Autor Wątek: Co Was wkurza?  (Przeczytany 671065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4040 dnia: Września 24, 2017, 21:14:24 pm »
39 PZU Maraton Warszawski.
marsze czarne kobiet czy lewaków nie przeszkadzaja? manifestacje kodu czy inni rowerzysci tez nie?



Zazwyczaj marsze kodu, czarnych kobiet, miesięcznice nie blokują połowy miasta, tylko parę ulic przy sejmie i różne place, które i tak nie są dostępne dla ruchu ulicznego. Do tego można normalnie przechodzić miedzy protestującymi itp. a maratony są zajebane ogrodzeniem i trzeba drałować dodatkowe 2km by znaleźć miejsce do przejścia na drugą stronę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4041 dnia: Października 07, 2017, 14:39:52 pm »


Fanty zwróciłem miesiąc przed wystawieniem tego gówna. Kurwy i złodzieje na równi z m$ :mad:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4042 dnia: Października 08, 2017, 01:37:59 am »
I dlatego, telefon mam na kartę, a upc bez zobowiązań, żeby żadni frajerzy mi nie sapali. Też musiałem kiedyś szarpać się z orange. Nigdy więcej!

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4043 dnia: Października 08, 2017, 08:24:45 am »


Fanty zwróciłem miesiąc przed wystawieniem tego gówna. Kurwy i złodzieje na równi z m$ :mad:
Po prostu sprzedali francuzom

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4044 dnia: Października 08, 2017, 13:12:51 pm »


Fanty zwróciłem miesiąc przed wystawieniem tego gówna. Kurwy i złodzieje na równi z m$ :mad:
Po prostu sprzedali francuzom
dali darmo raczej.
Dziwne, ze nikt z pisorów o tym dilu nic nie mówi. To jeden z wiekszych przekretów prywatyzacyjnych 3RP. Wiekszość sprzetu wojskowego poszło razem w pakiecie.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4045 dnia: Października 23, 2017, 19:59:08 pm »
Zielona Góra-Warszawa
27pln(40km)-Kulczyk
19pln(40km)-Kulczyk
19pln(40km)-Kulczyk
9,9pln(100km)-GDDKiA

Gdzie program cela+?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4046 dnia: Listopada 01, 2017, 13:53:09 pm »
Utkniecie w jednym etapie gry silent hill 2 na poziomie riddle HARD :evil:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4047 dnia: Stycznia 24, 2019, 12:32:26 pm »
Co mnie wkurwiło? Polityka zjebanego EA - ściągnąłem demo Anthem - nie żebym był napalony na tą grę ale sprawdzić chciałem. Nie kooorwa, nie pograsz jak nie złożyłeś preordera... 26gb darcia na darmo. No moja wina bo mogłem poczytać, że to demo dla preorderowców. Ale demo to demo sobie myślę. Chooj im tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę! Jak kiedyś ich ceniłem za Dead Space, Mirrors Edge, Kotora, Battlefielda, tak teraz nienawidzę. Trzymają się na rynku tylko dzięki Fifom i niczym więcej. Nie dopuścili do Kotora 3, zjebali Mirrors Edge, Battlefronta, Dead Space też się dostało. Zamknęli Criterion i Visceral. Mało? wyje**li Star Wars 1313... Mają markę od Lucasa i chooja z tym robią - a jak zrobią to jest najebane lootboxow... ręce opadają. Wybaczcie, ale coś we mnie pękło i nic od nich nie kupię, tak mnie do siebie zrazili. Niech upadną - ja płakać nie będę. Szkoda tylko firm, które mają w portfolio.

lupinator

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4048 dnia: Stycznia 24, 2019, 12:48:14 pm »
Co mnie wkurwiło? Polityka zjebanego EA - ściągnąłem demo Anthem - nie żebym był napalony na tą grę ale sprawdzić chciałem. Nie kooorwa, nie pograsz jak nie złożyłeś preordera... 26gb darcia na darmo. No moja wina bo mogłem poczytać, że to demo dla preorderowców. Ale demo to demo sobie myślę. Chooj im tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę! Jak kiedyś ich ceniłem za Dead Space, Mirrors Edge, Kotora, Battlefielda, tak teraz nienawidzę. Trzymają się na rynku tylko dzięki Fifom i niczym więcej. Nie dopuścili do Kotora 3, zjebali Mirrors Edge, Battlefronta, Dead Space też się dostało. Zamknęli Criterion i Visceral. Mało? wyje**li Star Wars 1313... Mają markę od Lucasa i chooja z tym robią - a jak zrobią to jest najebane lootboxow... ręce opadają. Wybaczcie, ale coś we mnie pękło i nic od nich nie kupię, tak mnie do siebie zrazili. Niech upadną - ja płakać nie będę. Szkoda tylko firm, które mają w portfolio.

1-3 lutego będzie otwarte demo, pewnie ten sam plik zadziała.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4049 dnia: Stycznia 24, 2019, 12:52:14 pm »
A już mam to gdzieś. Usunąłem od razu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4050 dnia: Stycznia 27, 2019, 16:05:25 pm »
Co mnie wkurwiło? Polityka zjebanego EA - ściągnąłem demo Anthem - nie żebym był napalony na tą grę ale sprawdzić chciałem. Nie kooorwa, nie pograsz jak nie złożyłeś preordera... 26gb darcia na darmo. No moja wina bo mogłem poczytać, że to demo dla preorderowców. Ale demo to demo sobie myślę. Chooj im tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę! Jak kiedyś ich ceniłem za Dead Space, Mirrors Edge, Kotora, Battlefielda, tak teraz nienawidzę. Trzymają się na rynku tylko dzięki Fifom i niczym więcej. Nie dopuścili do Kotora 3, zjebali Mirrors Edge, Battlefronta, Dead Space też się dostało. Zamknęli Criterion i Visceral. Mało? wyje**li Star Wars 1313... Mają markę od Lucasa i chooja z tym robią - a jak zrobią to jest najebane lootboxow... ręce opadają. Wybaczcie, ale coś we mnie pękło i nic od nich nie kupię, tak mnie do siebie zrazili. Niech upadną - ja płakać nie będę. Szkoda tylko firm, które mają w portfolio.

Mam ostatnio to samo podejście. Battlefeld V też został spierdzielony. Najgorszy wydawca wszechczasów chyba :)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4051 dnia: Marca 26, 2019, 20:29:03 pm »
Chcę oddać telefon na gwarancję bo mi aparat coś szwankuje (Samsung S8), miałem zostawione 2 telefony zastępcze. W jednym szwankował dotyk w jednym miejscu ale dało się korzystać (Sony Z3C) ale teraz dotyk nie działa na pół ekranu... kolejny Huawei Y5II za to nie czyta mi karty SIM. Zapewne Samsung nie oferuje zastępczych telefonów.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4052 dnia: Marca 27, 2019, 11:01:01 am »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

lupinator

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4053 dnia: Marca 27, 2019, 17:12:40 pm »
1:20 h lepiej byś przeznaczył na dopicowanie swojego linkedIna lub przegląd pracuj.pl.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4054 dnia: Marca 27, 2019, 17:34:40 pm »
o to nie musisz sie martwic.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4055 dnia: Kwietnia 18, 2020, 04:05:32 am »
Wkurza mnie brak szacunku do klienta.

Moje bazgroły na fb Media Expert...

" Uważnie dokonujcie zakupów w mediaexpert bo może to dla was skończyć jak dla mnie zmarnowanym czasem i niepotrzebnymi nerwami... 24 lutego zakupiłem w przedsprzedaży Samsunga S20 Ultra w Mediaexpert Galaxy Szczecin już na wstępie mnie oszukano, że sprzęt dostanę na premierę, informowałem że sam samsung nie posiada już, ale twierdzili że u nich jeszcze załapię się na ostatnie sztuki, skąd mogłem wiedzieć że nie mają na magazynach a zamawiają ze strony samsunga a przynajmniej taka była jedna z wersji tłumaczenia... na telefon dałem przedpłatę 1200zł i tak czekam, i czekam zero informacji nikt nic cisza, więc poszedłem dowiedzieć się po 10 marca co jest grane, oczywiście w między czasie pojawiła się na stronie notka prasowa samsunga, że telefony będą dostarczane dopiero po 15 kwietnia, i w sklepie oczywiście inna obsługa każdy oczy robi umywa ręce nikt nic nie wie  coś pięknego, taki partner handlowy samsunga że mnie pytano czy to aby na pewno teraz jest premiera tego telefonu... cóż ze względu że i tak już nigdzie bym s20 ultra nie dostał postanowiłem poczekać, i to bym mój kolejny błąd! Mamy prawie 2 miesiące od czasu zakupu a ja nie mam telefonu jak i pieniędzy... 16 kwietnia jest mail myślę w końcu a tu... krótka notka zamówienie anulowane. Cóż to za niebywałe istoty pracują w mediaexpert że tak lekką ręką jednym kliknięciem anulowali zamówienie komuś kto czeka w kolejce już tyle czasu!?!? Mało tego profesjonaliści z mediaexpert nawet nie mają ochoty sprawdzać co robią bo anulowali ale o zwrocie pieniędzy nic już nie wspomniano. Musiałem dzwonić i marnować swój czas na łaskawców aby wyjaśnili mi czym zawiniłem oczywiście przekierowania chyba nikt nie chciał tego brać na siebie, aż w końcu jedna pani raczyła wyjaśnić mi że anulowano bo sklep zamknięty bo pandemia... oczywiście pandemia, globalne ocieplenie dziura ozonowa  i inne katastrofy ja rozumiem, ale cóż to za algorytm uniemożliwia przekierowanie zlecenia ze sklepu na dostawę, no cóż chyba ten sam który nakazał milczeć wcześniej w sprawie moich pieniędzy... ostatecznie Pani z mediaexpert poprosiła mnie o dane do przelewu i że pieniądze zostaną zwrócone. I tak czekam teraz na pieniądze telefonu nie mam jestem w plecy na 700zł bo do przedpremierowych zakupów samsung dokładał słuchawki... Jednym słowem Media Level Expert! "

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4056 dnia: Stycznia 10, 2021, 22:40:58 pm »
Wkur... mnie strasznie zachowanie Sony względem modeli XH90...

Dzisiaj dokonałem zamówienia 55XH9005 z myślą o obiecankach związanych z VRR i ALLM, wszędzie trąbili, że zostanie to dodane w tym roku wraz z nowym oprogramowaniem. Nie wiem co mnie zatrzymało od tego aby zrobić przelew od razu ale coś musiało nade mną czuwać i wziąłem przelew tradycyjny i nie opłaciłem jeszcze zamówienia.

To co zobaczyłem po tym jak już witałem się z gąską normalnie sprawiło, że zniszczyło mi cały niecny plan zakupu tv, który był idealny dla mnie w kwestii cena/jakość

Na oficjalnej stronie Sony znikła informacja o tym, że model ten w ogóle będzie obsługiwał powyższe funkcje
https://www.sony.com/electronics/support/articles/00246472
dodatkowo dzisiaj w necie pojawiła się masa informacji o tym, że Sony mogło zrezygnować w ogóle z tych funkcji w zeszłorocznych modelach
https://www.windowscentral.com/sony-scrubs-vrr-and-allm-upgrade-x900h-x90h-tv-support-pages

Czekam jeszcze na oficjalne info (będę się także kontaktował z nimi w tej sprawie) i jak okaże się, że olali temat to fuck Sony i zbieram na LG OLED55CX3LA albo poczekam na wysyp modeli tegorocznych...

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4057 dnia: Stycznia 12, 2021, 09:15:57 am »
Ja planuje kupić lgcx55 właśnie razem z ps5. Myślałem nad Sony ale polecieli w kule z tym „gotowe na ps5”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4058 dnia: Stycznia 12, 2021, 15:08:28 pm »
Za granicą to uderzają ciągle do supportu Sony itd. w tej sprawie jednak nie ma oficjalnego info. Podobno ameryka w ogóle ma nie dostać tego update a w europie czy region afryki i bliskiego wschodu wzoruja się informacjami z bazy, która dalej pokazuje, że update będzie dostępny.

Ja napisałem do Media Marktu i czekam na info od nich jako oficjalnego partnera Sony, jeżeli okaże się, że potwierdzą to będę miał podstawkę aby odwołać się na niezgodność towaru z umową :)

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4059 dnia: Stycznia 13, 2021, 13:48:52 pm »
XH90 will support VRR and ALLM via a future firmware update. Any articles on Sony sites that stated otherwise have been updated with the correct information," Sony said in a statement to FlatpanelsHD

Źródło:
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1610531618


Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka


gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4060 dnia: Stycznia 13, 2021, 17:23:02 pm »
Właśnie dzisiaj też dostałem info o tym z Media Markt i zrezygnowałem z zamówienia u nich gdyż... Wczoraj pojawiły się modele 55XH9096 w euro za 3590 zł i udało mi się jeszcze załapać ^^

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4061 dnia: Stycznia 13, 2021, 18:31:48 pm »
Właśnie dzisiaj też dostałem info o tym z Media Markt i zrezygnowałem z zamówienia u nich gdyż... Wczoraj pojawiły się modele 55XH9096 w euro za 3590 zł i udało mi się jeszcze załapać ^^
Mi w grudniu udało się wyrwać za 3390 +jakaś gówno opaska od Huawei.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka


Wixxa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-01-2021
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4062 dnia: Stycznia 14, 2021, 12:02:32 pm »
Recently, I played a very nice game called Patch of exile and in order to move to a higher level faster I bought PoE currency. The game immediately became more interesting when I had PoE currency, because it is known that without currency much can not be done. So I bought PoE currency and went out into the world to annihilate my enemies. ONLY PoE currency!

https://odealo.com/games/path-of-exile/currency
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2021, 12:58:45 pm wysłana przez Wixxa »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #4063 dnia: Lutego 06, 2021, 09:23:45 am »
Wkurzają mnie godziny seniorskie. Kto wymyślił, żeby one były akurat od 10-12. Jak dla mnie jest są to najgorsze godziny jakie mogli wybrać. Wstaje przed 10 i muszę czekać 2h a seniorzy i tak chodzą do tych sklepów przez cały dzień!! Wkurza mnie tez kiedy muszę się dodzwonić do Orange, żeby zrezygnować z ich umowy i uwierzcie mi graniczy to z cudem bo masz tryliard pytań, na które odpowiadasz "wciśnij 1 jeśli, wciśnij 2 jeśli" i jak się pomylisz to jazda od początku
wrócisz na Facebooka tarniak?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl