Autor Wątek: Księga zażaleń  (Przeczytany 398773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3080 dnia: Maja 30, 2011, 13:11:05 pm »
Jestem niewinny!

Żądam sprawiedliwego procesu!
 Lem ma rację, zresztą sam mówiłem że takie obrazy będą karane.  Pomimo, że to był niby żart, to była to też prowokacja, a to powoduję później niepotrzebne wyzwiska i dyskusję. SH.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3081 dnia: Maja 30, 2011, 13:11:14 pm »
Składam oficjalne zażalenie w związku z metodami moderacji użytkownika Soul Hunter. Ów moderator, zwany dalej "Grubasem" (TM), udzielił mi ostrzeżenia za post http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=11773.msg705719#msg705719 bez podania przyczyny. Post zawierał:

link - szt. 1
tytuł newsa boldem szt. 1
zawartość odnosząca się do tytułu szt. 1
pociąg - szt. 1

Co więcej, post pasował do działu oraz tematu.

Grubas (TM) udzielił mi ostrzeżenia mimo iż post był regulaminowy. Wnoszę o:

1. Zniesienie ostrzeżenia pod groźbą obscenicznego podpisu.
2. Zabrania praw moderatorskich Grubasowi.
3. Zabrania mu godności, prawa do głosowania, wolności oraz wszystkich praw obywatelskich, które nabył wraz z uzyskaniem pełnoletności.
Zgadzam się i podpisuje pod tym (oprócz kawałka o grubasie bo sam mam STRASZLIWĄ NADWAGĘ i wiem jaka to katorga dla użytkownika XO).
Dał mi osta bo przeglądarka na jego słabym komputerze nie poradziła sobie z dziesięcioma obrazkami z gier SD, skandal.

Wiadomość scalona: Maja 30, 2011, 13:13:37 pm
Jestem niewinny!

Żądam sprawiedliwego procesu!
Ok, zaraz sporządzę protokół dowodowy.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2011, 13:13:37 pm wysłana przez Juras »

Jacek84

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3082 dnia: Maja 30, 2011, 13:23:36 pm »
Spoko, Conker niech rozstrzyga.

Przyczyną był spam,
Ciekawa definicja spamu. Merytoryczny post adekwatny do tematu = spam. Było słowne ostrzeżenie od moderatora windomearl, do którego zresztą się dostosowałem. A jak napisałem na temat to i tak ost, bo masz ciotę dzisiaj czy coś.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3083 dnia: Maja 30, 2011, 13:25:31 pm »
Być może dziewczyna nie chcę się ze mną umówić :(

Jacek84

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3084 dnia: Maja 30, 2011, 13:27:49 pm »
Nic nie muszę interpretować. Każde poprzednie konto (CAŁE DWA!111) zostały zgłoszone do usunięcia (i jak mniemam) usunięte. Multikonta to "więcej niż jedno konto na 1 użytkownika". Co tu interpretować, jak jedno zostaje usunięte i powstaje nowe?

Wiadomość scalona: Maja 30, 2011, 13:28:28 pm
Być może dziewczyna nie chcę się ze mną umówić :(
Ale nie zmieniaj postów ziomeczek, co?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3085 dnia: Maja 30, 2011, 13:31:08 pm »
Zmieniłem bo wiem, że ta dyskusja jest bezcelowa.

Jacek84

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3086 dnia: Maja 30, 2011, 13:32:11 pm »
Zmieniłem bo wiem, że ta dyskusja jest bezcelowa.
Dokładnie, bo nie miałeś się do czego dojebać i pękła żyłka. Co ta władza robi z ludźmi.  :lol:

A w SW dalej sobie jadą po rajtach. Jaha!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3087 dnia: Maja 30, 2011, 17:36:44 pm »
Kiedy mi zejdzie ta kropa? Trochę długo już ją mam co?

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3088 dnia: Maja 30, 2011, 17:45:54 pm »
przedłużyłem o 2 lata

Jacek84

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3089 dnia: Maja 30, 2011, 17:48:05 pm »
przedłużyłem o 2 lata
Chyba kur** prenumeratę automoto. Weź mi ściągnij tego osta, bo Grubas jest jakiś przydżumiony.

svonston

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3090 dnia: Maja 30, 2011, 17:51:16 pm »
Chyba kur** prenumeratę automoto.
beka bo takowa posiadam ;/

ja jestem modem tylko z nazwy, juz dawno pisalem w odpowiednim temacie, zeby mi zdjeli uprawieniani; nie wtracam sie w wojenki

Jacek84

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3091 dnia: Maja 30, 2011, 17:55:14 pm »
Chyba kur** prenumeratę automoto.
beka bo takowa posiadam ;/

Beka bo wiem. :troll:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3092 dnia: Maja 30, 2011, 19:42:33 pm »
przedłużyłem o 2 lata
Chyba kur** prenumeratę automoto. Weź mi ściągnij tego osta, bo Grubas jest jakiś przydżumiony.

Za sam ten tekst nalezy sie kropa;] Spokojnie, bez nerwow a kropka zejdzie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3093 dnia: Maja 30, 2011, 21:01:10 pm »
Nie chce tutaj robić gnoju, ale moim zdaniem kropa dla tarniaka jest niesłuszna.

el becetol

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3094 dnia: Maja 30, 2011, 21:19:30 pm »
Conker czy jako użytkownicy forum GO możemy wiedzieć czy planujesz w jakiś sposób reanimować serwis czy niedługo ogłosisz że już nie chce Ci się ponosić kosztów prowadzenia strony dla 30 osób i zamkniesz? Niby strona działa i wszyscy udają że jest jak dawniej, ale użytkowników na forum coraz mniej i nie mogę się oprzeć wrażeniu że  jesteśmy w sytuacji jak z tego kawału z filmu La Haine - spada człowiek z budynku i żeby się pocieszyć powtarza "na razie jest dobrze, na razie jest dobrze, na razie jest dobrze..."

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3095 dnia: Maja 30, 2011, 21:44:22 pm »
ej no, koszta chyba nie są za wysokie na rok. jakby był problem to zrzuta i po sprawie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3096 dnia: Maja 30, 2011, 22:16:04 pm »
Conker czy jako użytkownicy forum GO możemy wiedzieć czy planujesz w jakiś sposób reanimować serwis czy niedługo ogłosisz że już nie chce Ci się ponosić kosztów prowadzenia strony dla 30 osób i zamkniesz? Niby strona działa i wszyscy udają że jest jak dawniej, ale użytkowników na forum coraz mniej i nie mogę się oprzeć wrażeniu że  jesteśmy w sytuacji jak z tego kawału z filmu La Haine - spada człowiek z budynku i żeby się pocieszyć powtarza "na razie jest dobrze, na razie jest dobrze, na razie jest dobrze..."
Dołączam się do pytania, tym bardziej, że wchodzę zwykle przez stronę główną GO, o którą widać, że ktoś dba i zauważam ten cały tracony potencjał i brak większego ruchu "na łączach". GO zasługuje na więcej, GO powinno mieć taką rozpoznawalność jak PolyGamia, Gamikaze, czy PPE (nie mylić z jakością tych serwisów). Trzon forum to kilkanaście stałych osób, praktycznie nikogo nowego, mały ruch, to nieco odstrasza. Coś, co było nie do pomyślenia za czasów starego, "pomarańczowego" forum (np. galeria, która była przebojem tamtych czasów, tutaj jest w zaniku, nikt chyba do niej nie zagląda). Plusem jest, że taka "kameralność" tworzy klimat, stali użytkownicy znają się jak wygi, co niekiedy przekłada się na charakterystyczne żarty, a daje się także zauważyć dużą wartość merytoryczną dyskusji, niekoniecznie związanych z grami, których próżno szukać na innych serwisach poświęconych giercowaniu.

Z drugiej strony wiem, że serwis tworzą użytkownicy i to przede wszystkim od nich powinny wyjść jakieś pomysły na poprawę obecnej sytuacji (oczywiście jeżeli komukolwiek ona przeszkadza, bo można też uznać, że jest gites).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3097 dnia: Maja 30, 2011, 22:18:51 pm »
W skrócie--trza zareklamować GO!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3098 dnia: Maja 31, 2011, 14:58:19 pm »
To strona główna jeszcze istnieje :o. Dobra promocja to jest na FB, PSX i PS3site już się tam reklamują pomyślcie o tym ;).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3099 dnia: Maja 31, 2011, 15:49:09 pm »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3100 dnia: Maja 31, 2011, 15:53:27 pm »
Dobra promocja to jest na FB
GO na FB też jest ;)
jak już jesteś na forum Zombie to co z tym błędem który wyskakuje? Ten 500 czy ileś tam.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3101 dnia: Maja 31, 2011, 17:18:58 pm »
Conker czy jako użytkownicy forum GO możemy wiedzieć czy planujesz w jakiś sposób reanimować serwis czy niedługo ogłosisz że już nie chce Ci się ponosić kosztów prowadzenia strony dla 30 osób i zamkniesz? Niby strona działa i wszyscy udają że jest jak dawniej, ale użytkowników na forum coraz mniej i nie mogę się oprzeć wrażeniu że  jesteśmy w sytuacji jak z tego kawału z filmu La Haine - spada człowiek z budynku i żeby się pocieszyć powtarza "na razie jest dobrze, na razie jest dobrze, na razie jest dobrze..."
Dołączam się do pytania, tym bardziej, że wchodzę zwykle przez stronę główną GO, o którą widać, że ktoś dba i zauważam ten cały tracony potencjał i brak większego ruchu "na łączach". GO zasługuje na więcej, GO powinno mieć taką rozpoznawalność jak PolyGamia, Gamikaze, czy PPE (nie mylić z jakością tych serwisów). Trzon forum to kilkanaście stałych osób, praktycznie nikogo nowego, mały ruch, to nieco odstrasza. Coś, co było nie do pomyślenia za czasów starego, "pomarańczowego" forum (np. galeria, która była przebojem tamtych czasów, tutaj jest w zaniku, nikt chyba do niej nie zagląda). Plusem jest, że taka "kameralność" tworzy klimat, stali użytkownicy znają się jak wygi, co niekiedy przekłada się na charakterystyczne żarty, a daje się także zauważyć dużą wartość merytoryczną dyskusji, niekoniecznie związanych z grami, których próżno szukać na innych serwisach poświęconych giercowaniu.

Z drugiej strony wiem, że serwis tworzą użytkownicy i to przede wszystkim od nich powinny wyjść jakieś pomysły na poprawę obecnej sytuacji (oczywiście jeżeli komukolwiek ona przeszkadza, bo można też uznać, że jest gites).

Panowie, to nie jest tak, ze my siedzimy i nic nie robimy napawajac sie widokiem tego co jest. Caly czas cos grzebiemy, to cos moze byc momentami mniej widoczne, ale prace nadal trwaja. Pamietajcie, kazdy z nas robi wszystko za darmo i generalnie czas oraz srodki mamy mocno ograniczone. Jak na taki stan rzeczy jest naprawde niezle;)

Nikt nie mysli w tym momencie o zamknieciu strony, raczej o jej rozbudowie. Zdaje sobie sprawe z tego, ze nie jest idealnie, jednak jest duzo lepiej niz np. przed rokiem. Pamietajcie, GO mialo przestac istniec i wszystko trzeba bylo zaczac od nowa. Nie mozemy sobie pozwolic na to, co np 3 lata temu gdyz nie mamy takiego wsparcia roznych instytucji. To jest dla nich biznes, pokazcie nam cyferki, wtedy bedziemy rozmawiac. Obecnie cyferek nie mamy i kolko sie zamyka.

Abstrachujac od tego, ze nawet gdybysmy chcieli nie bedziemy w tym momencie kolejna Polygamia, czy PPE, ale czy ktos by tego chcial? Watpie, GO to nieco inny klimat i taki chcemy utrzymac.

W najblizszym czasie planujemy:

- Usunac denerwujacy wszystkich server error, mimo tego, ze absolutnie nikt nie wie skad sie bierze
- Wprowadzic nieco zmian kosmetycznych na stronie glownej (lepsza ekspozycja tekstow, naprawiona ankieta, ulepszona encyklopedia, zmienione okno FB, recenzja Zeldy na 3DSa)
- Wprowadzic +/- na forum
- Usunac +/- na forum podczas kolejnego referendum
- Zintegrowac konta na forum i glownej dla nowych uzytkownikow
- Zmienic layout forum

To rzeczy, o ktorych moge napisac. Troche ogolnikowo, ale z wiadomych wzgledow nie chce sie zaglebiac w szczegoly. Jesli ktos ma pytania, mysle ze doskonale wie jak mnie znalezc.

Teraz prosba do Was, jesli macie pomysly na ulepszenie strony - piszcie. Tutaj, mailem, na gg wszedzie. Bardzo jednak prosze aby nie bylo to cos oderwanego od rzeczywistosci.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2011, 17:20:47 pm wysłana przez Conker »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3102 dnia: Maja 31, 2011, 17:55:59 pm »
Ja to bym chętnie zobaczył jakieś felietoniki, czasem może tylko luźno związane z grami, albo jakieś przemyślenia z nimi, oczywiście w przyjemniej dawce humoru.
Do tego powrót specyficznych ankiet.
I coś co pewnie nie spodoba się niektórym ale rankingi--wszelakie, najlepiej w stylu GO, czyli np Z którą postaci z gier Conker z chęcią zjadł by śniadanie. Jak nie możecie na razie załatwić wsparcia instytucji to przynajmniej dawajcie teksty. One również przyciągają na stronkę.
No i może postarać się o linki do stronki na jakichś fanowskich stronach np Zanzibar z MGSem czy Zakon Assassin's Creed..wiadomo z czym.

lupinator

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3103 dnia: Maja 31, 2011, 18:35:07 pm »
Zmienic layout forum

Zapewniam, że nie ma takiej potrzeby.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3104 dnia: Maja 31, 2011, 18:40:34 pm »
Zmienic layout forum

Zapewniam, że nie ma takiej potrzeby.


Nie martw sie, zmiana bedzie kosmetyczna, ale to obecnie na samym dole naszej listy sie znajduje.


Naprawde nikomu nie brakuje ankiety na glownej:D?

Panowie, forum to Wasz zywiol, powiedzcie czego Wam tutaj brakuje, co mozna polepszyc itp.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3105 dnia: Maja 31, 2011, 22:08:06 pm »
1. Zniesienie regulaminu.
2. Powrót do starego systemu reputacji +- (co i tak jest już chyba przesądzone :)).

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3106 dnia: Maja 31, 2011, 22:27:56 pm »
- Zintegrowac konta na forum i glownej dla nowych uzytkownikow
Tutaj przydatne linki: http://wordpress.org/extend/plugins/smf2wp/ to jest dla starych wersji SMFa,  ten: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=434738.0 jest bardziej rozbudowany ale wymaga aktualizacji SMF do wersji 2.0

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3107 dnia: Maja 31, 2011, 22:34:04 pm »
Zmienic layout forum

Zapewniam, że nie ma takiej potrzeby.


Nie martw sie, zmiana bedzie kosmetyczna, ale to obecnie na samym dole naszej listy sie znajduje.


Naprawde nikomu nie brakuje ankiety na glownej:D?

Panowie, forum to Wasz zywiol, powiedzcie czego Wam tutaj brakuje, co mozna polepszyc itp.
Zacznijcie wspólpracować chodzby z PS3liga, na pewno będzie was odwiedzało więcej ludzi, no i może jakąś lige zorganizowalibyście jako GO
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 18:30:09 pm wysłana przez Tomasz »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3108 dnia: Maja 31, 2011, 22:36:04 pm »
No kur** na pewno nie PS3!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3109 dnia: Maja 31, 2011, 22:46:52 pm »
rozganiwoalibyście
Turbo słowo :lol:

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3110 dnia: Maja 31, 2011, 22:53:45 pm »
rozganiwoalibyście
Turbo słowo :lol:
No, ja się z tą zagadką męczyłem z minutę, ale w końcu rozszyfrowałem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3111 dnia: Maja 31, 2011, 22:54:29 pm »
rozganiwoalibyście
Turbo słowo :lol:
kur** Ryo jakby nie ty to bym tego nie zauważył. A tak to  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3112 dnia: Czerwca 01, 2011, 08:13:11 am »
Tutaj przydatne linki: http://wordpress.org/extend/plugins/smf2wp/ to jest dla starych wersji SMFa,  ten: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=434738.0 jest bardziej rozbudowany ale wymaga aktualizacji SMF do wersji 2.0

Właśnie na to patrzyłem; ten pierwszy ponoć nie działa z aktualną wersją SMF (1.1.13), więc wymagałby pewnie jakichś przeróbek; to drugie zaś jest dostosowane już do SMF2.0, na którą to wersję forum planuję przeskoczyć jak tylko wyjdzie wersja finalna (obecnie jest Release Candidate 5, zaś prace chwilowo ustały z przyczyn prawnych).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3113 dnia: Czerwca 01, 2011, 18:29:21 pm »
rozganiwoalibyście
Turbo słowo :lol:
kur** Ryo jakby nie ty to bym tego nie zauważył. A tak to  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tylko sie nie zesraj z łaski swojej, boże człowiek pisze szybko ,nie zauważyłem błędu

Wiadomość scalona: Czerwca 01, 2011, 18:31:10 pm
No kur** na pewno nie PS3!
A niby na czym? Największy target w Polsce to właśnie PS3liga, gra tam nieporównywalnie więcej osób niż śmieszne ligi dla xboxa
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 18:31:10 pm wysłana przez Tomasz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3114 dnia: Czerwca 01, 2011, 19:00:17 pm »
Błąd błędem, ale to :D

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3115 dnia: Czerwca 01, 2011, 19:45:48 pm »
Panowie, nie schodzcie z tematu. Naprawde fajnie by bylo jakbyscie wrzucili jak najwiecej propozycji;]

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3116 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:11:16 pm »
To ja tak rzuce niusem, że Ankiety na GO znowu wracają. Niech każdy zagłosuje co by nie było łyso ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3117 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:32:38 pm »
wysłałem wczoraj maila do psxe z prośbą o ofertę na reklamę na całej stronie. dzisiaj dostałem odpowiedź. sprawa wygląda następująco:

POTRZEBNE SĄ 2000 (NETTO) I PROJEKT GRAFICZNY.

wszystkie dane odnośnie formatu i resztę technicznych, na razie niepotrzebnych, pierdół mam na mailu.
nie wątpię, że na forum jest niejeden grafik zdolny do wykonania projektu. gorzej z pieniędzmi. niby mamy króla bogaczy na forum, którego beka rols wystarczyłaby na półroczne wykupienie reklamy, temat o zakupach też jest rozkręcony aż miło, ale sam pieniędzy nie wyłożę, bo mam wątpliwości czy kwota mi się zwróci.
proponuję wypisać kto by się na coś takiego pisał, i ile byłby w stanie się dorzucić. ja mogę dać 200 zł (cena gierki).

jak temat się rozkręci, to proponuje założyć odpowiedni topic z listą uczestników, ankietą, projektami, propozycjami itepe.  
co wy na to?

edit: jeszcze kilka słów o psxe. co to za pismo chyba każdy wie, w tej chwili mają nakład na poziomie 50000 egzemplarzy. grupa docelowa to oczywiście gracze. profil wiekowy czytelnika wygląda następująco: 15-20 lat (17%), 20-25 (18%), 25-35 (52%), >35 (13%).
wydaje mi się, że GO ma bardzo dużo do zaproponowania właśnie takim odbiorcom. nie za bardzo znam inne fora growe, ale chyba ze świeczką szukać takich, gdzie można pogadać o samochodach, pociągach, zakupach, polityce i innych bzdetach, a wszystko w otoczce wspólnej pasji.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 12:38:49 pm wysłana przez s00s »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3118 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:36:29 pm »
To ja tak rzuce niusem, że Ankiety na GO znowu wracają. Niech każdy zagłosuje co by nie było łyso ;)
Czy tylko ja nie mogę zagłosować?

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Księga zażaleń
« Odpowiedź #3119 dnia: Czerwca 02, 2011, 12:38:26 pm »
To ja tak rzuce niusem, że Ankiety na GO znowu wracają. Niech każdy zagłosuje co by nie było łyso ;)
Czy tylko ja nie mogę zagłosować?

Głosować mogą wszyscy nawet nie zalogowani użytkownicy. Jeśli przeglądarka dalej pamięta Twój wybór po tym jak była ankieta testowa to po prostu wyczyść ciasteczka w przeglądarce i będzie działać. To tylko tak za pierwszym razem dla tych co wcześniej glosowali w testowej.