Autor Wątek: Wii U - Wątek główny  (Przeczytany 399624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1880 dnia: Września 16, 2013, 11:49:08 am »
Widać koncept posiadania więcej niż jednej konsoli przekracza możliwości intelektualne dzisiejszych inżynierów
buldópy :D

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1881 dnia: Września 16, 2013, 11:58:11 am »
Z tego co kojarze, to jest na forum osoba, która posiada tylko Wiiu.

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1882 dnia: Września 16, 2013, 12:05:44 pm »
Ból dupy? Raczej zażenowanie małością ludzi, którzy prowadzą jakąś osobliwą krucjatę antynintendo na tym forum i z lubością piszą bezsensowne posty typu "Nikogo" czy "Ja bym tam w miejsce developera "Nintendo EAD" wpisał "Nintendo Dead" bardziej by pasowała do firmy.". Nie rozumiem po co w ogóle te wypowiedzi, skoro Wii U was nie interesuje  ;).

Na GTAV też czekam z niecierpliwością i od jakiegoś czasu mam złożony pre-order, fakt posiadania WiiU nie ma na to żadnego wpływu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1883 dnia: Września 16, 2013, 12:10:37 pm »
Od wczoraj jesteś na tym forum?

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1884 dnia: Września 16, 2013, 12:20:10 pm »
Nie, od 2004 roku, od czasu do czasu przeglądam tutaj różne tematy. Jednak zaśmiecanie wątków idiotycznymi wypowiedziami pozostaje zaśmiecaniem wątków idiotycznym wypowiedziami, nawet jeśli osoby które to robią przy okazji podtrzymują tradycję  ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1885 dnia: Września 16, 2013, 12:27:51 pm »
Zostałem złamany :(

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1886 dnia: Września 16, 2013, 14:48:43 pm »
Z tego co kojarze, to jest na forum osoba, która posiada tylko Wiiu.
Kto?

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1887 dnia: Września 16, 2013, 14:53:28 pm »
andryush

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1888 dnia: Września 16, 2013, 14:55:35 pm »
Nie no, on chyba ma jeszcze co najmniej PS3, a wydaje mi się, że Xa też

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

lupinator

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1889 dnia: Września 16, 2013, 15:16:56 pm »
Nie wiem o co to halo. Na Wii U jest LEGO City Undercover...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1890 dnia: Września 16, 2013, 18:30:45 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1891 dnia: Września 16, 2013, 19:35:11 pm »
To coś mi się pokićkało.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1892 dnia: Września 17, 2013, 10:31:09 am »
Rumour: Wii U New Super Mario Bros. and New Super Luigi U Hardware Bundle Sighted

Cytuj
It's Wii U bundle rumour time, everyone! We all like juicy speculation based on retailers either breaking an embargo or making products up, and courtesy of Twitter user Oisin1001 more information on potential Wii U releases has been spilled; both are reportedly from a Smyth's Toys catalogue, which is a retailer in Ireland.

First up we have a potential bundle which would include New Super Mario Bros. U and New Super Luigi U, with a release window of November. Photographic evidence is available below, to ease those deadly doubts.





Cytuj
Also in the same catalogue is a listing for Wii Fit U, which has recently been confirmed as a Holiday release; once again its listing is for November.



http://www.nintendolife.com/news/2013/09/rumour_wii_u_new_super_mario_bros_and_new_super_luigi_u_hardware_bundle_sighted

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1893 dnia: Września 18, 2013, 16:37:42 pm »
Nintendo chyba ponownie stara się skłonić do siebie utraconych casuali:



Cytuj
Earlier today we shared some surprising news regarding the release of Wii Fit U, namely that it'll be available for a month free of charge, and that if you then purchase a Wii Fit Meter accessory — $19.99 in the U.S. with equivalent prices elsewhere — you can then keep your free download permanently. Essentially, if you have a Wii Balance Board and some hard drive space, you'll be able to get Wii Fit U at a budget price from 1st November.

On top of that we have Wii Sports Club, a new HD version of the original Wii launch title that will also have substantial online and Miiverse functionality — that launches on 7th November, with options to buy each sport for £8.99 / $9.99 or to pay less for day passes. There's also an update to Wii Street U powered by Google that allows you to walk around in a virtual world with the Balance Board, available for free today.
http://www.nintendolife.com/news/2013/09/nintendo_direct_check_out_the_wii_fit_u_direct_here

Wii Sports Club Takes The Competition Online With HD Visuals And Wii MotionPlus Support
http://www.nintendolife.com/news/2013/09/wii_sports_club_takes_the_competition_online_with_hd_visuals_and_wii_motionplus_support

Wii Fit U screenshots
http://nintendoeverything.com/wii-fit-u-screenshots-2/

Wii Sports Club screenshots
http://nintendoeverything.com/wii-sports-club-screenshots/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1894 dnia: Września 20, 2013, 22:30:45 pm »
Miyamoto: Retro Studios is High on The List of Candidates For A New Metroid Game
Cytuj
    I definitely think it’s a franchise that we value and we certainly want to see what we can do with it in the future. And, obviously, Retro is a very high priority in terms of the potential team that would be considered for working on a Metroid game.

He also said Retro Studios is more than capable of having different projects in development at the same time and there are possibilities we'll see different games from it in the future.
http://www.nintendolife.com/news/2013/09/miyamoto_retro_studios_is_high_on_the_list_of_candidates_for_a_new_metroid_game

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1895 dnia: Września 22, 2013, 19:39:59 pm »
Panowiee POK'u, Mnichu, Xelly, andyrushe, Malutki, monio!!
To jest chwila grozy, czy mam kupić WiiU!?? Jestem fanem jRPGów, mam do zaliczenia Xenoblade, The Last Story, będzie ten gatunek również gościł na WiiU. Pytanie: Czy ja do cholery się nie zawiodę? Czy nie obudzę się z ręką w nocniku jak nabędę tą konsole? Jestem maniakiem Metroida i nie pogardzę nową Zeldą, a Marian w HD wygląda znakomicie. Więc jak? :grin:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1896 dnia: Września 22, 2013, 20:14:58 pm »
Ja również czekam na jakieś jRPG, jak na razie cisza...
Z dotychczas ogranych przeze mnie gier Pikmin i Mario dają radę...taki specyficzny klimat i gry przyciągają i zachęcają aby grać nawet jak się już przejdzie grę. Pod tym względem na pewno się nie zawiodłem. Tytuły mają w sobie coś ze starej szkoły, którą widzieliśmy na PSX/PS2, pewna magia, której brakuje wielu dzisiejszym produkcjom.

Jednak generalnie to jak dla mnie, na razie nie ma za bardzo w co grać :P Więc konsolę traktuję jako sprzęt dodatkowy i odskocznia od BF3 którego katuję praktycznie non stop na PS3.

Ale co tam, kupuj i czekaj na rozwój wydarzeń :D

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1897 dnia: Września 22, 2013, 20:20:02 pm »
Ale co tam, kupuj i czekaj na rozwój wydarzeń :D
To nie lepiej poczekać, aż stanieje i pojawi się coś konkretnego, niż proste łapanie kurzu na półce?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1898 dnia: Września 22, 2013, 20:21:22 pm »
Już staniała.
A kurzyć się wcale nie musi, ma Mario, Pikmina, Zeldę HD. CO najmniej 70h grania.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1899 dnia: Września 22, 2013, 20:24:57 pm »
Poczekaj jeszcze, kup jak X wyjdzie. Teraz nie ma takiej lipy jak wcześniej, wreszcie jest trochę gier/będzie w najbliższym czasie, ale jak Ci zależy na jrpg to poza grami z Wii nie ma kompletnie nic.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1900 dnia: Września 22, 2013, 20:32:14 pm »
Może faktycznie bezpodstawnie się napaliłem. :roll:
Lekki kubeł zimnej wody, może faktycznie brać Xonea z Dead Rising 3? :roll:
Ja pieprze jeszcze nigdy w życiu nie miałem takiego dylematu, a do tego czwarty Play jakoś mnie nie jara za bardzo.

Panowie, dzięki. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1901 dnia: Września 22, 2013, 21:00:26 pm »
Na Metroida i na jRPG na razie nie masz co liczyć ("X" pewnie wyjdzie w drugiej połowie 2014, a Shin Megami Tensei meets Fire Emblem też raczej nieprędko).

Przede wszystkim najmocniejszym punktem WiiU są obecnie platformówki (NSMBU, NSLU, nadchodzące Sonic: Lost World, SM3D World i DK:TF oraz Yoshi w 2014 + tytuły multiplatformowe z Rayman Legends na czele). Potem z wartych uwagi gier mamy Nintendo Land, ZombiU, Lego City, MH3, Pikmin 3, The Wonderful 101 i Wind Waker HD.

Jeśli masz zamiar kupić konsolę, to czy kupisz za miesiąc czy za rok raczej nie robi cenowo wielkiej różnicy, bo właśnie była obniżka 50$. Z drugiej strony nie wiem czy znajdziesz to czego oczekujesz. Jeśli masz osobę/y do wspólnego grania to nie radzę zwlekać z zakupem, jeśli jednak grasz zazwyczaj samotnie, to możesz spokojnie poczekać, aż wyjdzie coś, co naprawdę Cię zainteresuje.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1902 dnia: Września 22, 2013, 21:10:45 pm »
Z ciekawości ile minęło już od premiery WiiU i kiedy wychodzą największe tuzy (na myśli nowe, pełnoprawne Mario, Metroidy, Zeldy nie będące rimejkami), dla których warto wziąć konsolę i być jednym z nieco ponad 500 szczęśliwych jej posiadaczy w Polsce? Serio pytam.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1903 dnia: Września 22, 2013, 22:37:50 pm »
Od premiery minął już prawie rok, bez miesiąca chyba...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1904 dnia: Września 22, 2013, 23:04:34 pm »
Z ciekawości ile minęło już od premiery WiiU i kiedy wychodzą największe tuzy (na myśli nowe, pełnoprawne Mario, Metroidy, Zeldy nie będące rimejkami), dla których warto wziąć konsolę i być jednym z nieco ponad 500 szczęśliwych jej posiadaczy w Polsce? Serio pytam.
Z takich czołowych gier Nintendo to na razie wyszły tylko dwie: NSMBU (+ duże DLC: NSLU) czyli klasyczny Mario 2D w nowej oprawie i Pikmin 3.
Pod koniec listopada ma premierę Super Mario 3D World, a na początku grudnia Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Na wiosnę zaś wychodzi Mario Kart 8, a później (nie wiadomo jeszcze kiedy) Super Smash Bros. (po więcej info odsyłam do stosownych tematów). W styczniu czy lutym zapowiedziano też nowego Yoshiego, ale od tego czasu była cisza (pewnie dowiemy się więcej pod koniec roku).

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1905 dnia: Września 22, 2013, 23:06:26 pm »
Za dużo tych Marianów, chętnie bym zobaczył nowe, oryginalne IP

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1906 dnia: Września 22, 2013, 23:25:33 pm »
Jak ja tak pisałem, to mało mnie nie zabili. Bo jak to można mieć konsolkę N i nie jarać się tym samym przez 25 lat.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1907 dnia: Września 23, 2013, 00:11:34 am »
Hehe, raz na jakiś czas można, ale jeśli w najbliższym czasie ma wyjść jeszcze 4 gry z Marianem, to faktycznie trochę przesada :P Zainteresować mnie mogą jedynie 3D World i Mario Kart, bo w to jeszcze nie grałem.

Z drugiej strony 3D World mnie trochę też odpycha, bo wygląda na to, (ostatnie materiały z gry jakie widziałem) że głównym ficzerem ma być strój kota... chyba, że to nie jest główny ficzer, a zwykły ficzer na miarę stroju wiewióry czy tego po zjedzeniu kwiatka :P Wtedy to inna sprawa, bo chętnie zagram w ciekawą platformówkę 3D!

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1908 dnia: Września 23, 2013, 01:11:07 am »
Strój kota ma być dodatkowym strojem, jak np. strój wiewióry czy kwiatki w NSMBU. Będzie więcej strojów. Na razie potwierdzono jeszcze żabę i szopa. Pewnie niedługo poznamy następne.

Wybór jest taki jaki jest. Trzeba samemu podjąć decyzję czy mi to odpowiada czy nie? Mi odpowiada, więc kupiłem WiiU. Ale jeśli kogoś drażni sama facjata Mariana, to lepiej niech się trzyma od konsol N z daleka ;)

Nie ma tu raczej co liczyć na zmianę sytuacji. Ludzie kupują konsole N właśnie dla gier z Mario.

No i Super Smash Bros. to nie tyle gra z Mario, co z całą plejadą postaci Nintendo (tak dla ścisłości).

lupinator

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1909 dnia: Września 23, 2013, 01:54:48 am »

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1910 dnia: Września 23, 2013, 06:17:18 am »
Ale jeśli kogoś drażni sama facjata Mariana, to lepiej niech się trzyma od konsol N z daleka
Mnie nie drażni, ale grać na każdej konsoli od NESa w Mario, DK i Zeldę to przesada. Sam ostatnio grałem w Zeldę Phantom Hourglass na DSie i gdzieś w połowie gry już rzygałem. Miałem w listopadzie kupić Zeldę Between Worlds, ale nie dam rady w to grać.

Wii jakoś z półtora miesiąca leży nieużywane. :(

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1911 dnia: Września 23, 2013, 10:56:55 am »
Jestem fanem jRPGów
może faktycznie brać Xonea
:wink2:

Tu trzeba być Lupi przygotowanym na każdą ewentualność, bo i tak imo Microsoft dostanie swoje wypasione jRPG. Tak było z Lost Odyssey i Blue Dragon. To były gry niszowe i to się chwali. Ci ludzie też mają przy sobie Rare, a oni lubią wyskoczyć z czymś nietuzinkowym. Gdyby Rare stworzyło wypasioną platformówkę z otwartym światem, to bym nawet nie spojrzał na Mariana, bo co by nie mówić, kiedyś Nina się na tym wszystkim przejedzie. Mnichu dobrze prawi i chętnie bym się z nim napił wódki. Najprościej będzie jak poczekam na premierę Xonea z bardzo interesującym mnie Dead Rising 3. Faktycznie gra mnie kupiła, i może jednak coś w tym, że jak ci się coś cholernie spodoba to to kupujesz. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1912 dnia: Września 23, 2013, 15:48:22 pm »
Ale jeśli kogoś drażni sama facjata Mariana, to lepiej niech się trzyma od konsol N z daleka
Mnie nie drażni, ale grać na każdej konsoli od NESa w Mario, DK i Zeldę to przesada. Sam ostatnio grałem w Zeldę Phantom Hourglass na DSie i gdzieś w połowie gry już rzygałem. Miałem w listopadzie kupić Zeldę Between Worlds, ale nie dam rady w to grać.

Wii jakoś z półtora miesiąca leży nieużywane. :(
Jedyną kieszonsolką jaką miałem było PSP, które mi zupełnie nie podeszło. Może gdybym ogrywał każde Mario i każdą Zeldę z DSów to też bym miał dosyć.

Nintendo powinno dbać o stare serie, ale też powinno co jakiś czas tworzyć nowe. Pikmin np. udał się znakomicie. Brakuje raczej chęci niż umiejętności.

Jestem fanem jRPGów
może faktycznie brać Xonea
:wink2:

Tu trzeba być Lupi przygotowanym na każdą ewentualność, bo i tak imo Microsoft dostanie swoje wypasione jRPG. Tak było z Lost Odyssey i Blue Dragon. To były gry niszowe i to się chwali. Ci ludzie też mają przy sobie Rare, a oni lubią wyskoczyć z czymś nietuzinkowym. Gdyby Rare stworzyło wypasioną platformówkę z otwartym światem, to bym nawet nie spojrzał na Mariana, bo co by nie mówić, kiedyś Nina się na tym wszystkim przejedzie. Mnichu dobrze prawi i chętnie bym się z nim napił wódki. Najprościej będzie jak poczekam na premierę Xonea z bardzo interesującym mnie Dead Rising 3. Faktycznie gra mnie kupiła, i może jednak coś w tym, że jak ci się coś cholernie spodoba to to kupujesz. ;)

Tylko że X1 raczej nie kupisz na premierę w Polsce :P

Poza tym obecne Rare, a dawne Rare to dwie różne firmy. Na N64 Rare wydało takie gry jak Diddy Kong Racing, Goldeneye, B&K, Conker, a od czasu przejścia do Ms żadna z gier nie zbliżyła się poziomem do tych produkcji. Fakt, Kameo było spoko, B&K: Nuts & Bolts nawet bardziej niż spoko, ale do dawnej chwały im daleko. Zresztą teraz Rare zajmuje się głównie robieniem gier na Kinecta. Za Killer Instinct odpowiada inne studio, działające tylko we współpracy z Rare.

iko

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1913 dnia: Września 24, 2013, 12:41:42 pm »
POK w każdym bądź razie i tak bym ci polecił Mario & Luigi z DS'a albo 3DS'a, te gry są wyśmienite, może jednak zaryzykowałbyś i kupił sobie handa Niny. :)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1914 dnia: Września 24, 2013, 13:24:14 pm »
POK w każdym bądź razie i tak bym ci polecił Mario & Luigi z DS'a albo 3DS'a, te gry są wyśmienite, może jednak zaryzykowałbyś i kupił sobie handa Niny. :)

Niewiarygodnie są nudne i overhyped.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1915 dnia: Września 24, 2013, 14:46:19 pm »
POK w każdym bądź razie i tak bym ci polecił Mario & Luigi z DS'a albo 3DS'a, te gry są wyśmienite, może jednak zaryzykowałbyś i kupił sobie handa Niny. :)
Jest kilka gier, w które z chęcią bym zagrał na 3DSie (np. Fire Emblem), ale pozostanę przy konsolach stacjonarnych. WiiU spokojnie spełnia moje zapotrzebowanie na gry Nintendo :)


Wii U Family Hardware Bundles Revealed in Japan

Cytuj
Bundle 1 (32,800 yen / approximately $330 / £206):
32GB Wii U + New Super Mario Bros. U + Wii Party U + Sensor Bar + Wii Remote + 30 days of Karaoke service

Bundle 2 (34,800 yen / approximately $350 / £220):
32GB Wii U + New Super Mario Bros. U + Wii Party U + Wii Fit U + Sensor Bar + Fit Meter + Wii Remote + 30 days of Karaoke service
http://www.nintendolife.com/news/2013/09/wii_u_family_hardware_bundles_revealed_in_japan

Nintendo dobrze robi oferując nowe pakiety z konsolą. To powinno trochę pobudzić sprzedaż i zwrócić uwagę casuali.

Tymczasem ciekawe jaki globalny wpływ na sprzedaż będzie miała obniżka ceny i premiera Wind Wakera HD? Skok powinien być wyraźny, ale sytuacja powinna się znacznie poprawić dopiero po premierze SM3DW, DKC:TF i Wii Fit U.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1916 dnia: Września 26, 2013, 15:02:24 pm »
Może kogoś interesuje gra:



IGN - 91
Game Informer - 70

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1917 dnia: Września 26, 2013, 19:30:22 pm »
Ciekawe czy kiedykolwiek wydadzą w Europie. Bo Unlimited jak nie było tak nie ma

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

svonston

  • Gość
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1918 dnia: Września 26, 2013, 19:31:55 pm »
Bo Unlimited jak nie było tak nie ma
Toć siedzi w UK.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wii U - Wątek główny
« Odpowiedź #1919 dnia: Września 26, 2013, 20:57:22 pm »
No właśnie nie. Z tego co widzę to aktualna data premiery jest ustalona na grudzień.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu