silniki pod gówienko od Nintendo, bo ci łaskawie nie dogadali się z nimi w kwestiach sprzętowych?


Nikt im nie każe tego robić. Po prostu - niech nie robią gier. Ale narzekanie ich to moim zdaniem pierdolenie - nie ich konsola, wieć wypier**lać. Nie chcą robic geir - wypier**lać. Czemu niby nintendo ma sie z nimi dogadywać? Oczywiście, cierpią na tym gracze, co nie mają w co grać na tym szrocie słabszym od PS3/X360.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1795 dnia: Września 03, 2013, 14:47:22 pm »
Myślice, że Nintendo dopiero teraz obudziło się z ręką w nocniku? Nie, Oni mają swoją własną ścieżkę, a jej kołem fortuny jest Marian.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1796 dnia: Września 03, 2013, 14:48:39 pm »
Gdyby producenci konsol tak bardzo się słuchali devów, to zamiast konsol mielibyśmy PCty... co częściowo już się stało w przypadku Sony i MS.
Wii U jest ostatnim bastionem tradycyjnego konsolowego projektowania sprzętu. (chociaż też już z wyjątkami jak np GPU od ATI)

To devsi powinni robić gry na konsole, a nie producenci konsole pod gry.

Bardzo dobrze, że Nintendo się nie poddało i zrobiło po swojemu. Mniej chłamu w postaci tępych shooterków, więcej wartościowego, ekskluzywnego software!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1797 dnia: Września 03, 2013, 14:51:44 pm »
Jak widać polityka sprawdza się w 100% :troll:

Ubisoft też w końcu przestanie robić gry jak tylko przeskoczą w 100% na next geny, tak więc za 2-3 lata na Wiiu pogramy już tylko w gry od Nintendo i nic więcej.

I w sumie Master ma rację, nie chcą to niech nie robią na WiiU gier. Też bym nie robił jakby się miały tak żałośnie sprzedawać i przynosić same straty.

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1798 dnia: Września 03, 2013, 14:55:55 pm »
Mam PS3 i chyba jedyny tępy shooterek, w jaki zagrałem to Killzone. A na Wii nie zagrałem w nic oryginalnego (no chyba, że liczy się marian w 3d :lol:).

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1799 dnia: Września 03, 2013, 14:58:16 pm »
Takie są fakty. Na konsole Sony i MS mamy i będziemy mieć cały przekrój gier, a na WiiU zostaną tylko japońskie gry w chujowej grafie.

Niech mi Nintendo jeszcze raz zapłacze, że im się konsola słabo sprzedaje to jebnę śmiechem.