Autor Wątek: Telewizory  (Przeczytany 782847 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6240 dnia: Lutego 03, 2017, 18:45:05 pm »
W marketach w podobny biedny sposób za pomocą filmiku specjalnie przygotowanego producenci tv reklamują różnice na niekorzyść sdr :lol:
Nic dziwnego wiec, że w hdtv pseudo znawca myślał, że taka różnica jest.


Obrazu szmata w sdr nie ma, jest tylko złe ustawienie tego trybu ;)
 

@ Klosz

Nie masz pojęcia więc się nie wtrącaj w moje posty ;)

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6241 dnia: Lutego 03, 2017, 18:52:20 pm »
https://zapodaj.net/images/36478c11378aa.jpg
 Cruise w roli przepitego indianina :grin: Nie ma to jak "kalibracja" pilotem od tv :lol:

Teraz pochwal sie jak na tych twoim pseudo ustawieniach wyglądają kolejne zdjęcia np takie:
https://hdtvpolska.com/MEGATEST/sonyx9005b/22.jpg
https://hdtvpolska.com/MEGATEST/sonyx9005b/18.jpg

Te już są po profesjonalnej kalibracji oczywiście.


piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6242 dnia: Lutego 03, 2017, 18:57:40 pm »
Na twoich troszkę bym zdjął czerwone, ale i tak sporo lepiej od tych nieudacznikow z hd tv polska co przekonywali że w sdr nie widać słońca bo nie zauważyli że źle podłączyli sprzęt  :lol: Nie wiem kto patrzy na tych amatorów, chyba tylko jeszcze większe lebiegi.

A ja dalej czekam na lepszej jakości zdjęcia tego moda do Battlefronta. No i na oświecenie mnie jakie ustawienia pilotem poczyniłeś, że wyszło ci takie coś:
http://i.imgur.com/SVrSg7v.jpg

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6243 dnia: Lutego 03, 2017, 19:12:26 pm »
Co mnie obchodzi na co ty czekasz? :lol: Zostałeś zaorany i zamiast się odnieść do ustawień telewizora i ładnie przeprosić próbujesz śmiesznie zmienić temat na jakość zdjęć telefonu. Idź sobie do tematu o telefonach i tam pisz że SGS7 robi słabe zdjęcia. Na zdjęciach ewidentnie widać że twoje ustawienia z moda zostały idealnie oddane, a jedyne czego się takim zachowanie doczekasz to kolejnego bana za rozmawianie nie na temat i przenoszenie do kolejnego tematu swojej prywatnej gównoburzy, w której nikt twojej racji nie poparł, na co pękła ci żyłka i za bluzgi wyłapałeś bana. Bardziej idealnego przykładu zaorania trudno się na tym forum doszukać, tu już nie ma co dodawać.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6244 dnia: Lutego 03, 2017, 19:15:17 pm »
1) oni tej ewidentnej wpadki nie zauważyli

Skad mogli wiedzieć, ze kretyński Xbox, jak się go przestawi w SDr po wcześniejszym trybie HDR, będzie wyświetlał zjebany obraz? Użyli pomiarowych urządzeń wartych tyle co dobry samochód, więc po prostu uznali, że aż tak ch**owa jest forza w sdr - cóż, po xbox można się tak pomylić ;) Potem się przyznali, że coś nie tak, co nie zmienia faktu, że jest różnica sdr / hdr, chociaż mniejsza.

2) ich psychofani tej ewidentnej wpadki nie zauważyli

Psychofani z reguły nie są ogarnięci.

3) ewidentną wpadkę zauważył użytkownik forum gameonly el becetol

Raczej zauważyłeś, ze "coś jest nie tak", chyba jednak nie zgadłeś, że powodem tego jest brak restartu Xboxa One po zmianie trybu obrazu. Jednak gratulację, że rozpoznałeś dziwny obraz.

4) ich psychofani dalej tej wpadki nie widzieli i el becetola wyzywali że śmie coś wytykać hd tv polska, bo na pewno wpadki ze strony takich speców nie było

Tylko znowu - czy to była wpadka? Pomiary obrazu, jaki był podczas mierzenia ich zabawkami, zrobili dobry i miarodajny. To, że xbox im pokazywał co innego niż mieli to inna sprawa. Goście nie muszą nakur**ać cały wolny czas na konsoli i się znać na grafice w grach, bo pewnie więcej jednak filmów oglądają niż graja w gierki.



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6245 dnia: Lutego 03, 2017, 19:24:22 pm »
@ kyo

Kto tu nie wie o czym mowi. :lol:

Masz w PL w sklepie obok siebie topowe tv I mozliwosc spokojnego sprawdzenia ich w warunkach sklepowych, ale jednak. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6246 dnia: Lutego 03, 2017, 19:25:16 pm »
Skad mogli wiedzieć, ze kretyński Xbox, jak się go przestawi w SDr po wcześniejszym trybie HDR, będzie wyświetlał zjebany obraz?

Mi się jakoś udało po jednym screenie i w życiu Xboxa One nie miałem. Co dopiero gdybym taką kupe zobaczył na ekranie.

Raczej zauważyłeś, ze "coś jest nie tak", chyba jednak nie zgadłeś, że powodem tego jest brak restartu Xboxa One po zmianie trybu obrazu.

Ale ja nic o resecie nie pisałem, tylko o zepsutym obrazie, gdyby mi się coś takiego wyświetliło na ekranie to zaraz bym zaczął szukać źródła tego ewidentnego problemu i zanim bym nagrał filmik i napisał tekst by pewnie niejedna zmiana wraz z resetem w ruch poszła dopóki bym ewidentnego błędu nie wyeliminował - więc tym bardziej powinno się tego oczekiwać po kimś kto chce uchodzić za speca. Śmieszne się teraz wydaje jak oni mają doradzać w kwestii dokładnej kalibracji, gdzie delikatna zmiana barwy wpływa na obraz, a zauważyć nie potrafią ewidentnie spierdolonego obrazu z brakiem słońca.

Jednak gratulację, że rozpoznałeś dziwny obraz.

A dziękuję.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6247 dnia: Lutego 03, 2017, 19:29:24 pm »
Śmieszne się teraz wydaje jak oni mają doradzać w kwestii dokładnej kalibracji, gdzie delikatna zmiana barwy wpływa na obraz, a zauważyć nie potrafią ewidentnie spierdolonego obrazu z brakiem słońca.


Fakt, może to być trochę śmieszne, bo podepną źle kabelki swojego spektrometru czy kolorometru i na kompie bedzie wartość prawidłowa, a w rzeczywistości barwa ch**owakyowa i uznają, że jest ekran referencyjny.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6248 dnia: Lutego 03, 2017, 22:17:28 pm »
Co mnie obchodzi na co ty czekasz? :lol: Zostałeś zaorany i zamiast się odnieść do ustawień telewizora i ładnie przeprosić próbujesz śmiesznie zmienić temat na jakość zdjęć telefonu. Idź sobie do tematu o telefonach i tam pisz że SGS7 robi słabe zdjęcia. Na zdjęciach ewidentnie widać że twoje ustawienia z moda zostały idealnie oddane, a jedyne czego się takim zachowanie doczekasz to kolejnego bana za rozmawianie nie na temat i przenoszenie do kolejnego tematu swojej prywatnej gównoburzy, w której nikt twojej racji nie poparł, na co pękła ci żyłka i za bluzgi wyłapałeś bana. Bardziej idealnego przykładu zaorania trudno się na tym forum doszukać, tu już nie ma co dodawać.

W takiem razie kontynuje temat w SW2

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6249 dnia: Lutego 04, 2017, 17:53:44 pm »
Panowie aparat słabej jakości 

Drugie podejście i 2 ujęcia


piotrusia ideał  :lol:


Zielony i żółć dają o sobie znać ech...

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6250 dnia: Lutego 04, 2017, 18:37:37 pm »
Aparat słabej jakości hmm? Gdzieś to ja słyszałem :lol:


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Masz kilka głównych moich ustawień bo znalazłem.

Uwagi:

- uważnie czytaj
- uważaj na wzrok, szczególnie podczas testowania nocą
- nie stosuj tego ustawienia do oglądania zwykłej telewizji ponieważ ustawienia jest za mocne i niszczy obraz przy słabym sygnale
- nie wyśmiewaj tych ustawień z Kloszem bo nie chce mi się na jego brak wiedzy odpisywać
- najlepiej to zachowaj dla siebie w celu podkręcenia chociaż trochę swoich ustawień


To tyle.
Jakbyś czegoś nie wiedział pytaj.



« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 18:54:06 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6251 dnia: Lutego 04, 2017, 18:55:53 pm »
Jako ze o mnie wspomniales.  :lol:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6252 dnia: Lutego 04, 2017, 19:09:30 pm »
@Kyo
Słabej jakości bo przekłamuję i nasyca za dużo kolorków i musiałem zjechać dużo w TV aby teraz na zdjęciu jakoś to wyszło ;)
Tak na prawdę to takiej czerwonej twarzy nie miałem na TV tylko na tamtym zdjęciu tak wyszło z tego aparatu. 
A tak po za tym chodziło mi o to aby pokazać ile żółci i zielonego jest z ideału piotrusia  :lol:

Samo nasycenie kolorów to mam ustawione na 47 a w balansie bieli jest wzmocnienie R na -3. 
Klosza ustawienie u siebie poprawiłem jednak wzmocnienie G na -6 wcześniej było -9

Smartfona nie mam tylko zwykły telefonik aparatu wysokiej klasy też  :)


Spoko za ustawienia z ciekawości sprawdzę  :grin:

O cholera ale wyjeb..... ustawienia ja nigdy nie biorę podświetlenia na maxa hoho dobra zobaczę jak to wygląda he.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 19:13:35 pm wysłana przez Galaxy »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6253 dnia: Lutego 04, 2017, 19:23:00 pm »
@Kyo
Cytuj
Aparat słabej jakości hmm? Gdzieś to ja słyszałem :lol:

Też dalej sie pokładam ze śmiechu z tego zdjęcia :grin:

@Galaxy
https://zapodaj.net/images/64a80d956d8d5.jpg

Dalej gęba jak po przepiciu. Ale skoro juz się gimnastykujesz z pilotem to pokaz dla odmiany też jak te ustawienia wyglądaja na innych zdjęciach które gdzies tu wrzuciłem. Albo na tej klatce filmu
https://hdtvpolska.com/wp-content/uploads/2017/01/c3_8.jpg
Bedzie jakieś porównanie chociaż.

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6254 dnia: Lutego 04, 2017, 23:42:52 pm »
Dobra nie ma co się bawić badziewiastym aparatem i wrzucam z rzuty  :grin:
Tak mniej więcej to wygląda u mnie prosto z TV i to jest idealne ustawienia a aparat niszczy plastyczność, kontrast, odcień kolorów, jasność, biel itp. Nie da rady tego wiernie przenieść przez aparat.
Ten TV ma super ustawienia fabryczne i nie trzeba w nim dużo poprawiać tylko jedyne co to balans bieli aby zniwelować ten zielony i żółć. Oczywiście ciepłe 2, nasycenie kolorów zjechałem do 45, wzmocnienie R -3, Wzmocnienie G -6, Rozdzielczość zmieniona na 10/100, uwydatnianie szczegółów na małe, podświetlenie 4, jasność 50, kontrast 90.
piotruś mistrzu musisz mi na słowo uwierzyć tak to się prezentuje na tym TV. Oczywiście mam ciut mniej zielonego.




Szach mat koniec tematu    :lol:

@Kyo

Popatrz tak się ustawia obraz a te twoje ustawienia to pożal się panie Boże  :roll: Masakra wypalające oczy ech...

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6255 dnia: Lutego 05, 2017, 00:09:01 am »
Cytuj
piotruś mistrzu musisz mi na słowo uwierzyć tak to się prezentuje na tym TV

Ależ ja ci wierze. naprawde wierze że masz taki obraz jak na tych zdjęciach:
https://zapodaj.net/images/f09cfc8fdb33a.png
https://zapodaj.net/images/c30259166e932.jpg

Tylko co z tego skoro taki obraz to nic specjalnego. Zwykły jakiś tam tryb kinowy (albo coś w podobie), przyciemniony i tyle. Takie coś to szału nie robi. Chyba że na tobie jedynie.
Teraz zobacz jak to ma wyglądac po kalibracji:
https://hdtvpolska.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://hdtvpolska.com/MEGATEST/sonyx9005b/20.jpg&key=858ec64f3b0a725d492e9bfd1f06e33ae73c0947f94d446918bcef7d4e73087d

I przyjrzyj się troche co odróżnia ten obraz od twojego...choćby prosta rzecz, światło które pada na koszule (ramiona), u ciebie to przyciemniony obraz i tyle. na skalibrowanym obrazie masz to o wiele lepiej oddane, jaśniejsze.
To czym ty chcesz tu błysnąć.
Poza tym u ciebie te kolory są lekko wyprane (choćby zieleń), krzaki widoczne za Cruisem.
Także fajnie że pobawiłeś sie pilotem , ale taki obraz jak twój to sobie każdy może ustawić na swoim tv wrzucając "tryb kinowy".

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6256 dnia: Lutego 05, 2017, 01:21:09 am »
Przestań się pogrążać waść nie rób wstydu :lol: Jak dla ciebie ten żywy obraz z zielonym nalotem i żółcią  jest lepszej jakości to ja jestem święty mikołaj  ;)
lol piotrusia za jaskrawe kolory spójrz za Cruise'em na te zasłony jakie masz ech. Na skórze żółć wychodzi i obraz za żywy nic nie mającego wspólnego z naturalnym.



A tu już samo zaoranie  :lol: Sam wrzucasz ten obraz i sugerujesz że to ideał a co tu widzimy ech...

I mój


I co powiesz mistrzu  ;) Takiej samej jakości a wyżej piszesz ze nic specjalnego te moje ech...

Dobra koniec tematu i nie ma co z tobą dyskutować bo nawet jak nie masz racji to i tak swoje klepiesz farmazonki.

« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 01:26:00 am wysłana przez Galaxy »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6257 dnia: Lutego 05, 2017, 02:03:08 am »
Przestań się pogrążać waść nie rób wstydu :lol: Jak dla ciebie ten żywy obraz z zielonym nalotem i żółcią  jest lepszej jakości to ja jestem święty mikołaj  ;)
lol piotrusia za jaskrawe kolory spójrz za Cruise'em na te zasłony jakie masz ech. Na skórze żółć wychodzi i obraz za żywy nic nie mającego wspólnego z naturalnym.



A tu już samo zaoranie  :lol: Sam wrzucasz ten obraz i sugerujesz że to ideał a co tu widzimy ech...

I mój


I co powiesz mistrzu  ;) Takiej samej jakości a wyżej piszesz ze nic specjalnego te moje ech...

Dobra koniec tematu i nie ma co z tobą dyskutować bo nawet jak nie masz racji to i tak swoje klepiesz farmazonki.

napisałeś wczesniej w komencie...
Cytuj
Dobra nie ma co się bawić badziewiastym aparatem i wrzucam z rzuty
...wiec napisz najpierw w jaki sposób wykonałes te zrzuty ?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6258 dnia: Lutego 05, 2017, 07:58:52 am »
Jak chce sie ogladac telewizje to daje sie tylko na tryb fabryczny standard i jest o wiele lepiej niz na tych fotach z twojej alpejskiej kombinacji Galaxy. Jesli kogos bola oczy to obniza podswietlenie i po problemie. Piotr tutaj ma sporo racji.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 08:06:01 am wysłana przez Kyokushinman »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6259 dnia: Lutego 05, 2017, 09:17:31 am »
I kolejnego tematu nie da sie czytac. Brawo.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6260 dnia: Lutego 05, 2017, 13:06:10 pm »
Suchar ostatnich stron.  :lol:

Cytuj
Jak chce sie ogladac telewizje to daje sie tylko na tryb fabryczny standard i jest o wiele lepiej niz na tych fotach z twojej alpejskiej kombinacji
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6261 dnia: Lutego 05, 2017, 14:01:30 pm »
Suchar sucharem pogania  :lol: 

Jeżeli dla nich te obrazy są kiepskiej jakości to co dopiero powiedzieć o ustawieniach Kyo ech... Niech się piotruś odniesie do tych ustawień albo u siebie zrobi podobne większość na maxa itp.
Kto daje podświetlenie na maxa albo nasycenie kolorów na 75 szkoda wielka że nie na 100 max ech... Albo tą rozdzielczość na 100 masakra :)  piotruś wypowiedz się bo taki Kyo cię pochwalił hue hue.

Jakby co skończyłem temat hej.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6262 dnia: Lutego 05, 2017, 14:23:08 pm »
Suchar sucharem pogania  :lol: 

Jeżeli dla nich te obrazy są kiepskiej jakości to co dopiero powiedzieć o ustawieniach Kyo ech... Niech się piotruś odniesie do tych ustawień albo u siebie zrobi podobne większość na maxa itp.
Kto daje podświetlenie na maxa albo nasycenie kolorów na 75 szkoda wielka że nie na 100 max ech... Albo tą rozdzielczość na 100 masakra :)  piotruś wypowiedz się bo taki Kyo cię pochwalił hue hue.

Jakby co skończyłem temat hej.

Odniose sie do nich, ale najpierw napisz w jaki sposób wykonałeś te ZRZUTY?
Pierwsze zdjęcia z czerwoną gębą zrobiłeś swoim aparacikiem. A te ZRZUTY jak wykonałeś?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6263 dnia: Lutego 05, 2017, 15:20:39 pm »
Suchar sucharem pogania  :lol: 

Jeżeli dla nich te obrazy są kiepskiej jakości to co dopiero powiedzieć o ustawieniach Kyo ech... Niech się piotruś odniesie do tych ustawień albo u siebie zrobi podobne większość na maxa itp.
Kto daje podświetlenie na maxa albo nasycenie kolorów na 75 szkoda wielka że nie na 100 max ech... Albo tą rozdzielczość na 100 masakra :)  piotruś

No widzisz ty wolisz pozostać w obrazie ala mgła jak w starych tv crt a jak przynajmniej staram się aktualne tv wykorzystać.
Nie lepiej było kupić starego tv crt rozmiary 16:9 są do zdobycia ;)

Wole już jak mnie napierdala w oczy niż na ekranie mam widzieć dramatyczne mleko jak u góry.
Fabryczne standard i po problemie, nic tam nie trzeba ustawiać aby ten Cruise wyglądał normalnie.

Poza tym nawet do moich uwag nie potrafisz się dostosować bo takie coś jak czytanie ze zrozumieniem jest ci obce. Ile ty masz lat? 15?
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 15:32:02 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6264 dnia: Lutego 05, 2017, 16:22:49 pm »
Na domyslnym trybie standard, a tym bardziej na zywym nic nie wyglada normalnie. Kropka.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6265 dnia: Lutego 05, 2017, 17:06:34 pm »
@Kyo
Zapytaj piotrusia ile ma  :lol:

Przy twoich ustawieniach można wywnioskować te 15 lat i kto uaktywnia wszystkie tryby redukcji zakłóceń do telewizji HD do sygnału HD czy gier. Pierwsze to się wyłącza bo śnieżenie masz na obiektach jak diabli :) Te tryby to są do telewizji i sygnałów SD z antenowego wejścia albo eurozłącza ech...

Przy moich ustawieniach jak chce mieć nieco żywszy obraz to podbijam kolorków trochę rozdzielczość na 50 podświetlenie na 6 i uwydatnianie szczegółów na średnie i mam ładny czysty ostry obraz z naturalnymi odcieniami kolorów. Ciepłe 2 to podstawa dla naturalniejszych kolorów i bieli aby w niebieski nie wpadał.

Ustawienia Kyo panie Boże widzisz nie grzmisz  :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To jest przykład jak można spier... obraz na najwyższym poziomie. Masz etat w HDTVPolska  :P

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6266 dnia: Lutego 05, 2017, 17:33:43 pm »
Ok to tylko potwierdza całkowity brak wiedzy i twój tupet, że nie myliłem się.

Cytuj
tryby to są do telewizji i sygnałów SD z antenowego wejścia albo eurozłącza ech...
:hihi:

Podejść sobie do ekranu i obczaj a później pisz bzdury ;)

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6267 dnia: Lutego 05, 2017, 17:49:49 pm »
@Kyo

Jeżeli tak piszesz to wstaw te swoje ustwienia na HDTVPolska czy na innym podobnym portalu i ciekawe co ci ludzie odpiszą  :lol:
 

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6268 dnia: Lutego 05, 2017, 18:17:39 pm »
@Kyo

Jeżeli tak piszesz to wstaw te swoje ustwienia na HDTVPolska czy na innym podobnym portalu i ciekawe co ci ludzie odpiszą  :lol:
Po co jak ja już z Gmeru nie raz gadałem na ten temat ;)
On gra w gry na standardzie z motion flow płynny.


Ustawienia co podają skierowane są przede wszystkim do telewizji, filmów itp.
W grach to się nie sprawdza.
Kilka osób na psx forum gra na żywym baa nawet tutaj są takie przypadki.

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6269 dnia: Lutego 05, 2017, 18:43:31 pm »
@Kyo

To fajnie jak gram na standard jeśli chodzi o płynność bo tam jest powyżej 30kl/s i nie ma żadnych artefaktów a na płynnym masz małe artefakty na krawędziach przy szybkim ruchu.  Twoje redukcję zakłóceń i tryb płynny plus nawalone wszystko na maxa i mamy piękną kupę na obrazie. Smużenie artefakty na krawędziach i oczojebną rozmazaną kaszankę.
Normalnie wzór konspekt i król obrazu w akcji  :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 18:45:21 pm wysłana przez Galaxy »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6270 dnia: Lutego 05, 2017, 18:53:49 pm »
Każdy lcd smuży tak naprawdę bez wspomagacza.
To nie crt gdzie nie ma w ogóle z tym problemów.

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6271 dnia: Lutego 05, 2017, 19:00:29 pm »
Na tym nic smuży tylko wyłącz redukcję zakłóceń i tryb płynny ech... 
 
Albo robisz sobie jaja albo jesteś jakiś no......

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6272 dnia: Lutego 05, 2017, 19:03:18 pm »
Masz brak wiedzy na ten temat, także dyskutuj sobie z kimś innym na twoim poziomie albo się dokształć.
Ja kończę bo tracę czas.

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6273 dnia: Lutego 05, 2017, 19:06:54 pm »
Właśnie idź się dokształcić w ustawianiu obrazu i dopiero przyjdź  :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6274 dnia: Lutego 05, 2017, 19:09:48 pm »
Prawie dekadę w tym siedzę także nie muszę bo mam dość wiedzy.
Natomiast pisanie z tobą postów niestety, ale za dobrze o mnie nie świadczy :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6275 dnia: Lutego 05, 2017, 19:11:48 pm »
Prawie dekadę w tym siedzę także nie muszę bo mam dość wiedzy.





iko

  • Gość
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6276 dnia: Lutego 05, 2017, 19:17:25 pm »
Jak tu nie lubić Kyo. :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6277 dnia: Lutego 05, 2017, 19:26:14 pm »
Zaczynam zauważać dziwn prawidłowość, zawsze jak wywiązuje się jakaś walka z kyo i ten widocznie zaczyna przegrywac wpada mateo z jakims z dupy komentarzem na odwrocenie uwagi. Przypadek?

Meteo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2017
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6278 dnia: Lutego 05, 2017, 19:38:28 pm »
Jak tu nie lubić Kyo. :)
Jak tu nie lubić Kyo. :)
Kyo to super gość, wiesmaki zazdrosne  :mrgreen:



Głos z namiotu: Podszywanie się pod użytkownika. Perm.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 20:11:08 pm wysłana przez Ryo »

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: Telewizory
« Odpowiedź #6279 dnia: Lutego 05, 2017, 19:39:48 pm »
Ja rozumiem mieć nieco inne ale takie gdzie nasycenie kolorów dawać na 75 to już psuje obraz a gdzie reszta jego ustawień masakra Sajgon koklusz ziarno w ziarnie  :lol: