Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398773 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2240 dnia: Października 28, 2009, 20:56:10 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cały ten bełkot można określić jednym słowem : ŻAL.

Nie kłam, że nie wiedzieliście o wesołej akcji minusowania Maugan Ra :

A, i Mangua Ra - nie wysłaj mi PMek o minusach od Jurassa. Zupełnie mnie one nie interesują i nie podlegają ocenie moderacji.

Użytkownik poskarżył się, przeszkadzały mu, moderacja napisała co napisała.
Pozatym M.Ra oraz sOOs dostawali minusy na własne życzenie ( to są ofiary mobbingu z mojej strony).

Teraz Wasz kochany lizodup, SylwianWielki ( i niech ktoś zaprzeczy, że jest inaczej), dostał raptem, z mojej strony,  cztery minusy (ja od niego dwa), za co, wiadomo. Więc jak z dupy skoro były uzasadnione? Nie wiem czy on Wam przelał cztery kazimierze na modernizacje forum czy co, ale mocno to śmierdzi i było nie  było to właśnie z powodu tych czterech minusów dostałem osta, blokadę zmiany reputacji i dopisaliście z dupy 7 pnkt regulaminu.

Zaiste śmieszne  jest zabierać mi "zabawki" w postaci zmiany reputacji, jednocześnie zakładając taki temat:

http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=10731.0

Zasada prosta nie ma beki łapiesz minusa .Gdy sie komuś noga powinie pałeczke przejmuje następny .

http://podciety.files.wordpress.com/2009/05/jacykow_kapelusik_4131.jpg


PS.Jak sie powiedzie dajemy plusa i klient leci dalej .



PS. Darujcie sobie teksty typu:
A my tobie żebyś w końcu w wieku 30 lat dorosnął. Najwyższy czas.
, bo lata mi to i w wieku 40 lat, 50  (jak dożyję) będę zachowywał się tak samo.

I na koniec może w końcu użyjesz łaskawie swojego magicznego przycisku pośrodku myszki i usuniesz to konto, Panie_Zombie?
Jeśli nie Ty to przecież można się dać wykazać windomearl'owi czy też Chris'owi.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2241 dnia: Października 28, 2009, 21:10:12 pm »



PS. Darujcie sobie teksty typu:
A my tobie żebyś w końcu w wieku 30 lat dorosnął. Najwyższy czas.
, bo lata mi to i w wieku 40 lat, 50  (jak dożyję) będę zachowywał się tak samo.

I na koniec może w końcu użyjesz łaskawie swojego magicznego przycisku pośrodku myszki i usuniesz to konto, Panie_Zombie?
Jeśli nie Ty to przecież można się dać wykazać windomearl'owi czy też Chris'owi.
Mój post był pisany w worze gdzie wiadomo jak jest.
Moderacja nie może usuwać kont użytkowników więc musisz łaskawie poczekać na jakiegoś administratora, bądź po prostu przestać tu zaglądać.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2242 dnia: Października 28, 2009, 21:20:42 pm »
Cały ten bełkot można określić jednym słowem : ŻAL.

Yhy, też mi jest żal, że tylko tak potrafisz to skomentować. Napisz może, gdzie tam jest bełkot lub nieprawda :roll:.

Cytuj
Nie kłam, że nie wiedzieliście o wesołej akcji minusowania Maugan Ra :

A, i Mangua Ra - nie wysłaj mi PMek o minusach od Jurassa. Zupełnie mnie one nie interesują i nie podlegają ocenie moderacji.

Z czystym sumieniem mogę napisać, że ja nie wiedziałem; widocznie przeoczyłem ten post (tak, skaż mnie teraz za to, że nie czytam wszystkich wiadomości na forum) ani żadna PM'ka do mnie nie doszła, więc o sprawie nie wiedziałem. Nie wiem, czy Maugan Ra kontaktował się z kimś innym prócz Lupiego ani nawet co mu wysyłał.


Cytuj
Pozatym M.Ra oraz sOOs dostawali minusy na własne życzenie ( to są ofiary mobbingu z mojej strony).
Dostawali na życzenie, a mimo to M.Ra się żalił? Tak, radziłbym następnym razem dobierać argumenty w taki sposób, by dwa następujące po sobie zarzuty nie były ze sobą sprzeczne.

Cytuj
Teraz Wasz kochany lizodup, SylwianWielki ( i niech ktoś zaprzeczy, że jest inaczej)
Hej wszyscy, od teraz macie przeklinać, być sarkastyczni i zachowywać się jak chamy wobec moderacji, bo inaczej będziecie naszymi lizodupami; szczególnie, jeżeli moderacja w jakiś sposób Wam pomoże. To wówczas może jeszcze zostaniecie oskarżeni o łapówkarstwo :lol:.


Cytuj
Zaiste śmieszne  jest zabierać mi "zabawki" w postaci zmiany reputacji, jednocześnie zakładając taki temat:
Rozumiem, że nie widzisz różnicy pomiędzy sytuacją, gdy ktoś akceptuje reguły i świadomie godzi się na zabawę, w której może zostać ukarany minusem przez innego użytkownika, a sytuacją, gdy ktoś nie chce, gdy inny użytkownik od tak wystawia mu minusy, bo mu się akurat nudzi? Nie, nie ma tu najmniejszej różnicy.

Cytuj
I na koniec może w końcu użyjesz łaskawie swojego magicznego przycisku pośrodku myszki i usuniesz to konto, Panie_Zombie?
Jeśli nie Ty to przecież można się dać wykazać windomearl'owi czy też Chris'owi.
Nikt z nas nie ma takich uprawnień. Z tym musisz poczekać na przyjście FAX'a lub Zielarza. Tylko uważaj, bo jak spełnią oni Twoją prośbę to ktoś może oskarżyć Cię o lizodupstwo - w końcu przecież moderacja ani administracja nie może działać bezinteresowanie dla dobra użytkowników :0.
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2009, 21:23:24 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2243 dnia: Października 28, 2009, 21:30:12 pm »
Całośc jest bardzo prosta i nie ma potrzeby by robic zamieszanie.

Wcześniej były nieścisłości jeśli chodzi o reputację, przyjęło się że nie wtrącamy się kto co sobie daje. Przy zdrowym rozsądku wszystkich użytkowników by to jak najbardziej zdało egzamin, jednak znalazło się paru idiotów (przepraszam, ale taką mam opinię o ludziach dających co 12h minusa by się odegrac na kimś), którzy zaczęli naginac ten system.

W takiej sytuacji ja np. zareagowałem kiedy ktoś (nie pamiętam już kto) mi się skarżył że jest w ten sposób nękany, "dawca" dostał ode mnie osta i problem się skończył. Przynajmniej tamta osoba już się nie skarżyła. Jakieś kilka miesięcy temu to było. 

Teraz- jeśli ponownie są osoby które naginają te zasady, to nie zostaje nic innego jak wprowadzic dodatkowy zapis do regulaminu. Nie stało by się to, gdyby wszyscy zachowywali się fair.


W nowej wersji forum bardzo bym nie chciał by plusy i minusy zostały, bo imo to głupota nikomu do szczęści nie potrzebna.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2244 dnia: Października 28, 2009, 23:48:35 pm »
Yhy, też mi jest żal, że tylko tak potrafisz to skomentować. Napisz może, gdzie tam jest bełkot lub nieprawda :roll:.
Po co skoro i tak zaprzeczysz/zaczniesz mydlić.

Z czystym sumieniem mogę napisać, że ja nie wiedziałem; widocznie przeoczyłem ten post (tak, skaż mnie teraz za to, że nie czytam wszystkich wiadomości na forum) ani żadna PM'ka do mnie nie doszła, więc o sprawie nie wiedziałem. Nie wiem, czy Maugan Ra kontaktował się z kimś innym prócz Lupiego ani nawet co mu wysyłał.
Moderacja wiedziała, więc kolejna porcja mydła do oczu.


Dostawali na życzenie, a mimo to M.Ra się żalił? Tak, radziłbym następnym razem dobierać argumenty w taki sposób, by dwa następujące po sobie zarzuty nie były ze sobą sprzeczne.
Proszę bardzo:
 
z osobistymi podjazdami to albo dajesz na PW albo daj jeszcze kilka minusów, ok??
jeszcze 262 dni i przegonię buzu. tylko mi się nie ociągaj i dawaj dalej.
eeee nie jeszcze mi 4 brakuję ale nie wątpie że nadrobisz to szybciutko :)
dobrzę się czujesz?? wczoraj nie dostałem minusa... martwię się

Starczy?


Hej wszyscy, od teraz macie przeklinać, być sarkastyczni i zachowywać się jak chamy wobec moderacji, bo inaczej będziecie naszymi lizodupami; szczególnie, jeżeli moderacja w jakiś sposób Wam pomoże. To wówczas może jeszcze zostaniecie oskarżeni o łapówkarstwo :lol:.
Buzu dostał ze trzysta od murdocka, stalker ponoć rozdawał po 2 dziennie, mikes/juve maja ponad 100, M.Ra dobił do 49, jeden z modów ma ponad 1200 plusów i było ok. Niejaki S.W. dostał raptem łącznie 9 (DZIEWIĘĆ) i już blokady, zmiany w regulaminie, kropeczki, mydlenie . Wy chyba rzeczywiście uważacie użytkownikó za idiotów...

Rozumiem, że nie widzisz różnicy pomiędzy sytuacją, gdy ktoś akceptuje reguły i świadomie godzi się na zabawę, w której może zostać ukarany minusem przez innego użytkownika, a sytuacją, gdy ktoś nie chce, gdy inny użytkownik od tak wystawia mu minusy, bo mu się akurat nudzi? Nie, nie ma tu najmniejszej różnicy.
Heh, czyli reputacja może być przedmiotem zabawy.Dobre. Ale mnie (i nie tylko) odbiera się to prawo z powodu czterech uzasadnionych minusów odnośnie osoby S.W. ? (M.Ra i sOOs wyrazili zgodę na zabawę).

Nikt z nas nie ma takich uprawnień. Z tym musisz poczekać na przyjście FAX'a lub Zielarza. Tylko uważaj, bo jak spełnią oni Twoją prośbę to ktoś może oskarżyć Cię o lizodupstwo - w końcu przecież moderacja ani administracja nie może działać bezinteresowanie dla dobra użytkowników :0.
Tak, o tak możesz wy*ebać tysiąc stron system łorsa pierwszego ale konta od idioty już nie, mało przekonywujące.

Z tym musisz poczekać na przyjście FAX'a lub Zielarza. Tylko uważaj, bo jak spełnią oni Twoją prośbę to ktoś może oskarżyć Cię o lizodupstwo - w końcu przecież moderacja ani administracja nie może działać bezinteresowanie dla dobra użytkowników :0
Broń boże, w takim razie zostaję, tylko poproście wiadomo kogo o więcej kazimierzy, aby lepiej zabezpieczyć grudniowe forum przed idiotami.
: Październik 28, 2009, 23:45:39 pm
Całośc jest bardzo prosta i nie ma potrzeby by robic zamieszanie.

Wcześniej były nieścisłości jeśli chodzi o reputację, przyjęło się że nie wtrącamy się kto co sobie daje. Przy zdrowym rozsądku wszystkich użytkowników by to jak najbardziej zdało egzamin, jednak znalazło się paru idiotów (przepraszam, ale taką mam opinię o ludziach dających co 12h minusa by się odegrac na kimś), którzy zaczęli naginac ten system.

W takiej sytuacji ja np. zareagowałem kiedy ktoś (nie pamiętam już kto) mi się skarżył że jest w ten sposób nękany, "dawca" dostał ode mnie osta i problem się skończył. Przynajmniej tamta osoba już się nie skarżyła. Jakieś kilka miesięcy temu to było. 

Teraz- jeśli ponownie są osoby które naginają te zasady, to nie zostaje nic innego jak wprowadzic dodatkowy zapis do regulaminu. Nie stało by się to, gdyby wszyscy zachowywali się fair.


W nowej wersji forum bardzo bym nie chciał by plusy i minusy zostały, bo imo to głupota nikomu do szczęści nie potrzebna.
Ci idioci przynajmniej nie dają sobie wcisnąć eldżika z rynsztoka  :lol:
I nie co 12h ale co 10h. Proponuje lepiej zapoznać się z zasadami działania forum które moderujesz bo tak to potem wygląda jak teraz.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2245 dnia: Października 29, 2009, 00:05:18 am »
Nie dość, że kawał z ciebie buca, to jeszcze wierzgasz tymi swoimi łapkami, drzesz tą swoją buzię, próbujesz dowieść i osiągnąć nie wiadomo co... a nie łatwiej przestać zachowywać się jak buc?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2246 dnia: Października 29, 2009, 00:12:54 am »
Jurass zamiast przyjąć osta na klatę za tą zabawę z minusami, która się Sylvanowi (zasypując nas PMkami, w przeciwieństwie do osób które cytujesz) wybitnie nie podobała to płaczesz i robisz z siebie męczennika.

Nie znasz powiedzenia "miarka się przebrała"? Może mieliśmy dalej tolerować takie zachowanie, bo broń Boże Jurass tupnie nóżką.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2009, 00:29:38 am wysłana przez Chris »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2247 dnia: Października 29, 2009, 00:19:32 am »
Moderacja wiedziała, więc kolejna porcja mydła do oczu.
Pisałem o sobie (ja = liczba pojedyncza) i ja nie wiedziałem ani ten temat nie był poruszany w temacie moderatorów.

Buzu dostał ze trzysta od murdocka
...za co dostał swojego czasu ode mnie ostrzeżenie; wówczas jednak jeszcze nie wiedziałem, że można komuś zablokować zmianę reputacji (przypadkowo się o tym dowiedziałem tłumacząc napisy do pakietu Karma Description Mod).

Cytuj
Wy chyba rzeczywiście uważacie użytkownikó za idiotów...
Jasne, tak naprawdę to Sylvan obiecał nam codziennie lizać dupy :0
To jest chyba jedyna wersja, w jaką ty chcesz wierzyć i wierzyć będziesz.
A, i jeszcze oczywiście sypie nam codziennie kasą.

W rzeczywistości wyglądało to tak, że Sylvan po prostu nie dawał nam spokoju PM'kami.
Nie mam pojęcia jak wyglądała sprawa z innymi osobami, które wymieniłeś; widocznie albo im to nie przeszkadzało i nie zgłaszali tego, albo po prostu zwrócili się do nie tego moda, co trzeba. Jak widać wyżej, _Music zareagował, gdy dostał podobną sprawę. Ja również. Teraz też zareagowaliśmy.

A skąd blokada i zmiana regulaminu?
Blokadę chciałem dać murdockowi już wcześniej, przy okazji sprawy z Buzu, bo nawet po dostaniu ostrzeżenia nie przestał. Wówczas jednak ani nie miałem dostępu do Panelu Admina (by załatwić sprawę naokoło), ani tez nie wiedziałem, że jest opcja blokady pojedynczym użytkownikom możliwości zmiany reputacji. Tak się szczęśliwie złożyło, że się dowiedziałem tego kilka dni temu.

Zmiana w regulaminie zaś wynikła m.in. z Twojej odpowiedzi, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że regulamin nie pokrywa wszystkich możliwych rzeczy, jakie ktoś może złośliwie robić na forum, a znajdą się ludzie, którzy to wykorzystają; normalny człowiek powiedziałby "ok, przestanę" gdy mod zwraca mu uwagę, ale formalista Jurass zaczął wywijać hasełkami, że tego nie ma w regulaminie więc nie możemy mu nic zrobić. Więc tak, po części 7 pkt doszedł w związku z tą sprawą, ale możesz też sobie podziękować, że otworzyłeś nam oczy.
Do tego, jak napisałem gdzieś tam indziej, większość modów dopiero z twojej odpowiedzi do bodajże Chrisa dowiedziała się, że również s00s i Muagan Ra dostaje od ciebie ciągłe minusy. To również dolało oliwy do ognia.

Poza tym, następnego dnia doskonale wiedziałeś o zmianie regulaminu (patrz: podpis), a mimo to go złamałeś świadomie. Taki z Ciebie formalista, że pilnujesz, co jest w regulaminie? Cóż, trzeba więc było się do tego regulaminu również zastosować a nie teraz robić z siebie wielkiego męczennika.

Heh, czyli reputacja może być przedmiotem zabawy.Dobre. Ale mnie (i nie tylko) odbiera się to prawo z powodu czterech uzasadnionych minusów odnośnie osoby S.W. ?

Już się zabawiliście.

Cytuj
Tak, o tak możesz wy*ebać tysiąc stron system łorsa pierwszego ale konta od idioty już nie, mało przekonywujące.
No niestety, nie mogę.
Idź i zapoznaj się z dokumentacją forum na silniku SMF jeżeli nie wierzysz (albo uważasz, że "mydlę") to się dowiesz, że moderacja ma możliwość ingerowania w wiadomości i tematy (od tego jest) + posiada dodatkowe uprawnienia przy różnych wtyczkach doinstalowywanych do forów. Nie ma jednak uprawnień do ingerowania w konta użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2009, 00:32:57 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2248 dnia: Października 29, 2009, 01:06:25 am »
Cytuj
Ci idioci przynajmniej nie dają sobie wcisnąć eldżika z rynsztoka
I nie co 12h ale co 10h. Proponuje lepiej zapoznać się z zasadami działania forum które moderujesz bo tak to potem wygląda jak teraz.

No tak bezpardonowej odpowiedzi się nie spodziewałem. Przekonałeś mnie do swoich racji.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2249 dnia: Października 29, 2009, 09:56:58 am »
LOL

minusowa dziwka już nie jest minusową dziwką?

SHAME!!!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2250 dnia: Października 29, 2009, 11:55:21 am »
Juras, mnie to nawet obojętne (nie znam cię), ale jakbym znał i (lubił - czyli wg ciebie lizał d**ę), to stwierdził bym, że to smutne.
By nie być gołosłownym, napiszę dlaczego....

Jak matka ugotuje ci smaczny obiad, jak twa kobieta ładnie na wieczór się wyszykuje i je pochwalisz za to, to one mają docenić to, czy nazwać cię dup**em?
Jakbyś się czuł? Hę?

Na N+/pe zdarzały się warny/bany za takie głupoty jak "wolę VF od Tekken", "design Kz2 ma lepszy niż Halo3". Natomiast za nazywaniu userów (za którymi modzi nie przepadaja, np takim Czychem) je*** ciotami, spedalonymi kuw**mi, ex modzi, lub ich kumple nie dostawali nic, albo lipny warn (a za "dyskusje z modem" nawet ban).

Czyli niesympatycznie. Jak przeniosłem się na GO, to nie sposób było nie pochwalić chłopaków. Mało tego, z większością userów mam bardzo dobry kontakt. Uważam ich wypowiedzi za ciekawe i rozwijające forum. Od Plisskena, poprzez A-n, Wooyka, Mrocza, sieq'a, Solid Snakea, Chrisa, Music'a.... i resztę. Stąd pochwaliłem ich za to. Zresztą sam dostawałem + typu :

+ za wywód w wątku o T6, + chęć merytorcznej dyskusji o grach na plus, + calkiem ciekawy tekst o lcd vs plazma, + dobzre prawi.

Czyli co? Te kilkadziesiąt osób od + , to tez dup**lizy? A jak tak, (wg ciebie) to czemu? Bo pochwalili kogoś?

I jak się ma do tego wasze co 11godzin "Opowiem ci bajkę jak Bach palił fajkę...no i mało miejsca :(((".

Jejku, wygląda na to, że 96% osób z forum to du**. Ależ ze mnie pechowiec, podlizuję się Zielarzowi i nic z tego nie mam, zamiast podlizywać się szefowi i dostać premię, albo na studiach mogłem mówić "ale prof. ma świetny garnitur, bardzo ładny". Może nie miał bym średniej niecałe pięć, tylko ponad pięć.

Jasne, nie nazwałeś mnie ch** złamanym, ale są granice dobrego smaku,  jak już się logujesz na GO, to napisz coś ciekawego (kto wie, może cię pochwalę, a ty pewnie napiszesz "dup**), a nie loguj się po to tylko, by dawać - typu "a mnie działa".


 

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2251 dnia: Października 29, 2009, 18:41:15 pm »
Jurass zamiast przyjąć osta na klatę za tą zabawę z minusami, która się Sylvanowi (zasypując nas PMkami, w przeciwieństwie do osób które cytujesz) wybitnie nie podobała to płaczesz i robisz z siebie męczennika.
Przypomniała mi się taka scena z komiksu o Asterixie, gdzie ten spuścił łomot iluś tam rzymianiom a Ci na pytanie przełożonego: "Ilu ich było?", odpowiedzieli: "Yyyy,eee... jeden".



LOL

minusowa dziwka już nie jest minusową dziwką?

SHAME!!!
Dostałbys minusa za przezywanie się, ale widzisz :???:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co do forum Neo+ naprawe mało mnie ono obchodzi a tym bardziej zwyczaje tamtejszych modów czy też userów, ktorych sygi i avatary ustrojone są tańczącymi misiami oraz innymi pierdołkami, a przynajmniej tyle udało mi się zaobserwować po kilkuminutowej wizycie.

Zaś co do reszty, jakoś nie zauważyłem u innych użytkowników pisania postów na wyrost, która daje możliwość pochwalenia się komu to też nie dałem plusa i jak go doceniłem.
Schemat jest prosty, zazwyczaj: "Ble ble ble (pozmieniana kolejność wyrazów, żeby było bardziej cool-ale każdy pisze jak chce, jego sprawa), plus za to, plus za tamto , ble ble ble.
Chcesz, to Sobie dawaj +/- komu popadnie, ale argumentuj je w tym magicznym okienku z ograniczoną ilością znaków które ukazuje się po wciśnięciu czer./zielonej strzałki a nie w prawie każdym spłodzonym do Ciebie poście. Bo w tym przypadku wygląda to tak, że jak chwalisz matkę za obiad to robisz to z nagłośnieniem przy otwartym oknie.
: Październik 29, 2009, 18:29:22 pm
Nie dość, że kawał z ciebie buca, to jeszcze wierzgasz tymi swoimi łapkami, drzesz tą swoją buzię, próbujesz dowieść i osiągnąć nie wiadomo co... a nie łatwiej przestać zachowywać się jak buc?
Złóż zażalenie, chyba że ten post można tak traktować :|
: Październik 29, 2009, 18:33:19 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Forum się rozruszało, zmiany w regulaminie, dowiedziałeś się o nowej opcji.
Nie musicie dziękować  :D
A teraz możecie mnie ukrzyżować. (Gdzieś tam użyłem brzydkiego wyrazu: 2 kropy=ban).

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2252 dnia: Października 29, 2009, 23:45:34 pm »
Jurass zamiast przyjąć osta na klatę za tą zabawę z minusami, która się Sylvanowi (zasypując nas PMkami, w przeciwieństwie do osób które cytujesz) wybitnie nie podobała to płaczesz i robisz z siebie męczennika.
Przypomniała mi się taka scena z komiksu o Asterixie, gdzie ten spuścił łomot iluś tam rzymianiom a Ci na pytanie przełożonego: "Ilu ich było?", odpowiedzieli: "Yyyy,eee... jeden".

No widzisz. Mi się przypomina scena z przed kilku dni kiedy każdy moderator na forum dostałem PM od Sylvana. Następnego dnia również powysyłał ;).

Zgadzam się w jednej kwestii i również apeluję do Sylvana. Nie pisz o tych wystawianych plusach, tylko je przyznaj i uargumentuj  w odpowiedniej rubryce.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2253 dnia: Października 30, 2009, 09:10:24 am »
spoko jurass, odblokują ci opcję to jedziemy do >300 ;)

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2254 dnia: Października 30, 2009, 15:54:17 pm »
Forum wam się rozjeżdza:






+ nawet jak się zaloguję, to i tak za każdym razem musze robić to samo (tj. logować się), a czasami podczas pisania posta również mnie automatycznie wylogowywuje i trzeba stronę odświeżyć.

Nie wiem, czy to przez te kombinacje, ale jeżeli tak, to powinniście forum czasowo wyłączyć.

Testowane na Google Chrome i Opera 10.00.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2255 dnia: Października 30, 2009, 16:05:26 pm »
Na FF nie ma takowych problemów.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2256 dnia: Października 30, 2009, 16:11:29 pm »
Pousuwałem ciasteczka i przetestuje, toć nie będę zmieniał przegladarki dla jednego foruma. :O

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2257 dnia: Października 30, 2009, 16:12:13 pm »
Polityka się nie wczytywała to się założyło drugi temat..ok...
ale co z PS3 temat główny? To jest chyba największa masakra forum!!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2258 dnia: Października 30, 2009, 16:14:07 pm »
Polityka się nie wczytywała to się założyło drugi temat..ok...
ale co z PS3 temat główny? To jest chyba największa masakra forum!!
Ja tam wchodzę sposobem - pierw klikam na drugą stronę tematu, jak wejdzie to klikam na ostatnią i czytam posta. Niestety nie zawsze działa. :-o

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2259 dnia: Października 30, 2009, 16:18:34 pm »
Jest drugi temat :).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2260 dnia: Października 31, 2009, 06:22:16 am »
Na Safari działa wolno, ale jednak wszystko się wczytuje.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2261 dnia: Października 31, 2009, 13:47:46 pm »
Na Safari działa wolno, ale jednak wszystko się wczytuje.

Ale czy za każdym razem? Na FF też takie tematy jak Polityka (1) czy Playstation 3 potrafią działać, ale właśnie w 80-90% gdy próbuje isę od razu wejść na ostatnią stronę to się wykrzaczają.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2262 dnia: Października 31, 2009, 17:31:15 pm »
Z PM jest tak, że ktoś może sobie na urlop wyjechać. Inny może zagra się w T6, a ja chcę mieć gwarancję , że informacja moja w danym czasie, do odpowiedniej osoby dojdzie, stąd nie mając zakładki "raporty->baza moderatorów", wysłałem do kilku, a że po dwie informację.... Mnie też  przy tym nie było wygodnie tego w taki sposób robić. Dalej. + wystawiłem ok 44 osobom. Twierdzisz, juras , że co drugi post. Jako, iż tych mam blisko 1400, to jakoś tego nie widzę. Opcjonalnie proponuję korepetycje z matematyki. Poza tym większość to w postach zaznacza, ale musisz się tylko mnie oczywiście czepiać.
Ale niech będzie. Pełna konspiracja w tym zakresie, bowiem jeszcze napiszesz , że komuś , coś tam, z tytułu dania plusu.

Tyle z mojej strony i wróćmy do tematów poważniejszych, niż "bo on napisał w poście, że daje +".

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2263 dnia: Października 31, 2009, 19:49:53 pm »
Tyle z mojej strony i wróćmy do tematów poważniejszych, niż "bo on napisał w poście, że daje +".
Yhy,  a jeszce pare dni temu tematy te na tyle poważne były, że po dwie pmki do modów się spłodziły.



Na marginesie, muszę się poskarżyć, jakiś e-homo mnie e-molestuje:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2264 dnia: Listopada 01, 2009, 17:44:56 pm »
Jurass, pas. Masz tego typu sprawy. Chętnie PM przeczytam i odpiszę. Sprawa zamknięta, jak dla mnie. Każdy się wypowiedział (w tym władza). I po cóż jałowo dalej smęcić ....
Tyle ode mnie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2265 dnia: Listopada 01, 2009, 23:13:06 pm »
Jurass, pas. Masz tego typu sprawy. Chętnie PM przeczytam i odpiszę. Sprawa zamknięta, jak dla mnie. Każdy się wypowiedział (w tym władza). I po cóż jałowo dalej smęcić ....
Tyle ode mnie.
Możliwość wysyłania PM póki co chyba nie mam zablokowaną i niech tak zostanie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2266 dnia: Listopada 04, 2009, 21:10:19 pm »
Nie da rady wejść w "Co Was ostatnio rozśmieszyło?". Proponuję również założyć 'sequel' tego tematu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2267 dnia: Listopada 04, 2009, 23:03:43 pm »
Nie da rady wejść w "Co Was ostatnio rozśmieszyło?". Proponuję również założyć 'sequel' tego tematu.
jak by tak zacząć robić to do co drugiego tematu trzeba by było zakładać seuele.
Myślę że już ten jeden miesiąc jakoś przetrzymamy, najwyżej zamiast na forum więcej czasu spędzi się na (zimnym) powietrzu lub przed konsolą--w końcu nowy CoD i parę innych hitów wychodzi.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2268 dnia: Listopada 05, 2009, 06:18:47 am »
Posty z tematu o kartach moglibyscie przeniesc do wora przynajmniej a nie wywalac pare nowych postów na juz i tak przygaszonym forum do uja. Ssiecie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2269 dnia: Listopada 05, 2009, 07:54:46 am »
Nie da rady wejść w "Co Was ostatnio rozśmieszyło?". Proponuję również założyć 'sequel' tego tematu.
Według mnie nie ma sensu, bo ostatnio do byle tematu wchodzę wieczność - nieważne jaką ma ilość stron.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2270 dnia: Listopada 05, 2009, 11:23:01 am »
Nie da rady wejść w "Co Was ostatnio rozśmieszyło?". Proponuję również założyć 'sequel' tego tematu.
Według mnie nie ma sensu, bo ostatnio do byle tematu wchodzę wieczność - nieważne jaką ma ilość stron.
W sumie prawda, jeżeli po 1 grudnia wszytko ma już dobrze śmigać, to nie ma sensu zakładać sequeli tematów. Poza tym racja, nawet do Wora czasem ciężko wbić.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2271 dnia: Listopada 05, 2009, 11:42:46 am »
W sumie prawda, jeżeli po 1 grudnia wszytko ma już dobrze śmigać, to nie ma sensu zakładać sequeli tematów. Poza tym racja, nawet do Wora czasem ciężko wbić.

Po 1 grudnia "ma być" nowy serwis, a w temacie forum to FAX jest przekonany, że... działa dobrze.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2272 dnia: Listopada 06, 2009, 11:59:50 am »
Ja się zainteresowałem tematem czy forum będzie chodzić normalnie od 1 grudnia...
napisałem do Faxa w tej sprawie a o to odpowiedź (chyba się nie pogniewa :P )
Cytuj
Strona jest priorytetem. Jak będzie zrobiona, to przyjedzie czas na forum. Tak to wygląda.
Tak więc...sobie jeszcze poczekamy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2273 dnia: Listopada 08, 2009, 14:16:07 pm »
Nie da rady wejść w "Co Was ostatnio rozśmieszyło?". Proponuję również założyć 'sequel' tego tematu.
Według mnie nie ma sensu, bo ostatnio do byle tematu wchodzę wieczność - nieważne jaką ma ilość stron.
Niby prawda. Ale te najbardziej spasłe tematy (Kz2, GT 5, kilka innych) wchodzą najciężej.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2274 dnia: Listopada 24, 2009, 12:11:33 pm »
1. Chciałbym aby koledzy administratorzy/moderatorzy, którzy są na tyle mili że ubliżają mi publicznie oraz rąbią dupę za plecami z tak zwanego niemca, wyjaśli, który punkt regulaminu naruszyłem umieszczając na forum swoje posty z odesłaniem do własnych materiałów na temat konkretnych gier w innym serwisie?

2. Jednocześnie chciałbym przypomnieć moderacji/administratorom, że istnieje w regulaminie punkt 5. ubliżanie , prosząc jednocześnie o jego przestrzeganie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2275 dnia: Listopada 24, 2009, 18:57:27 pm »
Który z moderatorów lub administratorów ubliżył Ci publicznie na tym forum? Zapodaj jakiegoś linka, bo tak na sucho to nie wiem do czego się odnieść.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2276 dnia: Listopada 24, 2009, 20:24:41 pm »
North, ale to torchę chamówka dawac linki do konkurencji na tym forum, nie? Zwłaszcza, że byłeś tutaj redaktorem...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2277 dnia: Listopada 24, 2009, 20:43:12 pm »
1. Chciałbym aby koledzy administratorzy/moderatorzy, którzy są na tyle mili że ubliżają mi publicznie oraz rąbią dupę za plecami z tak zwanego niemca, wyjaśli, który punkt regulaminu naruszyłem umieszczając na forum swoje posty z odesłaniem do własnych materiałów na temat konkretnych gier w innym serwisie?

2. Jednocześnie chciałbym przypomnieć moderacji/administratorom, że istnieje w regulaminie punkt 5. ubliżanie , prosząc jednocześnie o jego przestrzeganie.

To kopiuj swoje teksty i wklejaj je w poście, nie będzie problemu.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2278 dnia: Listopada 25, 2009, 07:50:12 am »
North, ale to torchę chamówka dawac linki do konkurencji na tym forum, nie? Zwłaszcza, że byłeś tutaj redaktorem...

I tu się mój drogi mylisz.
1. Forum nie jest i już od dłuższego czasu nie było częścią serwisu, niestety moderacja dowiedziała się o tym dopiero niedawno.
2. Forum od dawna nie było częścią serwisu z Waszego wyboru. Ciągłe narzekania na fuzję, stronę główną i jej redaktorów dawały dobitnie do zrozumienia, że forum nie chce mieć z portalem jako takim nic wspólnego
3. Nigdy nie byłem redaktorem na forum...jak portal Gamikaze może być konkurencją dla forum?
4. Nie naruszyłem jakiegokolwiek punktu regulaminu - pozostali użytkownicy nagminnie umieszczają linki do "konkurencyjnych" serwisów pokroju Polygamii czy Gier Online i absolutnie nikt nie zwracał im w tej kwestii uwagi, a tym bardziej nie kasował postów.
5. I na koniec sprawa, która chyba najbardziej świadczy o hipokryzji moderacji forum - kolega moderator (wtedy) Tarniak miał w sygnaturce wielkimi literami napisane gamikaze.pl i nikt nawet palcem nie kiwnął by to zmienić. Ja jestem zwykłym szarym użytkownikiem (gdyby ktoś zapomniał). Co więcej, nigdy nawet nie posiadałem jakichkolwiek uprawnień administratora/moderatora.

A Chris ma odpowiedź na swoje pytanie na PW. Na maila mogę ewentualnie podesłać wersję z avatarkami i układem graficznym. Po temacie na pewno sobie sam zlinkujesz.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2279 dnia: Listopada 25, 2009, 10:53:14 am »
Nawet jeżeli forum było ściśle związane ze stronką (jak dla mnie nadal jest, ale mniejsza o to), to zamieszczanie linków do stronek nie powinno być karane/usuwane. To, że Tarniak miał wielki podpis z linkiem do gamikaze jest tak samo w porządku jak to, że North dałeś linki do swoich artykułów. Oczywiście zakładam, że nie zakładałeś tematu i: "właźcie! recenzja, ok to spadam", tylko te odnośniki wynikały z dyskusji czy tam były po prostu jej dopełnieniem.

Ja mam taki problem - dlaczego jako gość nie mogę przeglądać forum, a wyskakuje mi okno do logowania się? Strasznie to irytujące, by dla rzucenia okiem na kilka tematów za każdym razem muszę się logować (nie mówcie tylko, że mam się na stałe zalogować, bo znam taką możliwość, mi właśnie chodzi o przeglądanie forum będąc niezalogowanym).