Autor Wątek: Giery których magii nie czujecie  (Przeczytany 83294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #360 dnia: Lutego 28, 2016, 22:47:11 pm »
No właśnie nie bardzo, dla mnie to takie trochę bierzesz i strzelasz. Oczywiście będą też słabsze bronie, ale ogólnie większość jest względnie równa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #361 dnia: Lutego 28, 2016, 22:56:17 pm »
Bierzesz i strzelasz to jest Gearsach.
W BF masz wpływ grawitacji na lot pocisku i wiele innych czynników. Trzeba umieć używać broni.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #362 dnia: Lutego 28, 2016, 23:15:19 pm »
No wiadomo że pocisk opada po jakimś czasie, ale to nie jest taka miodność jak Girsy, płynąca z faktu że strzelamy z kosmicznej technologii, która nieco się różni od XXI w. broni którą znamy, tylko właśnie jest to dążenie Dice do odania realistycznych warunków w grze. Jakby Girsy miały takie strzelanie, to dopiero byłoby nudno i sztampowo. Nie zapominaj też, że widok TPP również ma swój wpływ na to, że strzelanie czujemy inaczej niż w FPP.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #363 dnia: Lutego 28, 2016, 23:16:27 pm »
O jezu jak bardzo smiechlem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 28, 2016, 23:23:59 pm »
No wiadomo że pocisk opada po jakimś czasie, ale to nie jest taka miodność jak Girsy, płynąca z faktu że strzelamy z kosmicznej technologii, która nieco się różni od XXI w. broni którą znamy, tylko właśnie jest to dążenie Dice do odania realistycznych warunków w grze. Jakby Girsy miały takie strzelanie, to dopiero byłoby nudno i sztampowo. Nie zapominaj też, że widok TPP również ma swój wpływ na to, że strzelanie czujemy inaczej niż w FPP.

Czyli dochodzimy do wniosków, że realizm i wymagany skill w używaniu broni jest sztampowy i nudny?

:lol: :lol: Dobra nie drążę tematu bo to bez sensu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 28, 2016, 23:39:51 pm »
Jak chcesz czystym skillem się chełpić to sobie w CSa pograj.
BF4 wymaga przede wszystkim znajomości mapy. Druga sprawa to ekipa z którą będziesz miał dobry kontakt i ogarniesz skąd się wroga spodziewać. I to jest właśnie serce tej gry, to daje największą frajdę. Planowanie, współpraca i gra drużynowa. Samo strzelanie jakieś strasznie skillowe nie jest. No może nie licząc snajperek i karabinów wyborowych, których faktycznie trzeba się nauczyć. I pojazdów zazwyczaj latających, bądź czołgów.

I tak, taki "realistyczny" model strzelania byłby strasznie beznadziejny, sztampowy i nudny w grze z kosmitami i mięśniakami z piłami tarczowymi w rolach głównych. Potrzebne jest pierdolnięcie i Girsy robią to jak należy.

Mógłbyś się również określić co sobie najbardziej cenisz w strzelankach, bo najpierw stawiasz na równi BFa, Halo, Killzone i Destiny, a później mówisz coś o realizmie, opadających pociskach i wymaganym skillu, śmiejąc się ze mnie, bo mi fizyka strzelania z BFa do Girsów nie pasuje.

No ale jak Lancera z Girsów porównujesz do laserka, to faktycznie masz rację, z tym że nie ma sensu drążyć tematu i ta dyskusja powinna się skończyć zanim się zaczęła.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2016, 23:44:00 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 29, 2016, 00:38:19 am »
Czyli jak się krytykuje grę na Xboxa to nie można mieć własnego zdania na to wychodzi ^^

Destiny, Halo, Killzone i BFa nie stawiam na równi. Ty sobie to dopisałeś sam. Każda z tych gier ma świetny feeling broni, czuć ich moc, ale strzelanie w nich mocno się różni między sobą. Przede wszystkim dla mnie strzelanie w tych grach daje radoche, a w gearsach jest mocno średnie. Mojego zdania nie zmienisz i ja nie zamierzam zmieniać waszego. Napisałem że nie czuje magii tego sztampowego tpsa i od razu gównoburza xD

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #367 dnia: Lutego 29, 2016, 01:22:16 am »
Bierzesz i strzelasz to jest Gearsach.
W BF masz wpływ grawitacji na lot pocisku i wiele innych czynników. Trzeba umieć używać broni.

Zapraszam na pojedynek. Jestem w stanie się założyć, że nie ugrałbyś nawet rundy.
Pójdę o krok dalej - zbierzmy składy z użytkowników forum 5:5 i podzielmy losowo. Jeżeli moja drużyna przegra stawiam każdemu z przeciwnej flaszkę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #368 dnia: Lutego 29, 2016, 01:27:45 am »
Bierzesz i strzelasz to jest Gearsach.
W BF masz wpływ grawitacji na lot pocisku i wiele innych czynników. Trzeba umieć używać broni.

Zapraszam na pojedynek. Jestem w stanie się założyć, że nie ugrałbyś nawet rundy.
Pójdę o krok dalej - zbierzmy składy z użytkowników forum 5:5 i podzielmy losowo. Jeżeli moja drużyna przegra stawiam każdemu z przeciwnej flaszkę.
Ok, tylko co to ma do rzeczy? :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #369 dnia: Lutego 29, 2016, 01:30:26 am »
Nic. Po prostu Gearsy święta gra i nie mają prawa się nie podobać?

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #370 dnia: Lutego 29, 2016, 01:32:51 am »
Naprawdę muszę tłumaczyć? Ech, ok  :roll:

Mrocz napisał jakby Gearsy, były banalne dla początkujących i nie trzeba mieć dużo umiejętności czy dużo ćwiczyć, żeby ogarniać. Jestem w stanie szybko udowodnić, że jest to dalekie do prawdy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #371 dnia: Lutego 29, 2016, 01:39:57 am »
I dlatego wyzywasz na pojedynek sieciowy gdzie doskonale znasz wszystkie mapy? Po tym ktoś inny wyzwie cię na pojedynek w BF4 i udowodni ci, że tam strzelanie jest też trudne, a kolejna to samo ci udowodni to w CSie a jeszcze inna w Uncharted. Strasznie durny argument. Bo na sukces w sieciówce nie tylko model strzelania się przekłada.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #372 dnia: Lutego 29, 2016, 01:44:12 am »
Wybierz dwie, trzy mapy na których chcecie grać i się z nimi zapoznawajcie przez cały dzień. Następnego dnia zagramy mecz.

Przecież o BFie czy innych ja nic nie mówię. Ale powiem. Nie mam BFa4, ale gdybym miał moglibyśmy zagrać na kompletnie losowej mapie, której nie znam i wierz mi wcale nie wiadomo kto, by wygrał.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 01:46:48 am wysłana przez szmajdzik »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #373 dnia: Lutego 29, 2016, 01:45:30 am »
A kogo w ogóle obchodzą girsy? To było dobre przez jakiś rok - do premiery Uncharted.

Teraz ta seria jest trupem, którego m$ reanimuje rękoma podrzędnego developera, bo brakuje im jakichkolwiek mocnych marek.

Mrocz

  • Gość
Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #374 dnia: Lutego 29, 2016, 01:50:25 am »
Wybierz dwie, trzy mapy na których chcecie grać i się z nimi zapoznawajcie przez cały dzień. Następnego dnia zagramy mecz.

Przecież o BFie czy innych ja nic nie mówię.

Czyli jak pokonam BoBaNa w Need For Speed to udowodnie, że to realistyczna gra wymagająca skilla? Albo jak Irasa w bierki?

Takie wyzwanie niczemu nie dowodzi.

Jak ty wygrasz to udowodnisz, że Gearsy wymagają skilla, a jak ja wygram, to udowodnie, że nie wymagają? :lol: toż to głupie jest :lol:

A co do wspólnej gry. Byłoby miło, ale Xboxa sprzedałem rok temu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 01:52:17 am wysłana przez Mrocz »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #375 dnia: Lutego 29, 2016, 06:50:09 am »
A kogo w ogóle obchodzą girsy? To było dobre przez jakiś rok - do premiery Uncharted.

Teraz ta seria jest trupem, którego m$ reanimuje rękoma podrzędnego developera, bo brakuje im jakichkolwiek mocnych marek.
ja bym nawet powiedział, że teraz jest "sztampowa" ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #376 dnia: Lutego 29, 2016, 08:25:09 am »
Czyli jak się krytykuje grę na Xboxa to nie można mieć własnego zdania na to wychodzi ^^

Destiny, Halo, Killzone i BFa nie stawiam na równi. Ty sobie to dopisałeś sam. Każda z tych gier ma świetny feeling broni, czuć ich moc, ale strzelanie w nich mocno się różni między sobą. Przede wszystkim dla mnie strzelanie w tych grach daje radoche, a w gearsach jest mocno średnie. Mojego zdania nie zmienisz i ja nie zamierzam zmieniać waszego. Napisałem że nie czuje magii tego sztampowego tpsa i od razu gównoburza xD
Nie no możesz mieć własne zdanie, proszę bardzo. Trzeba było pisać - nie lubię amerykańskich mięśniaków, czy coś. Ale tu się rozchodzi o strzelanie w Girsach, gdzie stwierdziłeś, że jedna z chyba najbardziej ciężkich do opanowania giwer strzela jak laserek i w ogole lipa. O ile dobrze pamiętam, to ta broń miała duży rozrzut, i ciężko było ją ustabilizować, po krótce - czuć moc i Girsy sa grą, gdzie na prawdę dano graczowi fajny arsenał dający radochę. Laser wyobrażam sobie nieco inaczej - wolny ale stabilny i precyzyjny. Mamy więc dwie zupełnie różne charakterystyki. Dlatego ludzie się trochę oburzyli po przeczytaniu takiego komentarza. Albo nie grałeś albo trollujesz żeby ludzi wkurzyć. :?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #377 dnia: Lutego 29, 2016, 08:28:50 am »
Ja Girsy uwielbiam  :angel: Moim zdaniem zarzuty, źe postacie są płytkie to zaleta tej gry. Sterujemy oddziałem Pudzianów bez zbędnego pitolenia i patosu. To mi się bardzo podobało. Wszędzie dookoła rozpierdziel a my z zimną krwią przyjmujemy rozkaz i robimy swoje. A w multi zbierałem ostre baty ale grywalne to było. 

Z klockowych gierek za to nie lubię Halo.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #378 dnia: Lutego 29, 2016, 08:40:50 am »
Jak to? To nie ma głębokich postaci? ;(

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #379 dnia: Lutego 29, 2016, 08:49:16 am »
Czyli jak się krytykuje grę na Xboxa to nie można mieć własnego zdania na to wychodzi ^^

Destiny, Halo, Killzone i BFa nie stawiam na równi. Ty sobie to dopisałeś sam. Każda z tych gier ma świetny feeling broni, czuć ich moc, ale strzelanie w nich mocno się różni między sobą. Przede wszystkim dla mnie strzelanie w tych grach daje radoche, a w gearsach jest mocno średnie. Mojego zdania nie zmienisz i ja nie zamierzam zmieniać waszego. Napisałem że nie czuje magii tego sztampowego tpsa i od razu gównoburza xD
Nie no możesz mieć własne zdanie, proszę bardzo. Trzeba było pisać - nie lubię amerykańskich mięśniaków, czy coś. Ale tu się rozchodzi o strzelanie w Girsach, gdzie stwierdziłeś, że jedna z chyba najbardziej ciężkich do opanowania giwer strzela jak laserek i w ogole lipa. O ile dobrze pamiętam, to ta broń miała duży rozrzut, i ciężko było ją ustabilizować, po krótce - czuć moc i Girsy sa grą, gdzie na prawdę dano graczowi fajny arsenał dający radochę. Laser wyobrażam sobie nieco inaczej - wolny ale stabilny i precyzyjny. Mamy więc dwie zupełnie różne charakterystyki. Dlatego ludzie się trochę oburzyli po przeczytaniu takiego komentarza. Albo nie grałeś albo trollujesz żeby ludzi wkurzyć. :?
Ja Andrju po prostu nie pojmuje jak osoba, która ukończyła 3 cześci może pisać w tym temacie, że magii nie czuje :lol:
Przecież takie coś sie wie już w pierwszej cześci i serie porzuca ;)
Jest to calkiem logiczne a nie meczy całą trylogie na siłe :lol:

Śmierdzi trollem na kilometr.

Co do tych pudzianów w pancerzu to normalna kolej rzeczy, walczysz na wojnie z mega silnymi stworami to też musisz mieć odpowiednie wyposażenie i siłe. Przecież nie dadzą pijanego i skaczącego jak małpa Drejka z trójki do Girsów ;)


Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #380 dnia: Lutego 29, 2016, 08:52:36 am »
Czyli jak się krytykuje grę na Xboxa to nie można mieć własnego zdania na to wychodzi ^^

Destiny, Halo, Killzone i BFa nie stawiam na równi. Ty sobie to dopisałeś sam. Każda z tych gier ma świetny feeling broni, czuć ich moc, ale strzelanie w nich mocno się różni między sobą. Przede wszystkim dla mnie strzelanie w tych grach daje radoche, a w gearsach jest mocno średnie. Mojego zdania nie zmienisz i ja nie zamierzam zmieniać waszego. Napisałem że nie czuje magii tego sztampowego tpsa i od razu gównoburza xD
Nie no możesz mieć własne zdanie, proszę bardzo. Trzeba było pisać - nie lubię amerykańskich mięśniaków, czy coś. Ale tu się rozchodzi o strzelanie w Girsach, gdzie stwierdziłeś, że jedna z chyba najbardziej ciężkich do opanowania giwer strzela jak laserek i w ogole lipa. O ile dobrze pamiętam, to ta broń miała duży rozrzut, i ciężko było ją ustabilizować, po krótce - czuć moc i Girsy sa grą, gdzie na prawdę dano graczowi fajny arsenał dający radochę. Laser wyobrażam sobie nieco inaczej - wolny ale stabilny i precyzyjny. Mamy więc dwie zupełnie różne charakterystyki. Dlatego ludzie się trochę oburzyli po przeczytaniu takiego komentarza. Albo nie grałeś albo trollujesz żeby ludzi wkurzyć. :?
Ja Andrju po prostu nie pojmuje jak osoba, która ukończyła 3 cześci może pisać w tym temacie, że magii nie czuje :lol:
Przecież takie coś sie wie już w pierwszej cześci i serie porzuca ;)
Jest to calkiem logiczne a nie meczy całą trylogie na siłe :lol:

Śmierdzi trollem na kilometr.

Co do tych pudzianów w pancerzu to normalna kolej rzeczy, walczysz na wojnie z mega silnymi stworami to też musisz mieć odpowiednie wyposażenie i siłe. Przecież nie dadzą pijanego i skaczącego jak małpa Drejka z trójki do Girsów ;)


I kto tu wypowiada się jak troll

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #381 dnia: Lutego 29, 2016, 08:59:46 am »
A co takiego złego niby napisałem. Tylko i wyłącznie jak jest.

Dodam także, że trylogie Uncharted zaliczyłem wiecej niż Girsy. Tak wiec swoje zdanie mam grubo nakreślone.

Mój ranking serii, specjalnie dla Tomasza.

1: U2            9-
2. G1            9-
3. G3            9-
4. G2            9-
5. U1            8   (Miałem dać 8+, ale gra pomimo fajnego strzelania, klimatu, trudności to jednak jest za krótka na wyższą note. Przeszedłem około 15 razy)
6. UGA           8
7. U3            7+
8. GJ             7-
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 09:09:27 am wysłana przez Kyokushinman »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #382 dnia: Lutego 29, 2016, 09:09:15 am »
A co takiego złego niby napisałem. Tylko i wyłącznie jak jest.

Dodam także, że trylogie Uncharted zaliczyłem wiecej niż Girsy. Tak wiec swoje zdanie mam grubo nakreślone.

Mój ranking serii, specjalnie dla Tomasza.

1: U2            9-
2. G1            9-
3. G3            9-
4. G2            9-
5. U1            8+
6. UGA           8
7. U3            7+
8. GJ             7-
Ale ch** mnie obchodzi twój ranking, Uncharted to najlepsza trylogia w jaka grałem. Twoje pierdolenie jest tak bezsensu że głowa boli. W serii Uncharted był czas na eksploracje,  łamigłówki, jak i strzelanie. Nie co twoje jebniety gearsy i nie pierd** głupot o ciapatej grafice U2,  gears to mógł buty mu czyścić

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #383 dnia: Lutego 29, 2016, 09:11:22 am »
Grałeś chociaż w Gearsy?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #384 dnia: Lutego 29, 2016, 09:13:16 am »
@ Tomasz

Tekstury sa paćkowate i żadne ustawienia ani żaden tv tego nie zmieni. Dopiero Remaster dał sobie z tym rade.

Chcesz ranking wizualny jeszcze?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #385 dnia: Lutego 29, 2016, 09:26:36 am »
@ Tomasz

Tekstury sa paćkowate i żadne ustawienia ani żaden tv tego nie zmieni. Dopiero Remaster dał sobie z tym rade.

Chcesz ranking wizualny jeszcze?
Jesli w U2 są packowate to w gearsach gówno? Człowieku wszystkie magazyny i serwisy na całym świecie pisały o najładniejsze grze w tamtym okresie i twoje pierdolenie tego nie zmieni

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #386 dnia: Lutego 29, 2016, 09:28:53 am »
Zaraz co "wybitniejsze" jednostki zarzucą mi troll i pojawi się argument, że w Gearsy nie grałem:

https://www.xboxgamertag.com/search/mroczmr/

Proszę. Jedynkę ogrywałem na PC stąd mało achievmentów w wersji Xbox 360.

Każdy tytuł ograłem 1 raz bo dawałem mu szanse. Nigdy nie czułem motywacji zaliczenia konkretnej części po raz kolejny.

A strzelanie w Gearsach dla mnie naprawdę jest średnie. I całkowicie nie rozumiem magii jaki ten tytuł wywołuje.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2016, 09:31:37 am wysłana przez Mrocz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #387 dnia: Lutego 29, 2016, 09:28:57 am »
No grałeś, przeszedłeś z pół gry czy nie?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #388 dnia: Lutego 29, 2016, 09:30:49 am »
Ja Girsy uwielbiam  :angel: Moim zdaniem zarzuty, źe postacie są płytkie to zaleta tej gry. Sterujemy oddziałem Pudzianów bez zbędnego pitolenia i patosu. To mi się bardzo podobało. Wszędzie dookoła rozpierdziel a my z zimną krwią przyjmujemy rozkaz i robimy swoje.
W 100% się zgodzę 8) Niestety tyczyło się to tylko pierwszej części, bo później chcieli zrobić przejmującą fabułę i kompletnie nie wyszło :-?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #389 dnia: Lutego 29, 2016, 09:33:29 am »
@ Tomasz

Tekstury sa paćkowate i żadne ustawienia ani żaden tv tego nie zmieni. Dopiero Remaster dał sobie z tym rade.

Chcesz ranking wizualny jeszcze?
Jesli w U2 są packowate to w gearsach gówno? Człowieku wszystkie magazyny i serwisy na całym świecie pisały o najładniejsze grze w tamtym okresie i twoje pierdolenie tego nie zmieni
W swoim czasie to była najładniejsza gra, ale nic nie jest w stanie obronić jej paćkowatych tekstur ;)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #390 dnia: Lutego 29, 2016, 09:41:10 am »
@ Tomasz

Tekstury sa paćkowate i żadne ustawienia ani żaden tv tego nie zmieni. Dopiero Remaster dał sobie z tym rade.

Chcesz ranking wizualny jeszcze?
Jesli w U2 są packowate to w gearsach gówno? Człowieku wszystkie magazyny i serwisy na całym świecie pisały o najładniejsze grze w tamtym okresie i twoje pierdolenie tego nie zmieni
W swoim czasie to była najładniejsza gra, ale nic nie jest w stanie obronić jej paćkowatych tekstur ;)
Jesli dla ciebie były tam paćkowate tekstury to w gearsach co było gówno i pieć metrów mułu?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #391 dnia: Lutego 29, 2016, 09:46:15 am »
Ok sprecyzuje bardziej to nie była paćka a wrecz pikselowata packa.

W Girsach jak już była jakaś słabsza tekstura to było to odpowiednio zalane natomiast w U2 pojedyncze kwadraty było widać.

No i pytanie grałeś w Girsy czy tylko widziałeś na yt i szotach jurasa?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #392 dnia: Lutego 29, 2016, 09:57:21 am »
Lata temu u kolegi gears2, grałem w U2 i żadnej packi nie widziałem, bo nie chodzę z przyklejonym nosem do ziemi że by tylko wyszukać gorsze tekstury,  już tu wklejali zdjęcia z tekstur Girsow i tam wyglądało czasami jak z PS2 więc nie pierd**

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #393 dnia: Lutego 29, 2016, 09:58:46 am »
Tomek, grzeczniej troszke rozmawiaj, bo bedzie odpoczynek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #394 dnia: Lutego 29, 2016, 10:00:57 am »
:lol:

Nawet te gorsze tekstury w Uncharted 2 są lepsze niż większość tekstur w girskach.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #395 dnia: Lutego 29, 2016, 10:04:59 am »
Lata temu u kolegi gears2, grałem w U2 i żadnej packi nie widziałem, bo nie chodzę z przyklejonym nosem do ziemi że by tylko wyszukać gorsze tekstury,  już tu wklejali zdjęcia z tekstur Girsow i tam wyglądało czasami jak z PS2 więc nie pierd**
Owszem Tomek zdarzają sie takie z PS2, ale to wszystko tak jak powiedziałem jest fajnie zalane a w U2 niestety, ale widać kwadraciki na wiekszosci tekstur jak z PSXa. Ja rozumie jakby było tego niewiele, no ale nie przez wiekszość gry :wtf:

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #396 dnia: Lutego 29, 2016, 10:11:28 am »
Jak to się stało, że z tematu o gameplayu i giwerkach przeszliśmy do tekstur o_O ?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #397 dnia: Lutego 29, 2016, 10:14:54 am »
Jak to się stało, że z tematu o gameplayu i giwerkach przeszliśmy do tekstur  ?
Dokladnie. Gameplay / Fabuła -> Grafa -> TEKSTURRRRRA!!!!!!!

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #398 dnia: Lutego 29, 2016, 10:18:54 am »
Lata temu u kolegi gears2, grałem w U2 i żadnej packi nie widziałem, bo nie chodzę z przyklejonym nosem do ziemi że by tylko wyszukać gorsze tekstury,  już tu wklejali zdjęcia z tekstur Girsow i tam wyglądało czasami jak z PS2 więc nie pierd**
Owszem Tomek zdarzają sie takie z PS2, ale to wszystko tak jak powiedziałem jest fajnie zalane a w U2 niestety, ale widać kwadraciki na wiekszosci tekstur jak z PSXa. Ja rozumie jakby było tego niewiele, no ale nie przez wiekszość gry :wtf:
Zmień tv bo ja tego nie widzialem

Mrocz

  • Gość
Odp: Giery których magii nie czujecie
« Odpowiedź #399 dnia: Lutego 29, 2016, 10:20:29 am »
Są gry co mają takie se tekstury, ale całokształt jest na tyle zajebisty, że przebijają wiele tytułów z teksturkami 4k.

A prawda jest taka, że ocena grafy po teksturach to podejście blacharni. Gdzie do surowej gry bez efektów wrzucają tekstury 4k a potem wszyscy się dziwią co tak surowo i sztucznie to wygląda...