Autor Wątek: Demon's Souls  (Przeczytany 200117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1280 dnia: Lipca 09, 2012, 23:20:10 pm »
Z taką pomocą to Juras może w końcu przejdzie te duszyczki  :)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1281 dnia: Lipca 09, 2012, 23:26:49 pm »
Służę pomocą na każdym serwerze. 3 wersje, 12 kont psn pod buildy pvp i 2300h na liczniku. Udziały w oficjalnych turniejach wiki - 2 razy drugie miejsce i 2 razy trzecie udało mi się wywalczyć. Srebro było dla PL reprezentacji :) Po 3 z każdego biorącego udział kraju :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1282 dnia: Lipca 09, 2012, 23:40:40 pm »
2300h na liczniku
2300h ~ 96 dni ~ 3 miesiące gry non stop. DAMN :o

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1283 dnia: Lipca 09, 2012, 23:45:27 pm »
Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, wyprzedziła nawet obie części Otogi, również od From Software. Z DS jestem od jej Azjatyckiej premiery, no prawie, nie cały miesiąc zamówiłem po. To był początek 2009 roku. Potem preoder na wersję NA i EU :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

jachu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-01-2009
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 1
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1284 dnia: Lipca 09, 2012, 23:56:11 pm »
Miło widzieć, że Raikoh jest sobą i odnalazł się na forumku bez trollingu i prowokacji.
życie made in Polska

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1285 dnia: Lipca 10, 2012, 00:09:21 am »
Kilka rzeczy poruszyłeś po których widać, że o fabule nic nie wiesz :)
Wytłumaczyłem Ci na razie  to co chciałeś. Sorry, ale to jest fantasy - magia, miecz i te sprawy i tu wszystko pasuje. Yuria nie jest żadną matką Ostravy, ani tym bardziej Astraea. O nich wiadomo co nie co. Do tego Ostrava wspomina o kilku osobach w Nexus, między innymi o Yurii.
Tendencja świata zmienia się tylko gdy masz ciało, na plus i na minus. Dusze w tym świecie na tendencję nie ingerują. Jedynie może ich wzmocnić lub osłabić miejsce/świat człowieka z którym mają do czynienia. Nie ma też żadnego ukłonu dla graczy żebrzących o ułatwienia, wyjaśniłem to. Powtórzę, tylko ludzie mają wpływ na tendencje - "żywi" ludzie.
Warunki Old Monka? Oczywiście. Przywołuje on osobę znajdującą się w Latrii. Jaką? Oczywiście duszę. To samo Allant. Przywołuje martwego syna który znajduje się w Boletarii - w części pałacu.
Wybacz, że nie odpisywałem ale allegro mi nie działało. I w sumie dobrze, bo widzę  że pora zakończyć dysputę ma temat duszyczek.
Już jedna samozwańcza encyklopedia wyłożyła się w momencie nazwania wiedźmy Yurii-Jurą. Teraz kolejna myli te dwie postacie załączone na obrazkach poniżej:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co do przywołań, zapomniałeś o jednym drobnym szczególe. Stary mnich przywołuje ducha który pozostawił na ziemi odpowiedni znak, także nie mniej, nie więcej ta OSOBA chciała być przywołana. Jeśli Ostrava nie chciałby być przywołany, nie pozostawiałby żadnego znaku.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 00:13:13 am wysłana przez Juras »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1286 dnia: Lipca 10, 2012, 00:12:12 am »
Służę pomocą na każdym serwerze. 3 wersje, 12 kont psn pod buildy pvp i 2300h na liczniku. Udziały w oficjalnych turniejach wiki - 2 razy drugie miejsce i 2 razy trzecie udało mi się wywalczyć. Srebro było dla PL reprezentacji :) Po 3 z każdego biorącego udział kraju :)
Moje gratulacje, że chciało Ci się poświęcić jakieś 2000h na zlagowane turlanie się po ziemi.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1287 dnia: Lipca 10, 2012, 00:54:20 am »
A kto pomylił te dwie postacie?
I nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. Skąd wiesz, że Ostrava nie zostawia znaku? Znak znika w momencie przywoływania, a my nie mamy okazji stać w tym miejscu gdzie się pojawia nawet 10 sekund. Pojawia się jak jesteśmy na mostku.
Moze to nie jest gra dla Ciebie. Coś Ci się nie spodobało i czepiasz się na siłę od początku śmiesznych rzeczy.
Mi takie rozmowy sprawiają dużą przyjemność, dlatego jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.
Aha, weź pod uwagę, że DkS i DS mogłoby się wydawać, że fabuły nie mają. To pozory, samemu trzeba wszystko poskładać i wychodzi naprawdę świetna całość. Jasne, że i są niedomówienia, ale to właśnie również dodaje uroku. Wróciłem teraz do gry po 8 miesiącach (przez ten czas grałem sobie w DkS) i sporo rzeczy, a raczej szczegółów na temat fabuły mi z głowy wywiało, ale dzięki Tobie mogę być zmuszony sobie wszystko poprzypominać grając. Jestem otwarty na dyskusję. :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1288 dnia: Lipca 10, 2012, 01:02:37 am »
Służę pomocą na każdym serwerze. 3 wersje, 12 kont psn pod buildy pvp i 2300h na liczniku. Udziały w oficjalnych turniejach wiki - 2 razy drugie miejsce i 2 razy trzecie udało mi się wywalczyć. Srebro było dla PL reprezentacji :) Po 3 z każdego biorącego udział kraju :)

Ja pier**le! Teraz lapiesz plusa ziomek

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1289 dnia: Lipca 10, 2012, 01:05:37 am »
A Ja na NG+ rady sobie nie daje :cry:

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1290 dnia: Lipca 10, 2012, 01:12:10 am »
Jaki level? Jak coś możemy pograć. Ja walczę pvp praktycznie, ale jak trzeba wybić w teren to chętnie. Ja mam wszędzie 125lvl. W Azji mam 25lvl Baby's Nail b.hantom thief npc z 3-1, to samo w usa. w usa mam jeszcze level 60, typowy do szybkiego zabijania pomocników i bawienia się z hostem jak zabawką. Reszta to wszystko 120/125 do ustawianego pvp.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1291 dnia: Lipca 10, 2012, 01:16:39 am »
Czekaj sekunde ja mam wersje usa zaraz odpale i sprawdze lvl jeszcze nigdy z nikim online nie grałem i zielony jestem. W twarz sobie tylko pluje ze nigdy zadnego poradnika nie odpalilem i gram w 100% na pałe

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1292 dnia: Lipca 10, 2012, 01:20:25 am »
Spoko :) Ja lecę spać, bo rano do pracy. Jutro odczytam i się jak coś zgadamy.  :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1293 dnia: Lipca 10, 2012, 01:23:11 am »
jak cos lvl 96

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1294 dnia: Lipca 10, 2012, 01:29:56 am »
To muszę zejść do 120lvl i szafa gra. Ok, damy radę. Lecę spać.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1295 dnia: Lipca 10, 2012, 03:23:38 am »
A kto pomylił te dwie postacie?
Ty. Yurię ze mną Sylvan Wielki, wielki nieobecny, pozdrowienia ślę przy okazji.

I nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. Skąd wiesz, że Ostrava nie zostawia znaku? Znak znika w momencie przywoływania, a my nie mamy okazji stać w tym miejscu gdzie się pojawia nawet 10 sekund. Pojawia się jak jesteśmy na mostku.
Moze to nie jest gra dla Ciebie. Coś Ci się nie spodobało i czepiasz się na siłę od początku śmiesznych rzeczy.
Mi takie rozmowy sprawiają dużą przyjemność, dlatego jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.
Aha, weź pod uwagę, że DkS i DS mogłoby się wydawać, że fabuły nie mają. To pozory, samemu trzeba wszystko poskładać i wychodzi naprawdę świetna całość. Jasne, że i są niedomówienia, ale to właśnie również dodaje uroku. Wróciłem teraz do gry po 8 miesiącach (przez ten czas grałem sobie w DkS) i sporo rzeczy, a raczej szczegółów na temat fabuły mi z głowy wywiało, ale dzięki Tobie mogę być zmuszony sobie wszystko poprzypominać grając. Jestem otwarty na dyskusję. :)
Biorę tę rzecz pod uwagę od samego początku. Tak samo jak nas, w miejscu przywołania nie widać jego ojca ani tajemniczej matki.
Na dobrą sprawę nie dowiedziałem się od Ciebie niczego, co mogłoby rozwiać moje wątpliwości w kwestii iż gra posiada dużo wad. Zaznaczam wad, a nie niedomówień, bo niedomówieniem to może być dla przykładu sytuacja ze Smoczym Bogiem, który grzecznie czeka pod wycelowanymi w niego miotaczami harpunów.
 Jedynie w czym doszliśmy do porozumienia to fakt przebywania matki Ostravy w Boletarii, bo skoro będąc świadom czynów ojca nadal zostaje przez niego przywoływany, co jest skutkiem pozostawienia znaku, musi ów znak pozostawić w jakimś celu, skoro ojciec został wykluczony, to może to być jedynie matka.
A i mógłbyś mi przytoczyć fragment w którym nasz przyszły samobójca wspomina w Nexusie o Yurii? Albo mi pamięć szwankuje razem z googlami albo to kwestia Biorra...

« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 13:34:31 pm wysłana przez Juras »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1296 dnia: Lipca 10, 2012, 03:28:19 am »
Reszta to wszystko 120/125 do ustawianego pvp.
Widzisz, przeczysz sam Sobie. Ta gra nie jest pod ustawiane pvp...

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1297 dnia: Lipca 10, 2012, 12:35:31 pm »
Jak dostac sie do pana zwanego Old King Doran?

Właśnie przeleciałem 2-1 teraz czas na 2-2 :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 15:54:33 pm wysłana przez Patosław »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1298 dnia: Lipca 10, 2012, 16:18:47 pm »
Jak dostac sie do pana zwanego Old King Doran?

Właśnie przeleciałem 2-1 teraz czas na 2-2 :D
Zabić/dać zginąć Ostravie-zostanie po nim klucz. Uratować go w 1-1/1-2/1-3 po czym da klucz jako podarek w 1-4.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1299 dnia: Lipca 10, 2012, 16:26:47 pm »
Mogłem go zaciukać  :mad:

Dzieki za odpowiedz leci plus.

Cholera chciałbym platyne wbic, ale zlozonosc tego swiata mnie przeraża :( Samemu to ani rusz :(
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 16:36:39 pm wysłana przez Patosław »

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1300 dnia: Lipca 10, 2012, 16:42:27 pm »
Juras nie ucz mnie czy jest do ustawianego pvp czy nie, bo z tego co tu piszesz wychodzi na to, że nie masz zielonego pojęcia o grze. O żadnym jej aspekcie.
Pokaż mi kiedy pomyliłem Filthy Woman z Astraea? Nie ośmieszaj się.
Ludzie już po 3 lata grają ustawiane pvp, Wiki organizuje turnieje, a tu wyskakuje Juras i twierdzi co innego. Odpuść sobie zatem te marne prowokacje. Od pierwszego postu odkąd tu napisałem zadawałeś dziwne pytania, stwierdzenia i inne bez sensu rzeczy. Szkoda mi czasu by Cię tutaj teraz cytować. Więc albo rozmawiamy poważnie - bez pytań, dlaczego gdy dusza ginie - nie ma całkowitego game over, albo kończmy.
Kolejna sprawa to jakie rozwianie wątpliwości o wadach? Odpowiedziałem Ci jasno na pytania. Weź pod uwagę, że pytania były śmieszne, przynajmniej połowa.

Co do wspomnienia o Yurii to nie Ostrava wspomina. On wspomina o Bjorr, Vallarfax, Alfred, Metas i Oolan. Racja. Jak mówię, wróciłem do gry po 8 miesiącach, więc takie rzeczy z głowy mi wyleciały. Przynajmniej niektóre.

Kolejna sprawa co do znaku Ostravy, bo znowu nie wziąłeś pod uwagę pewnej rzeczy. Ostrava mógł położyć niebieski znak, ale mógł pojawić się jako B.Phantom. Opętany i wykorzystany przez ojca. Tak jak i my, gdy czasami chcemy komuś pomóc w Latrii, a przywołuje nas Monk.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 16:47:24 pm wysłana przez Fools Idol »

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1301 dnia: Lipca 10, 2012, 16:44:36 pm »
Mogłem go zaciukać  :mad: Dzieki za odpowiedz leci plus. Cholera chciałbym platyne wbic, ale zlozonosc tego swiata mnie przeraża :( Samemu to ani rusz :(

Możemy Ci wbić platynę. Jeśli tak, to dobrze, że nie zabiłeś Ostravy, bo jeden prezent od niego pozwala na zdobycie trophy.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1302 dnia: Lipca 10, 2012, 16:50:40 pm »
"Możemy Ci wbić platyne“ Mowisz to tak jak np. “Mogę se pierdnąć, a co mi tam“ xD 

No ja jestem chętny na granie, jak najbardziej :)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1303 dnia: Lipca 10, 2012, 16:57:20 pm »
Dlatego, że teraz zrobienie platynki jest łatwiejsze niż pierdnięcie dla mnie  :lol: Zatem możemy się o nią postarać u Ciebie. Za godzinę będę grał.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1304 dnia: Lipca 10, 2012, 17:22:48 pm »
Juras nie ucz mnie czy jest do ustawianego pvp czy nie, bo z tego co tu piszesz wychodzi na to, że nie masz zielonego pojęcia o grze. O żadnym jej aspekcie.
Pokaż mi kiedy pomyliłem Filthy Woman z Astraea? Nie ośmieszaj się.
Ludzie już po 3 lata grają ustawiane pvp, Wiki organizuje turnieje, a tu wyskakuje Juras i twierdzi co innego. Odpuść sobie zatem te marne prowokacje. Od pierwszego postu odkąd tu napisałem zadawałeś dziwne pytania, stwierdzenia i inne bez sensu rzeczy. Szkoda mi czasu by Cię tutaj teraz cytować. Więc albo rozmawiamy poważnie - bez pytań, dlaczego gdy dusza ginie - nie ma całkowitego game over, albo kończmy.
Kolejna sprawa to jakie rozwianie wątpliwości o wadach? Odpowiedziałem Ci jasno na pytania. Weź pod uwagę, że pytania były śmieszne, przynajmniej połowa.

Co do wspomnienia o Yurii to nie Ostrava wspomina. On wspomina o Bjorr, Vallarfax, Alfred, Metas i Oolan. Racja. Jak mówię, wróciłem do gry po 8 miesiącach, więc takie rzeczy z głowy mi wyleciały. Przynajmniej niektóre.

Kolejna sprawa co do znaku Ostravy, bo znowu nie wziąłeś pod uwagę pewnej rzeczy. Ostrava mógł położyć niebieski znak, ale mógł pojawić się jako B.Phantom. Opętany i wykorzystany przez ojca. Tak jak i my, gdy czasami chcemy komuś pomóc w Latrii, a przywołuje nas Monk.

Wiaderko?
Moje sprytne podpuszczenia doprowadziły do Twojego zdemaskowania, im dalej, tym gorzej. O grze wiesz tyle co pierwszy lepszy cziter/gliczer wykorzystujący wszelkiego rodzaju błędy/bugi w grze którym na dodatek jesteś i obnosisz się tym na forach.  Tragedia po prostu. Do tego odnosisz się do moich postów kompletnie bez zrozumienia. I przy okazji, jak tam banik na wiki za zdaje się zakłócanie turnieju PVP?

Także szczerze odradzam Ci Patosławie jakiekolwiek coopy z tym delikwentem chyba, że chcesz sobie zepsuć jedną z najlepszych gier.

Dlatego, że teraz zrobienie platynki jest łatwiejsze niż pierdnięcie dla mnie  :lol: Zatem możemy się o nią postarać u Ciebie. Za godzinę będę grał.
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/9QcFzfw-7w4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 17:40:34 pm wysłana przez Juras »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1305 dnia: Lipca 10, 2012, 17:55:49 pm »
Ja nie traktuje DS jako religii tylko po prostu swietną gre :)

Przeszedłem samemu bez zadnych poradnikńw, sprawdzania trofeów itp, grałem jak w każdy inny tytuł i dobrze się bawiłem, chociaż trochę nerwów mi takie błądzenie po omacku przyspożyło. Teraz widzę po waszych postach, ze za przeproszeniem w ch** mnie omineło i z otwartymi rękami witam kogoś kto oferuje mi pomoc.

Nie spinajcie sie tak najwyzej zagrajcie razem i rozstrzygnijcie tam wszystko.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 17:59:18 pm wysłana przez Patosław »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1306 dnia: Lipca 10, 2012, 17:58:09 pm »
Nie gram z gimbo cziterami.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1307 dnia: Lipca 10, 2012, 18:07:25 pm »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 18:10:24 pm wysłana przez Fools Idol »

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1308 dnia: Lipca 10, 2012, 18:12:53 pm »
Nawet nie wiedziałem, że da się przedmioty kopiować  :lol:

To co Fools gramy? Rozumiem, ze mam zrobic z siebie człowieka (mam z 7 tych kamieni) i na poczatku powiedzmy 2-2 szukac twojego znaku?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1309 dnia: Lipca 10, 2012, 18:35:01 pm »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.
Ziew, ziew, ziew i jeszcze raz ziew.
Taki jesteś pro i dałeś się zbanować cipkom?
Ładnie, że zaczynałeś grę w dniu azjatyckiej premiery, jednak nie każdy miał tyle szczęścia co Ty i nie miał ponad 300zł  na 12cm krążek z nadrukiem w pudełku z kolorowymi karteczkami.
Im więcej piszesz, że wszystko wiesz tym bardziej się pogrążasz w tym świecie bez wad dziurawym jak znany ser.

No, lagstabber w akcji: >>>KLIK<<<
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 18:50:53 pm wysłana przez Juras »

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1310 dnia: Lipca 10, 2012, 21:22:44 pm »
Zbanował mnie jeden Global Admin. Drugi nie chciał banować. Wyszło jak wyszło.
Dziurawy jest dla większości, dla tych którzy nie poskładali wszystkiego. Chcesz to poczytaj na Gamefaqs 27 stron dotyczących fabuły. Wtedy zmienisz zdanie.

Lagstabber? Nie. Ale jak nie zapytasz i chcesz tylko dogryźć to będziesz tak myślał. Lagi były w mojej pierwszej walce z Viruousd. Inni też mieli z nim lagi. Dlaczego? Bo to Australijczyk, a jak wiadomo Europa dzieli serwer w DS z Australijczykami. W innych walkach było czysto i płynnie.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1311 dnia: Lipca 10, 2012, 22:35:21 pm »
Fools, dzieki wielkie za grę we dwóch to zupełnie inna bajka.

Rewelacja po prostu, uwielbiam ta gre :) Jutro z palcem w dupie NG+ skonczymy :D

Trzeba Ci przyznac, ze skilla do DS masz faktycznie z kosmosu, normalnie mnie zainspirowałeś na platynie moja gra na bank sie nie skonczy :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2012, 22:42:18 pm wysłana przez Patosław »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1312 dnia: Lipca 10, 2012, 22:55:33 pm »
Zbanował mnie jeden Global Admin. Drugi nie chciał banować. Wyszło jak wyszło.
Dziurawy jest dla większości, dla tych którzy nie poskładali wszystkiego. Chcesz to poczytaj na Gamefaqs 27 stron dotyczących fabuły. Wtedy zmienisz zdanie.

Lagstabber? Nie. Ale jak nie zapytasz i chcesz tylko dogryźć to będziesz tak myślał. Lagi były w mojej pierwszej walce z Viruousd. Inni też mieli z nim lagi. Dlaczego? Bo to Australijczyk, a jak wiadomo Europa dzieli serwer w DS z Australijczykami. W innych walkach było czysto i płynnie.
Nie mówię o dziurach w fabule.
Popatrz na te turniejowe pvp. Dwa chłopki z kolorowymi patyczkami turlają się i dziubają w plecki. Milion buildów, walka każda prawie taka sama.
Gdzie pure magowie, łucznicy?

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1313 dnia: Lipca 10, 2012, 23:36:51 pm »
Dzięki Patoslav :) Też idzie Ci świetnie. Żadnego błędu nie popełniłeś i szliśmy jak po maśle :) Jutro gramy dalej ^^

Juras łuczników nie widziałem w turniejach, ale w ustawkach znam kilku wymiataczy którzy używają tylko łuku. Pure Magowie za to są i byli, np niesamowity NickNintendo.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1314 dnia: Lipca 11, 2012, 13:48:41 pm »
Fools, ja dzisiaj bede pod wieczor koło 19:30 bo mam dentyste umowionego i jeszcze jade dziewczyne z dworca odebrać. Całą noc płaszczki tłukłem i powitałem 126 lvl :)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1315 dnia: Lipca 11, 2012, 16:28:06 pm »
Ja też powinien być coś koło tego. :) Zobaczę jak się ze wszystkim wyrobię. Jak coś to będziesz widział czy jestem online ^^

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1316 dnia: Lipca 11, 2012, 19:16:59 pm »
Fools, ja juz jestem i czekam :)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1317 dnia: Lipca 11, 2012, 21:43:09 pm »
No nic nie ma Cie a mi dziewcze krzyczy zeby cos poogladac to na jutro sie zgadamy pusc mi PMke kiedy bedziesz bo platyna sama sie nie wbije :p

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1318 dnia: Lipca 12, 2012, 16:23:59 pm »
No mi też panna zrzędziła, a potem pisałem na forum trochę czasu. Dziś nie wiem też czy dam radę, ale jutro już będę miał czas na bieganie po Boletarii, także bez obawy :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Demon's Souls
« Odpowiedź #1319 dnia: Lipca 12, 2012, 17:07:47 pm »
To git jutro wieczorem gramy :)