Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2050530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8200 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:31:05 pm »
Siedzi w Anglii gdzie ma ograniczenie 50 km/h na terenie zabudowanym i słowem nie piśnie jak to piesi są mordowani, ale jak w Polsce prawica chce mieć tyle samo to od razu płacz :lol:

W Londynie w wielu dzielnicach jest ograniczenie do 20 mph = 32 kph, kolejne miasta maja sie dołączyć do tego projektu. Zwiększona liczba fotoradarów i objecie wiekszosci aglomeracji miejskich limitem 20 mph ma ograniczyć liczbe śmiertelnych wypadków o 40% do 2020 (plan rządu). I tak, popieram te zmiany. Pomińmy oczywiśie stan dróg, pojazdów na drogach czy kulture jazdy.




Nie wiem, jak sprawa ma sie na dzień dzisiejszy, ale PL zazwyczaj przoduje w statystykach wypadków i smierci na drogach.

Siedzi w Anglii gdzie ma ograniczenie 50 km/h na terenie zabudowanym i słowem nie piśnie jak to piesi są mordowani, ale jak w Polsce prawica chce mieć tyle samo to od razu płacz :lol:
Do tego w anglii wlazenie na pasy na czerwonym to norma i chyba policja za to nie sciga nawet. Szczyt bezpieczenstwa.

Pieszy ma pierwszenstwo na drodze w wiekszości przypadku w UK, pozatym jest tu inna kultura jazdy i inaczej traktuje się i roweżysztów, motocyklistów jak i pieszych. Polecam pojezdzić sobie 1 dzień po Londynie - hardcore, natężenie ruchu jest masakryczne, sporo jest wypadków, ale robią wszystko, żeby te śmiertelne ograniczyć, własnie przez takie przepisy jak to ograniczenie prędkości oraz edukacje kierowców jak i pieszych. Piesi w PL też są w wiekszości bezmózgami.

Przeciez takie ograniczenie predkosci to wplynie tylko na wieksze korki i wku** kierowcow i wypadkow bedzie jeszcze wiecej :lol:

Jaki wpływ na korki ma takie ograniczenie prędkości?


Chyba, że wam wszystkim chodzi, o to, zeby kapliczek i krzyży jeszcze wiecej było, takie przygotowanie pod panstwo wyznaniowe.

Zarty na bok, uważam za idiotyczne, argumentowanie przeciw przepisom, które mają na celu poprawe bezpieczeństwa, b. niebezpiecznych polskich dróg. Narzekanie na fotoradary, mandaty itp. uważam za głupie, jak się jezdzi nie zgodnie z przepisamy, trzeba się liczyć z kosztami.

@Svon, a ile było wypadków ogólnie, nie tylko tych smiertelnych? I czy uratownie życia, nawet tylko kilku osobom, nawet 1, nie jest warte dojechania gdzieś kilka minut pózniej?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8201 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:35:50 pm »
Chyba, że wam wszystkim chodzi, o to, zeby kapliczek i krzyży jeszcze wiecej było, takie przygotowanie pod panstwo wyznaniowe.

Rozmowa calkowicie o czyms innym to i tak musisz swoja katofobie wcisnac. I pozniej chcesz, zeby Cie powaznie jako rozmowce traktowac.

Pieszy ma pierwszenstwo na drodze w wiekszości przypadku w UK, pozatym jest tu inna kultura jazdy i inaczej traktuje się i roweżysztów, motocyklistów jak i pieszych.

Tak sie sklada, ze od 2 miesiecy od pon do czw mieszkam w Croydon pod Londynem i ze tak powiem: chu** prawda. Jest zdecydowanie gorzej niz w Polsce, juz kilkukrotnie zostalbym przejechany. Przechodze sobie pasami i skrecajac jakas murzynka przejezdza mi prawie po stopach nawet nie patrzac na przyklad.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8202 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:41:11 pm »
Cytuj
Pieszy ma pierwszenstwo na drodze w wiekszości przypadku w UK, pozatym jest tu inna kultura jazdy i inaczej traktuje się i roweżysztów, motocyklistów jak i pieszych.

Tak sie sklada, ze od 2 miesiecy od pon do czw mieszkam w Croydon pod Londynem i ze tak powiem: chu** prawda.

Skąd on ma wiedzieć jak jest w Anglii jak od kilku lat siedzi przykuty do zmywaka w piwnicy knajpy Ahmeda? Oczywiste jest dla każdego kto był w Anglii i dla każdego kto mieszka w Polsce, że ani jedna rzecz napisana przez tego leminga o obu krajach nie ma nic wspólnego z prawdą. To jak gadka z kyo o kolorach, każdy na forum mówi mu że nie ma racji, a ten dalej przy swoim.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8203 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:43:02 pm »
Tak sie sklada, ze od 2 miesiecy od pon do czw mieszkam w Croydon pod Londynem i ze tak powiem: chu** prawda. Jest zdecydowanie gorzej niz w Polsce, juz kilkukrotnie zostalbym przejechany. Przechodze sobie pasami i skrecajac jakas murzynka przejezdza mi prawie po stopach nawet nie patrzac na przyklad.

Ja prawie od 10 lat w Londynie mieszkam, wiekszość czasu pracując w samym centrum i sam byłbym wielokrotnie potrącony (najgorsze są autobusy), byłem swiadkiem kilku smiertelnych lub b. poważnych wypadków z pieszymi czy rowerzystami, ale nauczyłem się mieć oczy wokół głowy i teraz smigam sobie miedzy samochodami na piechote czy na rowerze bez żadnych problemów. Co nie zmienia faktu, że nawet będąc pieszym, nawet w UK, trzeba uważać. Moja dziewczyna to dobry przykład, nie patrzy dobrze na droge, nie zwraca uwagi na migacze itd. Porada dla ciebie, poczekaj przy dordze, az jakis kierowca cie wpusci, zazwyczaj migają swiatłami lub machną ręką, unikniesz sytuacji jak ta, którą opisałeś wyżej.




LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8204 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:46:27 pm »
Cytuj
Pieszy ma pierwszenstwo na drodze w wiekszości przypadku w UK, pozatym jest tu inna kultura jazdy i inaczej traktuje się i roweżysztów, motocyklistów jak i pieszych.

Tak sie sklada, ze od 2 miesiecy od pon do czw mieszkam w Croydon pod Londynem i ze tak powiem: chu** prawda.

Skąd on ma wiedzieć jak jest w Anglii jak od kilku lat siedzi przykuty do zmywaka w piwnicy knajpy Ahmeda? Oczywiste jest dla każdego kto był w Anglii i dla każdego kto mieszka w Polsce, że ani jedna rzecz napisana przez tego leminga o obu krajach nie ma nic wspólnego z prawdą. To jak gadka z kyo o kolorach, każdy na forum mówi mu że nie ma racji, a ten dalej przy swoim.

żółć podeszła do gardła? zazdrość cię męczy? wez coś na uspokojenie :) ty wszystko wiedzący buraczku/polaczku :D


...btw. nie znam żadnego Ahmeda, w żadnej piwnicy nie byłem, dnia na zmywak w ciągu 10 lat w UK nie spędziłem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8205 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:48:04 pm »
No tak, ale napisales, ze jest inna kultura niz w polsce, to myslalem, ze lepiej. A tu sie okazuje, ze kultura jest w ch** gorsza i zamiast czuc sie bezpiecznie na pasach musze czekac az jakis jasnie pan mi mrugnie, ze moge isc :lol:

Zeby nie bylo, ja sie rozgladam, bo tak jestem nauczony, tylko jak baba mi skreca w ulice z prostopadlej bez kierunku i prawie na mnie wjezdza to jak ja moge to przewidziec? Wyzsza kultura! Dodam jeszcze, ze Angole to straszne fleje. Wszedzie jest duzo brudniej niz w Polsce, ze o takich Niemczech nie wspomne. Naprawde, mit cudownej Anglii jest bardzo przesadzony. W Polsce zyje sie moim zdaniem lepiej.

Edit: Ziomek ktory zachowuje sie najbardziej polaczkowato na forum zarzuca to innym. Bekson.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8206 dnia: Sierpnia 21, 2015, 12:50:00 pm »

Cytuj
na trasie Jarosławiec-Warszawa i Warszawa-Janów Podlaski-Warszawa wyniosła odpowiednio 64 km/h i 66 km/h – przy dopuszczalnej 90 km/h, a przecież wiadomo że tam gdzie można, to jedzie się i trochę szybciej. Gdyby na całej trasie wprowadzić ograniczenie do 65 km/h, to średnia spadłaby mi do ok. 45 km/h. Trudne, wiem, przepraszam panią, proszę się nie wgłębiać – grozi przegrzaniem mózgu.

ten koleś chyba swój mózg przegrzał. dość ostro chyba.
na trasie warszawa - janów podlaski masz kolejno:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
niektóre ze światłami, niektóre z obwodnicą (jadę po mapie i nie będę się rozdrabniać), ale śmiało można stwierdzić, że ładnie debil ciśnie na trasie, że mu jeszcze 66 km/h średnio wyszło.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8207 dnia: Sierpnia 21, 2015, 13:05:45 pm »
Edit: Ziomek ktory zachowuje sie najbardziej polaczkowato na forum zarzuca to innym. Bekson.

Czego oczekujesz, jeśli jestem nagminnie obrażany przez buraków, ktorzy nie znają pojęcia argumentu? Nie mam zamiaru uciekać, używam ich taktyk, proste.

Co do reszty twojego posta, różowo nigdzie nie jest, w każdym kraju znajdziesz wiele przykładów na dobre/złe zachowania, co nie zmienia tego, ze smiertelnosc na PL dograch jest jedna z najwyższych w Europie. I jesli ktoś to ignoruje, i twierdzi, że nie trzeba zwiekszyc kar dla piratów drogowych, ograniczyc predkosci itd. to imo. sam zasługuje na wypadek!

http://finanse.wp.pl/kat,1033703,title,Polskie-drogi-wsrod-najniebezpieczniejszych-w-Europie,wid,17437609,wiadomosc.html?ticaid=115715
http://natemat.pl/65321,the-economist-napisal-o-polskich-drogach-jedne-z-najniebezpieczniejszych-w-europie
http://logistyka.wnp.pl/polskie-drogi-najniebezpieczniejsze-w-europie,248006_1_0_0.html


Mi sie UK/Londyn w szczególnosci już znudziły, ale do PL nie zamierzam wracać, dla mnie jest to kraj, do ktorego juz kulturowo nie pasuje, mam inne podejscie w zbyt wielu kwestiach. Dlatego też coraz żadziej latam do PL, wybieram inne kraje na urlopy.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8208 dnia: Sierpnia 21, 2015, 13:26:40 pm »
Co do reszty twojego posta, różowo nigdzie nie jest, w każdym kraju znajdziesz wiele przykładów na dobre/złe zachowania, co nie zmienia tego, ze smiertelnosc na PL dograch jest jedna z najwyższych w Europie. I jesli ktoś to ignoruje, i twierdzi, że nie trzeba zwiekszyc kar dla piratów drogowych, ograniczyc predkosci itd. to imo. sam zasługuje na wypadek!

No i baranie teraz test na logikę - skoro u nas kierowcy jeżdżą dużo bezpiecznie i kulturalniej niż w Anglii (w czym sam przyznałeś rację Windo), a jednak jest więcej ofiar śmiertelnych, to może (tu wysil resztki mózgu) - może - wina nie leży w kierowcach?

Tylko np. w tragicznych rozsypujących się drogach, kretyńskich oznaczeniach, losowo ustawianych przejściach dla pieszych, czy absolutnym braku nastawienia na bezpieczeństwo ze strony policji, która w 90% przypadków siedzi pochowana w krzakach łypiąc na janusza co przekroczył prędkość o 3 km/h podczas gdy boguś z BMW wrzuca miesiącami filmiki na YT jak jeździ pod 300 km/h ulicami warszawy i żaden policjant się do niego nie pofatyguje, chociaż ma podany adres na fanpagu? Może więc wina leży we władzy wykonawczej i ustawodawczej, a dalsze lanie jeżdżących bezpieczniej niż reszta europy kierowców po plecach nic nie da póki skorumpowane PO i ich kolesie nie przestaną kraść w kieszeń kasy przeznaczonej na bezpieczne drogi i skuteczną policję?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8209 dnia: Sierpnia 21, 2015, 13:28:58 pm »
Duda znów pokazał klase :D :D

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,18599647,komisarz-ue-odpowiada-prezydentowi-dudzie-w-sprawie-klimatu.html?biznes=local#BoxBizLink

W sumie nie ma co sie dziwic:

https://twitter.com/andrzejduda/status/319910070286700544

Tam pan jeszcze kilka lat temu nie wierzył w globalne ocieplenie. Troche żenada.

imo. chęć budowania PL gospodarki na PL węglu, idiotyzm, tym bardziej, że wiekszość krajów odchodzi od węgla. Ostatnio burdel i panika w dochodowych spółkach skarbu państwa, bo rząd chce je zmusić do pomocy górnictwu, ktore imo. powinno być wygaszane, poza tymi dochodowymi kopalniami.

btw.2. skoro tak sie wszyscy o nasze zdrowie troszczą, dlaczego chcą nas zatruwać zanieczyszonym powietrzem?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8210 dnia: Sierpnia 21, 2015, 13:42:33 pm »
Co do reszty twojego posta, różowo nigdzie nie jest, w każdym kraju znajdziesz wiele przykładów na dobre/złe zachowania, co nie zmienia tego, ze smiertelnosc na PL dograch jest jedna z najwyższych w Europie. I jesli ktoś to ignoruje, i twierdzi, że nie trzeba zwiekszyc kar dla piratów drogowych, ograniczyc predkosci itd. to imo. sam zasługuje na wypadek!

No i baranie teraz test na logikę - skoro u nas kierowcy jeżdżą dużo bezpiecznie i kulturalniej niż w Anglii (w czym sam przyznałeś rację Windo), a jednak jest więcej ofiar śmiertelnych, to może (tu wysil resztki mózgu) - może - wina nie leży w kierowcach?

Tylko np. w tragicznych rozsypujących się drogach, kretyńskich oznaczeniach, losowo ustawianych przejściach dla pieszych, czy absolutnym braku nastawienia na bezpieczeństwo ze strony policji, która w 90% przypadków siedzi pochowana w krzakach łypiąc na janusza co przekroczył prędkość o 3 km/h podczas gdy boguś z BMW wrzuca miesiącami filmiki na YT jak jeździ pod 300 km/h ulicami warszawy i żaden policjant się do niego nie pofatyguje, chociaż ma podany adres na fanpagu? Może więc wina leży we władzy wykonawczej i ustawodawczej, a dalsze lanie jeżdżących bezpieczniej niż reszta europy kierowców po plecach nic nie da póki skorumpowane PO i ich kolesie nie przestaną kraść w kieszeń kasy przeznaczonej na bezpieczne drogi i skuteczną policję?

Gdzie ja przyznałem racje Windo, ze w PL jest wieksza kultura jazdy? Gdzie Windo napisał ze jest wieksza kultura jazdy w PL? Może zle interpretujesz moje wypowiedzi. @windo, po to wlasnie mi obrazki. :D :D

Czyli wg. ciebie kierowca nie jest wogóle winny? LITOŚĆI. Jeśli droga jest zła, obowiązkiem kierowcy jest dostosowanie prędkości do warunków. Ile wypadków spowodowały idiotyczne oznaczenia, zła wola policji, złe drogi, a ile przekroczona prędkość? Osłabiasz mnie.

Boguś z BMW powinine siedziec i straic prawo jazdy dożywotnio. Janusz, powinien uważać i jezdzić 5km poniżej limitu, co by uniknąć mandatów, jeśli lubi płacić to jego wybór. Żeby nie było, przepisy gdzie MSW daje policji wytyczne co do ilosci mandatów uważam za idiotyczne.

Co do przekraczania prędkości to są jakies statystyki?

http://www.policja.pl/pol/tagi/1983,przekroczenie-predkosci.html

Polecam przeczytac:
http://mojafirma.infor.pl/moto/prawo-na-drodze/mandaty-i-punkty-karne/283222,Przekroczenie-predkosci-glowny-grzech-polskich-kierowcow.html

Cytuj
Zdaniem ekspertów motoryzacji skłonność polskich kierowców do szarżowania wynika przede wszystkim ze społecznego przyzwolenia na łamanie ograniczeń prędkości.


Co dobitnie widać na forum.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8211 dnia: Sierpnia 21, 2015, 13:48:16 pm »
Gdzie Windo napisał ze jest wieksza kultura jazdy w PL? Może zle interpretujesz moje wypowiedzi. @windo, po to wlasnie mi obrazki. :D :D

Tu, ślepa i głupia melepeto:

Tak sie sklada, ze od 2 miesiecy od pon do czw mieszkam w Croydon pod Londynem i ze tak powiem: chu** prawda. Jest zdecydowanie gorzej niz w Polsce, juz kilkukrotnie zostalbym przejechany.

A tu sie okazuje, ze kultura jest w ch** gorsza i zamiast czuc sie bezpiecznie na pasach musze czekac az jakis jasnie pan mi mrugnie, ze moge isc :lol:

Dwa razy wprost napisane, dwa razy żeś odpisał, a teraz nagle nie widzisz? Właśnie po to ci są obrazki bo tekstu napisanego wprost nie rozumiesz.

Gorzej niż z kyo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8212 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:02:43 pm »
Właśnie widziałem jakieś wystąpienie kopaczki - apeluje do Dudy o rozszerzenie referendum, bo Polska nie jest krajem jednej partii.

To trzeba mieć tupet i zero honoru  :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8213 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:05:11 pm »
ona jest żałosna, zrobiłaby jak opisałem w temacie o referendum i byłoby cacy, tak wychodzi na hipokrytkę i idiotkę zarazem.

lupinator

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8214 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:12:09 pm »
ona jest żałosna, zrobiłaby jak opisałem w temacie o referendum i byłoby cacy, tak wychodzi na hipokrytkę i idiotkę zarazem.
Nie wiesz na ile pewnie czuje się Kopacz w senacie. Już ostatnio PO było tam na granicy, a przed wyborami coraz mniejszej liczbie senatorów zależy na trzymaniu dyscypliny.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8215 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:15:41 pm »
przecież oni mają tam przewagę 59 do 37 + 3 niezrzeszonych.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8216 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:23:07 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8217 dnia: Sierpnia 21, 2015, 14:48:28 pm »
Czego oczekujesz, jeśli jestem nagminnie obrażany przez buraków, ktorzy nie znają pojęcia argumentu? Nie mam zamiaru uciekać, używam ich taktyk, proste.
Mnie Iras bluzgal to sie zachowywalem normalnie, jak zawsze.

Co do reszty twojego posta, różowo nigdzie nie jest, w każdym kraju znajdziesz wiele przykładów na dobre/złe zachowania, co nie zmienia tego, ze smiertelnosc na PL dograch jest jedna z najwyższych w Europie. I jesli ktoś to ignoruje, i twierdzi, że nie trzeba zwiekszyc kar dla piratów drogowych, ograniczyc predkosci itd. to imo. sam zasługuje na wypadek!

Moze wypadaloby rowniez porownac jakosc drog?

Mi sie UK/Londyn w szczególnosci już znudziły, ale do PL nie zamierzam wracać, dla mnie jest to kraj, do ktorego juz kulturowo nie pasuje, mam inne podejscie w zbyt wielu kwestiach. Dlatego też coraz żadziej latam do PL, wybieram inne kraje na urlopy.

Wspolczuje. Ja bym sie za nic nie chcial tam przeniesc na stale a juz na pewno nie wychowywac tam dzieci. I jak juz napisalem, ja nie widze, zebysmy "kulturowo" w jakikolwiek sposob stali nizej, a mam porownanie na biezaco, czego Tobie, co sam przyznajesz, brakuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2015, 14:51:22 pm wysłana przez windomearl »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8218 dnia: Sierpnia 21, 2015, 16:21:29 pm »
Lisowi chyba zylka pekla:
http://tomaszlis.natemat.pl/152215,panie-prezydencie-z-calego-serca-dziekuje

Ten pseudo redaktor jest żenujący, bo Duda nie słuchał Kaczyńskiego, tylko po prostu UWAGA, uszanował podpisy kilku mln obywateli, czego platforma nie potrafiła przez 8 lat, panie Lisie kretynie i jego debilni czytelnicy

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8219 dnia: Sierpnia 21, 2015, 16:26:33 pm »
Czego oczekujesz, jeśli jestem nagminnie obrażany przez buraków, ktorzy nie znają pojęcia argumentu? Nie mam zamiaru uciekać, używam ich taktyk, proste.
Mnie Iras bluzgal to sie zachowywalem normalnie, jak zawsze.

Co do reszty twojego posta, różowo nigdzie nie jest, w każdym kraju znajdziesz wiele przykładów na dobre/złe zachowania, co nie zmienia tego, ze smiertelnosc na PL dograch jest jedna z najwyższych w Europie. I jesli ktoś to ignoruje, i twierdzi, że nie trzeba zwiekszyc kar dla piratów drogowych, ograniczyc predkosci itd. to imo. sam zasługuje na wypadek!

Moze wypadaloby rowniez porownac jakosc drog?

Mi sie UK/Londyn w szczególnosci już znudziły, ale do PL nie zamierzam wracać, dla mnie jest to kraj, do ktorego juz kulturowo nie pasuje, mam inne podejscie w zbyt wielu kwestiach. Dlatego też coraz żadziej latam do PL, wybieram inne kraje na urlopy.

Wspolczuje. Ja bym sie za nic nie chcial tam przeniesc na stale a juz na pewno nie wychowywac tam dzieci. I jak juz napisalem, ja nie widze, zebysmy "kulturowo" w jakikolwiek sposob stali nizej, a mam porownanie na biezaco, czego Tobie, co sam przyznajesz, brakuje.
Jemu brakuje tolerancji dla pedałów

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8220 dnia: Sierpnia 21, 2015, 17:30:41 pm »
@Tomasz, ty w każdym temacie o "pedałach" nawijasz....chcesz nam coś powiedzieć? Forumowy "coming out"?


Co tu sie dzieje,
Tomasz to homoseksualista
Iras, komunista z dziada pra-dziada
Leszke wyglada mi na żyda (ciągle coś o pejsach pisze)

Tylko becet jeszcze taki nie określony....hmmmm...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8221 dnia: Sierpnia 21, 2015, 18:56:21 pm »
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,18607405,zwiazki-zawodowe-warszawo-szykuj-sie-na-nasz-przyjazd.html?biznes=local#BoxBizLink

Związki Zawodowe: Warszawo, szykuj się na nasz przyjazd!

....


Skur*ysyny, darmozjady, strzelac do nich, niszcza polska gospodarke, niszcza swoje kopalnie. Zdrajcy narodu.

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8222 dnia: Sierpnia 21, 2015, 19:09:15 pm »
Skur*ysyny, darmozjady, strzelac do nich, niszcza polska gospodarke, niszcza swoje kopalnie. Zdrajcy narodu.

Cytuj
Około 6,4 mln Brytyjczyków należy do tamtejszych związków zawodowych. Związkowcem jest co czwarty pracownik na Wyspach.

Strzelasz do nich z okna czy jak zwykle tylko Polaków byś chciał mordować za to co w Anglii jest standardem?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8223 dnia: Sierpnia 21, 2015, 19:18:25 pm »
Skur*ysyny, darmozjady, strzelac do nich, niszcza polska gospodarke, niszcza swoje kopalnie. Zdrajcy narodu.

Cytuj
Około 6,4 mln Brytyjczyków należy do tamtejszych związków zawodowych. Związkowcem jest co czwarty pracownik na Wyspach.

Strzelasz do nich z okna czy jak zwykle tylko Polaków byś chciał mordować za to co w Anglii jest standardem?


W UK opinia publiczna coraz częsciej mówi o tym, ze np. pracownicy transportu publicznego nie powinni mieć możliwości strajkownia. Jesli chodzi o kopalnie/górnictwo, powinniśmy zrobić w PL to co Thatcher zrobiła w UK. Jak juz tak chcesz tych przykładów z UK.

Dodam jeszcze, ze kiedy strajkuje londynskie metro, tez znajomym mowie, ze powinno sie pozamykac te scierwa zwiazkowe. Tak samo jak w PL, zarabiaja duzo za duzo i jeszcze im zle.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2015, 21:19:02 pm wysłana przez LoNdEk »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8224 dnia: Sierpnia 21, 2015, 19:20:43 pm »
@ becet, polecam, założyc firme, pozwolić na związki i zobaczysz sam jakie to skur*ysyństwo, idea jest super, niestety wykonanie, szczególnie w PL, do dupy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8225 dnia: Sierpnia 21, 2015, 21:17:58 pm »
Nowy spot platformy:


"Jeszcze nie jest to raj, ale kocham ten kraj". PO rusza z nową kampanią wizerunkową


Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8226 dnia: Sierpnia 21, 2015, 23:24:00 pm »
 :lol:
platforma przypomniala sobie ze jej wyborcy to Polacy?
hahahaha
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I jeszcze te barwy których nie widzieliśmy przy ich politykach przez 8 lat  :lol:
Zwykłe, nie wyuzdane, normalne.. biało czerwone  :puppy-eyes:
Tak zagłosuje, nic mnie bardziej nie wkur**a jak obłuda.
Podobnie bronek wyskoczył rano jak przegrał pierwsza ture  :lol:
obudzony :lol:
Ja pier**le :lol:
Londek to jakiś pisiorski troll  :lol:



Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8227 dnia: Sierpnia 22, 2015, 08:07:45 am »
Nowy spot platformy:


"Jeszcze nie jest to raj, ale kocham ten kraj". PO rusza z nową kampanią wizerunkową


Co za obłuda japierdole buahahahahahah :rotfl:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8228 dnia: Sierpnia 22, 2015, 10:08:08 am »
Dodam jeszcze, ze kiedy strajkuje londynskie metro
No tak srednio raz na 3 tygodnie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8229 dnia: Sierpnia 22, 2015, 10:23:29 am »
Dodam jeszcze, ze kiedy strajkuje londynskie metro
No tak srednio raz na 3 tygodnie.


W tym roku strasznie szaleja, ale i tak ciagle popieram Borisa, kolejny strajk za 3-4 dni :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8230 dnia: Sierpnia 22, 2015, 21:04:18 pm »
IV RP = Witamy kaczyzm....czyli konstytucja wg. PiS, koniec z demokracja. Je*ani komunisci z PiS chca powrotu do PRL, z Dudusiem na czele.

wyborcza.pl/1,75968,18608851,i-niczego-juz-nie-bedzie-czyli-prawa-czlowieka-w-konstytucji.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza


el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8231 dnia: Sierpnia 22, 2015, 21:16:09 pm »
Cytuj
Osobę, która "ze względu na zaburzenia psychiczne stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia lub nietykalności cielesnej innych osób", można poddać "zabiegom medycznym zmniejszającym to zagrożenie". A więc nie tylko podawać siłą zmulające leki, ale też stosować lobotomię czy kastrację. A więc działanie na szkodę zdrowia pacjenta, i to wbrew jego woli.

Brawo PiS! Londkowi się nie podoba, bo dla niego bohaterami jest ten debil co siekierą zajebał dziewczynkę siekierą ostatnio - gdyby to ścierwo tak jak chce PiS leżało w zakładzie zamkniętym z bolcem w głowie, dziewczynka by żyła, ale pedofilowi londkowi dla którego dziecko to mięso bez prawa do życia oczywiście się to nie podoba.

Dobrze, że wraca normalność.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8232 dnia: Sierpnia 22, 2015, 21:37:56 pm »
IV RP = Witamy kaczyzm....czyli konstytucja wg. PiS, koniec z demokracja. Je*ani komunisci z PiS chca powrotu do PRL, z Dudusiem na czele.
Że niby co się zmieni? Za kogo rządów Trynkiewicz mimo odbycia kary siedzi w zakładzie bo "ze względu na zaburzenia psychiczne stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia lub nietykalności cielesnej innych osób"? Co ci w tym nie pasuje?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8233 dnia: Sierpnia 23, 2015, 09:30:55 am »

IV RP = Witamy kaczyzm....czyli konstytucja wg. PiS, koniec z demokracja. Je*ani komunisci z PiS chca powrotu do PRL, z Dudusiem na czele.
Że niby co się zmieni? Za kogo rządów Trynkiewicz mimo odbycia kary siedzi w zakładzie bo "ze względu na zaburzenia psychiczne stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia lub nietykalności cielesnej innych osób"? Co ci w tym nie pasuje?
Londkowi nie pasuje wszystko, co zrobi pis. Olac nalezy jego posty.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8234 dnia: Sierpnia 23, 2015, 11:11:10 am »
Jak to ostatnio mówli członkowie KK, cos o tym, co by sie do polityki nie mieszac...J*bani hipokryci w czarnych sukienkach...

http://www.polskatimes.pl/artykul/6245626,posel-pis-w-refektarzu-kosciola-mobilizuje-wyborcow-pis-musi-przejac-wladze,1,id,t,sa.html

Poseł PiS w refektarzu kościoła mobilizuje wyborców: PiS musi przejąć władzę


http://natemat.pl/152361,posel-pis-walczy-o-elektorat-w-koscielnym-refektarzu-musimy-przejac-wladze

Cytuj
Duchowni natomiast coraz częściej i coraz śmielej okazują instytucjom prawicowym swoją sympatię i wsparcie. Podczas niedawnej mszy w intencji nowego prezydenta Andrzeja Dudy biskup diecezji rzeszowskiej Kazimierz Górny ostro zganił gabinet Ewy Kopacz oraz poprzednika Dudy – Bronisława Komorowskiego.

 – Hańba! Rząd ośmieszył Polskę! – wołał bp Górny. Zanim jednak zdobył się na krytykę obecnie rządzących, w samych superlatywach wypowiedział się o podniosłej, "pełnej godności i modlitwy" ceremonii zaprzysiężenia Dudy na prezydenta. Jak dodał, wydarzenia te przypominały mu wzruszającą pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do ojczyzny.

bonus:

W pełni zgadzam sie z komentarzami:

Londyn chce rozmawiać z nowym prezydentem
http://ninasuffczynska.innpoland.pl/119925,londyn-chce-rozmawiac-z-nowym-prezydentem

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8235 dnia: Sierpnia 23, 2015, 11:13:00 am »
Cytuj
Osobę, która "ze względu na zaburzenia psychiczne stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia lub nietykalności cielesnej innych osób", można poddać "zabiegom medycznym zmniejszającym to zagrożenie". A więc nie tylko podawać siłą zmulające leki, ale też stosować lobotomię czy kastrację. A więc działanie na szkodę zdrowia pacjenta, i to wbrew jego woli.

Brawo PiS! Londkowi się nie podoba, bo dla niego bohaterami jest ten debil co siekierą zajebał dziewczynkę siekierą ostatnio - gdyby to ścierwo tak jak chce PiS leżało w zakładzie zamkniętym z bolcem w głowie, dziewczynka by żyła, ale pedofilowi londkowi dla którego dziecko to mięso bez prawa do życia oczywiście się to nie podoba.

Dobrze, że wraca normalność.


Jesteś ścierwem, ch*jem, grasz śmiercią dziecka. Je*nij się w ten pusty łeb jełopie. Inaczej tego skomentować nie mogę.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8236 dnia: Sierpnia 23, 2015, 11:43:22 am »

 :puppy-eyes:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8237 dnia: Sierpnia 23, 2015, 11:51:30 am »
Jak to ostatnio mówli członkowie KK, cos o tym, co by sie do polityki nie mieszac...J*bani hipokryci w czarnych sukienkach...

http://www.polskatimes.pl/artykul/6245626,posel-pis-w-refektarzu-kosciola-mobilizuje-wyborcow-pis-musi-przejac-wladze,1,id,t,sa.html

Poseł PiS w refektarzu kościoła mobilizuje wyborców: PiS musi przejąć władzę


http://natemat.pl/152361,posel-pis-walczy-o-elektorat-w-koscielnym-refektarzu-musimy-przejac-wladze

Cytuj
Duchowni natomiast coraz częściej i coraz śmielej okazują instytucjom prawicowym swoją sympatię i wsparcie. Podczas niedawnej mszy w intencji nowego prezydenta Andrzeja Dudy biskup diecezji rzeszowskiej Kazimierz Górny ostro zganił gabinet Ewy Kopacz oraz poprzednika Dudy – Bronisława Komorowskiego.

 – Hańba! Rząd ośmieszył Polskę! – wołał bp Górny. Zanim jednak zdobył się na krytykę obecnie rządzących, w samych superlatywach wypowiedział się o podniosłej, "pełnej godności i modlitwy" ceremonii zaprzysiężenia Dudy na prezydenta. Jak dodał, wydarzenia te przypominały mu wzruszającą pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do ojczyzny.

bonus:

W pełni zgadzam sie z komentarzami:

Londyn chce rozmawiać z nowym prezydentem
http://ninasuffczynska.innpoland.pl/119925,londyn-chce-rozmawiac-z-nowym-prezydentem

:lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8238 dnia: Sierpnia 23, 2015, 12:05:02 pm »
Jesteś ścierwem, ch*jem, grasz śmiercią dziecka. Je*nij się w ten pusty łeb jełopie. Inaczej tego skomentować nie mogę.

O nie, nie, nie! Jedynym ścierwem w tym temacie jesteś TY.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #8239 dnia: Sierpnia 23, 2015, 15:37:18 pm »
Jesteś ścierwem, ch*jem, grasz śmiercią dziecka. Je*nij się w ten pusty łeb jełopie. Inaczej tego skomentować nie mogę.

O nie, nie, nie! Jedynym ścierwem w tym temacie jesteś TY.

Ty się zamknij komuszku pie*rzony, czerwonych takich jak ty po r*ju lać. TO JEST WŁASNIE POZIOM WASZEJ DYSKUSJI (miło ci? podoba ci się?). Prostak jesteś i tyle.