Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2515241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ogur

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26760 dnia: Marca 20, 2011, 22:15:27 pm »


O ch**. Dobra akcja!  :o

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26761 dnia: Marca 20, 2011, 22:17:28 pm »
gify ryja beret,zresztą tak jest prawie zawsze, te z killzone 2 i 3 tez były zajebiste,jak i z wielu innych gier, miałem poczekać aż stanieje , bo interesuje mnie tylko sp ale chyba nie wytrzymam i kupie na premiere na ps3- widziałem juz sporo filmików z tej wersji i różnic znaczących nie widzę, jednego jestem pewny - jest to jeden z najładniejszych fpsów na konsole, nie wiem czy przebija killzone 3 ale to ta sama liga
ps. czekam jak mi mój czteroletni laptop padnie i kupuje pc które udzwignie tego kozaka w najlepszej jakosci :)

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26762 dnia: Marca 20, 2011, 22:18:16 pm »
Crysis 2 to bezsprzecznie ta sama liga co KZ3, a być może go przewyższa.  Wydam opinię jak dojdzie do mnie zamówiony pre-order. Na tą chwilę dla mnie na filmach prezentuje się mocarnie. Demko multi to inna rozmowa, już jak dowiedziałem się że dłubią przy nim gamonie od Haze nie brałem pod uwagę grafiki na jego podstawie.


pankracy---> nie męcz się, nie bez powodu Bobuś wszędzie jest pobanowany, jego mózg nie przyjmuje słowa pisanego w normalnej formie. On czyta i rozumie tylko bla, bla, bla, bla. Kopanie się z koniem.

P.S. Zaraz Bobuś napisze że to nieprawda że go pobanowali, a sam prosił o usuniecie konta na innych portalach, bo nie poznali się na jego hiperintelekcie. :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 22:22:20 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26763 dnia: Marca 20, 2011, 22:32:22 pm »
tymczasem patrz i placz boban nad gra ktora "jest daleko w tyle za czolowka generacji" i "killzone to niszczy"

Jakbyś nie ograniczał się w swoich marnych 130 postach jedynie do robienia trzody i siania chamstwa na tym forum, to widziałbyś, że w temacie o Crysis 2 napisałem iż w singlu ten tytuł robi wrażenie. Co do spieprzonej wody, cieni i detali, to oczywistym jest, że pisałem o porównaniach, które pod tym tekstem wklejałem i tam widać doskonale to o czym napisałem. Nie mój problem, że ty i twój przydupas tropik zamykacie oczy na takie fakty.

@Tropik
A jutro już będziesz wychwalał PS3? Twoje zaburzenia mózgowe są na tyle poważne, że nie jestem w stanie z tobą dyskutować gdyż za chwilę możesz napisać, że za tydzień to PS3 będzie dla ciebie najlepszym sprzętem. Także nie dziw się teraz, że nikt cię tutaj poważnie nie traktuje.

PS. Owszem na forum PE jak i na Konsolowisku, to ja poprosiłem o usunięcie konta. Na PE zrobiłem to po ich niewiarygodnym chamstwie jakie miało miejsce tam po katastrofie z 10 kwietnia, a na Konsolowisku poprosiłem o to adminów, gdyż tam na forum nic się nie dzieje (temat GT5 miał wtedy zaledwie 20 storn, podczas gdy na GO dobijał do 1000 stron). To wszystko jest do sprawdzenia. Na innych forach nie miałem konta, także bajki możesz iść wciskać gdzie indziej.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 22:36:33 pm wysłana przez BoBaN »

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26764 dnia: Marca 20, 2011, 22:38:06 pm »
tymczasem patrz i placz boban nad gra ktora "jest daleko w tyle za czolowka generacji" i "killzone to niszczy"
@Tropik
A jutro już będziesz wychwalał PS3? Twoje zaburzenia mózgowe są na tyle poważne, że nie jestem w stanie z tobą dyskutować gdyż za chwilę możesz napisać, że za tydzień to PS3 będzie dla ciebie najlepszym sprzętem. Także nie dziw się teraz, że nikt cię tutaj poważnie nie traktuje.  
Drogi Bobanie, wychwalam PS3 kiedy jest powód by je wychwalać, jak już wielokrotnie podkreślałem jestem posiadaczem wszystkich sprzętów, więc jestem obiektywny w przeciwieństwie do ciebie.
PS3 jest mocarne, ma świetny odtwarzacz Bluray i cudne gry jak Uncharted (które wręcz uwielbiam), ale ja w przeciwieństwie do ciebie
nie jestem sonoklapem i umiem przyznać która wersja wygląda lepiej.
Jestem fanbojem dobrych gier, nie ważne na jakiej platformie są dostępne bo i tak jak mam ochotę to w nie zagram.

A tacy ludzie jak ty niszczą mi przyjemność czytania for internetowych, malutcy zakompleksieni gamonie, nolajfy spuszczające się nad filmikami z jutuba i branzlujące się nad jednym ze sprzętów. Jesteś dla mnie zarazą tego forum i nie powinieneś mieć tu racji bytu.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 22:43:16 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26765 dnia: Marca 20, 2011, 22:41:42 pm »
Cytuj
a co tam niby ma rzucac cien?


gdzie sie podzialy cienie cegiel?

Zwroccie uwage na teksture podloza na xboxie. na ps3 jest anizo na xboxie brak

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26766 dnia: Marca 20, 2011, 22:59:11 pm »
Ten screen z X to stary build, ile raz można to pisać? Iras jako pierwszy to zauważył.

po za tym dajcie sobie spokój z tym MP  :roll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26767 dnia: Marca 20, 2011, 23:00:15 pm »
Drogi Bobanie, wychwalam PS3 kiedy jest powód by je wychwalać, jak już wielokrotnie podkreślałem jestem posiadaczem wszystkich sprzętów, więc jestem obiektywny w przeciwieństwie do ciebie.

Cóż, dane było mi dziś przetestować wersje z klocka(PL).
Rwania obrazu którego trofik79 nie widzi doświadczyłem już na ekranie tytułowym ....
Kłamiesz, na 360 rwania obrazu brak...

Pros:
- Little to no tearing on the PS3 version. The game maintains vsync throughout the experience for a very clean IQ \presentation on that front. The 360 by comparison tends to tear quite often but also runs at a more steady clip, IMHO.
- Whatever anti-aliasing method being used on the PS3 helps to produce an overall jaggy/flicker free quality in comparison to the 360 version.

« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 23:04:23 pm wysłana przez Juras »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26768 dnia: Marca 20, 2011, 23:03:37 pm »
A tacy ludzie jak ty niszczą mi przyjemność czytania for internetowych, malutcy zakompleksieni gamonie, nolajfy spuszczające się nad filmikami z jutuba i branzlujące się nad jednym ze sprzętów. Jesteś dla mnie zarazą tego forum i nie powinieneś mieć tu racji bytu.

Pffffffffffffff...je**em. Wiadome, że takim Xtrollom jak ty zawsze będę wadził, bo za każdym razem jak zaczynasz pierdzielić głupoty to ktoś taki ja będzie je prostował. Na szczęście to forum nie jest meliną Xbotów (jak np. xboxonline) i masz tutaj gówno do gadania w takich sprawach. A jak nie chcesz czytać moich postów, to musisz wiedzieć o tym, że jest tutaj taka opcja jak "ignoruj", z której zawsze możesz skorzystać. Czemu nie korzystasz? Bo w twojej naturze Xbota jest zaginać rzeczywistość i obracać kota ogonem kiedy ktoś udowadnia, że jakaś gra na X0 wypada słabiej od tej na PS3.
I proszę cię nie udawaj teraz człowieka obiektywnego, bo każdy pamięta twoje przejawy rozdwojenia jaźni, kiedy to pisałeś iż w jednym tygodniu będziesz wychwalał X0, a w drugim PS3. Teraz już się tego nie wyprzesz. Trzeba było o tym myśleć wtedy jak się przyznawałeś do tej ułomności.

Cytuj
a co tam niby ma rzucac cien?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
gdzie sie podzialy cienie cegiel?

Zwroccie uwage na teksture podloza na xboxie. na ps3 jest anizo na xboxie brak

Można by też wspomnieć o deskach, które leżą za rogiem szklanego budynku i na X0 są pozbawione szczegółów (pewnie to wynika z cienkiego anizo), ale już nie denerwujmy biednych fanbojów X0. Już dzisiaj dostali zbyt wiele dowodów na wyższość wersji PS3.

PS. Zastanawia mnie jedna rzecz. Na tym gifie, który dał Wulfen nie jestem w stanie odczytać czerwonego nicku lewej strony ekranu na PS3, podczas gdy grając w demko na tv było wyraźnie widać literki.

Wiadomość scalona: Marca 20, 2011, 23:06:24 pm
po za tym dajcie sobie spokój z tym MP  :roll:

Dlaczego? Bo okazało się, że na X0 wypada gorzej? Jeszcze niedawno nic nie przeszkadzało Ci oceniać mp w Crysis 2 i pisać, że wersja na PS3 jest paćką.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 23:06:24 pm wysłana przez BoBaN »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26769 dnia: Marca 20, 2011, 23:09:36 pm »
Nie bo to starszy build....po za tym mówiłem, że trzeba czekać na porządne porównanie. A na deser coś dla Ciebie BoBan :*


tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26770 dnia: Marca 20, 2011, 23:11:39 pm »
Nie bo to starszy build....po za tym mówiłem, że trzeba czekać na porządne porównanie. A na deser coś dla Ciebie BoBan :*


Massive Damage, Bobuś może po tym pójść zapłakany do kąta.  :lol: :lol:


A tacy ludzie jak ty niszczą mi przyjemność czytania for internetowych, malutcy zakompleksieni gamonie, nolajfy spuszczające się nad filmikami z jutuba i branzlujące się nad jednym ze sprzętów. Jesteś dla mnie zarazą tego forum i nie powinieneś mieć tu racji bytu.

Pffffffffffffff...je**em. Wiadome, że takim Xtrollom jak ty zawsze będę wadził, bo za każdym razem jak zaczynasz pierdzielić głupoty to ktoś taki ja będzie je prostował. Na szczęście to forum nie jest meliną Xbotów (jak np. xboxonline) i masz tutaj gówno do gadania w takich sprawach. A jak nie chcesz czytać moich postów, to musisz wiedzieć o tym, że jest tutaj taka opcja jak "ignoruj", z której zawsze możesz skorzystać. Czemu nie korzystasz? Bo w twojej naturze Xbota jest zaginać rzeczywistość i obracać kota ogonem kiedy ktoś udowadnia, że jakaś gra na X0 wypada słabiej od tej na PS3.
I proszę cię nie udawaj teraz człowieka obiektywnego, bo każdy pamięta twoje przejawy rozdwojenia jaźni, kiedy to pisałeś iż w jednym tygodniu będziesz wychwalał X0, a w drugim PS3. Teraz już się tego nie wyprzesz. Trzeba było o tym myśleć wtedy jak się przyznawałeś do tej ułomności.
Widać twój mózg nie  był w stanie przyswoić, że moje jak to nazywasz "rozdwojenie jaźni" było reakcją na twoją bezdenną głupotę jako fanboja Sony. Pokazałem ci że moją przewagę nad tobą, która przedstawia się tym że ja mogę być w tym tygodniu xbotem, a w następnym sonospuszczaczem.A  ty nigdy nie wyjdziesz z roli żałosnego sonotrolla, oglądającego X360 na jutubie.

Co do Jurasa i jego smutów to nie będę komentował, bo szkoda mi na niego klawiatury, powinniście z Bobusiem założyć kółko różańcowe, idealnie się dogadacie.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 23:13:25 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26771 dnia: Marca 20, 2011, 23:15:03 pm »
Nie bo to starszy build....po za tym mówiłem, że trzeba czekać na porządne porównanie. A na deser coś dla Ciebie BoBan :*


Massive Damage, Bobuś może po tym pójść zapłakany do kąta.  :lol: :lol:

I co to porównanie właściwie pokazuje?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26772 dnia: Marca 20, 2011, 23:17:58 pm »
Właśnie miałem o to zapytać. Czemu niby massive damage? o_0

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26773 dnia: Marca 20, 2011, 23:18:46 pm »
poza kontrastem nie widze roznicy

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26774 dnia: Marca 20, 2011, 23:19:01 pm »
Nie bo to starszy build....po za tym mówiłem, że trzeba czekać na porządne porównanie. A na deser coś dla Ciebie BoBan :*


Massive Damage, Bobuś może po tym pójść zapłakany do kąta.  :lol: :lol:

I co to porównanie właściwie pokazuje?
Że niestety granie w wersję na PS3 to jak granie przez brudną szybę. :troll:
Nie po to człowiek ładuję kasę w highendowe panele led by czuł się jak jakiś niedowidzący gamoń.
Bardzo żałuję bo pierwotnie miałem łykać tą wersję ze względu na darmowy online, ale wolę z oceną grafiki w obu wersjach wstrzymać się do obiektywnego porównania lens of truth.
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26775 dnia: Marca 20, 2011, 23:21:15 pm »
Widać twój mózg nie  był w stanie przyswoić, że moje jak to nazywasz "rozdwojenie jaźni" było reakcją na twoją bezdenną głupotę jako fanboja Sony. Pokazałem ci że moją przewagę nad tobą, która przedstawia się tym że ja mogę być w tym tygodniu xbotem, a w następnym sonospuszczaczem.A  ty nigdy nie wyjdziesz z roli żałosnego sonotrolla, oglądającego X360 na jutubie.

:lol: :lol: :lol:

Teraz znowu będziesz odwracał kota ogonem. Tak sobie tłumacz, my doskonale pamiętamy jak się zbłaźniłeś wtedy. Nie próbuj się teraz z tego tłumaczyć, bo tylko się pogrążasz.

Wiadomość scalona: Marca 20, 2011, 23:24:43 pm
Że niestety granie w wersję na PS3 to jak granie przez brudną szybę. :troll:

No to faktycznie massive demage i idę popłakać do kąta. Tylko, że będę płakał ze śmiechu, bo jak czytam te twoje brednie to powstrzymać się od śmiechu nie mogę.

Wulfen włączasz Full RGB i masz coś takiego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 23:24:43 pm wysłana przez BoBaN »

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26776 dnia: Marca 20, 2011, 23:25:57 pm »
Cytat: cymbał
No to faktycznie massive demage i idę popłakać do kąta. Tylko, że będę płakał ze śmiechu, bo jak czytam te twoje brednie to powstrzymać się od śmiechu nie mogę.

Wulfen włączasz Full RGB i masz coś takiego:
kur** to napisz to tym co robią te porównanie, bo pewnie nie widzą gdzie się włącza tą opcję i specjalnie ją dla xbotów ją wyłączyli. Co za mózg. lolz  :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Teraz znowu będziesz odwracał kota ogonem. Tak sobie tłumacz, my doskonale pamiętamy jak się zbłaźniłeś wtedy. Nie próbuj się teraz z tego tłumaczyć, bo tylko się pogrążasz.
Ale że co odwracam kota ogonem?!  :o
Ty jesteś normalny?! :roll:
Niedoczekanie żeby sonotroll mówił mi czym się kieruję.  :lol:

Dobra over and out bo normalni jutro pracują. Jutro za to mam ochotę być sonotrollem, więc wypatrujcie mych postów sławiących Sony. :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 23:29:14 pm wysłana przez tropik79 »
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26777 dnia: Marca 20, 2011, 23:28:38 pm »
Jutro za to mam ochotę być sonotrollem, więc wypatrujcie mych postów sławiących Sony. :lol:

Dobranoc i miło, że na koniec potwierdzasz przypuszczenia o twoich zaburzeniach umysłowych. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26778 dnia: Marca 20, 2011, 23:29:26 pm »
Że niestety granie w wersję na PS3 to jak granie przez brudną szybę. :troll:
Nie po to człowiek ładuję kasę w highendowe panele led by czuł się jak jakiś niedowidzący gamoń.
Bardzo żałuję bo pierwotnie miałem łykać tą wersję ze względu na darmowy online, ale wolę z oceną grafiki w obu wersjach wstrzymać się do obiektywnego porównania lens of truth.

Zabawne bo na wcześniejszym porównaniu z tej lokacji kolorystyka wyglądała identycznie. Jeśli chodzi o twoje LoT, to niestety są gówno warci.

Lens of Truth:



vs rzeczywistość:



Obiektywni czy nie, robota coś im kiepsko wychodzi.

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26779 dnia: Marca 20, 2011, 23:30:56 pm »
Cytat: cymbał
No to faktycznie massive demage i idę popłakać do kąta. Tylko, że będę płakał ze śmiechu, bo jak czytam te twoje brednie to powstrzymać się od śmiechu nie mogę.

Wulfen włączasz Full RGB i masz coś takiego:
kur** to napisz to tym co robią te porównanie, bo pewnie nie widzą gdzie się włącza tą opcję i specjalnie ją dla xbotów ją wyłączyli. Co za mózg. lolz  :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Teraz znowu będziesz odwracał kota ogonem. Tak sobie tłumacz, my doskonale pamiętamy jak się zbłaźniłeś wtedy. Nie próbuj się teraz z tego tłumaczyć, bo tylko się pogrążasz.
Ale że co odwracam kota ogonem?!  :o
Ty jesteś normalny?! :roll:
Niedoczekanie żeby sonotroll mówił mi czym się kieruję.  :lol:

Dobra over and out bo normalni jutro pracują. Jutro za to mam ochotę być sonotrollem, więc wypatrujcie mych postów sławiących Sony. :lol:
Ekhm... tekstura przejścia dla pieszych.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26780 dnia: Marca 20, 2011, 23:31:11 pm »
a skąd to porównanie? można prosić o linka?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26781 dnia: Marca 20, 2011, 23:32:17 pm »
Ekhm... tekstura przejścia dla pieszych.

Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26782 dnia: Marca 20, 2011, 23:39:13 pm »
Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:

Sam się zamartwiam wersją PS 3, ale w tym momencie tropik zrobił mega faila... xD Tekstura przejścia dla pieszych naprawdę powala... xD

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26783 dnia: Marca 20, 2011, 23:40:53 pm »
Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:

Sam się zamartwiam wersją PS 3, ale w tym momencie tropik zrobił mega faila... xD Tekstura przejścia dla pieszych naprawdę powala... xD

Jak tak dalej pójdzie i pełna wersja Crysis 2 również okaże się lepsza na PS3, to może i ja się skuszę. :P Anizo na X0 ssie pałę na całej linii i to nie pierwsza gra, która pokazuje tą ułomność.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26784 dnia: Marca 21, 2011, 01:28:02 am »
Czytajac SW wydaje mi sie, ze dla pewnych osob najwazniejsza rzecza w grach jest grafika a reszta to *uj, najwazniejsze aby zajebiscie ladnie bylo i bylo co pokazac innym.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26785 dnia: Marca 21, 2011, 01:32:15 am »
Kłócił bym się z tym że zawsze..kwestia optymalizacja silnika i zrzucenia z GPU na CPU pewnych rzeczy. Tak samo jak np. z oświetleniem, Nasze światła(z reflektorów) w GT5 padają na tor, ale np. już nie na samochód który jest przed Nami(nie ma w nim odbić, poświaty itd.).
Nope, jedyne rozwiazanie to zastosowanie eksperymentalnego metody Nvidii , ale kij go wie czy to sie nadaje dla cell'a i czy RSX poradzi sobei nawet z mala ilosci alpha textures w full rozdzialce. Byli zbyt ambitni z dymem i musieli mocno pociac rozdzielczosc by to jakos chodizlo na PS3.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26786 dnia: Marca 21, 2011, 03:02:25 am »
Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:

Sam się zamartwiam wersją PS 3, ale w tym momencie tropik zrobił mega faila... xD Tekstura przejścia dla pieszych naprawdę powala... xD

Jak tak dalej pójdzie i pełna wersja Crysis 2 również okaże się lepsza na PS3, to może i ja się skuszę. :P Anizo na X0 ssie pałę na całej linii i to nie pierwsza gra, która pokazuje tą ułomność.

no, może to będzie 3-4 gra lepsza na ps3 z multiplatform vs cała reszta na x360, ps3 po prawie 5 latach rozkręca się


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26787 dnia: Marca 21, 2011, 08:52:55 am »
Czytajac SW wydaje mi sie, ze dla pewnych osob najwazniejsza rzecza w grach jest grafika a reszta to *uj, najwazniejsze aby zajebiscie ladnie bylo i bylo co pokazac innym.

mało tego, są i tacy co od tego czy gierka będzie ładniejsza na ps3 uzależniają swój zakup.
nie ważne, czy spoko gra, najważniejsze że wygląda ładniej na ich konsoli o_O
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26788 dnia: Marca 21, 2011, 09:16:26 am »
Oj s00...przypominam, że to jest:

Cytuj
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)

W temacie Crysis 2 napisałem wyraźnie, że demko sp może mnie skusić do zakupu tej gry. Choćby nie wiem jak zajebista była grafa, to po demie mp jestem mocno zniechęcony do C2.

@bigdaddy
Fakt, w kwestii mulipltaform PS3 się rozkręca. Natomiast w kwestii ex'ów rozkręciło się już dawno.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 09:19:55 am wysłana przez BoBaN »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26789 dnia: Marca 21, 2011, 09:21:07 am »
w temacie o crysis dostałeś odpowiedź, że demka sp nie będzie, no to napisałeś tutaj, że może lepsza grafa na ps3 zachęci cię do kupna.

cały ty.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26790 dnia: Marca 21, 2011, 09:22:47 am »
Ehhh...nic nie rozumiesz. Nie chce mi się tłumaczyć tak oczywistych spraw. Cały Ty. :roll:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26791 dnia: Marca 21, 2011, 10:13:13 am »
Ekhm... tekstura przejścia dla pieszych.

Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:
Musisz mieć nieźle zrytą banię jak dla ciebie ta ledwo widoczna gorsza tekstura, jest istotniejsza od blur'u(*) który wycieka z ekranu, niezbity dowód że nie z tobą o czym dyskutować. Nie masz kompetencji by oceniać która wersja jest lepsza lub gorsza bo jesteś sonoklapem i lichym trollem, oglądającym X360 jedynie na jutubie.
Ja wybiorę sobie tą wersję która będzie lepsza, a ty popłaczesz cicho w kąciku nad swoim marnym losem.

(*) no tak zapomniałem, że twórcy porównania nie odkryli jeszcze tej mocarnej opcji jaką posiada PS3 czyli Full RGB. Brawo mózgu. :lol: :lol:
(L)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26792 dnia: Marca 21, 2011, 10:14:26 am »
Ekhm... tekstura przejścia dla pieszych.

Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:
Musisz mieć nieźle zrytą banię jak dla ciebie ta ledwo widoczna gorsza tekstura, jest istotniejsza od blur'u który wycieka z ekranu, niezbity dowód że nie z tobą o czym dyskutować. Nie masz kompetencji by oceniać która wersja jest lepsza lub gorsza bo jesteś sonoklapem i lichym trollem, oglądającym X360 jedynie na jutubie.
Ja wybiorę sobie tą wersję która będzie lepsza, a ty popłaczesz cicho w kąciku nad swoim marnym losem.
Przecież na ekranie nie zobaczysz różnic, więc sie pytam o co kaman?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26793 dnia: Marca 21, 2011, 10:14:59 am »
To jest SW, ale nie Wór. Odwalacie tu niezłą trzodę.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

iko

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26794 dnia: Marca 21, 2011, 10:15:14 am »
Czytajac SW wydaje mi sie, ze dla pewnych osob najwazniejsza rzecza w grach jest grafika a reszta to *uj, najwazniejsze aby zajebiscie ladnie bylo i bylo co pokazac innym.

Niestety Red, w dzisiejszych czasach dla wielu liczy się tylko grafika.

''Dochodzimy do punktu, w którym jedynie najlepsze tytuły AAA przynoszą zyski.'' Brian Hastings, Insomniac. Stare, dobre czasy się już skończyły, gdzie klimat zdecydowanie dominował nad grafiką i przepychem.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26795 dnia: Marca 21, 2011, 10:16:42 am »
Ekhm... tekstura przejścia dla pieszych.

Łożesz w mordę, faktycznie! Co tam tropik? Massive damage? :lol: :lol: :lol:
Musisz mieć nieźle zrytą banię jak dla ciebie ta ledwo widoczna gorsza tekstura, jest istotniejsza od blur'u który wycieka z ekranu, niezbity dowód że nie z tobą o czym dyskutować. Nie masz kompetencji by oceniać która wersja jest lepsza lub gorsza bo jesteś sonoklapem i lichym trollem, oglądającym X360 jedynie na jutubie.
Ja wybiorę sobie tą wersję która będzie lepsza, a ty popłaczesz cicho w kąciku nad swoim marnym losem.
Przecież na ekranie nie zobaczysz różnic, więc sie pytam o co kaman?
Mam nadzieję że nie zobaczę różnicy, bo jak pisałem wolałbym wybrać wersję PS3 ze względu na online, niestety na obrazkach różnica jest widoczna. Dlatego czekam na miarodajne porównanie.
(L)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26796 dnia: Marca 21, 2011, 10:17:45 am »
Czytajac SW wydaje mi sie, ze dla pewnych osob najwazniejsza rzecza w grach jest grafika a reszta to *uj, najwazniejsze aby zajebiscie ladnie bylo i bylo co pokazac innym.

Niestety Red, w dzisiejszych czasach dla wielu liczy się tylko grafika.

''Dochodzimy do punktu, w którym jedynie najlepsze tytuły AAA przynoszą zyski.'' Brian Hastings Insomniac. Stare, dobre czasy się już skończyły, gdzie klimat zdecydowanie dominował nad grafiką i przepychem.
A najlepsze jest to ,ze różnic w ruchu nie dostrzeżemy ,a oni kłócą sie jak by to był zupełnie inny silnik graficzny na xboxa, czy na PS3

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26797 dnia: Marca 21, 2011, 10:19:54 am »
Tomasz nie zaginaj rzeczywistości.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26798 dnia: Marca 21, 2011, 10:20:52 am »
Cytuj
...wykłócał o 128 pionowych linii więcej w gierce.....

Zobacz Iras niby 128 linii, a sam przyznałeś, że obraz na X360 jest tak ze 2x ostrzejszy, niby mało a jednak widać różnice  :mad:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #26799 dnia: Marca 21, 2011, 10:23:37 am »
Tomasz nie zaginaj rzeczywistości.
To raczej Ty nie zaginaj, mam Ci wkleić jeszcze raz pierwsze 10min z wersji na PS3 i xboxa360?
Szkoda ze nie mam możliwośći wymazania z filmiku podpisania który należy do jakiej platformy, bo daje sobie rekę uciąć że za hooya nie wiedziałbyś która to wersja na PS3 a która na xboxa.
PS a zresztą pierdoli mnie to, jak dla mnie to wersja na PS3 może być gorsza, nie myśle kłócić sie o pojebaną gre.
And you keep going
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2011, 10:26:35 am wysłana przez Tomasz »