Autor Wątek: Silent Hill Origins (PS2)  (Przeczytany 3084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Silent Hill Origins (PS2)
« dnia: Marca 07, 2008, 20:14:05 pm »
Port świetnej gry z PSP wyszedł 4 marca w USA na PS2 , grał już ktoś poprawili grafę i czy są jakieś dodatki?

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Silent Hill Origins (PS2)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2008, 20:25:22 pm »
Co do grafiki, to trochę ją poprawiono, szczególnie postaciom dodano poligonów, ale i tak (wnioskując po screenach) daleko grze do SH3...
http://media.ps2.ign.com/media/142/14228719/imgs_1.html
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Odp: Silent Hill Origins (PS2)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 23, 2008, 14:37:39 pm »
Pograłem z 3 godzinki i jak na port to nawet nawet dobrze , extra było powrócić w klimat SH 1 i znowu zwiedzić ten szpital a teraz doszłem do sanatorium nowej lokacji  która również ma klimat , co do grafy to jest poziom  zbliżony do  SH 2  może się podobać przemieszanie się lustrem  między obydwoma światami  na plus można rółwnież zaliczyć wspaniała muzyke i dzwięki do której SH nasz przyzwyczaił .
Największym minusem jest za to kamera czyli pozostałość po PSP i nic w tek kwestii nie zrobili i przez to nie można nią operować drugą gałką przez to czasem denerwuje gdy najdzie sie na potwora a także brak obsługi L2 i R2. 

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Silent Hill Origins (PS2)
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 24, 2008, 00:11:34 am »
Ja grałem 30 minut, ale bardzo mi się spodobało. Szkoda że wcześniej nie grałem w żadnego SH  :-?
Podobał mi się moment z palącym się domem, jak trza było zwęglonego dzieciaka wynieść. Ogółem gra mi się bardzo podoba, grafika może nie najlepsza ale trzyma poziom, filmiki i muzyka genialne, fabuła całkiem całkiem. Szczerze polecam :) ( aha minusem gry jest to że żeby pograć w gierkę trzeba trochę rozjaśnić monitor bo można sobie nie trafić tam gdzie trzeba :>

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Silent Hill Origins (PS2)
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 24, 2008, 00:33:23 am »
Jeżeli nie grałeś wcześniej w żadnego innego Silenta, a zamierzasz, to szczerze mówiąc radziłbym Ci teraz odstawić na chwilę Origins i zabrać się za Silent Hill 1. SH0 jest prequelem SH1, a co za tym idzie, wyjaśnia trochę jej fabułę (i znacznie ją upraszcza)- a właśnie dość nietypowa fabuła i ciągle pojawiający się wyraz twarzy w stylu "WTF" to była mocna strona SH1 :).

EDIT: Eh, podczas pisania tego posta Twój sig mnie ciągle rozpraszał ;D.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Silent Hill Origins (PS2)
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 24, 2008, 02:32:34 am »
Eh jak nie grałem, to pewnie grać nie będę, SH na tyle mnie nie wciągnął (czyt. wessał xO ) żeby przerabiać całą serię :)

ps; to chyba dobrze że rozprasza, po to jest  :lol: