Autor Wątek: Forza Motorsport 4  (Przeczytany 243662 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #200 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:11:37 pm »
Te Cory to teraz ponad 5 lat by miały. Już dawno wszystkim padły. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #201 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:19:02 pm »
Londkowi nie padł, bo jego Xboxy NIGDY się nie psują! :P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #202 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:22:06 pm »
Nie wiem czy są ludzie, którzy posiadają X0 bez HDD, ale faktem jest, że w sprzedaży była taka wersja jak Core i nie miała ona dysku.
Faktem jest też, że Microsoft wydał już jakiś czas temu aktualizację, która pozwala podłączenie pamięci Flash i stosowania jej jako dysku. Wystarczy dołączyć do gry pendrive'a (koszt dobrego, 4GB pendrive'a obecnie to ile, jakieś 40zł?) i fiu, sprawa załatwiona.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #203 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:24:57 pm »
Niemniej jednak wymagany jest dodatkowy sprzęt aby ta gra chodziła posiadaczom X0 Core.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #204 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:27:22 pm »
Problem ilości płyt to problem ms (no i klientów ich konsoli bez hdd). Jeśli t10 będzie chciało podążyć za gt. Mają przejebane, jakoś trudno mi w ogóle wyobrazić sobie,że podobne rozwiązania co w gt zobaczę w nowej odsłonie forzy. Jeśli już by tak się stało, poziom graficzny tego racera ,spadnie drastycznie. Pewnie wyszedł by dopakowany pgr,choć ładny to inna liga.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #205 dnia: Grudnia 14, 2010, 19:44:22 pm »
Ej, ale dlaczego mówicie o pięcioletnim Core, skoro jeszcze nie tak dawno bardzo popularny był model Arcade - również bez dysku?

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #206 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:35:26 pm »
Może jakieś fakty, bo póki co gadasz głupoty, ot tak sobie, pokaż mi umowę między EA a Turn 10 odnośnie Porsche. :lol:

Przed Codemaster było SONY(przynajmniej jak wydawali grę to nie miała ona tyle błędów i bugów jak ta od Codies) :P Poza tym nie przyznaję Ci racji..

Poszukaj sobie np: na gt planet czemu nie ma porsche w gt5 a czemu jest fm3.
Tak pokaże ci umowę pomiędzy EA a T10 właśnie dzwoniłem do Dana z T10 i już leci do Polski z kopią umowy dla unlimited  :lol:

poza tym przyznałeś mi rację dwa razy ale zbyt głupiutki jesteś by to załapać   :lol:


Niemniej jednak wymagany jest dodatkowy sprzęt aby ta gra chodziła posiadaczom X0 Core.

ale uj cie to obchodzi jak ty x360 nie masz  :lol:  po to jest możliwość podłączenia pena/dysku do xa.

Chcesz w pełni korzystać z x360 kupujesz HDD, nie ma innej opcji

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #207 dnia: Grudnia 14, 2010, 23:31:57 pm »


ale uj cie to obchodzi jak ty x360 nie masz 

To samo pytanie można zadać Tobie odnośnie Forzy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #208 dnia: Grudnia 15, 2010, 00:00:01 am »


ale uj cie to obchodzi jak ty x360 nie masz 

To samo pytanie można zadać Tobie odnośnie Forzy.

...i GT5.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #209 dnia: Grudnia 15, 2010, 09:10:48 am »
@ Bigdaddy

No nie wiem kto tu jest głupi(nie przyznałem Ci racji, a kto chce rżnąć głupa), skoro nie możesz pojąć że w GT5 jest ciągle ten sam model nieważne czy to menu/gameplay/replay, to tak odnośnie tego co pisałeś mi na PW. Włącz sobie replay który Ci przesłałem(a który Cię podobno kompletnie nie interesuję), to zobaczysz też ujęcie z tyłu samochodu :D Wiem że FM3 przyzwyczaiła Cię do teorii spiskowych<przykre doświadczenie>...


scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #210 dnia: Grudnia 15, 2010, 09:57:39 am »
Widzę w temacie o forzy najwięcej mają do powiedzenia fani gt5? jakieś kompleksy niespełnione oczekiwania nie zasmiecajcie tematu grajcie sobie w grę doskonała jaką jest gt5 i nie próbujcie zdyskredytować na siłe forzy i posiadaczy Xboxa. 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #211 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:05:55 am »
To zemsta za spam Xbotów w temacie GT5. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #212 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:08:23 am »
Widzę w temacie o forzy najwięcej mają do powiedzenia fani gt5? jakieś kompleksy niespełnione oczekiwania nie zasmiecajcie tematu grajcie sobie w grę doskonała jaką jest gt5 i nie próbujcie zdyskredytować na siłe forzy i posiadaczy Xboxa.  

I też Ci którzy grali w FM1,FM2,FM3(2 sezony kariery) :P

Przecież nic na siłę nie mówimy, nie wmawiamy, to już nie można pogadać o wadach gry, przecież w przyszłości to może być korzyścią, jeśli je poprawią.

BTW: Przecież o FM4 nic nie wiemy, poza 4 bullshotami które wydało Turn10(znów robią ten sam błąd co przy FM3..), trzeba poczekać na więcej informacji (choć niektórzy już po tym info które jest kreują jakieś wielkie Teorie-Bigdaddy).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 10:12:37 am wysłana przez Unlimited »

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #213 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:23:19 am »
Pogadać można przecież od tego jest to forum ja tylko odnosze takie wrażenie po niektorych postach że jak słusznie zauważyłeś gry jeszcze niema a już przypina się jej łatkie super killera a z drugiej strony fani ps3 próbują wmówić wszystkim że to będzie klapa nie piję tutaj do konkretnych osób ale tak to wygląda od kilku stron tego tematu. Ja także mam nadzieję że fm4 okaże się grą lepszą niż fm3 której jestem fanem ale nie twierdzę że to gra idealna najbardziej zależy mi żeby wrócili do korzeni i szli w stronę trochę bardziej wymagającego modelu jazdy. Nie mam ps3 i raczej ze względów finansowych nie będe miał więc jako fanowi wyścigów pozostaje mi grać w kolejne części forzy imo seri z którą spędziłęm bardzo wiele godzin.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #214 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:29:12 am »
W dużej części się z Tobą zgadzam, natomiast jedno i drugie wynika z faktu presji na tą część serii, i tego co dokonało PD z swoim GT5.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:50:06 am »
Niestety nie będę tutaj w pełni obiektywny ponieważ nie grałem w gt5 nie mam punktu odniesienia. Forza mimo wszystko w jakimś stopniu jest porównywana do serii gt  zdrowa rywalizacja nikomu jeszcze nie zaszkodziła, także kopiowanie dobrych pomysłów nie uważam za wadę. Niestety nie można za wiele jeszcze napisać o nowej części bo tak naprawdę nie wiemy jeszcze nic. także głoszenie teraz jaki bedzię finalny produkt niema sensu można jedynie opiniować spierać się ale nie wyzywać od xbotów czy tam psbotów czy jak się to określa.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 15, 2010, 10:59:30 am »
Tak jest porównywana ze względu rozbudowanie i podobną specyfikę budowy gry, trzymam kciuki za FM4, ale będzie ciężko(co nie znaczy że będzie to niemożliwe) Turn 10 dogonić PD w kwestii modelu jazdy i obsługi FF jaki jest w Gt5, co już także zostało podkreślone w pierwszej części recenzji InsideSimRacing(polecam zobaczyć). Póki co trzeba poczekać na więcej informacji z obozu Turn 10. Poza tym większość sporów tutaj dotyczyła grafiki(po tych paru bullshotach) i jak engine, który pewnie będzie ten sam co w FM3(lekko zmodyfikowany), poradzi sobie z tym co chcą dodać Panowie z Turn 10 do FM4(wzorem Gt5).

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:47:22 am »
Dobry jesteś, jeszcze wczoraj pisałeś, że jest to nie możliwe a dziś, trzymasz za nich kciuki  :angel:


ps uważaj, że by Ci nie odpadły od tego trzymania.....

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:29:27 pm »
kur** WEŹ POCZYTAJ TEN WĄTEK OD POCZĄTKU BO SIĘ wpie**alasz TAM GDZIE NIE MASZ I CO WIĘCEJ GADASZ GŁUPOTY. :evil: Mam nadzieje że jak zostało to napisane drukowanymi literami to doszło to do Ciebie.

Ps. Ta sama uwaga została CI zwrócona w wątku o GT5.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 12:40:36 pm wysłana przez Unlimited »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:47:09 pm »
Pisałem Ci, że Twoje zdanie jest o kant dupy potłuc bo średnio co dwa dni zmieniasz je, raz piszesz, że nie niema opcji a dwa dni później, że trzymasz kciuki ble ble ble  :roll: Więc siłą rzeczy żadna z Twoich wypocin nie trafi do mnie boś zmienny jak kobieta w te dni  :angel:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:01:35 pm »
Pisałem Ci, że Twoje zdanie jest o kant dupy potłuc bo średnio co dwa dni zmieniasz je, raz piszesz, że nie niema opcji a dwa dni później, że trzymasz kciuki ble ble ble  :roll: Więc siłą rzeczy żadna z Twoich wypocin nie trafi do mnie boś zmienny jak kobieta w te dni  :angel:

Rozgraniczasz dwie kwestie, trzymanie całościowo kciuków za cały projekt, a sprowadzanie na ziemie parę osób które po bullshotach twierdzą że tak będzie wyglądał gameplay. Czyli mówiąc krótko obawy czy lekko przerobiony Engine z FM3 to wszystko utrzyma(jeśli będą chcieli wprowadzić to co ma GT5), mając na uwadze jakie cięcia były podczas gameplay'u/replay'uw FM3. Bo widzę, że nie rozgraniczasz tych dwóch kwestii, ale jeśli to dla Ciebie zmienność to.. :-x

Ps. Poza tym nie muszę na siłę wszystkim pod pasować.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:17:13 pm »
Pisałem Ci, że Twoje zdanie jest o kant dupy potłuc bo średnio co dwa dni zmieniasz je, raz piszesz, że nie niema opcji a dwa dni później, że trzymasz kciuki ble ble ble  :roll: Więc siłą rzeczy żadna z Twoich wypocin nie trafi do mnie boś zmienny jak kobieta w te dni  :angel:
Dobrze ze twoje zdanie jest coś warte  :mad:

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:35:16 pm »
Grafika nie jest najważniejsza chciałbym zaznaczyć, jeżeli nie będzie dobrego modelu jazdy to grafika w moim przypadku przestaje być priorytetem. Uważam że na tym powinni najbardziej się skupić, co nie znaczy że grafika powinna być niezmieniona. Proponuje także prywatne animozje załatwiać gdzie indziej bo robi się w temacie śmietnik.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:35:29 pm »
A czy ja mówię, że jest? W GT5 pograłem raptem 3-4 godzinki a z FM4 widziała trailer, różnica taka, że ja nie sieje "flejmu" i nie rzucam na lewo i prawo co dane studio jest wstanie zrobić a czego nie. Chodzi o to, że ktoś się tu zachowuje jak by zjadł wszystkie rozumy świata.

ps Tobie, Ci, Ciebie wypadało by napisać z dużej litery....

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:57:22 pm »
A czy ja mówię, że jest? W GT5 pograłem raptem 3-4 godzinki a z FM4 widziała trailer, różnica taka, że ja nie sieje "flejmu" i nie rzucam na lewo i prawo co dane studio jest wstanie zrobić a czego nie. Chodzi o to, że ktoś się tu zachowuje jak by zjadł wszystkie rozumy świata.

ps Tobie, Ci, Ciebie wypadało by napisać z dużej litery....
No co ty serio? A nie przyszło ci do głowy ze tak specjalnie piszę?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:02:39 pm »
Dla tego napisałem "wypadało by" ale czego tu się po chaMaszu spodziewać.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #226 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:13:27 pm »
Dobry jesteś, jeszcze wczoraj pisałeś, że jest to nie możliwe a dziś, trzymasz za nich kciuki  :angel:


ps uważaj, że by Ci nie odpadły od tego trzymania.....

unlimited tak już ma, nic nie ogarnia, zmienia zdanie 5x w ciągu dnia, trzeba go ciągle poprawiać, sam się gubi w swojej  głupocie i alternatywnej rzeczywistości.

unlimited który kibicuje FM jaaaasne   :P

------

odnośnie modelu jazdy/gry T10/MS coś takiego powiedziało/ał:

Cytuj
"Forza Motorsport 4 będzie najbardziej rozbudowanym i żywiołowo realistycznym doświadczeniem motoryzacyjnym na konsolach, zbliżając nas intensywniej do krawędzi, niż jakikolwiek poprzedni tytuł".

a jak wyjdzie przekonamy się za jakieś 10mc lub na E3 2011

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #227 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:17:41 pm »
BD już CI coś powiedziałem żyjesz WYOBRAŻENIAMI i suchymi faktami, które póki co NIE MAJĄ PODPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistość jest taka że to GT5 oferuję najbardziej wymagający model jazdy i Force Feedback na konsolach. Zresztą jak widziałeś recenzję InsideSimRacing to dobrze o tym wiesz. Po co więc zaklinasz rzeczywistość. :roll:

Ps. Jak tam replay, doszło do główki że to TEN SAM MODEL SAMOCHODU niezależnie co z Nim robimy.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #228 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:23:53 pm »
BD już CI coś powiedziałem żyjesz WYOBRAŻENIAMI i suchymi faktami, które póki co NIE MAJĄ PODPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistość jest taka że to GT5 oferuję najbardziej wymagający model jazdy i Force Feedback na konsolach. Zresztą jak widziałeś recenzję InsideSimRacing to dobrze o tym wiesz. Po co więc zaklinasz rzeczywistość. :roll:

ale o czym ty znowu pier**lisz ? co ma ten wyskok z GT5 do poprzedniego postu ? znowu nic nie ogarniasz ? kolejny fail  :lol: :lol:  :lol:

weź chłopie czytaj tekst 10x zanim odpiszesz

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #229 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:15:12 pm »
BD już CI coś powiedziałem żyjesz WYOBRAŻENIAMI i suchymi faktami, które póki co NIE MAJĄ PODPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistość jest taka że to GT5 oferuję najbardziej wymagający model jazdy i Force Feedback na konsolach. Zresztą jak widziałeś recenzję InsideSimRacing to dobrze o tym wiesz. Po co więc zaklinasz rzeczywistość. :roll:

Ps. Jak tam replay, doszło do główki że to TEN SAM MODEL SAMOCHODU niezależnie co z Nim robimy.

masz już kierę, że wiesz??
jeszcze niedawno, według co poniektórych, bez empirycznego obcowanie z danym zjawiskiem nie można było się na jego temat wypowiadać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:19:49 pm »
To oczywiste, że grając padem nijak można odnieść się do realizmu modelu jazdy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:27:25 pm »
masz już kierę, że wiesz??

Wszyscy wiedzą, że Forza sama skręca, więc to akurat można założyć w ciemno  :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:44:53 pm »
BD już CI coś powiedziałem żyjesz WYOBRAŻENIAMI i suchymi faktami, które póki co NIE MAJĄ PODPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistość jest taka że to GT5 oferuję najbardziej wymagający model jazdy i Force Feedback na konsolach. Zresztą jak widziałeś recenzję InsideSimRacing to dobrze o tym wiesz. Po co więc zaklinasz rzeczywistość. :roll:

Ps. Jak tam replay, doszło do główki że to TEN SAM MODEL SAMOCHODU niezależnie co z Nim robimy.

masz już kierę, że wiesz??
jeszcze niedawno, według co poniektórych, bez empirycznego obcowanie z danym zjawiskiem nie można było się na jego temat wypowiadać.

Akurat nie trzeba mieć kierownicy w domu, są SONY CENTER, MM, Saturny które oferują podobne stanowiska by móc chociaż chwilę pośmigać na kierownicy. Poza tym w ten weekend będzie impreza GT w Kato w Silesii, na pewno będę :D Poza tym to jeden z nielicznych portali który ma w miarę obiektywne recenzję i znają się na rzeczy.

@ BigDaddy

Skończyłem z Tobą rozmawiać, brak Ci argumentów, wkładasz ludziom niewypowiadane słowa do ust, ciągle gadasz jedno i to samo. Po prostu szkoda mi jakże cennego mojego czasu na rozmowy z Tobą. Możesz przyjąć na klatę Ignora, mam nadzieje że udźwigniesz ten ciężar.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 15:51:09 pm wysłana przez Unlimited »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 15, 2010, 16:43:50 pm »
BD już CI coś powiedziałem żyjesz WYOBRAŻENIAMI i suchymi faktami, które póki co NIE MAJĄ PODPARCIA W RZECZYWISTOŚCI. Rzeczywistość jest taka że to GT5 oferuję najbardziej wymagający model jazdy i Force Feedback na konsolach. Zresztą jak widziałeś recenzję InsideSimRacing to dobrze o tym wiesz. Po co więc zaklinasz rzeczywistość. :roll:

Ps. Jak tam replay, doszło do główki że to TEN SAM MODEL SAMOCHODU niezależnie co z Nim robimy.

masz już kierę, że wiesz??
jeszcze niedawno, według co poniektórych, bez empirycznego obcowanie z danym zjawiskiem nie można było się na jego temat wypowiadać.

Akurat nie trzeba mieć kierownicy w domu, są SONY CENTER, MM, Saturny które oferują podobne stanowiska by móc chociaż chwilę pośmigać na kierownicy. Poza tym w ten weekend będzie impreza GT w Kato w Silesii, na pewno będę :D Poza tym to jeden z nielicznych portali który ma w miarę obiektywne recenzję i znają się na rzeczy.

@ BigDaddy

Skończyłem z Tobą rozmawiać, brak Ci argumentów, wkładasz ludziom niewypowiadane słowa do ust, ciągle gadasz jedno i to samo. Po prostu szkoda mi jakże cennego mojego czasu na rozmowy z Tobą. Możesz przyjąć na klatę Ignora, mam nadzieje że udźwigniesz ten ciężar.

poza tym
poza tym
poza tym...

1. nie rozmawialiśmy nigdy
2. nic ci nie wkładałem zboczeńcu   
3. nie moja wina że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, wbijasz się w temat i zonk
4. cieszy mnie że już nie będziesz marnował swojego cennego czasu:

----------


teraz już pewne że trasa z Top Gear

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 15, 2010, 16:45:52 pm »
Kolejna rzecz, którą musieli zgapić od PD. :lol: :lol: :lol: Dobrze chociaż, że uczą się od najlepszych.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:01:27 pm »
Kopiowanie dobrych pomysłów to nie zbrodnia. Jakaś dziwna maniera tu panuje za wszelka cenę ludzie tu piszący próbują wyeksponować wady gier z konsol których nie posiadają stad te ciągle pyskówki nie związane z tematem. Tu wogóle zagląda jakiś moderator?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:03:40 pm »
Można by zamknąć temat to uzyskania kolejnych OFICJALNYCH informacji. ;)

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:05:04 pm »
Można by zamknąć temat to uzyskania kolejnych OFICJALNYCH informacji. ;)
Popieram.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 16, 2010, 17:48:58 pm »
Zaczelo sie! Ciekawe czy tylko puste slowa czy tym razem dotczymaja slowa.

"Forza Motorsport 4 will be the most expansive and vividly realistic automotive experience across any console, bringing you closer to the edge than you've ever been before," MS gushes in the game's announcement.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 4
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 16, 2010, 17:52:57 pm »
jak nie zmienią modelu na bardziej wymagający to zapomnij o "realistic automotive experience".