Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398846 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2360 dnia: Lutego 28, 2010, 03:35:55 am »
Przeczytałem kilkanaście, nie ma linków do kopulujących ludzi, nie nazwał nikogo śmieciem. Fakt, zdarzały się posty typu "full", lub coś w ten deseń, ale niektórzy dają jedną emotkę jako pos, lub piszą "yeeeea" i nikt nie marudzi , ot nieszkodliwy spam ;)

Randomowo wybrane:
Cytuj
To wygląda masakrycznie, a pamiętam niedowiarków, którzy twierdzili ze gra nie ma szans prześcignąć graficznie U2.

Największe wrażenie robi animacja i wielkość terenów

Tak próbowałem na 1 wyspie i za cholere nie chce to wyjść.

A mi zostało tylko przejść na normal i Hard  

No i jak tu nie kupić tej gry, oj BF2 musi poczekać na swoją kolej

I tak jak już na wstępie zaznaczyłem,

I teraz pokaż mi , w którym złamał :

1. obrażanie,
   2. pomawianie,
   3. rozpowszechnianie niepotwierdzonych wiadomości,
   4. ubliżanie,
   5. stosowanie prowokacji,
   6. handlowanie pirackim oprogramowaniem, sprzętem oraz zamieszczanie linków do stron o tej tematyce,
   7. publikowanie treści obscenicznych,
   8. propagować teori o rzekomej niższości jednych osób względem drugich, opartych na twierdzeniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej, oraz intelektualnej posiadaczy sprzętu, albo sympatyków, poszczególnych firm (tzw. "fanboizm").

No chyba, że chodzi o multikonta, ale jak napisałem, jeśli chodzi o posty , raczej czysty - nie czytałem wszystkich, ale moderatorzy zapewne również nie.
Bo jak się zacznie "nie widzisz w jego postach nic złego", ale nie obrażanie i jakieś ewidentne obsceniczne sprawy, to na dobrą sprawę kto podpadnie moderatorowi to będzie :

- napisałeś, że Fallout 3 ssie - warn;
- napisałeś, że GoW III to 8/10, wkurzyłeś innych (w tym mnie) co za post bajka - warn;
- twierdzisz, że GT5 nie zarządzi, oj ty niedobry - BAN;
- e, co to za tekst w SF IV , że niby CH12435 na MJ po SC ff+2LKMKMK QCB, ja nic nie rozumiem, post kretyński - ban.


lupinator

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2361 dnia: Lutego 28, 2010, 16:40:21 pm »
Nie chcę być niemiły, ale proponuję nadpobudliwość intelektualną rozładować poza Internetem. Pisz wiersze, kręć filmy, czy cokolwiek co odciąży to forum od tego typu bełkotu. I nie radzę również wylewać swego żalu w kolejnym poście, który mimo wizualnie obszernej treści, merytorycznie nie wniesie nic.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2362 dnia: Marca 01, 2010, 16:52:13 pm »
LOL Lupi. Smieszny teraz jestes. Idiotyczne posty - reg. przyklad - "yyyy" tytacza i brak odpowiedzi. Ja widze tu argumentacje poparta regulamine i brak odpowiedzi moda.
Gdzie tu belkot. Ale jak gwiazdy kogos nie trawia gledza "on slawny a kto to" a na forum "belkot".
Ty moze napisz cos sensownego , a twoj kolega tytacz ktory co kilka postow same emotki wpepia to co?
Aobo to co "tworzy" oscyp. Wez, jak Tomasz napisal zrzeknij sie funkcji chlopie  :-?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2363 dnia: Marca 01, 2010, 16:54:33 pm »
Pismo, pismo, pismo. Choć troszke sie wysil.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2364 dnia: Marca 01, 2010, 17:01:22 pm »
Ok winda, zainstaluje FF i bedzie ;) Ale wytlumacz koledze po fachu by nie pierdzielil takich smiesznych postow ze ktos belkot plodzi. Belkot to oscyp jak sie zbaka odstawia  :D A Lupiemu jak styl kogos sie nie podoba, ma problem z czytaniem, to jak mu SW zaproponowal "kurs czytania ze zrozumieniem" albo niech ignore da, bo chlopak bardzo trafnie wybronil Tomka - co to za tekst wogole "idiotyczne posty" a md ze ni mial nic na obrone to "belkot" a drugi  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2365 dnia: Marca 01, 2010, 17:06:22 pm »
Ileż razy tej emoty :lol: użyłem, że aż tak bardzo się zbulwersowałeś drogi kilgorcie? Pozwól mi zrozumieć Twój problem, a być może razem dojdziemy do porozumienia, bo na prawdę wydajesz się być solidnym użytkownikiem, który być może po odpowiednim oszlifowaniu będzie wnosił wiele do przyszłych dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 17:07:54 pm wysłana przez tytacz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2366 dnia: Marca 01, 2010, 17:06:23 pm »
To nie gadaj tylko zainstaluj i pisz jak człowiek, bo jak narazie określenie "bełkot" to do twoich postów pasuje jak ulał.

Co do Tomasza: multikonto, dziekuje. Dobranoc.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2367 dnia: Marca 01, 2010, 17:32:18 pm »
Aktualna wersja Tomasza, była najspokojniejsza w historii jego kariery na tym forum - więc ban trochę z dupy...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2368 dnia: Marca 01, 2010, 18:05:23 pm »
Aktualna wersja Tomasza? Co to, jakiś konkurs jest? Specjalnie dla Sylvana i kilgorta, czy też inaczej, adwokatów Tomasza:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ale mimo wszystko rozumiem, że fajnie się z nim gra po sieci i takie tam, ale to nie oznacza przepustki na forum.

Na koniec standardowe. Multikonto, dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 18:17:36 pm wysłana przez tytacz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2369 dnia: Marca 01, 2010, 18:22:59 pm »
LOLOZORD!!! Przecież od dawien dawna wiedzieliście, że to multikonto Tomasza i teraz nagle z dupy go banujcie. Nie mam pytań co do Waszego toku rozumowania. Jak Wam pasuje to banujecie a potem podajcie jakieś powody wyciągnięte ze starej szafy. Ja bardzo żałuję, że nie ma go na forum bo o grach można było z nim fajnie podyskutować. Banujecie ludzi, którzy mają spore pojęcie o tym o czym na GO powinno się rozmawiać najczęściej, czyli o grach. Ehhhhhhh...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2370 dnia: Marca 01, 2010, 18:28:46 pm »
LOLOZORD!!! Przecież od dawien dawna wiedzieliście, że to multikonto Tomasza i teraz nagle z dupy go banujcie. Nie mam pytań co do Waszego toku rozumowania. Jak Wam pasuje to banujecie a potem podajcie jakieś powody wyciągnięte ze starej szafy. Ja bardzo żałuję, że nie ma go na forum bo o grach można było z nim fajnie podyskutować. Banujecie ludzi, którzy mają spore pojęcie o tym o czym na GO powinno się rozmawiać najczęściej, czyli o grach. Ehhhhhhh...

Jeśli rozmowę o grach ograniczymy do spuszczania się nad exami od Sony to faktycznie, można fajnie sobie pogadać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2371 dnia: Marca 01, 2010, 20:10:43 pm »
Yhm i o tym właśnie piszę. Widzisz tylko to co chcesz widzieć. Szkoda pisać.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2372 dnia: Marca 01, 2010, 20:27:17 pm »
no ale może jednak face it Boban?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2373 dnia: Marca 01, 2010, 20:30:29 pm »
Yhm i o tym właśnie piszę. Widzisz tylko to co chcesz widzieć. Szkoda pisać.
Ale to samo można napisać o was. Chciałbym tylko, żebyś spojrzał na to też z tej perspektywy.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2374 dnia: Marca 01, 2010, 20:37:59 pm »
Nie widzicie tego naprawdę? Tomasz siedział i pisał pod tym nickiem spory czas. Każdy wiedział, że to jego kolejne konto. Nagle komuś się tak spodobało (może dostał okresu albo zabrali mu łopatki z piaskownicy) i wjebał mu ban za multikonto. Przecież to durne do kwadratu.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2375 dnia: Marca 01, 2010, 20:40:01 pm »
Czaję, że wszyscy o tym wiedzieli. Ale na tym forum panuje jednak duża pobłażliwość. Nie śledzę jego postów, ale pewnie wszyscy sobie myśleli "no dobra, przymkniemy na to oko, może będzie spokojny". Ale chyba przesadzał znów i w końcu miarka się przebrała.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2376 dnia: Marca 01, 2010, 20:47:52 pm »
IMO nie było tak tragicznie. Jednak nie mnie to oceniać. Oki zostawmy to bo i tak nic się już nie zmieni.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2377 dnia: Marca 01, 2010, 20:52:32 pm »
Etam, może i jego odbanują.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2378 dnia: Marca 01, 2010, 20:55:12 pm »
Ja bym chciał żeby się udzielał na forum. Jeden z niewielu kolesi, którzy gadają tu o grach a nie o wszelakich innych pierdołach, robiąc z GO pudelek.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2379 dnia: Marca 01, 2010, 21:09:15 pm »
W sumie Tytacz pokazał jak pięknie się udzielał. Czyli inni nie gadają o grach? Przesadzone takie gadanie.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2380 dnia: Marca 01, 2010, 21:11:40 pm »
Wybiórczo ja też może zacytować każdego i pokazać, że pierdoli bez sensu. To co pokazał Tytacz o niczym nie świadczy. Dobra, zresztą nie ważne bo ja i tak z Tomkiem grywam na co dzień w MW2.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2381 dnia: Marca 01, 2010, 21:32:11 pm »
Wlasnie gdzie jest Tomasz :?.Jak zostal wywalony to chyba za nic.Bo wątpie żeby coś takiego napisal aby sie go pozbyć.Wiele tu osób takie brednie pisze w dziele Heavy Rain,że glowa boli od samego czytania.W dodatku takie pierdoly nie potrzebne wrzucają,że przez nie trafilem na mega spoiler :evil:.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2382 dnia: Marca 01, 2010, 21:52:57 pm »
Wiele tu osób takie brednie pisze w dziele Heavy Rain,że glowa boli od samego czytania.W dodatku takie pierdoly nie potrzebne wrzucają,że przez nie trafilem na mega spoiler :evil:.

Mówisz o osobach, które nie zgadzają się co do zajebistości i ogólnej rewolucyjności tej gry? Ludzie wrzucający spoilery zostali już dawno zbanowani, a pretensji o ten filmik na YT gdzie był spoiler w komentarzach pretensji raczej mieć nie możesz. Doskonale wiedziałeś jaka debilna akcja się zrobiła z tymi spoilerami i że można się na nie natknąć w każdym miejscu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2383 dnia: Marca 06, 2010, 18:10:44 pm »
Na ile Tomasz dostał ban? Kto mu go przyznał? ch**owo tu bez niego.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2384 dnia: Marca 06, 2010, 18:16:25 pm »
Tak, mi też brakuje zapachu świeżo parzonego gimnazjum o poranku.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2385 dnia: Marca 06, 2010, 18:20:39 pm »
Cicho tam. Pytam poważnie. Gość przynajmniej dyskutował o grach a nie o pierdołach typu spodnie czy okularki albo papierosy.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2386 dnia: Marca 06, 2010, 18:27:06 pm »
Za multikonto dostał o ile się nie mylę. Aczkolwiek po powrocie jakby znormalniał.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2387 dnia: Marca 06, 2010, 18:29:32 pm »
Za multikonto dostał o ile się nie mylę. Aczkolwiek po powrocie jakby znormalniał.

Tyle, że na multikoncie to on siedział od zawsze i jakoś nikt do tego nic nie miał. Nagle jakiś moderator sobie uświadomił "Ooo, Tomasz ma multikonto to trzeba mu ban sprzedać". Trochę to idiotyczne.

Ponawiam pytania.

Cytuj
Na ile Tomasz dostał ban? Kto mu go przyznał?

lupinator

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2388 dnia: Marca 06, 2010, 18:30:58 pm »
To nie miejsce na kolejną dyskusję o Tomaszu. Także proszę skończyć.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2389 dnia: Marca 06, 2010, 18:31:27 pm »
???

Nie można po prostu odpowiedzieć na te pytania?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2390 dnia: Marca 06, 2010, 19:36:36 pm »
Przedyskutowaliśmy sobie sprawę Tomasza i o to co następuje:

Pozwolimy mu wrócić, jeśli wyrazi chęć współpracy i zacznie się normalnie udzielać na forum, bez żadnych podjazdów do osób, których on nie lubi lub mają inne zdanie. Jeśli chce wszczynać głupie dyskusje to radzę się trzymać odpowiedniego tematu, czyli System Wars.

Oczywiście to nie wszystko, bo musi się zgodzić na jedną rzecz, aby wrócić. Mianowicie będzie cały czas nosił zieloną kropkę, która być może zniknie w przyszłości jeśli wykaże duży progres w swoim zachowaniu. To taki bonus za całokształt (jeśli ktoś ma problem z tym określeniem to odsyłam do historii postów kilku kont Tomasza na tym forum) i przestroga, żeby się nie wychylał, bo skończy się to perm banem i pożegnaniem z forum na zawsze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2391 dnia: Marca 07, 2010, 10:47:54 am »
Bardzo dobra decyzja i warunki umowy również. Myślę, że to da mu do myślenia. Ja wiem, że Tomasz to nerwowy chłopak ale teraz będzie musiał nerwy trzymać na wodzy.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2392 dnia: Marca 07, 2010, 11:39:55 am »
Cicho tam. Pytam poważnie. Gość przynajmniej dyskutował o grach a nie o pierdołach typu spodnie czy okularki albo papierosy.

Cytat: Wikipedia
Dyskusja (łac. discussio - roztrząsanie) - jeden ze sposobów wymiany poglądów (poparty argumentami) praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk.

[...]

Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom między ludźmi. Nawet gdy w wyniku rozmów nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska dyskusja pomaga w określeniu tzw. "protokołu rozbieżności", który zawiera spis punktów różniących strony. To już daje podstawę do dalszych prac umożliwiających jakieś pogodzenie sprzecznych interesów lub zawarcie w pewnych sprawach kompromisu.

Nie nazwałbym dyskusją tego, co uprawiał Tomasz.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2393 dnia: Marca 07, 2010, 11:45:24 am »
Przedyskutowaliśmy sobie sprawę Tomasza i o to co następuje:

Pozwolimy mu wrócić, jeśli wyrazi chęć współpracy i zacznie się normalnie udzielać na forum, bez żadnych podjazdów do osób, których on nie lubi lub mają inne zdanie. Jeśli chce wszczynać głupie dyskusje to radzę się trzymać odpowiedniego tematu, czyli System Wars.
A sobie to nie dasz bana za dokładnie takie same zachowanie hipokryto! Na kropkę też się zgodzę jakby co :shifty:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2394 dnia: Marca 07, 2010, 11:52:12 am »
Przedyskutowaliśmy sobie sprawę Tomasza i o to co następuje:

Pozwolimy mu wrócić, jeśli wyrazi chęć współpracy i zacznie się normalnie udzielać na forum, bez żadnych podjazdów do osób, których on nie lubi lub mają inne zdanie. Jeśli chce wszczynać głupie dyskusje to radzę się trzymać odpowiedniego tematu, czyli System Wars.
A sobie to nie dasz bana za dokładnie takie same zachowanie hipokryto! Na kropkę też się zgodzę jakby co :shifty:

Przepraszam, ale ja mam jedno konto od początku, a nie 4 czy tam 5  :roll:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2395 dnia: Marca 07, 2010, 11:54:00 am »
Przedyskutowaliśmy sobie sprawę Tomasza i o to co następuje:

Pozwolimy mu wrócić, jeśli wyrazi chęć współpracy i zacznie się normalnie udzielać na forum, bez żadnych podjazdów do osób, których on nie lubi lub mają inne zdanie. Jeśli chce wszczynać głupie dyskusje to radzę się trzymać odpowiedniego tematu, czyli System Wars.
A sobie to nie dasz bana za dokładnie takie same zachowanie hipokryto! Na kropkę też się zgodzę jakby co :shifty:

Przepraszam, ale ja mam jedno konto od początku, a nie 4 czy tam 5  :roll:
To te zachowania co zabroniłeś Tomaszowi są dobre tylko on musi mieć jakąś karę i mu je zabraniasz tak?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2396 dnia: Marca 07, 2010, 11:56:17 am »
Przedyskutowaliśmy sobie sprawę Tomasza i o to co następuje:

Pozwolimy mu wrócić, jeśli wyrazi chęć współpracy i zacznie się normalnie udzielać na forum, bez żadnych podjazdów do osób, których on nie lubi lub mają inne zdanie. Jeśli chce wszczynać głupie dyskusje to radzę się trzymać odpowiedniego tematu, czyli System Wars.
A sobie to nie dasz bana za dokładnie takie same zachowanie hipokryto! Na kropkę też się zgodzę jakby co :shifty:

Przepraszam, ale ja mam jedno konto od początku, a nie 4 czy tam 5  :roll:
To te zachowania co zabroniłeś Tomaszowi są dobre tylko on musi mieć jakąś karę i mu je zabraniasz tak?
Jeszcze raz, ale po polsku.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2397 dnia: Marca 07, 2010, 11:57:52 am »
Specjalnie dla Ciebie nie napiszę jeszcze raz.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2398 dnia: Marca 07, 2010, 12:06:11 pm »
Dobra już zostawmy temat. Tomasz jest odbanowany i jeśli będzie wypowiadał się zachowując spokój to zostanie. Moderatorzy zachowali się ok a reszta zależy już od samego Tomka.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #2399 dnia: Marca 07, 2010, 12:07:46 pm »
Specjalnie dla Ciebie nie napiszę jeszcze raz.
Inaczej, jak nie zaczniesz pisać zrozumiale to będzie kropka i po zabawie, m'kay?