Autor Wątek: Robocop: Rogue City  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 2
Robocop: Rogue City
« dnia: Listopada 06, 2023, 14:01:51 pm »
Kogoś tu interesuje ta gra? Werdykt krytyków mieszany, ale ludzie w moje bańce są zachwyceni i takie są też recenzje społeczności. No i warte odnotowania jest fakt, że gra jest polskiej produkcji.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Robocop: Rogue City
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2023, 14:28:32 pm »
Myślę, że to taka gra typu AA z silnym naciskiem na nostalgię. Jeśli jest się fanem Robocopa i nie ma się wygórowanych oczekiwań, to pewnie spędzi się przy niej przyjemnie czas. Mimo wszystko Teyon to nie jest wybitny developer (Rambo?), ale znaleźli swoją niszę. Robocop to chyba ich najlepsza gra.

Ja kiedyś może sprawdzę jak będzie "za dolara" ;). Niestety mnie za bardzo bolą kwestie wizualne, czy bardzo powtarzalny gameplay - temat Robocopa jest raczej trudny, choć wzorem filmów można pokusić się o fajne akcje, które stanowiłyby wyzwanie (tyle, że wymaga to sporo customowej roboty). Do tego gra aż się prosi o jakieś sekcje koszmarów (gdy Robocop siedzi sobie w swoim krzesełku ;) ) jak z Max Payne'a, gdzie grałoby się Alexem Murphym.

Ciekawostka - miałem propozycję przy tym pracować jako lead postaci, ale miałem swoje obawy. Poza tym, nie wiem, czy spodobałoby się, że zacząłbym od przerabiania twarzy głównego bohatera :D.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Robocop: Rogue City
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 07, 2023, 10:52:05 am »


Kilku znajomych gra. Nic wybitnego, ale takie solidne 7/10 dają + nostalgia. No i za grafikę jest chwalona. Są mankamenty - sztywna animacja, twarze postaci - ale jak na tego typu grę, niedużego studia, momentami prezentuje się zjawiskowo. Może poproszę pod choinkę, albo na Sylwka.  :P

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Robocop: Rogue City
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 07, 2023, 11:40:19 am »
Gdzieniegdzie wygląda fotorealistycznie. Pewnie bym kupił gdybym nie miał takich zaległości, tym bardziej jeśli klimat Robogliniarza odpowiednio zachowany. Kurcze dawno w żadnego fps nie grałem, kto wie moze w nowym roku sobie pozwolę  :-?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Robocop: Rogue City
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2024, 12:34:16 pm »


Bardzo dobry tytuł. Kapitalnie wygląda, dawka nostalgii jest ogromna, a strzela się przy tym fantastycznie. Ta ociężałość bohatera w ogóle mi nie przeszkadzała. 100% zdobyłem z przyjemnością. Pozycja godna polecenia. Jakbym miał ocenić, wystawiłbym sumienne 8/10.










Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Robocop: Rogue City
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2024, 12:43:42 pm »
Zgadzam się, bardzo fajne zaskoczenie z ubiegłego roku.
Po najnowszym patchu problem z doczytywanie tekstur przestał istnieć.
Polecam przed ograniem odświeżyć pierwszą i drugą część filmu.