Autor Wątek: The Order 1886  (Przeczytany 320827 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #280 dnia: Lutego 09, 2014, 11:37:58 am »
Na razie nie ma co w Sony udarzac i to raczej DipDaln nie ogarnia mocy konsoli chyba ze okaze sie z czasem ,ze sprzet ogranicz producentow dlatego spokojnie czekam na to co pokaza niegrzeczne pieski przy pierwszej grze na ps4 bedziemy wtedy mONdrzejsi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #281 dnia: Lutego 09, 2014, 11:50:35 am »
Choćbyście się zesrali, to gra wychodzi w bardzo popularnym formacie i żadne piski o 1920x100 czy porównania do Alana tego nie zmienią  8)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #282 dnia: Lutego 09, 2014, 11:55:04 am »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #283 dnia: Lutego 09, 2014, 12:05:16 pm »
Z jakiego to filmu jest ?
Man of Steel.

Ehh, myślałem , że coś poważniejszego..

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #284 dnia: Lutego 09, 2014, 12:07:24 pm »
Szczerze, to współczuje ludziom pracującym obecnie w branży (w sumie to trochę i sobie, choć ja nie jestem przynajmniej na razie osobą decyzyjną ;P). Internet to zarówno błogosławieństwo jak i przekleństwo. Tyle ile w ostatnich czasach jest hejtu na developerów, bo robią coś inaczej niż cześć graczy by tego chciała, to jakaś masakra. Niedługo to nic nie będzie można zrobić bez konsultacji ze społecznością. Nie dotyczy to nawet branży gier, podobnie jest też w innych dziedzinach, w tym w filmie. Rozumiem konstruktywną krytykę, może coś się nie podobać. W takim razie nie kupujcie gry. Proste. Dajecie w ten sposób wyraz temu, że coś Wam nie pasuje i już, jest to jak najbardziej zdrowe. Zamiast tego jest fala hejtu, szykanowanie, wszystko urasta do jakiś chorych rozmiarów. Jest tak jakby ludziom różne rzeczy się należały, bo tak. Fakt gry są robione dla graczy, ale też (w dużej mierze) dla samych twórców. Mają swoją wizję, realizują ją. Coś się nie podoba, piszecie o tym i już. Dev bierze to pod uwagę, ale nie musi tego robić i należy to uszanować. Odnosi się to nie tylko do The Order, ale do wszystkich gier. Nie podobają Wam się pasy, nie kupujcie gry, no chyba, że potraficie być ponad tym.

Ja także preferowałbym opcje bez pasów, ale skoro twórcy nie chcą z tego zrezygnować to jest dla mnie ok. Już nawet zapomniałem o tym, że była ramka w Beyond...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #285 dnia: Lutego 09, 2014, 12:27:01 pm »
Nie jestem insiderem branży, ale wydaje mi się, że właśnie wielu devów robi to co chce wydawca, a nie to czego chcą sami devi. Decyzja o takim a nie innym formacie obrazu w tej grze akurat nie martwi mnie  specjalnie i jestem ciekaw co nam zaserwują ludzie z RAD. Obecne screeny dupy nie urywają, ale wiadomo, że w ruchu wszystko może wyglądać znacznie lepiej. W końcu pierwszy trailer wyglądał jak CGI :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #286 dnia: Lutego 09, 2014, 12:34:19 pm »
Z jakiego to filmu jest ?
Man of Steel.

Ehh, myślałem , że coś poważniejszego..

Całkiem sympatyczny filmik, jak na obraz o chłopie w rajciachach.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #287 dnia: Lutego 09, 2014, 12:37:08 pm »
Szczerze, to współczuje ludziom pracującym obecnie w branży (w sumie to trochę i sobie, choć ja nie jestem przynajmniej na razie osobą decyzyjną ;P). Internet to zarówno błogosławieństwo jak i przekleństwo. Tyle ile w ostatnich czasach jest hejtu na developerów, bo robią coś inaczej niż cześć graczy by tego chciała, to jakaś masakra. Niedługo to nic nie będzie można zrobić bez konsultacji ze społecznością. Nie dotyczy to nawet branży gier, podobnie jest też w innych dziedzinach, w tym w filmie. Rozumiem konstruktywną krytykę, może coś się nie podobać. W takim razie nie kupujcie gry. Proste. Dajecie w ten sposób wyraz temu, że coś Wam nie pasuje i już, jest to jak najbardziej zdrowe. Zamiast tego jest fala hejtu, szykanowanie, wszystko urasta do jakiś chorych rozmiarów. Jest tak jakby ludziom różne rzeczy się należały, bo tak. Fakt gry są robione dla graczy, ale też (w dużej mierze) dla samych twórców. Mają swoją wizję, realizują ją. Coś się nie podoba, piszecie o tym i już. Dev bierze to pod uwagę, ale nie musi tego robić i należy to uszanować. Odnosi się to nie tylko do The Order, ale do wszystkich gier. Nie podobają Wam się pasy, nie kupujcie gry, no chyba, że potraficie być ponad tym.

Ja także preferowałbym opcje bez pasów, ale skoro twórcy nie chcą z tego zrezygnować to jest dla mnie ok. Już nawet zapomniałem o tym, że była ramka w Beyond...

Sory ziomeczku, ale jak prawie zawsze się z Tobą zgadzam, tak tutaj pierdzielisz. Po to jest internet, żeby wyrażać swoją opinię. Nie jestem debilem, żeby odpuszczać grę przez paski na ekranie, bo poza tym może być naprawdę świetna, ale ten element mi się nie podoba, więc daję temu wyraz moją opinią w internetach. A dev może to sobie przeczytać i albo to zmienić, albo jeśli uważa to za słuszną koncepcję olać hejt i robić swoje.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #288 dnia: Lutego 09, 2014, 13:15:36 pm »
albo jeśli uważa to za słuszną koncepcję olać hejt i robić swoje.

Sorry windo, ale trzeba naprawdę mieć skila żeby szybko się pozbyć swojego własnego ego i nie przejmować się tym, że ktoś staje na środku ulicy pod Twoim oknem i wydziera sie do ludzi, że nie podoba mu sie Twoja praca. To wkur**a zawsze, demotywuje i czasami sprawia, że gry idą w złą stronę, bo ludzie nie wiedzą czego chcą i im się prawie zawsze "wydaje", że oni by zrobili to lepiej. Ba, nawet częściej wiedzą jedynie, co im się nie podoba, ale są totalnie nieświadomi jak można by im dogodzić. No i co, możesz mieć wyje**ne i robić swoje, ale jak długo będziesz słuchał marudzenia ludzi dookoła, że to co robisz jest ch**owe? O ile nie masz ogromnie mocnego przekonania o słuszności tej decyzji, to ulegniesz w pewnym momencie, no bo przecież "lud tak chciał".

Tacy ludzie jak ten który zrobił gifa - co tym chciał osiągnąć? Oczywiście przekonać jak największą ilość ludzi do swojej racji. A w internecie inteligencja tłumu zmniejsza się okropnie gdy zaczyna się takie naganianie do hejtu. To może zaboleć na całe życie, gdy wpłynie to na grę, dev ulegnie, a potem wyjdzie byle co, bo ktoś wynarzekał swoje widzimisie.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #289 dnia: Lutego 09, 2014, 13:17:24 pm »
Hej ludzie - nie chce mi się czytać kilku stron Waszych kłótni, więc będę wdzięczny o krótką odpowiedź na moje proste pytanie: czy w końcowej grze będą pasy?
PSN ID: WojtqGO

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 09, 2014, 13:24:22 pm »
Podobno mają być pasy, bo taka jest wizja artystyczna twórców.

Choćbyście się zesrali, to gra wychodzi w bardzo popularnym formacie

My mówimy o grach czy filmach? Podaj mi przykład tych licznych gierek w tym formacie (beyond nie chodzi w "fullhd").

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 09, 2014, 13:25:15 pm »
Nie jestem insiderem branży, ale wydaje mi się, że właśnie wielu devów robi to co chce wydawca, a nie to czego chcą sami devi. Decyzja o takim a nie innym formacie obrazu w tej grze akurat nie martwi mnie  specjalnie i jestem ciekaw co nam zaserwują ludzie z RAD. Obecne screeny dupy nie urywają, ale wiadomo, że w ruchu wszystko może wyglądać znacznie lepiej. W końcu pierwszy trailer wyglądał jak CGI :D

Owszem wydawcy też mają swoje do powiedzenia, mniej lub więcej. Jest to kolejna rzecz, która ma swój wpływ na branżę, pozytywny i negatywny. Mimo wszystko jest to raczej domena dużych wydawców i ich wewnętrznych studiów (EA, Ubisoft, Activision).

Sory ziomeczku, ale jak prawie zawsze się z Tobą zgadzam, tak tutaj pierdzielisz. Po to jest internet, żeby wyrażać swoją opinię. Nie jestem debilem, żeby odpuszczać grę przez paski na ekranie, bo poza tym może być naprawdę świetna, ale ten element mi się nie podoba, więc daję temu wyraz moją opinią w internetach. A dev może to sobie przeczytać i albo to zmienić, albo jeśli uważa to za słuszną koncepcję olać hejt i robić swoje.

No niby to napisałem. Można wyrażać własną opinię, jak najbardziej. Mało tego jest to rzecz jak najbardziej dobra. Tego nie podważałem i nie zamierzam. Co innego krytyka, a co innego shitstorm. Nagle zaczyna się rozkminianie czy to źle, czy dobrze, tworzenie teorii spiskowych, walka z producentem (w tym wypadku do tego jeszcze nie doszło). Kiedy ludzie próbują wymusić zmianę, nie uważam żeby było to dobre. To nie ich produkt. Doskonałym tego przykładem jest DMC - chodzi tylko o grę, a fani serii zaczęli szykanować a nawet grozić ludziom, którzy przy niej pracowali. To jest mocne przekroczenie granicy zwykłej krytyki, wyrażania opinii. Mnie tam dziwi, że są ludzie, którym chce się robić np gify z tego powodu ;). Najlepsze jest to, że nawet nie widzieliśmy jeszcze gry, a co dopiero mowić o zagraniu w nią. The Order może mieć o wiele większe problemy niż ramka, np słaby gameplay lub średnie story.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2014, 13:28:29 pm wysłana przez Zielarz »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 09, 2014, 13:29:41 pm »
O dzięki Zielarz, dobrze ujęte i zgadzam się w 100%

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 09, 2014, 13:30:56 pm »
To ja mam taki pomysł. Może nie pokazywać nic przed premierą gry, wtedy nie będzie hejtu. No sorki panowie, pokazali, wystawili się na krytykę i nie rozumiem teraz płaczu. Graczom nie podobają się pasy i co, nagle po premierze zaczną się podobać?

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 09, 2014, 13:39:34 pm »
Spoko windo, tak jak Zielarz dobrze też napisał i to co napisałem wcześniej - krytyka konstruktywna jest jak najbardziej OK. To zawsze było prawdą i będzie. Mnie wkurza po prostu gdy nagle jakiemuś fanowi upierdziela się, że mu się pokazany w wersji alpha albo na pierwszych screenach element gry nie podoba i zaczyna prywatną krucjatę, robienie gifów i naganianie tłumów do swojej racji, żeby z tym tłumem przychodzić pod okno developera i wybijać mu szyby. Co taki człowiek sobie myśli? "Pokażę tym głupim chu**m, że mi sie nie podoba, ale żeby nie zapomnieli, że mi sie to nie podoba, to dżihad i marudzenie, póki nie wymarudze". Ten shitstorm który powstał przy tych pasach (co nawet u nas widać po komentarzach) uważam po prostu za przesadę na tym etapie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 09, 2014, 13:43:54 pm »
żeby z tym tłumem przychodzić pod okno developera i wybijać mu szyby.
?

Gif to raczej żart a Wy spinacie poślady.

en shitstorm który powstał przy tych pasach (co nawet u nas widać po komentarzach) uważam po prostu za przesadę na tym etapie.

Przecież z tego co wiadomo, to raczej nie ma opcji na zmianę tej koncepcji. Więc moje pytanie, kiedy będzie można łaskawie zacząć shitstorm?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 09, 2014, 13:48:49 pm »
Co do pasów to powinna być opcja z pasami i bez nich proste. Podobnie w MGS4 Hideo spierdzielił trochę giere dodając beznadziejny threat ring, który nie można było wyłączyć a także bardzo ułatwiał gameplay.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 09, 2014, 13:49:36 pm »
Przecież ludzie co chodzą pod biuro developera to jacyś kretyni i chyba mało takich jest (mam nadzieję). Robienie gifów to bym porównał do robienia głupich obrazków, nie wiem co w tym złego. Niech sobie robią. Mnie tam denerwuje zakłamanie devsów. Ciągłe karmienie bullszotami (Deep down), wrzucanie screenshotów z podbitym aa, nagrywanie gameplayów na kompie z 2 tytanami z hudem z konsol oraz właśnie chwalenie się stabilnymi 30fps w 1080p, co jest po prostu kłamstwem, bo ułatwili sobie zadanie obcinając wyświetlany obraz pasami. Dla mnie hejt jest zasłużony, co nie zmienia faktu, ze gra może być bardzo dobra (chociaż póki co to ta gra jest wielką niewiadomą i równie dobrze może się okazać gniotem jak Knack [chociaż dla niektórych ta gra to najlepszy tytuł 2013 roku]).

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 09, 2014, 13:54:45 pm »
A to sorry, nie zauważyłem, że ten szum o pasy i to że ten temat nie znika z internetu to w ogóle żart i lekkie podśmiechujki a ja wziąłem to na serio ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 09, 2014, 13:55:43 pm »
A to sorry, nie zauważyłem, że ten szum o pasy i to że ten temat nie znika z internetu to w ogóle żart i lekkie podśmiechujki a ja wziąłem to na serio ;)

Morfi, proszę Cię. Ja pisałem o gifie tylko i wyłącznie.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 09, 2014, 13:57:32 pm »
Napisze to raz jeszcze - nie chodzi o krytykę, tylko próbę dopięcia swego. "Nie podobają mi się pasy, szpecą mi obraz gry. Co tu zrobić? Odpuścić zakup? Nie no przecież muszę w to gowno zagrać. Ale przez te pasy będzie to droga przez mękę. Wiem, nakłonię dev'ów do tego żeby zrobili po mojemu, w końcu płacę i wymagam." Wiem, przerysowane strasznie, ale tak to często wyglada. Ludzie nie krytykują, tylko mają poczucie, że należy im się taka gra, jakiej obraz mają w swojej głowie. A najlepsze jest to, że wsród tych krzykaczy są też tacy ludzie, którzy nie zamierzają za grę zapłacić i tak, choćby była spełnieniem ich marzeń.

Generalnie chodzi mi o to żeby wyluzować. To tylko gra. Będzie taka jaka będzie i już. Czy mimo tego nie może być zajebista lub też tragiczna? Może i świat się nie skończy, będą inne. Jeśli wsród wad gry będzie wymieniana ramka, to jestem przekonany, że RAD weźmie sobie to do serca.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2014, 13:59:34 pm wysłana przez Zielarz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 09, 2014, 14:01:33 pm »
No moim zdaniem, to Ty i Morfi tutaj przesadzacie. W tym temacie jest raczej normalna krytyka (i walka irasa z Masterem).

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 09, 2014, 14:03:30 pm »
Morfi, proszę Cię. Ja pisałem o gifie tylko i wyłącznie.

Spoko, ja sie odniosłem do drugiego cytatu i pytaniu kiedy zaczynamy shitstorm :)

No moim zdaniem, to Ty i Morfi tutaj przesadzacie. W tym temacie jest raczej normalna krytyka (i walka irasa z Masterem).

Może dlatego, że sami robimy w jakimś stopniu gry i nam na tym zależy, bo jesteśmy przy tej branży dość blisko. Chyba sie udzielił klimat Master vs Iras ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 09, 2014, 14:05:01 pm »
Mnie tam denerwuje zakłamanie devsów.

Wyjaśnili temat na twitterze najszczerzej jak to tylko możliwe, a ty dalej swoje  :yes_anim:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 09, 2014, 14:07:11 pm »
Ok, widzę, że nie spotkamy się w tej kwestii. Ja pisałem nie tylko o forum, ale o tym co się dzieje wszędzie, fakt tu dramatu takiego nie ma.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 09, 2014, 15:23:32 pm »
W Beyond były pasy i nikt nie narzekał, bo po minucie grania się o nich zapominało. Dark sorcerer -tech demo ps4, też miało pasy i jakoś ludzie sie nie śmiali, że to nie full hd. Ba, prawie nikt nie zwrócił na to uwagi. A tutaj już pasy to koniec świata :lol:
Nie mogę się doczekać zapowiedzi nowego Uncharted i Gran Turismo, trzymam kciuki żeby też były pasy. Hejt przejdzie wtedy na kolejny poziom :angel:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 09, 2014, 15:28:24 pm »
Zielarz i Morfi mają rację. Trzeba odróżnić krytykę od shitstormu. Wierzę w to, że takie zagrywki mogą dev'a wkur**ć i w jakimś stopniu zniechęcić do dalszego starania się o jak najlepszą jakość produktu. Miejmy tylko nadzieję, że mają oni w dupie takie szczekanie i zrobią swoje. Jeśli The Order okaże się hitem to o tych pasach każdy zapomni po 5 minutach gry.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 09, 2014, 16:01:16 pm »
Zielarz i Morfi mają rację. Trzeba odróżnić krytykę od shitstormu. Wierzę w to, że takie zagrywki mogą dev'a wkur**ć i w jakimś stopniu zniechęcić do dalszego starania się o jak najlepszą jakość produktu. Miejmy tylko nadzieję, że mają oni w dupie takie szczekanie i zrobią swoje. Jeśli The Order okaże się hitem to o tych pasach każdy zapomni po 5 minutach gry.
Ja o pasach nie zapomnę bo już dość się ich naoglądałem za czasów PSXa w grach w systemie PAL. Nie dzięki to nie dla mnie jak Wam się tak podobają to gratuluje. Odbiorca powinien mieć wybór w opcjach tak jak to było dawniej pomiędzy 50 a 60 klatek. Teraz jest nowa generacja takich wyborów powinno być więcej aby nikt nie narzekał. Prosta sprawa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 09, 2014, 16:09:38 pm »
Zielarz i Morfi mają rację. Trzeba odróżnić krytykę od shitstormu. Wierzę w to, że takie zagrywki mogą dev'a wkur**ć i w jakimś stopniu zniechęcić do dalszego starania się o jak najlepszą jakość produktu. Miejmy tylko nadzieję, że mają oni w dupie takie szczekanie i zrobią swoje. Jeśli The Order okaże się hitem to o tych pasach każdy zapomni po 5 minutach gry.
Ja o pasach nie zapomnę bo już dość się ich naoglądałem za czasów PSXa w grach w systemie PAL. Nie dzięki to nie dla mnie jak Wam się tak podobają to gratuluje. Odbiorca powinien mieć wybór w opcjach tak jak to było dawniej pomiędzy 50 a 60 klatek. Teraz jest nowa generacja takich wyborów powinno być więcej aby nikt nie narzekał. Prosta sprawa.
Pozwoliłem sobie zrobić małe testy i przy polecanych przez Ciebie ustawieniach z ekranu bije taka łuna światła, że spokojnie zamaskuje obszary opasowane. Także nie masz się o co martwić.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 09, 2014, 16:18:31 pm »
Za to na Twoich nic nie będzie widać. Ostatnio sprawdzałem różne ustawienia na Burnout Paradise pomiędzy naszymi jest przepaść co najmniej dwóch generacji na Twoją niekorzyść oczywiście :troll:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 09, 2014, 16:22:09 pm »
A to Juras wrzucał jakieś ustawienia tv na forum?  :o

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 106
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 09, 2014, 16:30:15 pm »
Nie musiał wystarczy mi jego gadka o ostrości :naughty:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 09, 2014, 23:15:07 pm »
Nawiasem mówiąc zastanawiam się co ty w ogóle robisz w tym temacie. Przecież ta gra jest tak bardzo "kino", że tobie nawet przy pomocy menu serwisowego Bravii nie uda się jej zepsuć  :angel:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 09, 2014, 23:39:37 pm »
Chciałbym to zobaczyć w końcu w ruchu, będzie miazga

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 09, 2014, 23:42:44 pm »
Te screeny wyglądają świetnie (ten taki filtr ziarnisty całkiem fajnie buduje klimat). Trochę jednak bolą te pasy jak się odpali te screenshoty na fullscreenie - szarość trochę bije po oczach, przydałby się do tej gry ten OLED LG.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 10, 2014, 01:55:59 am »
Latarka, ciemne pomieszczenia, ziarnisty filtr = Silent hill

Postacie wyglądają plastikowo, ale modele są dosyć szczegółowe. Natomiast lokacje szczegółami nie zachwycają. Muszę to w ruchu zobaczyć

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 10, 2014, 04:05:25 am »
Latarka, ciemne pomieszczenia, ziarnisty filtr = Silent hill

Postacie wyglądają plastikowo, ale modele są dosyć szczegółowe. Natomiast lokacje szczegółami nie zachwycają. Muszę to w ruchu zobaczyć
Ja nie wiem co ty byś chciał zobaczyć na tych lokacjach LCD powieszony na ściane? kino domowe itp itd?!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 10, 2014, 08:51:54 am »
Postacie wyglądają plastikowo

lol

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 10, 2014, 08:54:01 am »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: The Order 1886
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 10, 2014, 09:53:58 am »
To ja poproszę więcej takiego plastiku ;).

Mimo, że screeny stare to i tak patrzę na nie i zachwycam się efektami obiektywu/kamery - moc.

No i mam stale skojarzenia z tym: