Autor Wątek: konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08  (Przeczytany 7554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« dnia: Lipca 30, 2006, 18:11:09 pm »
Wszystko opisane na tej stronce ---> http://ecchicon.glt.pl/

Ja w srocie moge tylko powiedziec, ze to konwent dla zboczencow, na bank jade :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ktos sie jeszcze wybiera z GO? ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2006, 18:21:06 pm »
no ja jadę :lol:  :lol:  :lol:

juz się rezerwuję :D

super sprawa- czegoś takiego właśnie szukałem, konwent jakby dlamnie stworzyny ;) :D:D:D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2006, 18:25:20 pm »
Ja poki co bylem na jednym konwencie, ale to juz calkiem dawno temu. Bylo super, konwent to jest przezajebista sprawa i swietni lajtowi ludzie!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2006, 19:12:31 pm »
Atrakcje: czyj to biust  :lol:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 30, 2006, 21:16:33 pm »
Cytat: "TheMichal"
Atrakcje: czyj to biust :lol:  

złe? mi to pasuje :D:D:D:D:D

podoba mi się podział na dwie grupy- zboki i niezboki :D ja do tych pierwszych oczywiście :D

Cytat: "regulamin"
Enforcement Group No. 1 - Perverts. Albo jak kto woli zboczeńcy;) Grupa ta będzie się składała ze śliniących się panów (lub pań;)), którzy dla pięknej kobiety (i dobrego macanka) zrobi wszystko ;)

Enforcement Group No. 2 - Sexual Objects. Albo po prostu obiekty sexualne, czyli cnotliwe, śliczne panie (czasem i Bishouneni), które nie lubią zboczeńców i za każde macanko są w stanie zabić ;)

 :D  :D  :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 31, 2006, 17:53:59 pm »
W tych dwoch grupach chodzi po prostu o podzial kobit i facetow ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 01, 2006, 09:55:00 am »
toc sie przejde...chlanie w gronie stareGO/noweGO co wy na to :) Faxiu jidziem?
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 01, 2006, 12:38:59 pm »
No kaman, piszcie kto z GO jedzie! Poki co jestem ja, UFO, dcf i ZenoN, a przynajmniej o tych mi wiadomo. Aha i Kastor Krieg jest zapisany na tej stronie (?)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 16, 2006, 22:12:55 pm »
JEDZIECIE?

trochę większa ekipa z forum musi być!


Ako, UFO, dcf, ZenoN i jeszcze Linki Caster Krieg(?) i Gawlisz(choć nie z forum ale z Renshu :P)



paczta: http://ecchicon.glt.pl/ i wejdź w dział ,,download".  FILMIK PRZEKOZACKI :D

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 16, 2006, 22:17:01 pm »
Ja bym pojechał, ale mama mnie nie puści

Znów będziecie się z biednego dcf naśmiewać?

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 16, 2006, 22:19:28 pm »
Ja się wybieram. Raz w roku można się na jakiś konwent udać.
Może będzie można zasięgnąć informacji o nowych pozycjach.

Aha. Zaliczam się do 2 grupy  :wink: .

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 16, 2006, 22:44:06 pm »
Bede z ekipą  Renshu  :) no i Zenonem :] on zawsze daje rade <rotfl>

a z atrakcji to najbardziej jestem ciekawy  DoA live i wrestlingw kisielu :]
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 16, 2006, 23:26:06 pm »
Atrakcje sa przekozackie. Dzisiaj w pracy sobie czytałem jeszcze reaz jakie sa konkursy razem z Gawliszem i strasznie sie napaliłem!!!!! Nie moge sie doczekac. Bede bral udzial w prawie kazdym turnieju (postaram sie). Rzucanie shurikenami, bieg na czas w kaftanie :lol:, jakies strzelanie w kaczki, jedzenie ramen na czas, no i wszystkie gry, bo akurat 90% z nich mam w domciu, wiec cosik bede wiedzial o co chodzi (Naruto 3, DBZ3, Eye toy, Singstar). No i sala kinowa bedzie, HENTAI NIGHTS :D :D :D itd.
Ja juz w tym miejscu kiedys bylem na konwencie, spoko miejscowa. Obok jest park i w nim mozna sie napic, albo lepiej za budynkiem zeby jakies nie powolane smerfy sie nie pojawiły. Bedzie smerfastycznie!
No i ekipa sie zbiera z GO duza, Linki tez widze bedzie :D
P.S LINKI wes skarpetki na zmiane na wypadek gdyby znowu ci sie zmoczyły! ;) Ja wezme na pewno.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 16, 2006, 23:33:39 pm »
moja wątroba tego nie wytrzyma...

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 17, 2006, 00:23:42 am »
Ja w sumie mam nadzieje że bedzie po prostu świetna impreza choc wątpie czy powiedział bym starym na co jade:D ,,no wiecie tai zlot miłośników erotyki' ,,no animowanej erotyki'' <rotfl> ale spoko damy rade....

skarpetki wezme, kurtke tez..baa nawet pluschofego misia:] prosze tylko o miejsce z dala od Zenona :]

hentai nights ;] mruuu :mrgreen:
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 17, 2006, 08:58:20 am »
Ja codziennie dni odlicza, jeszcze tylko 8 dni!!!! :D Postaram sie zwolnic wczesniej z pracy zeby tam dojechac idelanie po 16 jakos :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 17, 2006, 13:00:09 pm »
ta, na główniej stronie pisze a nie odliczasz  :lol:

ekipa rośnie w siłę.  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 19, 2006, 23:43:30 pm »
No juz troszke ludzi z GO jest :D

Ako, UFO, Gawlisz (Czyli Renshu POWER!:D), dcf, zenon, Linki (qmple Renshu;)), Caster Krieg (tez taki jest zapisany, ale to chyba nie ten?), Krzych'u, no i zastanawia sie jeszcze Trusio, + FAX i vivi! O kurde jak dobrze pojdzie, to bedzie aż 10 osob z GO ;P ktos jeszcze jedzie??? kaman!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 20, 2006, 16:30:56 pm »
Tak sobie czytam tą stronke i co widze: zmieniono miejsce akcji przez co nie bedzie kisielu i doa live.

Będziemy nosić identyfikatora :)

kurka 160 luda juz jest i pewno bedzie jeszcze troche....Kajko Kajko gdzie jesteś <rotfl>

lepiej poczytać troche regulamin i co gdzie jak ma byc zostawione (jakieś szatnie....)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 24, 2006, 23:03:53 pm »
No to juz jutro!!! udalo mi sie zalatwic 2 cyfrowki takze zdjec nie powinno zabraknac :D
Ale sie doczekac nie moge, swietnie ze mialem jeszcze jeden dzien urlopu do dyspozycji także przed ECCHICONEM Renshu (Ja, UFO, Gawlisz) jedziemy na turniej do Shevy i mamy zamiar zgarnac 100zł :D
<jupiiiiii> ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 24, 2006, 23:06:08 pm »
Renshu zarządzi. Marzy mi sie czwórka na podium :D to byłby  triumf ! :D

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 24, 2006, 23:18:57 pm »
no panowie i panie dobraj zabawy zycze. Niestety mnie zabraknie :(
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Gawlisz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2006
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 27, 2006, 16:48:32 pm »
Na Ecchicon przybyła ekipa Renshu+ friends, która już na samym starcie musiała odeprzeć atak Krystyny z gazowni i jej towarzyszy. Po krótkim zapoznaniu się z miejscówką okazało się, że nie spełnia ona wymogów Uni Europejskiej. Ako zostawił cyfrówkę u Shewy przez co nie udało nam się uwiecznić kilku megakozaków: m.in człowieka który lubuje się w ofenzywnych sztukach walki i zna 100 sposobów na uśmiercenie człowieka. Drugie miejsce wśród nich miał kolo który zaebał Ufolowi kapuste z tależa. Organizatorzy zakpili sobie z uczestników nie wypełniając niektórych punktów planu( tak miał być singstar, a musieliśmy zadowolić się piosenkami o cyganach). Ogólnie uważam że to była porażka na całej lini. Gwożdziem do trumny była rockoteka, która mimo starań z naszej strony była żenadą do potengi entej. Wielkie Fuck za to, że nie dostałem nagrody, za drugie miejsce w konkursie na rzut gwiazdką ninja. Zresztą nasze ksywy oblegały czarną listę konwentu: piwrwsze trzy miejsca Lipek, potem Gawlisz, Gabrysia i Dai Dai, następne  Ufo ,Teletubiś, Cygan , Ako. Pierwsza 10 nasza :D

Zawodnicy: Ako, UFO, Gawlisz, Tomini, Zgieru, Lolek,Filo

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 27, 2006, 18:41:20 pm »
japier*ole, ale tam zboków było :O

podchodzi do mnie koleś ulizany, patrzy dziwnie na mnie i sie pyta ,,jesteś zbokiem?" :lol:. LUDZIE! TAKIEJ BEKI TO JA W ŻYCIU NIEMIAŁEM :lol: . dosłownie przez łzy śmiechu to piszę  :lol: . Albo jem sajgonki, podchodzi pacjent(wytrzepany taki :lol: ), wkałda mi palec do kapusty i mowi ,,wezme sobie jadno pasemko kapusty" :lol: - wziął i wyjab*ł gdzieś :lol:  sam nie wiedziałem czy mu zajebać czy się śmiać.  :lol: Ale mowie co bede na samym początku sobie wrogów robił i jakies problemy. Chodziłpo konwencie taki koles bliźniaczo podobny do tegio Billa z TokioHotel. Różowy krawacik, umalowane oczy, fryz wytrzepany, różowe trampki etc. :lol:

Hentai Night też były. pierwszą to ze 2 godz oglądałem, ale dałem sobie spokój. :lol:
A dyskoteka... patzre na plan :22- dyskoteka. no to żeśmu 0,7 zrobili i dajemy. Patrze a tam coś na styl TH leci =='. POtem jeszcze jakiś jDeath Metal- wpierdzielanie flaków było, mowie to puście jTechno czy chociaż jPOP,,,gdzie tam. Mowi mi taka rockmanka ze to rockoteka ++'. Szmata darła mordę jak nie wiem co.. WYJDŹ STĄD!!! :/  niech spadają.

Był turniej naruto3, doszedłem do 1.8 i przegrałem z 3 miejscem. Ako nie poszło tak dobrze. W 1.16 trafiił na finalistę, który WYMIATAŁ!

Zająłem drugie miesce w strzelaniu z wiatrówki  8)  dostałem beznadziejny bryloczek :P

ogólnie było...do dupy :P wogóle nikogo niezapoznałem tam. Same poj**y! ściskali sie ze wszystkimi, pełno zboków. Akurat miliśmy swoją pakamerę przy kiblu, to było co nieco słychać  :D :lol:  

Costplay wygrał zią Renshu czyli ZenoN !! doping Renshu pomógł :D  (GUBI SIĘ! :D)

zaryzykowałem i poszedłem na JaiJoi(jakoś tak :P) czyli Hentai dla pedałów ==' . Niemogłem tego oglądać i spasowałem.

jeszcze w zyciu nie miałem takiej BEKI :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 27, 2006, 19:00:56 pm »
Świetnie to opowiedizałeś ÓFO :lol: z tego co widze to było sympatycznie :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 27, 2006, 19:14:23 pm »
Cytuj
japier*ole, ale tam zboków było :O


Można było się spodziewać :]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 27, 2006, 19:47:50 pm »
Dzien pierwszy - piatek zaczal sie od mini turnieju u Shevy. STawką mialo byc 100zł (skladka po 10zł). Wszystko wygrywałem, a potem mialem remis i jedna przegrana (ale zostaly mi dwa mecze i wygrana byla niemalze w kieszeni). Potem zaczely sie rozmowki, ze olewają wpisowe i nikt nie chcial dac (cfaniaki przegrywali i kase chcieli zaoszczedzic), wiec troszke sie wkurzylem bo jesli bym wygral to by mnie wy*hujali 8) ale nie wygralem, bo przyjechal margiel, ktory ostatecznie wygral caly turniej. Mi przypadło dobre 2 miejsce. Ostatnie 2 mecze sobie darowalem, bo nie mialem motywacji (czyt. nagrody) i przegrałem. No, ale ok, koniec juz nie bede sie chwalil i tak kazdy wie, ze jestem Kozak 8)

Co do Ecchicona, to organizacja byla cienkawa ogolnie rzecz biorac. Juz na samym poczatku zaskarzyli mojego kolege, ze w konsol room dotknal memorke, no i złamal regulamin... Bylem razem z nim w tym pokoju i nawet nie podchodzilismy do zadnej konsoli! Zaczela sie ostra klutnia po czym jakis palant grozil nam, ze ochroniaz ma czarny pas... (zaje*ac tylko gnoja). No, ale ok, przyszli głowni organizatorzy (spoko ludzie! pozdro!) i uspokoili sytuacje po czym dostalismy przeprosiny. Juz na samym poczatku mielismy po prostu troszke zje*ana opinie :twisted:

No ogolnie bylo slabawo...na dole zrobilismy swoj wlasny pokoj (8)) z TV i ps2. Obok mielismy kibel od razu i bar z wrzatkiem. Troche malo atrakcji (lub je po prostu jakos omijalismy..) i sporo ludzi, praktycznie same metale. Dziewczyny były fajne, ale nie do konca... np. jest fajna laska od dołu do.. prawie gory, bo twarz zawsze musiala byc taka sobie (lub na odwrot). W turnieju Naruto 3 trafilem od razu na goscia (Gacek), ktory wygral tego tura. Ale przynajmniej zajalem pierwsze miejsce w rzucanie shurikenami do celu 8)  8)  8) tak wiem, jestem kozak, chyba zostane ninja. HeadShoty jak ta lala 8)

Przed Ecchi kupilismy 2x 0,7l. Najtansze jakie byly czyli jakas Arctica i Polish vodka. Ta pierwsza juz nas ostro sciela, a dodatkowo poprawilismy jakimis piwkami. Jak wypilismy od razu bylo weselej i odchodzily niezle jaja. Poogladalo sie troche hentai (wszystkie znalem juz...) w sali kinowej. Nocne spiewanie o cyganach rzadzilo! A Gawlisz to juz z 10 ksywek ma, bo kazdy prtzekreca jego ksywe :lol: Gawlisz, Gawlik, Gawriś, Gabrysia :lol:

Nastepnego dnia wypilismy po 2 piwka, potem wypilismy 0,7 Polish vodki (zaprawialismy sie na disco) a ta je*bana vodka prawie nic nie bierze!! Szybciutko wypilem dwa poiwka i dalej nic. Chyba przez to, ze sie spilismy dzien wczesniej i nas slabo braly %.. Idziemy na disco, atu jak pisali poprzednicy j-rocko-gowno-teka... Zamula na maxa. Troche ludzi tanczylo, ale zaraz prawie nikt. OK, idziemy do organizatorow i po raz kolejny robimy burdel. Mowimy ze to miala byc discoteka, a nie gowno-teka! Koles poszedl do DJ'ki (wieśniara jakas swoja droga) i powiedzial jej co i jak. Zaczela troche puszczac j-pop'a, ale rock byl rowniez. Troche sobie potanczylismym, ale ogolnie to sensu nie mialo. Razem z UFO nawet kupilismy po buziaku od dziewczyny za zlotowke (od lepka) 8)

Co do ludzi, ktorzy tam byli, to trzeba przyznac, ze to sa same WARIATY, a myslalem ze gorszych od nas nie ma. Oczywiscie nie do konca w negatywnym tego slowa znaczeniu. Najlepszy to był Chuck Noris - człowiek, ktory umie zabic czlowieka na 100 sposobow, co za kozak godne podziwu! W ogole to jakis cyborg byl z jakims dziwnym pogladem na zycie, stwierdzilismy, ze on wypelnia jakas swoja misje na ziemi. No i Krystynma z gazowni tez dala rade (to jest koles). Caly czas do wszystkich sie pultał, no i do nas tez oczywiscie. Najlepsza byla gadka dzisiaj rano, mys spimy i on do nas przychodzi nas budzi i pyta sie czy ktoś z nas pil! (oczywiscie % byl zakazany), a UFO myslal , ze to Gawlisz sie pytał :lol: i odpowiedział pewnym glosem "TAK, wszyscy piliśmy" :lol: Potem jednak stwierdzilem, że NIE.

Aha, Ecchi cosplay tez byl niezly, choc nie widzialem wiekszosci scenek :( Jedna dziewczyna sie rozebrala do stringow i gory, wszyscy porobili zdjecia, a potem ogloszono, ze nie mozna ich opublikowac, bo grozi za to sprawa w sadzie. Scenka jak kolesie przebrani za laski sie bzykali tez byla niezla. No i lizace sie dziewczyny na scenie tez daly rade - chyba najbardziej! :D

Dobra starczy tego narazie. Bylo fajnie i zarazem glupio. Ogolnie szkoda kasy, kazdy wydal ze 100zł.
P.S Sajgonki RULEZ! Zdjecia zara dam do albumu 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 27, 2006, 22:28:02 pm »
Cytat: "Ako"
stwierdzilismy, ze on wypelnia jakas swoja misje na ziemi

Master! jesteś moim MISTRZEM! TEXT STULECIA :lol:

kur*wa . słuchajta:.. ja ma swoją miste na ziemi do poełnienia :lol:" myślałem ze jebe na ziemi i przz 3 dni nie wstanę :lol:

KOLEŚ RZĄDZI! ja chece jego FOTO!!!!!!!!!!!!!!!  kolo MIAŻDŻY :lol:

sory, ale to posty sa po alkoholu ;)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 28, 2006, 00:41:44 am »
Cytat: "ÓFO"
Cytat: "Ako"
stwierdzilismy, ze on wypelnia jakas swoja misje na ziemi

Master! jesteś moim MISTRZEM! TEXT STULECIA :lol:

kur*wa . słuchajta:.. ja ma swoją miste na ziemi do poełnienia :lol:" myślałem ze jebe na ziemi i przz 3 dni nie wstanę :lol:

KOLEŚ RZĄDZI! ja chece jego FOTO!!!!!!!!!!!!!!!  kolo MIAŻDŻY :lol:

sory, ale to posty sa po alkoholu ;)


uważaj bo ten koleś zabije cie na 100 różnych sposobów ;]

kurka po rozmowie w sprawie pracy (która wyszła powiedzmy szczeze ch...) w mojej główce pojawił sie pomysł by wsiaśc do pociagu i pomykać do wawy. Ze skierniewic do wawy to jakaś godzinka jazdy ale jak spojrzałem na siebie oraz na zasoby portfela postanowiłem wrócić do domciu. W dordze powrotnej ostro mnie wytrzęsło w pksie a na dodatek jeszcze trzeba przejsc 5 km do domu...gdy byłem już w mojej jamie było po 16 i jedyne o czym marzyłem to połorzyc sie spać...

Ale jak czytam wasze opinie i porównuje je z opiniami na forum zlotu to widze że nie dużo mnie omineło ;]

dziwne że ludzie potrafią zorganizowac zlot na sporą ilosc ludzi (np zloty PSX Extreme, Świata N czy V ogólnopolski zlot RCS) i czyta sie tylko opinie zaczynające się od słow ,,było zajeboście'' ,,świetnie'' itp. Moze impreza przerosła organizatorów....ponad 200 luda to niezła obora..
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 28, 2006, 14:51:07 pm »
Ecchicon robily osoboby, ktore po raz pierwszy robily taka impreze. Osob bylo ponad 300, a na dodatek tydzien przed impreza zostali zmuszeni zmienic lokal gdzie dostali za malo pokoi do dyspozycji. Ogolnie bylo tak sobie jak pisalem, w sumie to troszke zaluje tej stowki co wydalem, ale jak tak sie zastanowic, to co tam! No i szczerze mowiac, to bardzo chetnie bym tam wrocil do tych wariatow sie powyglupiac troche. Nie najgorszy ten łikend był, no ale coz... wracam do codziennego-bezsensownego zycia... a wolałbym na Ecchi jeszcze pojechac razem z wieksza iloscia naszego sprzetu!
Kiedys bylem na konwencie w Wawier i bylo wlasnie zajebiscie, no ale tutaj  mikejscowka  byla nie tak fajna i mniej doswiadczona ekipa (choc pracowala jak dzikie osly).
Na nastepny konwent trza wziasc swoj sprzet czyli DDR'a, Singstara, filmy, TV, konsole, pornole, MP3+glosnik i co tam sie nawinie. I bedziemy rzadzili na konwencie :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 28, 2006, 15:24:47 pm »
http://anime.com.pl/galleries/03/0357/IMG_6122.JPG

jest i CHUCK NORRIS! :D to on ma misje do spełnienia na świecie i potrafi zabić człowieka na 100 sposobów. Mowił mi, ze nawet ciecko można nauczyć zabijać :lol:


(ten na maxa po prawo)

http://anime.com.pl/gallery.php?view=gvydwSxa

niektorzy mili fajne stroje ;)

przejżałem ze 300 zdjęć i mnie na żadnym nie ma!  :shock:  jestem chyba za mało medialny :(

http://anime.com.pl/gallery.php?view=gvydwSxZ

hmmmm......... :)

Cytat: "Master_666"
Chuk Norris to ten w wojskowym wdzianku?

nom.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2006, 15:50:16 pm »
Chuk Norris to ten w wojskowym wdzianku?

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
konwent ECCHICON w Wawie, 25-27.08
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2006, 21:09:19 pm »
Ufok a ty chciałeś żebym jechał na ten konwent  :twisted:

Gdzie same pedryle były jak wynika z twojego opisu  :?

I ty chciałeś w PES5 Tura robić  :(  a kto by z nich grał ??