Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 674996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2520 dnia: Lutego 28, 2013, 09:31:17 am »
I patrząc na Twoje wypowiedzi mam nadzieję, że nie będziesz musiał uczyć się tolerancji wynosząc to z własnego doświadczenia, jak syn kiedyś do ciebie przyjdzie i powie, że "tato, ja jestem inny, kocham kolegę z klasy".

Dzięki tym całym kampanią, pewnie będzie więcej takich dzieci, bo otumanione i zapatrzone na te plakaty/spoty będą myślały, że kochają kolegę mimo, że po prostu go lubią bardziej od innych, a mali chłopcy za dziewczynkami nie przepadają, więc pomyślą, ze są gejami. Kampania kretyńska i nie robi niczego dobrego. Poważnie, czy ktokolwiek jakby miał dziecko geja "nawróciłby" się po zobaczeniu gównianego plakatu z jakimś aktorem + jego synem gejem, albo jakaś Agnieszka Holland z jej córką lesbą? No ale dobrze jest promować tematy, które odwracają uwagę od ważnych spraw jak machloje przy budowie dróg i inne takie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2521 dnia: Lutego 28, 2013, 09:33:51 am »

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2522 dnia: Lutego 28, 2013, 09:36:41 am »
Dzięki tym całym kampanią, pewnie będzie więcej takich dzieci, bo otumanione i zapatrzone na te plakaty/spoty będą myślały, że kochają kolegę mimo, że po prostu go lubią bardziej od innych, a mali chłopcy za dziewczynkami nie przepadają, więc pomyślą, ze są gejami. Kampania kretyńska i nie robi niczego dobrego. Poważnie, czy ktokolwiek jakby miał dziecko geja "nawróciłby" się po zobaczeniu gównianego plakatu z jakimś aktorem + jego synem gejem, albo jakaś Agnieszka Holland z jej córką lesbą? No ale dobrze jest promować tematy, które odwracają uwagę od ważnych spraw jak machloje przy budowie dróg i inne takie.
Tak, a później armagedon i dorośli ludzie staną się homo, bo to będzie modne i na plakatach. I myk, wszyscy w dupalka w rytm disco!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2523 dnia: Lutego 28, 2013, 10:21:00 am »
I patrząc na Twoje wypowiedzi mam nadzieję, że nie będziesz musiał uczyć się tolerancji wynosząc to z własnego doświadczenia, jak syn kiedyś do ciebie przyjdzie i powie, że "tato, ja jestem inny, kocham kolegę z klasy".

Dzięki tym całym kampanią, pewnie będzie więcej takich dzieci, bo otumanione i zapatrzone na te plakaty/spoty będą myślały, że kochają kolegę mimo, że po prostu go lubią bardziej od innych, a mali chłopcy za dziewczynkami nie przepadają, więc pomyślą, ze są gejami. Kampania kretyńska i nie robi niczego dobrego. Poważnie, czy ktokolwiek jakby miał dziecko geja "nawróciłby" się po zobaczeniu gównianego plakatu z jakimś aktorem + jego synem gejem, albo jakaś Agnieszka Holland z jej córką lesbą? No ale dobrze jest promować tematy, które odwracają uwagę od ważnych spraw jak machloje przy budowie dróg i inne takie.
Myślę, że eksponowanie seksualności, przemoc i propaganda z telewizyjnego/komputerowego ekranu i bilbordu działają bardziej na młodego człowieka, niż plakat: "mamo, tato, zrozumcie mnie". Kampania nie robi niczego dobrego i jest bezużyteczna, owszem. Inne, jak to każdy produkt marketingowy, muszą na siebie zarabiać.
Choć, jak pokazuje przykład tego forum, ona działa, bo Iras sam wrzucił to na jego łamy i gdyby nie ten temat, nawet bym o niej nie wiedział.

Tak, jak już napisałem, jest lepsze miejsce na gospodarowanie publicznych pieniędzy, jednakże założeniem kampanii jest skierowanie uwagi na daną problematykę (jak np. ostatnia anty-smogowa, która stała się sławna po sprzeciwie Majchrowskiego spodziewającego się negatywnego jej wpływu na turystykę miasta). Doklejanie do tego jakiejś mega propagandy/tematów zastępczych/potajemnej wojny z Reptalianami jest "lekką" nadinterpretacją.

A tu:
Dzięki tym całym kampanią, pewnie będzie więcej takich dzieci, bo otumanione i zapatrzone na te plakaty/spoty będą myślały, że kochają kolegę mimo, że po prostu go lubią bardziej od innych, a mali chłopcy za dziewczynkami nie przepadają, więc pomyślą, ze są gejami.
to już kategoria wyższej bzdury.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2524 dnia: Lutego 28, 2013, 10:54:35 am »
Tak, a później armagedon i dorośli ludzie staną się homo, bo to będzie modne i na plakatach. I myk, wszyscy w dupalka w rytm disco!

:lol: :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2525 dnia: Lutego 28, 2013, 13:53:37 pm »
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że master swoje śmiałe tezy stawia  na podstawie własnych doświadczeń z dzieciństwa.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2526 dnia: Lutego 28, 2013, 14:06:31 pm »
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że master swoje śmiałe tezy stawia  na podstawie własnych doświadczeń z dzieciństwa.

Za moich czasów żadnych plakatów nie było, więc nie trafiłeś.

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2527 dnia: Lutego 28, 2013, 14:10:53 pm »
Ale sprawiasz wrażenie człowieka, który swoją orientację seksualną poddawał szerokiej debacie wewnętrznej w okresie dojrzewania.

Dzieciak zobaczy plakat promujący szacunek do odmienności i stwierdzi, że jednak pisiorek przyjaciela jest bardziej atrakcyjny od enigmatycznej pipeczki u nielubianych dziewczyn. Właśnie tak będzie. Homolobby zatriumfuje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2528 dnia: Lutego 28, 2013, 16:29:05 pm »


Tak BTW apropo tego:

http://blogdebart.pl/2013/02/27/nie-placz-macku/

Ktoś wrzucił na Fejsa więc stwierdziłem, że warto to tu wrzucić ;) ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2529 dnia: Lutego 28, 2013, 17:33:56 pm »
Tak BTW apropo tego:

http://blogdebart.pl/2013/02/27/nie-placz-macku/

Ktoś wrzucił na Fejsa więc stwierdziłem, że warto to tu wrzucić 

Wiedziałem, że te zjebane obrazki w 99% kłamią :mad:


lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2530 dnia: Lutego 28, 2013, 19:08:00 pm »


żenada

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2531 dnia: Lutego 28, 2013, 19:11:16 pm »
Bardziej mnie zenuje Biedroń w jakimś gownianym karaoke spiewajacy w resztkach obiadu i brudnych pieluchach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2532 dnia: Lutego 28, 2013, 19:13:03 pm »
Niech wywali Gowina, to ze związkami partnerskimi mamy spokój na co najmniej dwie kadencje  :dance:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2533 dnia: Lutego 28, 2013, 19:13:12 pm »
To ogólnie jest mocno żenujące środowisko.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2534 dnia: Lutego 28, 2013, 19:17:25 pm »
Nikogo nie wywali, chyba nie jest tak glupi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2535 dnia: Lutego 28, 2013, 19:49:16 pm »
To nie wiem po co ten cyrk... Nawet zaprzyjaźnione media się śmieją.

Cytuj
"Jak bardzo trzeba lubić upajanie się władzą, żeby kolejny raz zaserwować spektakl pt. »Drżyjcie, za parę dni obwieszczę, czy przeżyjecie«" - napisał na Twitterze Konrad Piasecki, dziennikarz TVN24 i RMF FM.

W dalszych wpisach kontynuował: "...ten cudowny moment, gdy całe Koloseum patrzy na ciebie, a ty wyciągasz rękę i możesz w pokazać palcem górę lub dół". "Rozciągnięty na 4 dni" – dodał.

lol

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2536 dnia: Lutego 28, 2013, 20:37:17 pm »
Nikogo nie wywali, chyba nie jest tak glupi.
madry to nie jest

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2537 dnia: Lutego 28, 2013, 23:22:07 pm »
To nie wiem po co ten cyrk... Nawet zaprzyjaźnione media się śmieją.

Cytuj
"Jak bardzo trzeba lubić upajanie się władzą, żeby kolejny raz zaserwować spektakl pt. »Drżyjcie, za parę dni obwieszczę, czy przeżyjecie«" - napisał na Twitterze Konrad Piasecki, dziennikarz TVN24 i RMF FM.

W dalszych wpisach kontynuował: "...ten cudowny moment, gdy całe Koloseum patrzy na ciebie, a ty wyciągasz rękę i możesz w pokazać palcem górę lub dół". "Rozciągnięty na 4 dni" – dodał.

lol

no już chyba wszyscy mają dosyć tego cyrku.
+
Nikogo nie wywali, chyba nie jest tak glupi.
madry to nie jest

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2538 dnia: Marca 01, 2013, 18:18:13 pm »


Prawnik w Sądzie Najwyższym i lewicowi publicyści też ładny poziom reprezentują.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2539 dnia: Marca 01, 2013, 19:32:43 pm »
Byłem dziś na treningu, postanowiłem dojsc do formy(wiecie ze przestałem pic?) i może wznowic "kariere". Ale to co prezentuje to pożalsiebożejapiedolemarnejest. Po 5minutach, co ja pisze po 3 minutach nogi z waty, zero siły, płuca u sąsiada. Po 20minutach szerokopojete mięsnie konczyn dolnych zaczeły odmawiać posłuszeństwa kompletnie i w trakcie "szybszych" zwrotów po prostu sie przewracałem jakbym ich nie miał. Bach i odcięta kontrola, ch**owe dziwne uczucie. Troche smiechu ze mnie było :oops: Jedno dobrze ze nic nie boli czy kuje.
PS:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2540 dnia: Marca 01, 2013, 19:38:43 pm »
Byłem dziś na treningu, postanowiłem dojsc do formy

To przez tą młodą dupeczkę.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2541 dnia: Marca 01, 2013, 19:40:47 pm »
Co te baby z nami robia...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2542 dnia: Marca 01, 2013, 19:49:26 pm »
Byłem dziś na treningu, postanowiłem dojsc do formy

To przez tą młodą dupeczkę.
Chyba tak, chociaż mamy tez w robocie fajna praktykantke.  Ogólnie wstałem z tydzień temu i poczułem ze mi przeszło. Tak po prostu. Teraz sie zastanawiam czemu mo to tyle zajeło. Kiedys sie z takich smałem, teraz juz nie bede :-?

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2543 dnia: Marca 01, 2013, 21:29:32 pm »
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,chciala-sprzedac-pianino-zapukali-do-niej-policjanci,78150.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,6657073,Sprzedajesz_pianino__Mozesz_byc_przestepca.html
http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/7059/Pianino_z_klawiszami_z_kosci_sloniowej_wystawione_w_Internecie.html

Widocznie Policja nie ma nic ważniejszego do roboty tylko ustawianie coraz wiekszej ilość fotoradarów i łażenie po aukcjach internetowych.

Tak na boku - jest ktoś w stanie podać jakiekolwiek sukcesy policji w ostatnim roku? Bo z tego co czytam to wygląda jakby oficjalnie przestali ścigać prawdziwych przestępców i całą dobę zajmują się nękaniem obywateli, a do tego dochodzą jakieś żenady ze sprawami typu "mama madzi".


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2544 dnia: Marca 01, 2013, 23:25:02 pm »
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,chciala-sprzedac-pianino-zapukali-do-niej-policjanci,78150.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,6657073,Sprzedajesz_pianino__Mozesz_byc_przestepca.html
http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/7059/Pianino_z_klawiszami_z_kosci_sloniowej_wystawione_w_Internecie.html

Widocznie Policja nie ma nic ważniejszego do roboty tylko ustawianie coraz wiekszej ilość fotoradarów i łażenie po aukcjach internetowych.

Tak na boku - jest ktoś w stanie podać jakiekolwiek sukcesy policji w ostatnim roku? Bo z tego co czytam to wygląda jakby oficjalnie przestali ścigać prawdziwych przestępców i całą dobę zajmują się nękaniem obywateli, a do tego dochodzą jakieś żenady ze sprawami typu "mama madzi".


 :o

W życiu bym nie pomyślał, że sprzedaż pianina może grozić wiezieniem do 5 lat. Dobrze wiedzieć, bo sam posiadam takie jedno jeszcze od prababci - ale paragonu nie zachowałem to nie będzie jak udowodnić, że pianino jest sprzed 1947 roku.

Najbardziej w tym żenuje fakt, że istnieję funkcjonariusze KSP co sprawdzają aukcję/ogłoszenia i wyłąpują takie gówna... Po prostu wku** człowieka taki bierze, że ciężko opisać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2545 dnia: Marca 01, 2013, 23:56:06 pm »
poczekajmy na wyrok, bo na razie jest wielkie halo, że kolesie robią swoją robotę i wyłapują takie akcje.
jak laska dostanie zawiasy albo coś, to żena, choć mi się wydaje, że jej umorzą. w każdym razie powinni.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2546 dnia: Marca 01, 2013, 23:59:55 pm »
poczekajmy na wyrok, bo na razie jest wielkie halo, że kolesie robią swoją robotę i wyłapują takie akcje.
jak laska dostanie zawiasy albo coś, to żena, choć mi się wydaje, że jej umorzą. w każdym razie powinni.

Wiadomo, zę umorzą, ale koszta ekspertyzy czy to aby na pewno kość słoniowa, koszta sądowe itp. itd. można mnożyć, a cała ta sprawa zupełnie nic nie wnosi jedynie może zniszczyć życie nieświadomej osobie gdyby jednak dostałą zawiasy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2547 dnia: Marca 02, 2013, 00:11:51 am »
coś tam wnosi. może następnym razem ktoś się ogarnie zanim wystawi zakazany w handlu przedmiot na aukcję.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2548 dnia: Marca 09, 2013, 00:39:35 am »


Nie ma to jak publiczna żenka, zwłaszcza że tłum go powstrzymywał.

Przy okazji jakiś posiadacz motoru (Boban?) mógłby wytłumaczyć co typek robił nie tak i jak zrobić palenie prawidłowo. Nigdy nie wiadomo kiedy tak umiejętność się może przydać. 8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2549 dnia: Marca 09, 2013, 00:51:02 am »
Ciężar ciała na przednie koło, hamulec, wkręcasz na obroty, powoli puszczasz sprzęgło, a jak zacznie łapać, to puszczasz całkowicie. Reszta to praktyka. Co koleś robił źle? Chyba wszystko  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2550 dnia: Marca 09, 2013, 02:17:54 am »
baran i tyle, zbędna jednostka do kasacji

Mrocz

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2551 dnia: Marca 09, 2013, 10:04:56 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie ma to jak publiczna żenka, zwłaszcza że tłum go powstrzymywał.

Przy okazji jakiś posiadacz motoru (Boban?) mógłby wytłumaczyć co typek robił nie tak i jak zrobić palenie prawidłowo. Nigdy nie wiadomo kiedy tak umiejętność się może przydać. 8)

Ja bym to dał do co was rozśmieszyło ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2552 dnia: Marca 09, 2013, 10:05:54 am »
I na końcu podsumował glebo :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2553 dnia: Marca 09, 2013, 11:03:55 am »
Typ, który zayepał 2 osoby w Filharmonii Dolnośląskiej w JG zrobił to na tle... uczuciowym.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2554 dnia: Marca 09, 2013, 13:11:08 pm »
Ogólnie wczorajsze tytuły informacyjne brzmiały jak tytuł powieści Agathy Christie. "Kto zabił harfistkę i portiera? Tajemnica morderstwa w filharmonii"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2555 dnia: Marca 09, 2013, 15:30:27 pm »


Nie ma to jak publiczna żenka, zwłaszcza że tłum go powstrzymywał.

Przy okazji jakiś posiadacz motoru (Boban?) mógłby wytłumaczyć co typek robił nie tak i jak zrobić palenie prawidłowo. Nigdy nie wiadomo kiedy tak umiejętność się może przydać. 8)

Jaki trep. :lol: Jeszcze zglebił na koniec, bo wcisnął przedni hebel.

Źle rozłożył ciężar ciała (na początku do 30 sek, to nawet siedział na siedzeniu co jest kompletną głupotą jak ktoś chce upalać), za wysoko kręcił obroty (przy maks obrotów silnik ma słabszą moc) i zesranie puszczał sprzęgło (zbyt szybko przez co nie wyczuł momentu utraty przyczepności tylnego koła). To jest CBR 600RR, a ten motocykl maksymalną moc osiąga przy 13500 obrotów i maksymalny moment przy około 11000 (wyskalowany jest do 17000). Ogólnie powinien to robić na niższych obrotach będąc całkowicie opartym o manetki (można dodatkowo ścisnąć moto kolanami, ale większość tego nie robi) i znacznie wolniej zwalniać klamkę sprzęgła. Gość chyba był naje**ny, bo tak jak napisał Iras wszystko zrobił źle. No i ta gleba na koniec.

EDIT.
Sorki, ale to jest chyba 1000RR. Tam nieco inaczej wyglądają osiągi, ale nie zmienia to faktu, że niezależnie czy 600 czy 1000 to kręcił niepotrzebnie jak głupi do końca.
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2013, 15:52:20 pm wysłana przez BoBaN »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2556 dnia: Marca 09, 2013, 15:57:42 pm »
Btw. Przy okazji trafiłem na ten filmik. Są magicy.


el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2557 dnia: Marca 09, 2013, 20:23:54 pm »
Źle rozłożył ciężar ciała (na początku do 30 sek, to nawet siedział na siedzeniu co jest kompletną głupotą jak ktoś chce upalać), za wysoko kręcił obroty (przy maks obrotów silnik ma słabszą moc) i zesranie puszczał sprzęgło (zbyt szybko przez co nie wyczuł momentu utraty przyczepności tylnego koła). To jest CBR 600RR, a ten motocykl maksymalną moc osiąga przy 13500 obrotów i maksymalny moment przy około 11000 (wyskalowany jest do 17000). Ogólnie powinien to robić na niższych obrotach będąc całkowicie opartym o manetki (można dodatkowo ścisnąć moto kolanami, ale większość tego nie robi) i znacznie wolniej zwalniać klamkę sprzęgła. Gość chyba był naje**ny, bo tak jak napisał Iras wszystko zrobił źle. No i ta gleba na koniec.

Dzięki +


svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #2559 dnia: Marca 10, 2013, 15:42:29 pm »
Mój znajomy nawet to udostępnił. :angel: MUJBORZE ALE DAŁNY