Autor Wątek: Forza Motorsport 4  (Przeczytany 242743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 13, 2010, 14:26:04 pm »
2 dvd w fm3 to tylko 1.9gb danych
2x DVD DL = ~17GB
Z tego co wiem, to na każdym DVD Microsoft rezerwuje sobie jakiś 1GB dla siebie.

Nie wiem, skąd Ci wyszło nagle 1.9GB.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 13, 2010, 14:37:14 pm »
Screeny fajne, tylko dlaczego Twórcy FM robią ten sam błąd, pokazują Nam screeny samochodów z Menu/Phototravel(pewnie będzie taki dedykowany tryb do zdjęć jak ten z GT5), tak samo było w FM3, i teraz znów się to powtarza. Ja nie mówię że te fury w gameplay'u muszą wyglądać jak Premiumy z Gt5(bo jest to technologicznie niemożliwe). Może pamiętacie taki gif z Porsche który zmieniał się w LOD model, zaraz po odliczaniu przed wyścigiem, jeśli samochody będą wyglądały tal jak te kiedy gra odlicza do wyścigu to będzie spoko(Pewnie Ci co grali/grają w FM3 wiedzą o co chodzi..). 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 14:47:00 pm wysłana przez Unlimited »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 13, 2010, 14:56:48 pm »
2 dvd w fm3 to tylko 1.9gb danych
2x DVD DL = ~17GB
Z tego co wiem, to na każdym DVD Microsoft rezerwuje sobie jakiś 1GB dla siebie.

Nie wiem, skąd Ci wyszło nagle 1.9GB.

no bo tyle miejsca potrzeba na hdd jesli chcesz zainstalowac 2 dvd

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:04:53 pm »
Screeny fajne, tylko dlaczego Twórcy FM robią ten sam błąd, pokazują Nam screeny samochodów z Menu/Phototravel(pewnie będzie taki dedykowany tryb do zdjęć jak ten z GT5), tak samo było w FM3, i teraz znów się to powtarza. Ja nie mówię że te fury w gameplay'u muszą wyglądać jak Premiumy z Gt5(bo jest to technologicznie niemożliwe). Może pamiętacie taki gif z Porsche który zmieniał się w LOD model, zaraz po odliczaniu przed wyścigiem, jeśli samochody będą wyglądały tal jak te kiedy gra odlicza do wyścigu to będzie spoko(Pewnie Ci co grali/grają w FM3 wiedzą o co chodzi..). 8)

A skąd Ty niby możesz to wiedzieć ?  :roll:

1man1jar

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:11:44 pm »
Bo nie i ch**! :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:13:48 pm »
Przecież to każdy wie. :roll:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:17:37 pm »
Screeny fajne, tylko dlaczego Twórcy FM robią ten sam błąd, pokazują Nam screeny samochodów z Menu/Phototravel(pewnie będzie taki dedykowany tryb do zdjęć jak ten z GT5), tak samo było w FM3, i teraz znów się to powtarza. Ja nie mówię że te fury w gameplay'u muszą wyglądać jak Premiumy z Gt5(bo jest to technologicznie niemożliwe). Może pamiętacie taki gif z Porsche który zmieniał się w LOD model, zaraz po odliczaniu przed wyścigiem, jeśli samochody będą wyglądały tal jak te kiedy gra odlicza do wyścigu to będzie spoko(Pewnie Ci co grali/grają w FM3 wiedzą o co chodzi..). 8)

A skąd Ty niby możesz to wiedzieć ?  :roll:
Jak zmniejszą ilość samochodów do 4 na trasie, to może zobaczysz tak wykonane samochody xD

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:21:02 pm »
Przecież to każdy wie. :roll:

Nie każdy, tylko Sonboye, nie wrzucaj mnie do tego samego worka....

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:24:05 pm »
Gdyby to było możliwe to już zobaczylibyśmy je w FM3, a tam zobaczyliśmy nieźle wykonane samochody(choć dalekie do Premiumów) w trakcie odliczania do startu i przy "start" czar prysł. Poza tym jednego Premiuma z GT5 robi się w 3 tygodnie. Myślisz że zdążą..

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:24:35 pm »
Przecież to każdy wie. :roll:

Nie każdy, tylko Sonboye, nie wrzucaj mnie do tego samego worka....

Sorki...zapomniałem, że Ty jesteś z tego drugiego worka. :P

Btw. Kto tak naprawdę wierzy, że auta w Forzie4 będą takie same lub ładniejsze niż auta premium w GT5?

el becetol

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:30:20 pm »
Poza tym jednego Premiuma z GT5 robi się w 3 tygodnie. Myślisz że zdążą..

Fajnie wiedzieć, w takim razie wykonanie 200 premiumów do GT5 zajęło jakieś 11 lat. 

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:31:24 pm »
Poza tym jednego Premiuma z GT5 robi się w 3 tygodnie. Myślisz że zdążą..

Fajnie wiedzieć, w takim razie wykonanie 200 premiumów do GT5 zajęło jakieś 11 lat. 
A ska wiesz ile ludzi pracowało nad samochodami?

el becetol

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:33:15 pm »
Z tego samego źródła z którego Unlimited wie ile osób pracuje nad nimi przy produkcji Forza 4 i już wie że nie zdążą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:34:53 pm »
Turn10 wypluło na tej generacji już dwie gry i chyba można realnie ocenić ich potencjał. Ta sama konsola, ten sam silnik, podobny okres developingu. Do tego można z blisko stuprocentową pewnością założyć, że cały content z trójki zostanie żywcem przeniesiony do czwórki. Trzeba mieć niezłych rozmiarów klapki na oczach, żeby widzieć tu miejsce na jakiś jakościowy skok.

@Tomasz, becet - samochód do GT5 jedna osoba modeluje pół roku. W PD zajmuje się tym 18 osób.

el becetol

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:36:46 pm »
samochód do GT5 jedna osoba modeluje pół roku.
Cytat: Unlimited
Premiuma z GT5 robi się w 3 tygodnie.

To kto kłamie?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:38:03 pm »
Obaj.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:41:24 pm »
Jeden mądrzejszy od drugiego  :roll:

BoBan - ja tam jestem neutral, mam obie konsole i grzeje się grami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:41:57 pm »
http://arstechnica.com/gaming/news/2007/12/kazunori-yamauchi-dishes-more-gran-turismo-5-details.ars

Potwierdzenie reszty w creditsach.

@niemiec - zapamiętam to sobie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:44:44 pm »
Turn10 wypluło na tej generacji już dwie gry i chyba można realnie ocenić ich potencjał. Ta sama konsola, ten sam silnik, podobny okres developingu. Do tego można z blisko stuprocentową pewnością założyć, że cały content z trójki zostanie żywcem przeniesiony do czwórki. Trzeba mieć niezłych rozmiarów klapki na oczach, żeby widzieć tu miejsce na jakiś jakościowy skok.

Wiecie, że jestem takim samym fanatykiem GT5 co wy...

Ale w obliczu tych 800 aut standard i paru tras z GT4, nie czepiałbym się przenoszenia "na żywca" contentu do Forzy 4, bo zaczyna tu wiać pewną hipokryzją...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:50:53 pm »
Nie czepiam się tylko stwierdzam oczywiste fakty.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:56:37 pm »
To w takim razie ja podałem złe informację z forum GT Planet, przepraszam. :oops: Poza tym zgadzam się z Irasem(o dziwo) :D

Co do przenoszenia contentu to ja w tym nie widzę nic złego, tak samo było z FM2 a FM3. Jednak jeśli ktoś wierzy że to co widzi to są modele z gameplayu czy replayu to niech się popuka w głowę(no chyba że ciągle wierzy że X360 uciągnie takie gry jak np. U2 czy GT5), albo niech przeczyta jeszcze raz to i wysunie odpowiednie wnioski:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-forza3-evolution-article?page=2

Poza tym ja czekam na to jaki content i jak sobie ich Engine poradzi z tym co chcą zamieścić w grze. Cierpliwie..

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 13, 2010, 17:05:14 pm »
Wiecie, że jestem takim samym fanatykiem GT5 co wy...

Ale w obliczu tych 800 aut standard i paru tras z GT4, nie czepiałbym się przenoszenia "na żywca" contentu do Forzy 4, bo zaczyna tu wiać pewną hipokryzją...
O to wlasnie chodzi w grach wyscigowych i to powinno sie robic, przenosic stare assetsy do nowej gry i dodawac nowe. Dodawac opcje, a nie usuwac.

To jest tez glowna rzecz, ktora obrazuje, ze FM 3/FM 4 byla robiona 2 lata to totalna bzdura - to gry, ktore czerpia ile sie da z poprzedniej iteracji, wiec czas produkcji sie kumuluje.
Przeciez nikt nie powie, ze jakby GT 6 wyszlo za 2 lata, to gre robiliby dwa lata!, jakby miala: course maker, GTTV, 200 premiumow przeniesionych z GT 5, wszystkie trasy z GT 5, particles, zmienny cykl dnia i pogody? To jest faktyczna kontynuuacja i o to w tym chodzi.
M.i. dlatego uwazam czepianie sie 5 lat developingu GT 5 za najglupszy argument w dyskusjach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 13, 2010, 17:50:25 pm »
Wiecie, że jestem takim samym fanatykiem GT5 co wy...

Ale w obliczu tych 800 aut standard i paru tras z GT4, nie czepiałbym się przenoszenia "na żywca" contentu do Forzy 4, bo zaczyna tu wiać pewną hipokryzją...
O to wlasnie chodzi w grach wyscigowych i to powinno sie robic, przenosic stare assetsy do nowej gry i dodawac nowe. Dodawac opcje, a nie usuwac.

To jest tez glowna rzecz, ktora obrazuje, ze FM 3/FM 4 byla robiona 2 lata to totalna bzdura - to gry, ktore czerpia ile sie da z poprzedniej iteracji, wiec czas produkcji sie kumuluje.
Przeciez nikt nie powie, ze jakby GT 6 wyszlo za 2 lata, to gre robiliby dwa lata!, jakby miala: course maker, GTTV, 200 premiumow przeniesionych z GT 5, wszystkie trasy z GT 5, particles, zmienny cykl dnia i pogody? To jest faktyczna kontynuuacja i o to w tym chodzi.
M.i. dlatego uwazam czepianie sie 5 lat developingu GT 5 za najglupszy argument w dyskusjach.

Ja tu tylko zaznaczyłem, by nikomu nie wpadło do głowy uznawać "przenoszenie contentu" jako wadę Forzy 4 nie wspominając o tym co się działo w GT5 ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 13, 2010, 18:24:26 pm »
Jestem ciekaw czy pojawia sie bolidy F1 w nowej forzie, bylo by naprawde spoko jakby jes dodali. Mogli by tez dodac radio, przez ktore goscie z pitu mogli by sie z kierowca komunikowac. Mogli by podawac proste waskazowki np. kiedy najlepiej zjechac do pitu, na ktorym okrazeniu moze zmienic sie pogoda (jesli takowa bedzie w grze) lub poinformowac o wypadku jesli taki mial miejsce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 18:29:36 pm wysłana przez _ReD_ »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 13, 2010, 18:41:11 pm »
Jestem ciekaw czy pojawia sie bolidy F1 w nowej forzie, bylo by naprawde spoko jakby jes dodali. Mogli by tez dodac radio, przez ktore goscie z pitu mogli by sie z kierowca komunikowac. Mogli by podawac proste waskazowki np. kiedy najlepiej zjechac do pitu, na ktorym okrazeniu moze zmienic sie pogoda (jesli takowa bedzie w grze) lub poinformowac o wypadku jesli taki mial miejsce.

licencje ma Codemsters ale tak samo EA ma licencje na Porsche a FM mamy te samochody, zobaczymy.

unlimited - nakręcisz film? zostaw YT bo na XO za dużo beki z ciebie. Nakręć lepiej swoją mózgownicę na myślenie. Od tego zacznij.
-----
cała fm3 na dysku zajmuje ok 8.5GB jeśli chcą wykorzystać maksymalnie dvd2 w FM4 to dodatkowo będą mieli ok 4.5GB. Mogą dać FM4 i na 3DVD.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 13, 2010, 18:55:04 pm »
Wlasnie z licencja jest smieszna sprawa, ja nawet nie mowie tu o pelnej licencji na F1 tylko na same bolidy, tak samo jak zrobili w Forzie 3 ze Stock Cars do Nascarow. Licencji na nascar nie mieli, ale mieli na samochody i je dali, reszte juz malarze w forzie dopelnili. Tak samo mysle o bolidach F1, bo na te maja chyba licencje firmy je produkujace nie? Jesli tak to mozna dac stackowe bolidy F1 a malarze w forzie juz wszystko pomaluja :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 13, 2010, 18:58:32 pm »
Tylko Ferrari samo dysponuje licencją na swoje bolidy. Resztę trzyma FIA i udostępnia Codemasters.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 13, 2010, 19:00:32 pm »
Jestem ciekaw czy pojawia sie bolidy F1 w nowej forzie, bylo by naprawde spoko jakby jes dodali. Mogli by tez dodac radio, przez ktore goscie z pitu mogli by sie z kierowca komunikowac. Mogli by podawac proste waskazowki np. kiedy najlepiej zjechac do pitu, na ktorym okrazeniu moze zmienic sie pogoda (jesli takowa bedzie w grze) lub poinformowac o wypadku jesli taki mial miejsce.

licencje ma Codemsters ale tak samo EA ma licencje na Porsche a FM mamy te samochody, zobaczymy.

unlimited - nakręcisz film? zostaw YT bo na XO za dużo beki z ciebie. Nakręć lepiej swoją mózgownicę na myślenie. Od tego zacznij.
-----
cała fm3 na dysku zajmuje ok 8.5GB jeśli chcą wykorzystać maksymalnie dvd2 w FM4 to dodatkowo będą mieli ok 4.5GB. Mogą dać FM4 i na 3DVD.

Dokładnie Iras, ale Pan BD zna się lepiej, już nie raz pokazał jakim jest "fachowcem", szczególnie przy "rozjaśnianiu" przeze mnie fotek i nie skomentowaniu replaya, bo mu zamknął doszczętnie buzie. Licencję na Porsche to ma właśnie Turn 10, a nie EA..kolejna wtopa. Ja już generalnie nawet nie mam o czym z nim rozmawiać, to za niski level jak dla mnie. I jeszcze coś, je**e XO-możesz przekazać, ja nie mam takiej sposobności, bo się mnie tam boicie. :P

----------

Ciekawe czy w FM4 dadzą wreszcie porządne pit stopy..
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 19:04:39 pm wysłana przez Unlimited »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 13, 2010, 19:45:35 pm »
Tylko Ferrari samo dysponuje licencją na swoje bolidy. Resztę trzyma FIA i udostępnia Codemasters.
Wlasnie to just chujnia straszna ze kilka firm nie moze miec tej samej licencji. Ciekawe w czym jest problem ze np takie PD czy T10 nie moga miec tej licencji w tym samym czasie co Codemstars?

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 13, 2010, 19:52:36 pm »
Jestem ciekaw czy pojawia sie bolidy F1 w nowej forzie, bylo by naprawde spoko jakby jes dodali. Mogli by tez dodac radio, przez ktore goscie z pitu mogli by sie z kierowca komunikowac. Mogli by podawac proste waskazowki np. kiedy najlepiej zjechac do pitu, na ktorym okrazeniu moze zmienic sie pogoda (jesli takowa bedzie w grze) lub poinformowac o wypadku jesli taki mial miejsce.

licencje ma Codemsters ale tak samo EA ma licencje na Porsche a FM mamy te samochody, zobaczymy.

unlimited - nakręcisz film? zostaw YT bo na XO za dużo beki z ciebie. Nakręć lepiej swoją mózgownicę na myślenie. Od tego zacznij.
-----
cała fm3 na dysku zajmuje ok 8.5GB jeśli chcą wykorzystać maksymalnie dvd2 w FM4 to dodatkowo będą mieli ok 4.5GB. Mogą dać FM4 i na 3DVD.

Dokładnie Iras, ale Pan BD zna się lepiej, już nie raz pokazał jakim jest "fachowcem", szczególnie przy "rozjaśnianiu" przeze mnie fotek i nie skomentowaniu replaya, bo mu zamknął doszczętnie buzie. Licencję na Porsche to ma właśnie Turn 10, a nie EA..kolejna wtopa. Ja już generalnie nawet nie mam o czym z nim rozmawiać, to za niski level jak dla mnie. I jeszcze coś, je**e XO-możesz przekazać, ja nie mam takiej sposobności, bo się mnie tam boicie. :P

----------

Ciekawe czy w FM4 dadzą wreszcie porządne pit stopy..

pisałem raz, nakręć mózgownice na myślenie wtedy się udzielaj

wbiłeś się w temat i znowu nie wiesz o co chodzi, kolejny Fail  :lol:  Miałeś mi na PW wysłać zdjęcia z trasy TG i Forda GT podczas gry ale się ich nie doczekałem...no ale w końcu coś mądrego napisałeś, dla ciebie Pan Bigdaddy.

Licencje na Porsche ma EA, T10 ma sublicencje od EA ale przynajmniej jest Porsche w FM, Kaz wolał przepić kasę  :lol:

Licencja na F1 jest oczywiście od FIA zaś Codemasters kupiło ją na wyłączność w grach, unlimited opuść ten temat w trybie natychmiastowym!  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 20:05:56 pm wysłana przez bigdaddy »

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:26:09 pm »
Kolejny film związany (luźno) z nową forzą:
http://forzamotorsport.net/en-us/media/videos/default.htm#/video/4035/

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:26:13 pm »
@ Bigdaddy

Do czego to doszło, nowa osoba(mało lubiana) na tym forum coś mi każe robić :lol:

Jutro Ci prześle(nawet zdjęcie jak robię to zdjęcie z gry, boś niedowiarek i znowu sobie coś wmówisz oraz replay w końcu w FM3 nie widzisz w nich wnętrza, to Ci posłodzę życie..przyda Ci się, przynajmniej czegoś nowego dowiesz się o tej grze), bo dziś gramy turniej w Gt5(Jaca będzie, podobno osobiście znasz :P ).

Odnośnie licencji Porsche, to wcześniej FM miała na nią prawa, ale tego nie pamiętasz w końcu posiadasz tylko X360. :roll:

Odnośnie F1, Codies mają na nią wyłączność jeśli chodzi o gry, więc nie sądzę że zobaczysz bolidy w FM4, ale to dobrze, Turn 10 wpierw musi znów powrócić do korzeni i zrobić jakiegoś SIM'a, a nie Sim-zręcznościówkę(FM3).

Zanim coś głupiego znów powiesz pooglądaj:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ps. I jedna osobista prośba, zachowaj więcej umiaru i choć odrobinę kultury(z tym Pan BD to się powtarzasz, robi się to nudne).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 20:28:49 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:30:34 pm »
Mogą dać FM4 i na 3DVD.

To by była beka roku. Gra wyścigowa na 3 DVD. :lol: :lol: :lol:

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:32:23 pm »
Raczej nie wydadzą na 3 DVD bo w końcu wypuścili też konsole z 4GB pamięci, do instalacji pewnie będzie maks. 3GB

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:38:57 pm »
Możecie swoje osobiste sprzeczki przenieść gdzieś indziej? Nikogo nie interesuje żadne XO (cokolwiek to jest) i inne takie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 13, 2010, 20:49:26 pm »
Możecie swoje osobiste sprzeczki przenieść gdzieś indziej? Nikogo nie interesuje żadne XO (cokolwiek to jest) i inne takie.
X to skrót od X Box,  O-okrąg-kąt pełny-360stopni-360 czyli X Box 360 to w skrócie XO.
Jak można takich rzeczy na forumie  kąsolowym nie wiedzieć? :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:10:58 pm »
XO to także
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:20:49 pm »
Dobra, wystarczy tej darmowej reklamy.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:27:03 pm »
Ja nie mówię że te fury w gameplay'u muszą wyglądać jak Premiumy z Gt5(bo jest to technologicznie niemożliwe).
Tak sobie czytam i mi takie coś wpadło... Lolwoot? Co technologicznie niemożlwiego jest żeby XO pociągnął taki model? Ile niby one mają poly? Zdajesz sobie sprawę że xenos ciągnie w ruchu więcej poly niż rsx? ;)

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:57:31 pm »
Swoją drogą dobrze, że będzie rozgraniczenie modelu jazdy na kinectowy i symulacyjny:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=280272
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 22:33:32 pm wysłana przez Shaman »