Autor Wątek: Oczekiwania wobec MGS3  (Przeczytany 34331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Termitolog

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-02-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #200 dnia: Marca 09, 2005, 09:54:17 am »
Szkoda tylko ,ze wszystkie czesci nie sa ze soba ściśle powiązane przez fabułe(jak np. Gwiezdne Wojny:p). Jest niewiele powtarzajacych sie motywow w serii : Metal gear, Snake(chociarz ten za kazdym razem jest inny: naked snake, liquid snake), noi tak na upartego Ocelot :)
Umcy cypumcy

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #201 dnia: Marca 09, 2005, 10:01:49 am »
Mam niesmak po dwójce, więc moglibyście mi odpowiedzieć na jedno pytanie... Czy MGS3 jest też tak cholernie przegadany jak druga część???

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #202 dnia: Marca 09, 2005, 10:02:35 am »
Zdecydowanie nie :)

Tarniak

  • Gość
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #203 dnia: Marca 09, 2005, 11:36:41 am »
Cytat: "thirian"
Mam niesmak po dwójce, więc moglibyście mi odpowiedzieć na jedno pytanie... Czy MGS3 jest też tak cholernie przegadany jak druga część???

Obiektywnie rzecz biorąc zdarzą się elementy pokroju "filmów edukacyjno-informacyjnych", które moga nużyć, szczególnie jeśli dany fakt się zna. No ale serce nie pozwala przewinąć. Ogólnie ilość scenek można porównać do MGSa 1.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #204 dnia: Marca 09, 2005, 11:43:29 am »
Mnie tylko jedno denerwuje, zarówno w MGS, MGS2, jak i MGS3. Nazywam to "zdaniami z podsumowaniem". Gadają, gadają, gadają, a na koniec Snake czy ktoś inny mówi w jednym zdaniu to wszystko, co powiedziano wcześniej. Strasznie mnie to wkurza.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #205 dnia: Marca 09, 2005, 11:51:52 am »
Cytat: "Castor Krieg"
Mnie tylko jedno denerwuje, zarówno w MGS, MGS2, jak i MGS3. Nazywam to "zdaniami z podsumowaniem". Gadają, gadają, gadają, a na koniec Snake czy ktoś inny mówi w jednym zdaniu to wszystko, co powiedziano wcześniej. Strasznie mnie to wkurza.


A coś takiego jak: "Snake, wciśnij kwadrat żeby się czołgać!"?? Chyba w tym tygodniu kupię swoją kopię, ale właśnie obawiam się, że przez takie bzdety stracę radochę z gry - mógłby ktoś wreszcie powiedzieć Kojimie, żeby darował sobie takie rzeczy.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #206 dnia: Marca 09, 2005, 14:34:32 pm »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Castor Krieg"
Mnie tylko jedno denerwuje, zarówno w MGS, MGS2, jak i MGS3. Nazywam to "zdaniami z podsumowaniem". Gadają, gadają, gadają, a na koniec Snake czy ktoś inny mówi w jednym zdaniu to wszystko, co powiedziano wcześniej. Strasznie mnie to wkurza.


A coś takiego jak: "Snake, wciśnij kwadrat żeby się czołgać!"?? Chyba w tym tygodniu kupię swoją kopię, ale właśnie obawiam się, że przez takie bzdety stracę radochę z gry - mógłby ktoś wreszcie powiedzieć Kojimie, żeby darował sobie takie rzeczy.


Tym razem kojima uniknal takich 'akcji'... Na szczescie.


Ktora piosenka z mgs3 podobala wam sie najbardziej?
Mi najbardziej do gustu przypadl kawalek 'way to fall' lecacy podczas 'listy płac'. Miodzio.
Fryty tyty dotknij pyty

Termitolog

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-02-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #207 dnia: Marca 09, 2005, 22:37:04 pm »
mi sie bardzo podobał ta wejsciowa piosenka. Taka jakas "aj of de tajger" czy tam "golden aj"  taka bardzo 007 :D
Umcy cypumcy

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #208 dnia: Marca 09, 2005, 22:41:57 pm »
Cytat: "szafa"
Mi najbardziej do gustu przypadl kawalek 'way to fall' lecacy podczas 'listy płac'. Miodzio.


Faktycznie, jest piękny. Doskonale pasuje do klimatu. Szkoda, że nie potrafię ubrać tego w słowa, co się czuje gdy po ostatnim napisie (którego nie zacytuję bo to spoiler :P ) wchodzi ta piękna gitarka.

Najlepszy i tak jest Snake Eater w wersji japońskiej :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #209 dnia: Marca 09, 2005, 22:42:08 pm »
snake eater, way to fall, mjuzik, przygrywający podczas starcia na otwartej przestrzeni, old metal gear, mgs 3 main theme.... :) Muza, jak zwykle w przypadku emgieesów, jest genialna. Tyle rzekłem.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 09, 2005, 23:28:20 pm »
tak ta piosenka typowo bondowska ,a szczegolnie zapada w pamieci jak sie wchodzi po drabinie :D.A co do zakonczenia to z ADAMA kawal ch@#$

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 23, 2005, 16:24:55 pm »
Wielka gra, wielka! Takie właśnie gry są najlepsze: świetna fabuła i postacie, pomysł na grę, dopracowanie, wiele smaczków, artyzm i ciekawa rozgrywka. Wciągnęła mnie bardziej niż Gta:Sa, które wyłączam po 15 minutach grania, bo mnie już nudzi. MGS rządzi. Ta muzyka: "Way to fall" i "Snake Eater" to piękne kawałki, reszta już tak do mnie nie trafia. Kombinowanie i przechodzenie tych samych etapów po kilka razy to jest to. Ten klimat dżungli, ahh. I to świetne pudełko, przede wszystkim :D Idę grać. Wielka gra  :shock:

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 23, 2005, 16:40:51 pm »
Spoiler alert...

Hehe... skończyłem już jakiś czas temu... i zdecydowanie jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a grałem w nie jedną... MGS3 rządzi i to fakt... a scena "walki" z Sorrowem mnie rozwaliła, tak samo, jak zakończenie, albo opowieść "The Boss"... no i świetny motyw z R1... warto wspomnieć, że czasami można w scence odpalić ten widok, nawet jeśli ikonka R1 nie jest wyświetlana... szczególnie polecam to zrobić, gdy prezydent przypina Snake'owi order...

EDIT: Zapomniałbym dodać, że :shock::shock::shock: Ta gra jest po prostu niesamowita o_O

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 24, 2005, 13:33:59 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
Hehe... skończyłem już jakiś czas temu... i zdecydowanie jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, a grałem w nie jedną... MGS3 rządzi i to fakt... a scena "walki" z Sorrowem mnie rozwaliła, tak samo, jak zakończenie, albo opowieść "The Boss"... no i świetny motyw z R1... warto wspomnieć, że czasami można w scence odpalić ten widok, nawet jeśli ikonka R1 nie jest wyświetlana... szczególnie polecam to zrobić, gdy prezydent przypina Snake'owi order...

EDIT: Zapomniałbym dodać, że :shock::shock::shock: Ta gra jest po prostu niesamowita o_O



Franki, nastepnym razem prosze oznaczyc ew spoilery. :wink:  Wielu forumowiczow jeszcze nie ukonczylo SE...
Fryty tyty dotknij pyty

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 24, 2005, 14:41:41 pm »
Cytat: "szafa"
Franki, nastepnym razem prosze oznaczyc ew spoilery. :wink:  Wielu forumowiczow jeszcze nie ukonczylo SE...

Właśnie to zrobiłem... ale czy to znowu takie spoilery? Logiczne jest, że z tymi postaciami trzeba się w końcu spotkać, a scenka
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
[/b] była nawet w którymś z trailerów... wiele chyba nie ujawniłem...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 24, 2005, 16:20:14 pm »
Spojlerow nie pisz pogrubionym pismem miedzy dwoma slowami spojler, tylko pomniejsz rozmiar czcionki a bedziesz pewny ze nikt przez przypadek tego nie przeczyta. Jak chcesz przeczytac slowa pisane malym maczkiem to skopiuj je i wklej do Word Pad'a, albo okna odpowiedzi na tym forum.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 24, 2005, 16:32:28 pm »
Cytat: "Hubi"
Spojlerow nie pisz pogrubionym pismem miedzy dwoma slowami spojler, tylko pomniejsz rozmiar czcionki a bedziesz pewny ze nikt przez przypadek tego nie przeczyta. Jak chcesz przeczytac slowa pisane malym maczkiem to skopiuj je i wklej do Word Pad'a, albo okna odpowiedzi na tym forum.

Nie ucz ojca... :wink: Tak jest źle? Wklejanie do notatnika nie jest wygodne(IMO)...

P.S.: Po co odpisywałeś na ten post? Nie zaśmiecajmy tematu...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 24, 2005, 16:41:24 pm »
Cytat: "Frank Jaeger"
Cytat: "Hubi"
Spojlerow nie pisz pogrubionym pismem miedzy dwoma slowami spojler, tylko pomniejsz rozmiar czcionki a bedziesz pewny ze nikt przez przypadek tego nie przeczyta. Jak chcesz przeczytac slowa pisane malym maczkiem to skopiuj je i wklej do Word Pad'a, albo okna odpowiedzi na tym forum.

Nie ucz ojca... :wink: Tak jest źle? Wklejanie do notatnika nie jest wygodne(IMO)...

No to napisalem Ci drugie rozwiazanie. Skopiuj to napisane mala czcionka, kliknij "odpowiedz" i tam sobie wklej spojler.

V-Jurek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 06, 2005, 13:39:48 pm »
Nie zawiodłem się. Najlepsz gra w jaka grałem.
The world needs only one Big Boss

deathblow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-04-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Re: At last
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 11, 2005, 18:52:56 pm »
Cytat: "Mielu"
No i nie chcę żadnych radarów !!

Nie obawiaj sie nie będzie - tylko czujniki życia.[w końcu rzecz sie dzieje w latach 6-dziesiątych... Zresztą popatrzcie zapowiedź w nowym CD-A(dzisiaj przyszło do mnie :)) Naprawdę uważacie, że np. w MGS2:S było łatwo pokonać bossów na np. Hard[jakoś ujdzie], Extreme???
Rozumiem, że zwykła gra była spoko, ale boss'owie?
I am the one who changes my time...
You can't stop me...I'm close enough to kiss the sky........

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 11, 2005, 18:56:21 pm »
czy mi się zdaje, czy pomyliłeś fora? ;)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 11, 2005, 19:18:59 pm »
Cytat: "Miazga"
czy mi się zdaje, czy pomyliłeś fora? ;)


Miazga, no co ty czytac nie umiesz?! Przecie wyraznie pisze, ze 'przejezdny':D:D:D

Inna sprawa, ze rozwalil mnie ten post na kawalki :twisted:  :twisted:  :twisted:  rotfl x 100
Fryty tyty dotknij pyty

lupinator

  • Gość
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 15, 2005, 12:37:54 pm »
Cytat: "lupinator"
Mnie osobiście się MGS 3 i wogóle cała seria niepodobają  ten Solid Snake to jakiś naćpaniec!~~!!! 8)  ale każdy ma prawo do głosu :lol: i może cie se to lubić! :?  :)  :shock:
:oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

Chciałbym wszem i wobec przeprosić wszystkich użytkowników forum za ten debilny text!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieznałem wtedy serii MGS a się wypowiadałem!!!!!! Teraz po 3 uwazam to za najlepszą gre na PS2 więc jeszcze raz wielkie SSSSSOOOOOOOORRRRRRRYYYYY :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 24, 2006, 23:00:42 pm »
Wiem, że późno sie wypowiadam ale dopiero ukończyłem trójke. Poprzednie części tej gry (jeżeli to dzieło można tak wogóle jeszcze nazwać) ukończyłem po parokroć. Co do samego mgs3. Hm nie bede sie rozpisywal, bo jak bym zaczął skończył bym jutro. Gra genialna, gra wspaniała i cudowna jak i bajecznie miodna, grająca na emocjach jak mega świetny kinowy film.
Ta gra ma same zalety. Fabuła jest najwyższych lotów. MGS1,MGS2,MGS3 te gry 'wogole' nie zalatują grami, to są prawdziwe interaktywne filmy. Do tego niesmaowicie realistyczne. Po przejsciu MGS3 stwierdzilem, ze seria ta juz nie jest dla mnie grą to już coś więcej, inny świat i tyle.
Licze na wznowienie dyskusji jeżeli to możliwe, chętnie bym porozmawiał z kimnś na temat tego cuda :).

pozdrowienia

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #224 dnia: Lutego 05, 2008, 18:47:00 pm »
Wczoraj skończyłem MGS 3  :D Przypominam wszystkim zdziwionym ,że konsolę posiadam od listopada 2007 roku :wink:

Cóż moge napisać? Na pewno tyle,że gra totalnie mną zawładneła,to jeden z najlepszych tytułów w jakie miałem okazję zagrać.Nie spotkałem się jeszcze z grą video ,która w tak wielkim stopniu byłaby niemal interaktywnym filmem z niesamowitą ,powalajacą wręcz fabułą.

Historia opowiedziana w "Metal Gear Solid 3:Snake Eater" to zdecydowanie najmocniejszy punkt produktu.Nie sądziłem,że bede w stanie tak mocno przeżywać przygody fikcyjnego bohatera,z którym gracz wraz z postępem gry utożsamia się coraz bardziej.

Z resztą nie tylko Snake jest tutaj wysunięty na pierwszy plan , prawie każda z postaci wystepujacych w MGS 3 ma własną ciekawą OSOBOWOŚĆ.Zaczynajac od standardowych strażników,którzy są przecież zwykłymi ludzmi majacymi własne rodziny (scenka więzienna z Dżonym :wink:) na negatywnych ,ale jakze wyrazistych postaciach kończąc.Przykładowo do pułkownika Volgina czułem wstręt ,ale także respekt , nie chciałbym spotkać kogoś takiego na swojej drodze :wink: Młody Ocelot jest również kapitalnym charakterem,to prawdziwy rywal ,który stara się z nami grać fair - mimo wszystko :wink: .Z kolei do Evy przywiazujemy się naprawde mocno ,ufamy tej postaci ,ale jak sie pózniej okazuje Eva nie była z nami do końca szczera,a szkoda bo mocno ją polubiłem :wink:

Nieco po macoszemu został potraktowany oddział Cobra ,w zasadzie tylko The End oraz The Sorrow są ciekawi,reszta oddziału to mięso armatnie ,ale jakże wymagające :) Walka z każdym z bossów to niezapomiane przeżycie , te pojedynki są chyba jednymi z najlepszych jakie powstały w grach video.Przykładowo pojedynek snajperski z The Endem spowodował ,że poczułem sie jak bohater filmu "Wróg u Bram" :wink: Z kolei ostatnia walka z naszą mentorką The Boss,a raczej jej finał doprowadził do tego ,że miałem łzy w oczach.Nie sądziłem ,że jaka kolwiek gra może doprowadzić mnie do stanu takiego wzruszenia.

Mam jeszcze kilka pytań dotyczacych fabuły ,a wiec zaznaczam,że bedzie trochę spoilerów:

SPOILER

Na samym koncu gry,gdy konczy się scena przedstawiajaca Big Bossa,który salutuje przy grobie The Boss
i po napisach końcowych słyszymy pewną rozmowę telefoniczną.Najprawdopodobniej to Ocelot był ADAMEM i teraz moje pytanie: po czyjej stronie jest Ocelot? Czy on pracuje dla rządu USA czy tez jest po stronie KGB ?  Adam ,czyli Ocelot miałbyc naszą wtyczką podczas operacji Snake Eater.Czemu w takim razie nie pojawił sie w wyznaczonym miejscu? (jak wiadomo zamiast Adama spotkalismy Evę na terenie fabryki).

Kolejne pytanie dotyczy Sokolova.Czy Sokolov nie przeżył tortur Volgina? Bo Snake ma w tym czasie worek na głowie noi oczywiście niczego nie widac :wink:

KONIEC SPOILERA

To tyle :D Gra jest wspaniała,graficznie urzeka do dzis ,ale nie ustrzegła się drobnych błędów.Na początku bardzo wkurzała mnie kamera,która miejscami doprowadza gracza do szewskiej pasji.Jednak do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić.

teraz mam zamiar poznac kolejne czesci trylogii ,a wiec MGS oraz MGS 2 - chyba warto? :wink:



« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2008, 19:09:34 pm wysłana przez MindCrime1988 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #225 dnia: Lutego 05, 2008, 20:11:24 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #226 dnia: Lutego 06, 2008, 16:13:55 pm »
Hmmm ,ale Ocelot nie wiedział wcześniej o istnieniu Evy i cały czas myślał ,że Tatyana to Tatyana,dopiero pod koniec gry Volgin odkrył jej prawdziwą tożsamość :wink:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #227 dnia: Lutego 06, 2008, 17:02:29 pm »
Hmmm ,ale Ocelot nie wiedział wcześniej o istnieniu Evy i cały czas myślał ,że Tatyana to Tatyana,dopiero pod koniec gry Volgin odkrył jej prawdziwą tożsamość :wink:
no tak, ale przecież było dwóch agentów którzy "przeszli" na stronę Rosji. Ocelot pewnie myślał że przyjdzie prawdziwa Eva (która jak się dowiadujemy na końcu też jest facetem) i wiedział że to ktoś od Volgina. Wiedział również że jest szpieg, a po tym jak Volgin się dowiedział że Tatyana to ten szpieg Ocelot domyślił się że pracuje dal Chin.
Szczerze myślę że nawet sam Hideo nie wie dlaczego nie przyszedł, może po prostu nie dostał wiadomości? :)

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #228 dnia: Lutego 06, 2008, 22:37:54 pm »
Hmmm ,ale Ocelot nie wiedział wcześniej o istnieniu Evy i cały czas myślał ,że Tatyana to Tatyana,dopiero pod koniec gry Volgin odkrył jej prawdziwą tożsamość :wink:
no tak, ale przecież było dwóch agentów którzy "przeszli" na stronę Rosji. Ocelot pewnie myślał że przyjdzie prawdziwa Eva (która jak się dowiadujemy na końcu też jest facetem) i wiedział że to ktoś od Volgina. Wiedział również że jest szpieg, a po tym jak Volgin się dowiedział że Tatyana to ten szpieg Ocelot domyślił się że pracuje dal Chin.
Szczerze myślę że nawet sam Hideo nie wie dlaczego nie przyszedł, może po prostu nie dostał wiadomości? :)


Trzeba przyznać,że nieco zawiła ta fabuła :wink: Jak to jest z poprzednimi czesciami? Fabularnie trzymaja taki sam wysoki poziom?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #229 dnia: Lutego 06, 2008, 22:56:57 pm »
Hmmm ,ale Ocelot nie wiedział wcześniej o istnieniu Evy i cały czas myślał ,że Tatyana to Tatyana,dopiero pod koniec gry Volgin odkrył jej prawdziwą tożsamość :wink:
no tak, ale przecież było dwóch agentów którzy "przeszli" na stronę Rosji. Ocelot pewnie myślał że przyjdzie prawdziwa Eva (która jak się dowiadujemy na końcu też jest facetem) i wiedział że to ktoś od Volgina. Wiedział również że jest szpieg, a po tym jak Volgin się dowiedział że Tatyana to ten szpieg Ocelot domyślił się że pracuje dal Chin.
Szczerze myślę że nawet sam Hideo nie wie dlaczego nie przyszedł, może po prostu nie dostał wiadomości? :)


Trzeba przyznać,że nieco zawiła ta fabuła :wink: Jak to jest z poprzednimi czesciami? Fabularnie trzymaja taki sam wysoki poziom?
IMO najlepsza jest 1--mega klimat, jedna z najlepszych fabuł ever, i ogólnie gra na 12 na 10 :) Najbardziej zawiła jest 2. Trzeba co najmniej ze 2-3 a może i więcej razy przejść żeby rozkminić o co chodzi. W przeciągu 30 minut zmienia się tu bardzo dużo, to co zdążyliśmy jakoś zapamiętać zmienia się w coś innego. Ale warto sprawdzić, może sie wydawać ze fabułą trochę się nie trzyma kupy ale jak trochę pod nią podumamy, przejdziemy jeszcze z raz to wszystko się upraszcza, no i będziemy wiedzieć o co chodzi w 4 :) Polecam każdą część MGSa ale 1 u mnie jest najlepsza i coś czuję że dopiero 4 może ją zdetronować.

mateo

  • Gość
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #230 dnia: Lutego 06, 2008, 23:00:00 pm »
Trójkaa ;****
Chociaż pierwszej części nigdy nie zapomne.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #231 dnia: Lutego 14, 2008, 16:15:16 pm »
Dla mnie najlepszą częścią jest MGS3 poprostu ta gra do dziś jestw mojej pamieci przeszedłem ją 4 krotnie , a to dzieki klimatowi i fabule , bohaterom to wszystko jest tak pięknie wymyslone , że nic tylko klaskać nad dziełem Kojimi .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!