Autor Wątek: Gran Krulismo Sport  (Przeczytany 167010 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1720 dnia: Października 19, 2017, 21:52:05 pm »
o niespotykanej do tej pory otoczce motorsportu?


A gdzie ta cała otoczka? W twojej głowie?

Już sobie wyobrażam te niespotykane do tej pory wirtualne zawody w otoczce motorsportu, firmowane przez FIA, GTS i Sony
http://www.pssite.com/news/59052/odwolano-wszystkie-turnieje-ligi-playstation-ktore-mialy-odbyc-sie-na-wgw.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1721 dnia: Października 19, 2017, 22:00:46 pm »
4 listopada startuje pre-season. Gówno wiecie o grze, nie zadajecie sobie minimum trudu, żeby się cokolwiek na jej temat dowiedzieć, a do tematu wpadacie pohejtować.

Rzygać się chce.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1722 dnia: Października 19, 2017, 22:07:40 pm »
Co jeszcze tu wrzucicie żeby tylko przysrać GT Sport? Ból dupy jest aż tak wielki? Ludzie nikt Wam nie nakazuje grać w GT Sport, nie musicie tego kupować, nie musicie na to patrzeć i cierpieć tak jak teraz cierpicie, bo Kaz olał staruszków wychowanych na serii Gran Turismo i poszedł w stronę e-sportu. Grze daleko do ideału, ale nadal bliżej niż jakiejkolwiek innej sim-racingowej (chociaż tutaj zrozumiem jeśli ktoś poda przykład PC2, bo to nadal bardzo dobry sim, tylko popsuty kiepską grafiką i bugami).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1723 dnia: Października 19, 2017, 22:11:18 pm »
Ten typ naprawdę myśli, że jak ktoś pisał o "licencji FIA", to myślał o zdobyciu - za opłatą i po spełnieniu szeregu dodatkowych warunków - papierka uprawniającego do startów w wyścigach na torze, a nie o wirtualnych zawodach firmowanych przez FIA i o niespotykanej do tej pory otoczce motorsportu? :lol:

proponuję cofnąć się kilka stron w temacie, poczytać w jakim kontekście rozmawiało się o licencji fia.
szczególną uwagę polecam zwrócić na posty klosza i nie udawać teraz idioty.
przy okazji może trafisz na swój post, gdzie pisałeś, że na 100% będą w grze zmienne warunki pogodowe :lol:

@boban
tu nie chodzi o ból dupy, a fakt, że wydawany jest okrojony produkt za pełną cenę i o grze nie można nic złego napisać, bo naczelnemu hejterowi xboxa rzygać się chce  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1724 dnia: Października 19, 2017, 22:22:23 pm »
Tak jak wspomniałem gra jest daleka od ideału, ale naprawdę uwierzcie, że czuć tu klimat starego dobrego GT, ale w nowej oprawie z bardzo dobrym modelem jazdy i kilkoma nowościami. Ta gra rysuje się raczej jako platforma, którą latami PD zamierza rozwijać, bo coś mi się wydaje, że ilość DLC z torami i autami będzie nieskończenie długa. A, że jest to GT, które przyzwyczajało nas zawsze do nowej jakości, to nie dziwię się ludziom, że są źli bo wraz z super grafiką, modelem jazdy i zupełnie nowym spojrzeniem na online nie poszło 1000 aut do wyboru, 200 torów i długa kariera znana z poprzednich części. Dla mnie nadal GT5 jest najlepszą odsłoną serii, ale podejrzewam, że za jakiś czas GT Sport ją prześcignie.

Btw. Taka tam recka tej gównianej gry.

http://gamingtrend.com/feature/reviews/racing-triumph-demands-an-audience-gran-turismo-sport-review/
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2017, 22:24:17 pm wysłana przez BoBaN »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1725 dnia: Października 19, 2017, 22:27:44 pm »
klimat czuć, o czym sam zresztą pisałem ("stare dobre gran turismo"). nie jestem tylko pewny czy ten klimat jest odpowiedni w dobie prężnie działającej konkurencji.

btw. określenie "gówniana gra" padło do tej pory tylko spod twojego pióra ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1726 dnia: Października 19, 2017, 22:41:59 pm »
Ja myślę, że ten klimat jest potrzebny bo on definiuje Gran Turismo. Pierwsze odpalenie tej gry i czujemy się jak w domu. Owszem chciałbym żeby GT zachowując swój klimat miało trochę tego co ma PC2, Assetto Corsa czy Dirt. Tylko czy to jest możliwe żeby być tym wszystkim naraz? Raczej nie co pokazuje totalnie zbędny tryb rajdów gdzie sam model jazdy jest dobry, ale cała reszta to pomyłka. Tak samo jak PC2 próbuje z RX'em, ale po co? Ja chciałbym żeby teraz PD skupiło się na poprawianiu, dodawaniu, słuchaniu społeczności sim-racingowej i ulepszaniu GT Sport. Skoro już na taką formę się zdecydowali, to niech teraz dążą do perfekcji. Fundament jest, bo gra ma świetny silnik graficzny i dobry model jazdy. Na tym można budować. Jeśli Kaz tego nie prześpi i GT Sport będzie regularnie dostawało coś nowego oraz poprawki gameplay'u to będzie git. Ja jednak przewiduję, że prędzej do perfekcji dojdzie studio SMS i na PlayStation 5 jak już wyjdzie Project Cars 3, dostaniemy sim bliski ideałowi. Gdyby połączyć online i grafikę z GT Sport oraz elementy modelu jazdy z elementami z PC2 i listą torów z tejże gry oraz kolizjami i możliwościami konfiguracji ustawień, to dla mnie byłaby 10/10. Pytanie kto tutaj szybciej osiągnie perfekcję.

"Gówniana gra" to była ironia w kontekście tego jak się jej czepiacie.

Btw. Widzieliście jak zajebiście są zrobieni flagowi? Kozacko to wygląda jak machają flagami w zależności od tego co dzieje się na torze. 8)
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2017, 22:44:43 pm wysłana przez BoBaN »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1727 dnia: Października 20, 2017, 02:05:16 am »
Rzeczywistym problemem GT robi się powoli chęć zadowolenia wszystkich. Ponoć wg Kaza tuning wyleciał,bo młodsi gracze nie interesują się motoryzacją...... gra tym razem jest kształtowana inaczej, mnie np wkurza łatwość z jaką zdobywa się auta, element "pracy", wysiłku, finansów w grze został zminimalizowany. Fizyka być może też nie mogła być zbyt skomplikowana z powodu chęci przypodobania się młodszemu gronu odbiorców. Zawartość jest marna, coś na miarę Project CARS, czy Driveclub, a wy płaczecie że w pudełku brak licencji FIA :lol: Rozumiem, że to taki trolling w stronę Klosza, no ale umówmy się, licencja dla większości graczy/fanów nie była decydującym kryterium. Zgadzam się z BoBaNem, gra jest warta 150zł max, moją największą obawą jest jednak to, że mam wrażenie że w full wersji do roboty jest nie wiele więcej niż w becie przez to wszystko. Zarzuty co do grafy to w ogóle jakieś brednie, nie wiem skąd wzięte, bo GT jest najładniejszą grą simrecingową na rynku.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1728 dnia: Października 20, 2017, 07:27:05 am »
Problemem GTS jest okrojona zawartość. Mogli wrzucić premium cars z GT6, jako "standardy " w GTS. Nie zrobili tego, a tym samym wyszła kupa. Forza wrzuca wszystkie modele jak leci i dzięki temu jest pełna treści.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1729 dnia: Października 20, 2017, 08:00:06 am »
Auta to jeszcze pół biedy bo fajnie są obstawione klasy GT4 i GT3, ale tory to porażka. 19 torów gdzie kilka to szutry, których nigdy nie odpalę, jakieś owale, które też omijam i garstka torów licenjonowanych. To jest mocne przegięcie ze strony PD.

Forza nie jest pełna treści. Najwięcej ma do zaoferowania PC2. Tam naprawdę jest czym i gdzie jeździć.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #1730 dnia: Października 20, 2017, 09:19:21 am »


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1731 dnia: Października 20, 2017, 09:49:52 am »
Ała...fotorealizm vs plastikowy świat.

drumnbassfan1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-10-2017
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1732 dnia: Października 20, 2017, 12:50:19 pm »
Nie ma co rozstrzygać co jest lepsze a co nie... Ja szczerze mam to głęboko w d*pie. Kończąc pracę , mając czas na granie max godzinką lub dwie wybieram tytuł , który mnie odstresuje. W tej chwili gram większość czasu w Star Wars Battlefront. Ktoś może pisać , że to gówniana gra , ale ja mam na to wywalone. Mnie bawi i to się liczy. Więc te dogadywania typu " FM to badziew ", " GT oszukało " jest dla mnie po prostu idiotyczne i mało dojrzałe. Niech fani FM zostaną w swoim temacie , a fani GT w swoim i niech każdy się cieszy grą do cholery.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Trolismo Sport
« Odpowiedź #1733 dnia: Października 20, 2017, 13:42:52 pm »
Muszę podziękować PD za 3-dniowe demko.
Dzięki temu wstrzymałem się z zakupem GT i zamówiłem PC2 (które można już wyrwać poniżej 170 ziko).
GT kupie jak stanieje do stówki bo ta zawartość (kilkanaście tras z czego tylko garstka jest prawdziwa, do tego brak zmiennych warunków pogodowych i pory dnia oraz ograniczony singiel) nie jest dla mnie więcej warta.
Myślałem że gra wynagrodzi mi to modelem jazdy ale w tym aspekcie bardzo się zawiodłem. Owszem pierwszy kontakt był ok (przejazd Mercem GT3 ) acz bez rewelacji. Jednak im więcej aut próbowałem tym gorsze wrażenie ...zwłaszcza rajdówki. Mam wrażenie żę toto wogóle nie skręca. Podobnie Nissan GTR - czteronapędowy potwór słynący z doskonałych własciwości jezdnych a tutaj jedna wielka podsterowność.
Generalnie nie czuje co dzieje się z autami i mam wrażenie ze reakcje "pływają".
Brakuje mi bezpośredniości jaką mają simy. Tutaj jest to jakies.....zamulone.
Grać się da ale do sima tej grze daleko.
No nic...kiedyś kupie i ogram bo mając PS i będąc fanem wyścigów trzeba zagrać w GT ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1734 dnia: Października 20, 2017, 15:05:30 pm »


I tak większość recek z niskimi ocenami - grafika i model jazdy spektakularne, ale 150 aut na 20 trasach to za mało. Quantity over quality :lol:

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1735 dnia: Października 20, 2017, 15:28:35 pm »
Grafika może i robi (momentami) ale model jazdy jest co najwyżej średni...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1736 dnia: Października 20, 2017, 15:40:33 pm »
To jest twoja opinia, której większość zdaje się nie podziela.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1737 dnia: Października 20, 2017, 16:14:59 pm »
Boban poprawili coś ten model jazdy, czy jest identyczny jak w wersji demo? Bo jeśli nic się nie zmieniło to nie rozumiem nad czym się tu zachwycać.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1738 dnia: Października 20, 2017, 16:17:35 pm »
To jest twoja opinia, której większość zdaje się nie podziela.

Raczej wiekszosc podziela opinie ze jak na sim model jazdy jest mocno sredni, gdyby zostalo to lepiej zrealizowane gra bylaby do przyjecia. A tak jest grafa, dobry online z jakims dziwnym przydzielaniem kar i nic wiecej. Ale wiadomo grafa > model jazdy, tory, zawartosc  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1739 dnia: Października 20, 2017, 16:32:23 pm »
Boban poprawili coś ten model jazdy, czy jest identyczny jak w wersji demo? Bo jeśli nic się nie zmieniło to nie rozumiem nad czym się tu zachwycać.

Jest poprawiony, ale bug z FF przy podsterowności nadal występuje. Na forum gtplanet piszą, że zostało to zdiagnozowane przez PD i ma zostać wyeliminowane wraz z najbliższym patchem.

Kompletnie nie rozumiem zarzutów Magika odnośnie GTR'ki. Ja bym właśnie powiedział, że zbyt łatwo się prowadzi i za słabo czuć moment wypychania masy do zewnątrz kiedy ciśniemy gaz na wyjściu z zakrętu. W ogóle uważam, że GTR'ka w GT Sport to najlepiej odwzorowana GTR'ka w ze wszystkich jakie można spotkać w grach. W takim PC2 to auto jest kompletnie nietrafione z prowadzeniem i dźwiękiem. Za to taki Lancer EVO po patch'u w PC2 wrócił do swojego dawnego blasku z PC1 gdzie doskonale było czuć specyficzne zachowanie napędu 4WD.

Ogólnie rzecz biorąc ja osobiście uważam, że modelem jazdy nadal nie do przebicia jest PC2. Tylko jak wytłumaczyć, że kilku ludzi z listy PSN, którzy kupili PC2 pograło kilka godzin i odstawili grę, a od GT Sport nie mogą się oderwać? Już któraś osoba mi pisze, że po becie GT Sport była zniechęcona, a jak kupili pełną wersję, to odejść od konsoli nie mogą. Nawet dosłownie przed chwilą kumpel, który ma PC2 i zastanawiał się nad kupnem GT Sport pisał mi na fejsie, że wczoraj siedział do 2 w nocy, bo tak go wciągnęło.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1740 dnia: Października 20, 2017, 16:53:10 pm »


PROS
00:43 UI
01:19 Graphics
03:53 Photo Mode
04:20 Livery Editor
04:45 Perks
05:15 Multiplayer

NEUTRAL
11:04 Campaign
11:52 Cars
13:08 AI
13:57 Inside the Car
15:37 Tracks
17:21 Time of Day / Weather
17:37 Damage
18:19 Sound
19:09 Physics
21:02 Force Feedback

CONS
22:48 Always Online

FINAL THOUGHTS
23:58 Billy's Thoughts
30:37 John's Thoughts

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tylko grafika!!! :wall_bash:

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1741 dnia: Października 20, 2017, 17:24:46 pm »
Najwazniejsze aspekty w Neutral ;-)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1742 dnia: Października 20, 2017, 17:45:07 pm »
Gość wyraźnie mówi, że gra wpisuje się mocno w symulację. Zarzuty dotyczą sygnałów płynących na FF i faktu, że istnieją na rynku gry, które mają lepiej zrobiony model jazdy i FF (o czym zresztą sam pisałem). Ogólnie gość dosyć dobrze podsumowuje GT Sport i z większością jego uwag ja się zgadzam. Czekam jeszcze na reckę VVV, bo tam też dosyć trafnie udaje im się przetestować symulatory.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1743 dnia: Października 20, 2017, 19:39:57 pm »
Ja mam nadzieję, ze gt sport dla polyphony jest tym dla ps4 czym był prologue dla ps3 i ze na początku 2019 roku pogramy w rozbudowane, fopracowane gt 7.

Jestem napalony na gts ale ta cena to zart. Jakby gra koszyowala 139zl to nie byłoby tyle narzekania.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1744 dnia: Października 20, 2017, 19:45:32 pm »
Ja mam nadzieję, ze gt sport dla polyphony jest tym dla ps4 czym był prologue dla ps3 i ze na początku 2019 roku pogramy w rozbudowane, fopracowane gt 7.

Jestem napalony na gts ale ta cena to zart. Jakby gra koszyowala 139zl to nie byłoby tyle narzekania.
Również chcę w to wierzyć i cały czas czekam na siódemkę w przyszłym roku. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1745 dnia: Października 20, 2017, 20:10:02 pm »
Gra ma więcej zawartości niż Assetto Corsa, Need for Speedy, WRC, F1, DriveClub i pewnie masa innych gier wyścigowych, a wykonaniem bije większość z nich na głowę. To wasze oczekiwanie niższej ceny jest kompletnie bezpodstawne. Nadzieja na GT7 za dwa lata również.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 980
  • Reputacja: 132
Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1746 dnia: Października 20, 2017, 22:19:59 pm »
Można sobie pisać co się chce, nie zmienia się jednak to, że mamy 75 na meta, czyli najgorzej oceniania cześć Gran turismo. No może nie do końca, gorzej oceniana była tylko wersja na PSP, ale to tylko 1 punkt różnicy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1747 dnia: Października 20, 2017, 22:32:46 pm »
Zagrałem pierwsze moje wyścigi online FIA i...Wooow!!! Wizjoner Kaz tego dokonał. Emocje przed konsolą jak wtedy gdy startowałem w GT Academy. Gracze się pilnują żeby nie powodować kolizji bo wtedy spada im ranking. Pierwszy raz w jakiejkolwiek grze rozegrałem około 10 wyścigów pod rząd, które były czyste i pozbawione durnej dzieciarni. Nie mam pytań. Kaz dobrze wiedział co robi budując ten tytuł typowo pod online. Fajnie pomyślane pkt za szybką jazdę oraz osobne za fair play.
Pierwsze 2 wyścigi zająłem 2 miejsce, a potem 3 razy wygrałem. Wszystko byłoby fajnie jakby nie to, że w kwalifikacjach robiłem czasy słabsze od najlepszych na świecie o około 0.700sek, więc przeskoczyło mi kilka klas wyżej dobierając przeciwników w kolejnych rundach z najwyższej półki. Nie jestem jeszcze na to gotowy, bo nie mam opracowanych przełożeń do zakrętów na wybranych torach. Dlatego też o wygranej nie było mowy. Jak w wyścigu udało mi się zdobyć 3 do 5 pozycji wyżej to był kosmos. A bywało i tak że musiałem skupić się jedynie na obronie miejsca wywalczonego w kwalifikacjach. Dosłownie jak w prawdziwych wyścigach. Jestem pod dużym wrażeniem systemu online i tego jak to wszystko sprawnie działa. Jak sobie przypomnę online z PC2 to mnie śmiech ogarnia. Różnica kilku klas. Produkt PD jest pod tym względem świetnie dopracowany. A oglądanie powtórek z wyścigów online i ustawianie kamery z auta, które mnie ścigało to świetna sprawa.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1748 dnia: Października 20, 2017, 22:37:21 pm »
Online działa, bo nikt w GTS nie gra to i brak lagów :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1749 dnia: Października 20, 2017, 22:55:08 pm »
Non stop pokoje są pełne w standardowym online, a w Sport FIA za każdym razem mieliśmy wyścig na 24 auta. Także sorry no bonus this time. :)

Ale wiesz, że tu nie o lagi chodzi. Ja pisałem o całości jak to jest zorganizowane i pomyślane. Wyścigi dają mnóstwo emocji, a sama wygrana daje masę frajdy bo mamy na końcu taką małą wstawkę filmową z naszą postacią, którą wcześniej stworzyliśmy w edytorze, a na kasku i pasie kombinezonu jest flaga państwa jakie reprezentujemy w zawodach FIA.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1750 dnia: Października 20, 2017, 23:55:35 pm »
Boban po co się produkujesz? Ich nie obchodzi przełomowy online i dalej będą hejtować, bo nie ma Sunday Cup.

Można sobie pisać co się chce, nie zmienia się jednak to, że mamy 75 na meta, czyli najgorzej oceniania cześć Gran turismo. No może nie do końca, gorzej oceniana była tylko wersja na PSP, ale to tylko 1 punkt różnicy.

Pyszny ból dupy :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 980
  • Reputacja: 132
Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1751 dnia: Października 20, 2017, 23:56:55 pm »
Niby w którym momencie? Oceny są tylko dobre i forma jest ciągle spadkowa, mnie kompletnie nic nie boli i nie muszę szukać coraz to bardziej absurdalnych porównań, że driveclub mniej oferuje.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2017, 23:59:50 pm wysłana przez Moldar »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1752 dnia: Października 21, 2017, 05:20:44 am »
nie muszę szukać coraz to bardziej absurdalnych porównań, że driveclub mniej oferuje.

dokładnie. w dc jest deszcz, śnieg,  zmienna pora dnia, mnóstwo tras, singiel, a i motorki można kupić, więc czy mniej oferuje, to jest kwestia sporna.

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1753 dnia: Października 21, 2017, 07:50:20 am »
Ja po walce PC2 vs GTS zdecydowałem się jednak na GTS, bo stwierdziłem, że wystarczy mi jeden prawdziwy sim, czyli Assetto Corsa. Na razie za mało pograłem żeby napisać coś konkretnie, ale póki co to podoba mi się. Model jazdy wydaje się lepszy niż w demie, lepiej idzie wyczuć co dzieje się z autem. Jeździ się bardzo przyjemnie, jest przystępnie ale jazda ma na tyle głębi, że stawia jakieś wyzwanie. Myślę, że nie będę żałował tych 250 zł. Napiszę coś więcej jak pogram dłużej.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1754 dnia: Października 21, 2017, 09:11:48 am »
sama wygrana daje masę frajdy bo mamy na końcu taką małą wstawkę filmową z naszą postacią, którą wcześniej stworzyliśmy w edytorze, a na kasku i pasie kombinezonu jest flaga państwa jakie reprezentujemy w zawodach FIA.

Czekam na lootboxy jak w forzy do zmiany ubioru postaci :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Gra Magistra Inżynierii Pojazdów
« Odpowiedź #1755 dnia: Października 21, 2017, 10:18:46 am »


No ale niewidzialne ściany, koła nie skręcają, kartony i mleko kiśnie.



#DWADE
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2017, 10:24:32 am wysłana przez Juras »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gra Magistra Inżynierii Pojazdów
« Odpowiedź #1756 dnia: Października 21, 2017, 11:58:00 am »






DriveClub w dzień bez deszczu jednak tak dobrze nie wygląda.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1757 dnia: Października 21, 2017, 12:03:33 pm »
Fakt, driveclub dopiero o zachodzie/w nocy i przede wszystkim w deszczu zwala z nóg. Gran Turismo ma genialne oświetlenie.
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Krulismo Sport
« Odpowiedź #1758 dnia: Października 21, 2017, 12:55:33 pm »
Możecie się śmiać, ale bez żadnej ściemy mówię Wam, że jak odpalicie wyścig samymi Civicami na Brands Hatch w zachmurzoną pogodę to pierwszy raz zobaczycie podczas gameplay'u fotorealizm. To naprawdę wygląda jak transmisja z tv. Na 4k tv to musi być totalny kosmos jak u mnie na FHD takie wrażenie to robi. Nie wiem jak oni to zrobili ale oświetlenie, lakier aut, refleksy to wszystko wygląda jak żywe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
KRÓL JEST TYLKO JEDEN
« Odpowiedź #1759 dnia: Października 21, 2017, 13:45:42 pm »
Ciekawostka: spośród wszystkich osiągnięć motoryzacji, seryjnych i koncepcyjnych, jeden z najpopularniejszych komiksowych bohaterów w najnowszym filmie będzie jeździł samochodem zaprojektowanym kilka lat temu specjalnie dla KRÓLA 8)