Autor Wątek: Guitar Hero Live  (Przeczytany 1902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Guitar Hero Live
« dnia: Kwietnia 15, 2015, 07:30:21 am »
Nigdzie nie ma wątku na temat gierki a zapowiada się ciekawie. Jest bardziej poważnie, mniej kolorowo. Nowa gitara. Nowy sposób grania. Ja czekam.

https://www.guitarhero.com/game


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Guitar Hero Live
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 17, 2017, 12:43:49 pm »
Odkopię. Od wczoraj gram, jest ekstra, że ja przez dwie generacje nigdy nie kupiłem gitary.. Tryb live jest całkiem ciekawy, sporo śmiesznych rzeczy można dostrzec, ale jest to fajna opcja zobaczyć koncert z pierwszej osoby, z pewnością jest to lepiej rozwiązane niż w poprzednich częściach, gdzie same takie sobie scenerie były. Tutaj czuć, że gra się dla publiki. Tylko jak pisałem, wszystko to takie trochę sterylne i widać, że czasem udawane, ale ogólnie robi ekstra wrażenie. Jakby jeszcze wersję dla vr zrobili w jakości Joshua Bell od sony, to byłby mega konkret.

Sporo zmian zaszło w samej gitarze i na same plusy. Koniec z pięcioma przyciskami, teraz jest ich 6, 3 na dole i 3 ja górze, kombinacji łączenia jest sporo, więc człowiek gubi się jak głupi na początku, ale z pewnością jest lepiej, bliżej prawdziwej gitary, jeżeli można to tak nazwać. Zobaczymy jak będzie dalej, ale no jest ekstra, nareszcie :)