Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 305734 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #320 dnia: Września 24, 2008, 16:49:45 pm »
Jestem po dwóch odcinkach Fringe'a i muszę powiedzieć, że fajny ten serial. Podobają mi się bohaterowie, szczególnie relacje ojciec-syn państwa Bishopów. Za to główna bohaterka tak sobie przypadła mi do gustu. Wydaje mi się, że serial celuje w grupę "Z Archiwum X-wannabe" ale ogółem jest OK. Będzie co oglądać w przerwach od House 5 i Dexa 3.

PS. Jest 3 odc. :
http://www.mininova.org/tor/1837745

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #321 dnia: Września 24, 2008, 18:03:54 pm »
Właśnie skończyłem oglądać czwartą serię "Weeds" i muszę stwierdzić, że kopie zada równie dobrze, co poprzednie trzy. Jeśli ktoś jeszcze nie widział, polecam nadrobić zaległości.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #322 dnia: Września 24, 2008, 18:58:16 pm »
Fringe to niezla kupa, po 2 odcinkach laduje w koszu na dobre. Wszystkow tym serialu kuleje, ale w szczegolnosci gra aktorska, tak beznadziejnych aktorow to myslalem ze tylko w M jak milosc mozna znalesc. Bardzo sie zawiodłem.

Natomiast House wrocil i nadal jest genialny, ciekawie zakonczony 1 odcinek, ciekawe co dalej z Wilsonem i Housem.
 
Herosi - Za duzo, za szybko, ale przyzwoicie, moze byc ciekawy sezon, ale te powiazania wszystkich z rodzina Pettreli juz sa dobijajace. Sylar juz sie troche przejadl, a Claire nadal poza ladna facjata nie umie grac.

Californication - Hank is back, po zakonczeniu 1 sezonu moglo sie wydawac, ze to koniec, a tu 2 sezon zapowiada sie bardzo ciekawie.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #323 dnia: Września 24, 2008, 19:25:24 pm »
Cytuj
Herosi - Za duzo, za szybko, ale przyzwoicie, moze byc ciekawy sezon, ale te powiazania wszystkich z rodzina Pettreli juz sa dobijajace. Sylar juz sie troche przejadl, a Claire nadal poza ladna facjata nie umie grac.

Moim zdaniem początek trzeciego sezonu "Herosów" to żenada. Zwłaszcza wątek Mohindera, który wydaje się być żywcem ściągnięty z "Muchy". Brakuje tylko tego żeby doktorek zamienił się w przerażające monstrum.

Nie napisałbym też, że jest za szybko. Za dużo - fakt, ale tylko gadania. "Herosi" powinni kłaść nacisk na akcję, a nie na multum dialogów, które momentami są bardzo słabe.

Plusem "Herosów" jest Maya, bo fajska z niej babeczka.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #324 dnia: Września 24, 2008, 19:35:09 pm »
obejrzałem pierwszy odcinek 4 sezonu supernatural - po prostu wgniata w człowieka w podłogę i nie chce z niej wypuścić.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
fringe zacząłem oglądać przez chwilę, ale wg mnie to słaby serial nie obejrzałem nawet 1 odcinka do końca.
house m.d. to już klasa sama dla siebie. sądziłem, że ten sezon może być dużo słabszy ze względu na zakończenie 4 serii, ale myliłem się.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
skończyłem ostatnio też miniserial samurai girl muszę przyznać, że jak na 6 odcinkową serię była bardzo dobra.
prison break zaczął się mocnym akcentem i trzyma wysoki poziom(zwłaszcza w porównaniu do 3 sezonu). momentalnie bardzo dużo się dzieje i bardzo dobrze - nie ma dłużyzn ani sztucznego wydłużania serialu przypomina mi to trochę traveler'a.
ściągam teraz smallville, one tree hill(tak z sentymentu, bo 6 sezon o ile fajny i nieźle się zaczyna to jest jednak nieco słabszy od poprzednich), a potem californication, knight rider, grey's anatomy(już nie mogę się doczekać), chuck'a(genialny pierwszy sezon), private practice, life, life on mars, eli stone, my worst enemy i valentine.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #325 dnia: Września 24, 2008, 22:09:16 pm »
Co do supernatural musze sie zgodzic, rewelacyjnie sie zaczal. 3 Sezon trzymal wysoki poziom, ale 4 moze byc jeszcze lepszy, to chyba jedyny serial, gdzie im dalej tym lepiej, bo pierwsze 2 sezony byly przecietne.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #326 dnia: Października 01, 2008, 09:10:05 am »
No i 3 odc nowego sezonu herosów za nami i trzeba przyznać, że po słabym 2 sezonie serial wraca na właściwy tor(IMO). Premiera była jak dla mnie bardzo dobra, a wczorajszy odcinek jeszcze lepszy ! Najlepsza akcja, to chyba ta w banku, chociaż zawiodłem się trochę na tych złoczyńcach(bardzo łatwo ich Sylar załatwił) myślałem, że będą troszkę silniejsi, choć pewnie Knox jeszcze dużo namiesza, a moc ma bardzo ciekawą.
Ogólnie pozytywnie się zaskoczyłem - nie myślałem, że po nieudanym 2 sezonie poziom aż tak podskoczy  :-)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #327 dnia: Października 06, 2008, 09:28:30 am »
Pragnę przypomnieć, że drugi odcinek trzeciego Dextera jest już dostępny :twisted:
http://w**.********.org/

A kto nie widział zajebistego promo tego sezonu, niech zaraz nadrabia zaległość!

(piosenka to "Secret" - The Pierces, gdyby komuś się bardzo spodobało :) )

[nie podajemy linków do pirackiego contentu, patrz regulamin - t.]
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2008, 09:49:05 am wysłana przez tarniak »
PSN ID: WojtqGO

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #328 dnia: Października 06, 2008, 14:16:55 pm »
Z tego co wiem to ściąganie seriali, ogólnie dostępnych w TV to żadne piractwo.

« Ostatnia zmiana: Października 06, 2008, 14:26:39 pm wysłana przez MarcePan »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #329 dnia: Października 06, 2008, 14:37:02 pm »
Też mi się tak wydawało :roll: . Rozumiem, gdybym wrzucił link do jakiegoś filmu, gry czy płyty, ale do serialu ? To tak jakby ktoś z USA nagrał mi na kasetę i przesłał ją pocztą. Ale niech Ci będzie tarny :P
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #330 dnia: Października 06, 2008, 14:46:03 pm »
Z tego co wiem to ściąganie seriali, ogólnie dostępnych w TV to żadne piractwo.


To nie jest ogólnodostępne w TV, tylko dla posiadaczy Showtime, który nie jest telewizją ogólnodostępową:

Cytuj
Order Showtime:
 KILLER SHOW. KILLER DEAL.
 ORDER SHOWTIME NOW FOR
 ONLY $7.99 OR LESS/MONTH
 FOR A LIMITED TIME!*

Radzę się stosować, bo regulamin mówi jednoznacznie o tego typu linkach.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #331 dnia: Października 06, 2008, 15:05:23 pm »
OK :)
PSN ID: WojtqGO

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #332 dnia: Października 06, 2008, 16:13:10 pm »
Z tego co wiem to ściąganie seriali, ogólnie dostępnych w TV to żadne piractwo.


To nie jest ogólnodostępne w TV, tylko dla posiadaczy Showtime, który nie jest telewizją ogólnodostępową:

Cytuj
Order Showtime:
 KILLER SHOW. KILLER DEAL.
 ORDER SHOWTIME NOW FOR
 ONLY $7.99 OR LESS/MONTH
 FOR A LIMITED TIME!*

Radzę się stosować, bo regulamin mówi jednoznacznie o tego typu linkach.
To pozwól mu w spoiler dawać, bo to naprawdę ułatwia życie. Wchodzę na forum, czytam, że jest drugi odcinek i od razu mogę go pobrać. A nie, nie mogę...

Wojtku dzięki za promo, nie zetknąłem się z nim do tej pory.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #333 dnia: Października 10, 2008, 19:57:47 pm »
Dr. House - zacząłem oglądać wczoraj na kacu i kur** - zajebiste to jest! Na kacu, na fazie, na zmule - Dr. House wchodzi jak złoto przy każdej okazji!

Tarniak

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #334 dnia: Października 10, 2008, 20:33:06 pm »
Cytuj
To pozwól mu w spoiler dawać, bo to naprawdę ułatwia życie. Wchodzę na forum, czytam, że jest drugi odcinek i od razu mogę go pobrać. A nie, nie mogę...

www.google.pl


Drugi odcinek S3 Dextera zjada wszystkie PB w nowej serii. To dopiero serial. A co do PB, to dobrze, że Gretchen wróciła.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #335 dnia: Października 10, 2008, 20:58:25 pm »
Co do nowych sezonow to Dexter, House i Supernatural kroluja. Supernatural to fenomen jak z mocno przecietnego serialu zrobil sie zajebisty.
Herosi mocno srednio, pierwsze 3 odcinki bardzo slabe, 4 juz lepszy.
Prison Break - dostaje odemnie cancela, i podejrzewam ze po tym sezonie od FOX tez. OBY.
Chuck - trzyma smieszny, dobry poziom, ale ogladalnosc niestety leci na leb na szyje, a szkoda bo serial przedni.
I oczywiscie Entourage - 5 sezon mocnoa zaczal, Ari w szczytowej formie, czego chciec wiecej.
A z nowosci to tylko True Blood przypadlo mi do gustu.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #336 dnia: Października 10, 2008, 21:09:29 pm »
Drugi odcinek S3 Dextera zjada wszystkie PB w nowej serii. To dopiero serial.

Zgadzam się! A znając ten serial to z każdym następnym odcinkiem będzie jeszcze lepiej... Szkoda tylko, że doktora Danco nie ma (zainteresowanych odsyłam do książki albo tutaj).

"House" również trzyma poziom i w moim małym rankingu stoi na pierwszym miejscu razem z "Dexterem".

A "Prison Break" mi się przejadł. Odcinki pierwszej i drugiej serii ściągałem na bieżąco. Trzeciej raz na dwa tygodnie. Czwartą może obejrzę jak wypuszcza już wszystkie odcinki żeby zobaczyć jak się ta historyjka zakończyła.

Marins

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #337 dnia: Października 14, 2008, 16:52:18 pm »
Drugi odcinek S3 Dextera zjada wszystkie PB w nowej serii. To dopiero serial. A co do PB, to dobrze, że Gretchen wróciła.

:) zgadzam się Dexter się rozkręca - po zobaczeniu zwiastunu do 3 odcinka będzie jeszcze lepiej :)

Co do PB to dzisiaj nie jest emitowany zamiast niego to jakiś mecz będzie transmitowany.
Opublikowane: Październik 14, 2008, 10:16:58
Właśnie skończyłem 3 odcinek - Czuje się zgwałcony pozytywnymi emocjami jakie oferuje mi Dexter (serial rzecz jasna nie sama postać) Każdy detal każda osoba grająca w tym serialu jest barwna, nie jest pusta - każda ma coś do przekazania... ta głębia treści, fabuły, dialogów majstersztyk a przemyślenia Dexa miażdżą wszytko.

10/10

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #338 dnia: Października 14, 2008, 22:09:03 pm »
House'a w poprzednim tygodniu nie było, toteż obejrzałem pierwszy odcinek Scrubs (Dex 3x3 się jeszcze nie ściągnął). Ktoś tu pisał o Hozych Doktorach (czyli Scrubs właśnie) więc wcale dawno ściągnąłem sobie cały pierwszy sezon i czekał na mnie aż do wczoraj. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, śmieszne to było i całkiem ciekawe. Friendsy 9 się skończyły na kompie (zasse 10 sezon gdy zajdzie taka potrzeba, narazie jestem Przyjaciółmi nasycony), więc żeby nie było za poważnie obok House i Dexa mam Famliy Guya i właśnie Scrubs. Myslałem ostatnio nad Weeds, ale kiedy to wszystko oglądać? :grin:

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #339 dnia: Października 18, 2008, 22:35:56 pm »
Za www.skazanynasmierc.pl:

Cytuj
Producenci od kilku miesięcy przebąkiwali o zakończeniu swojego kultowego serialu na aktualnym sezonie. Był reklamowany jako "Ostateczne Starcie". Zarys fabularny wskazywał schyłkowość. Nie tylko w sensie jakościowym. Słupki oglądalności nie pozostawiły złudzeń. Dziś wiemy już na pewno, że 4 sezon będzie ostatnim. Wielka przygoda Michaela Scofielda, jego rodziny i przyjaciół dobiega końca.

W końcu...

Marins

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #340 dnia: Października 18, 2008, 23:07:32 pm »
Na 1 sezonie powinni skończyć. Dobrze że już koniec. Oby zakończyli w dobrym stylu bo PB zasługuje na to.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #341 dnia: Października 19, 2008, 00:24:02 am »
Jak uśmiercą Michael'a to będzie niezły zonk.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #342 dnia: Października 19, 2008, 00:40:33 am »
Jestem w trakcie oglądania 4 sezonu Prison Break i jakoś mnie to zaczeło już męczyć. Strasznie na siłę jest już ten serial ciągnięty. Moim zdaniem jeśli by zakończyli na 1 sezonie to byłoby najlepiej. Większość wątków jest robiona cholernie na siłe i bez polotu. Ale takie są prawa rynku, w którym ciężko zabić kurę znoszącą złote jaja. Oglądam jeszcze do tego Herosów 3 sezon. Widziałem dopiero 3 odcinki i jak na razie jest nieźle ale mogłobyć lepiej. Liczę jeszcze na to, że drugi sezon Dextera mnie nie zawiedze, gdyż pierwszy uważam za genialny.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #343 dnia: Października 19, 2008, 09:54:37 am »
Jak uśmiercą Michael'a to będzie niezły zonk.
niczym już przecież nie ryzykują  :twisted:

Widok triumfującego T baga byłby najlepszym  zwieńczeniem serii ;]
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Marins

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #344 dnia: Października 19, 2008, 10:00:10 am »
Jak uśmiercą Michael'a to będzie niezły zonk.
niczym już przecież nie ryzykują  :twisted:

Widok triumfującego T baga byłby najlepszym  zwieńczeniem serii ;]

To by było coś ale znając życie i tak dobro zwycięży.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #345 dnia: Października 19, 2008, 10:11:11 am »
Trochę głupio by było jak po wielkim powrocie Sary, tym razem Michael zginie. To by było IMO totalnie głupie i nie przemyślane. Chociaż w tym serialu już nic mnie nie zdziwi.

Marins

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #346 dnia: Października 22, 2008, 22:08:29 pm »
Cytuj
Showtime oficjalnie potwierdziło, iż powstaną jeszcze dwa sezony niezwykle popularnego serialu "Dexter". Każda z serii będzie składać się jak dotychczas z 12 odcinków.

Aktualnie w Stanach oglądać można trzeci sezon serialu. Produkcja czwartej odsłony przygód psychopatycznego zabójcy rozpocznie się wiosną 2009 roku.

Jak będą tak dobre jak I i II sezon to nie mam nic przeciwko  :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #347 dnia: Października 26, 2008, 23:21:07 pm »
Obejrzałem sobie dziś dwa odcinki Little Britain usa. Śmieszne to to. :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #348 dnia: Października 26, 2008, 23:24:01 pm »
Cytuj
Showtime oficjalnie potwierdziło, iż powstaną jeszcze dwa sezony niezwykle popularnego serialu "Dexter". Każda z serii będzie składać się jak dotychczas z 12 odcinków.

Aktualnie w Stanach oglądać można trzeci sezon serialu. Produkcja czwartej odsłony przygód psychopatycznego zabójcy rozpocznie się wiosną 2009 roku.

Jak będą tak dobre jak I i II sezon to nie mam nic przeciwko  :cool:
Oglądam pierwszy sezon Dextera na TVN i bardzo mi sie podoba. Może ktoś wie czy po zakończeniu pierwszego sezonu tvn będzie puszczał od razu drugi?

lupinator

  • Gość
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #349 dnia: Października 26, 2008, 23:27:38 pm »
Od razu na pewno nie. Później raczej tak, bo myślę, że oglądalność jest spora (sam oglądam).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #350 dnia: Października 26, 2008, 23:29:20 pm »
Pewnie dopiero na wiosne  :?. Nie wytrzymam tyle.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #351 dnia: Października 26, 2008, 23:45:23 pm »
Skoro nie wytrzymasz to sobie ściągnij, w czym problem?

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #352 dnia: Października 27, 2008, 12:32:20 pm »
3 seria Dextera =  :shock: wydaje się niemożliwe, żeby z odcinka na odcinek i serii na serię było coraz lepiej ale tak na prawdę jest!  :o Podnieciłem się niebywale ostatnim odcinkiem! Oja! Oja! Oja!

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #353 dnia: Października 27, 2008, 17:23:35 pm »
A mnie nie do końca podoba się
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Niby jest fajnie, ale jak narazie do drugiego sezonu to sporo brakuje. Brak jakiegoś wyrazistego ... hmm, czegoś, na co czekałbym z utęsknieniem na kolejne odcinki. Przypomina to pierwszą serię z tym, że tam sam joy z poznawania Dextera i jego pokręconego sposobu postrzegania świata był motywacją do ściągania kolejnych odcinków, a teraz Dexa już znamy i nie bardzo obchodzą mnie jego dylematy rodzinne. Brak mi jakiegoś konkretnego wątku jak w drugim sezonie (sprawa Bayharbor Butcher), bo przecież sprawa Freebo i Oskara jest już załatwiona, right?

PS. refleksja jest po pierwszych 4 odcinkach, piątego jeszcze nie widziałem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #354 dnia: Października 27, 2008, 17:31:04 pm »
Skoro nie wytrzymasz to sobie ściągnij, w czym problem?
Ano z tym problem że z moim superszybkim netem to raczej niemożliwe  :-?
I fakt joy z poznawania Dex'a jest naprawde fajny. I sam wątek chłodniarza naprawde mi sie podoba :)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #355 dnia: Października 27, 2008, 23:07:56 pm »
A mnie nie do końca podoba się
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Niby jest fajnie, ale jak narazie do drugiego sezonu to sporo brakuje. Brak jakiegoś wyrazistego ... hmm, czegoś, na co czekałbym z utęsknieniem na kolejne odcinki. Przypomina to pierwszą serię z tym, że tam sam joy z poznawania Dextera i jego pokręconego sposobu postrzegania świata był motywacją do ściągania kolejnych odcinków, a teraz Dexa już znamy i nie bardzo obchodzą mnie jego dylematy rodzinne. Brak mi jakiegoś konkretnego wątku jak w drugim sezonie (sprawa Bayharbor Butcher), bo przecież sprawa Freebo i Oskara jest już załatwiona, right?

PS. refleksja jest po pierwszych 4 odcinkach, piątego jeszcze nie widziałem.
Oglądamy chyba coś innego, bo w moim dexterze mamy sprawę
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:o

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #356 dnia: Października 28, 2008, 17:51:33 pm »
A mnie nie do końca podoba się
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Niby jest fajnie, ale jak narazie do drugiego sezonu to sporo brakuje. Brak jakiegoś wyrazistego ... hmm, czegoś, na co czekałbym z utęsknieniem na kolejne odcinki. Przypomina to pierwszą serię z tym, że tam sam joy z poznawania Dextera i jego pokręconego sposobu postrzegania świata był motywacją do ściągania kolejnych odcinków, a teraz Dexa już znamy i nie bardzo obchodzą mnie jego dylematy rodzinne. Brak mi jakiegoś konkretnego wątku jak w drugim sezonie (sprawa Bayharbor Butcher), bo przecież sprawa Freebo i Oskara jest już załatwiona, right?

PS. refleksja jest po pierwszych 4 odcinkach, piątego jeszcze nie widziałem.
Oglądamy chyba coś innego, bo w moim dexterze mamy sprawę
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:o
No tak, jest to tak ważny wątek, że aż o nim... zapomniałem. Do tej pory był trochę "z boku", obok tego całego freebo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #357 dnia: Października 29, 2008, 00:37:31 am »
5 odcinek Dextera pozamiatał. Ten serial to majstersztyk. Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #358 dnia: Października 29, 2008, 01:56:49 am »
5 odcinek Dextera pozamiatał. Ten serial to majstersztyk. Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.
Właśnie dziś zassałem 2 pierwsze sezony :cool: Mam nadzieję że się nie zawiodę.Zresztą, jak będzie dobre, to sobie kupie na DVD jak wyjdzie, chyba że już wyszło? Wie ktoś coś o tym?
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 02:30:20 am wysłana przez Wooyek »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #359 dnia: Października 29, 2008, 07:26:49 am »
No tak, jest to tak ważny wątek, że aż o nim... zapomniałem. Do tej pory był trochę "z boku", obok tego całego freebo.
Mnie się wydaje, że wątek tego tajemniczego mordercy jeszcze nabierze rumieńców (czyt. mocno zamiesza w życiu Dex'a).
5 odcinek Dextera pozamiatał. Ten serial to majstersztyk. Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.
To napięcie na sam koniec - rozmowa Dex'a z Miguel'em, coś pięknego :shock:
PSN ID: WojtqGO