Autor Wątek: Assassin's Creed 2  (Przeczytany 70497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tango

  • Gość
Assassin's Creed 2
« dnia: Października 15, 2008, 04:33:54 am »
"Niestety nie są to oficjale informacje bezpośrednio z samego Ubisoftu, który do tej pory nie wydał oświadczenia mówiącego, że powstaje druga część Assassin's Creed.

Jednak na tegorocznych targach Tokyo Game Show serwis AusGamers przeprowadził wywiad z Davidem Wilkinsonem – szefem animatorów z teamu, który stworzył pierwszego Assassin's Creed. Zdradził on w gąszczu swoich wypowiedzi, że jeden z jego podopiecznych - David Drouin pracuje właśnie nad postacią Altaira i gdy rozmawiał z nim po raz ostatni widział jak ten "uczył" owego zabójce pływać.

Czyżby oznaczało to, że prace nad Assassin's Creed 2 już trwają? Na 99% tak! Szkoda tylko, że sam Ubisoft milczał do tej pory na ten temat i robi to dalej. Ciekawe kiedy koncern wyda oficjalne oświadczenie na temat drugiego AC?
 
Poza słowami  Davida Wilkinsona nie znamy, żadnych innych szczegółów na temat Assassin's Creed 2, a szkoda. Wiedzcie jednak, że gdy takowe się pojawią od razu Was o nich poinformujemy".

http://www.giery.eu/news/assassins-creed-2-prawie-oficjalnie-zapowiedziany-12131

http://www.mahalo.com/Assassin%27s_Creed_2

Czekamy na oficjalne info :)

Choc jedynka stala sie po jakims czasie schematyczna i dla niektorych nudna, mi sie gralo w nia swietnie :)

Grafika byla najwyzszych lotow, czekam na druga czesc  8)


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2008, 10:32:36 am »
Sądzę, że Ubi da znać o co chodzi jak tylko "załatwi" sprawę z PoP.

mateo

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2008, 10:58:23 am »
Tango ja również czekam z rozkoszą  8)
fajny ten świat Altaira

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #3 dnia: Października 15, 2008, 11:27:29 am »
tyle, że w dwójce raczej nie będzie Altaira :roll:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #4 dnia: Października 15, 2008, 11:32:20 am »
tyle, że w dwójce raczej nie będzie Altaira :roll:

Cytuj
Zdradził on w gąszczu swoich wypowiedzi, że jeden z jego podopiecznych - David Drouin pracuje właśnie nad postacią Altaira i gdy rozmawiał z nim po raz ostatni widział jak ten "uczył" owego zabójce pływać.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #5 dnia: Października 15, 2008, 11:42:26 am »
Niby tak, ale wszyscy wiemy jak kończyła się jedynka. Mam nadzieję, że nie wrzucą na siłę do gry znowu Altaira, tylko poczęstują nas jakąś świeżą postacią i otoczeniem (Desmond powinien być).

Tutaj jest dosyć obszerne wyjaśnienie AC: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552
Uwaga na masę spoilerów (artykuł jest przeznaczony tylko dla tych co grali) i trzeba pamiętać, że część informacji to tylko domysły.

Jest też możliwość ten Altair, o którym mówił David Wilkinson, to tak naprawdę nie jest Altair, ale on go tak nazwał (na co liczę). W każdym razie na kolejną porcję informacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #6 dnia: Października 15, 2008, 16:39:03 pm »
Było by fajnie gdyby AC2 był już robiony. 1ka to IMO genialna gra - jedna z nielicznych na prawdę next-genowych (ktoś używa jeszcze tego sformułowania  :lol:?) gier tej generacji.
Ciekawym zagraniem było by gdyby Panowie z UBISOFTU zafundowali nam rozgrywkę w czasach współczesnych na silniku pierwszego AC (oczywiście odpowiednio zmodyfikowanym) - wiem, trudno sobie to wyobrazić ale mogło by być baaardzo ciekawie, tylko wtedy AC stracił by ten zajebisty klimat... Tak czy siak, było by ciekawie :D.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #7 dnia: Października 15, 2008, 16:45:20 pm »
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!! Aż się doczekać nie mogę! Te wszystkie zagadki na koniec 1, te skakanie po dachach, te zabicia niewinnych kobiet które mnie wkru*wiały!!! Piękna gra i liczę na piękną a może i piękniejszą kontynuację.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #8 dnia: Października 15, 2008, 16:58:19 pm »
Jestem bardzo ciekaw w jakich czasach zostanie umiejscowiony nowy AC. Czy chronologicznie pójdzie "do przodu" czy też może wręcz przeciwnie? No i miejsce. Gdzie to będzie się rozgrywało? Czasy współczesne to dobry pomysł ale przecież nasz bohater odkrywa pamięć komórkową. No to raczej powrót do przeszłości nam się szykuje.
Czekam, bo moja lepsza połowa już drugi raz morduje AC. Co będzie jak Jej się znudzi? ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #9 dnia: Października 15, 2008, 17:07:28 pm »
Ciekawym zagraniem było by gdyby Panowie z UBISOFTU zafundowali nam rozgrywkę w czasach współczesnych na silniku pierwszego AC (oczywiście odpowiednio zmodyfikowanym) - wiem, trudno sobie to wyobrazić ale mogło by być baaardzo ciekawie, tylko wtedy AC stracił by ten zajebisty klimat... Tak czy siak, było by ciekawie :D.
Bardzo możliwe, że dostaniesz coś w tym stylu i to jeszcze przed premierą AC2:
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=9013.0

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 27, 2008, 12:53:17 pm »
Cytuj
During its first-half fiscal 2008-09 conference call today, Ubisoft parried a question regarding the Assassin's Creed sequel. While an Ubisoft executive would not confirm the game's release for fiscal 2010 (more specifically, holiday 2009), le exec did concede that "we are working hard on the product" -- the first real confirmation of its assumed development.
http://www.joystiq.com/2008/11/26/ubisoft-working-hard-on-assassins-creed-2-no-release-date/

Z cyklu "wróżenie z fusów":
Cytuj
During the taping of Bonus Round, Pachter let slip that Ubisoft would be changing the time-frame of the freshly confirmed Assassin's Creed sequel from 1191 to ?several hundred years in the future? or more specifically, ?sometime in the 1700s.? While the time change was presented by Pachter as fact, he went on to speculate that the French Revolution could be a potential setting.
http://www.giantbomb.com/news/assassins-creed-for-a-new-era/577/

PS. Założyłem temat "AC 2" w dziale PS3, ponieważ po użyciu funkcji "szukaj", w ogóle nie znalazło mi takowego tematu, także czuję się usprawiedliwiony.
PSN ID: WojtqGO

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 27, 2008, 15:16:06 pm »
Jeśli o mnie chodzi, oczekuję różnorodnych, niepowtarzających się misji. Reszta może być jak w jedynce.

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 27, 2008, 20:21:23 pm »
Jeśli o mnie chodzi, oczekuję różnorodnych, niepowtarzających się misji. Reszta może być jak w jedynce.

a jest taka gra wogole ?

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 27, 2008, 20:23:12 pm »
Jedynka to chyba najnudniejsza gra obecnej generacji, wiec od 2 nie oczekuje cudow, ale chcialbym sie milo zaskoczyc.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 27, 2008, 22:01:45 pm »
a jest taka gra wogole ?

Niech te misje przynajmniej próbują być oryginalne, bo nie mam ochoty po kilkanaście razy odwalać przesłuchania/podsłuchania/kradzieży, gdzie kolejny raz nawet nie próbuje się różnic od poprzedniego. Przecież wyszło kilka części GTA, kilkanaście gier GTA-podobnych, różne action/RPG, gdzie wykonuje się różne zadania, a jednak innej tak do bólu schematycznej jak Assassin's Creed sobie nie przypominam. No i jakaś otoczka tych questów by się przydała, a nie tylko wdrapać się na wieżę, zleźć, zrobić swoje i na kolejną wieżę..

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 27, 2008, 22:51:33 pm »
Akcja gry wpleciona w realia francuskiej rewolucji? Byłoby świetnie.

Od nowej części oczekuję mniejszej schematyczności i utrudnionej walki - w jedynce byliśmy praktycznie nieśmiertelni.

mateo

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 27, 2008, 22:55:44 pm »
w jedynce byliśmy praktycznie nieśmiertelni.
co racja, to racja.
Jednak czekam z wypiekami na nowego AC!

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 27, 2008, 22:58:57 pm »
Za niedługo mam zamiar się zabrać za AC. Widziałem trochę u kumpla i zajebiście mi się spodobało. Klimat jest przekozacki, świetna postać głównego bohatera i do tego fajnie zrobione miasta. Jedyne co mi się nie podoba to ta otoczka sf - moim zdaniem mogło się bez tego obyć.

mateo

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 27, 2008, 23:01:25 pm »
tak się mówi na początku
mimo wszystko mnie taki zabieg się spodobał. ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 27, 2008, 23:19:37 pm »
Za niedługo mam zamiar się zabrać za AC. Widziałem trochę u kumpla i zajebiście mi się spodobało. Klimat jest przekozacki, świetna postać głównego bohatera i do tego fajnie zrobione miasta. Jedyne co mi się nie podoba to ta otoczka sf - moim zdaniem mogło się bez tego obyć.

Pierwsze wrażenie może być pozytywne. Czar pryska, kiedy w trzech miastach po trzy razy (więc w sumie razy dziewięć) musisz wykonać dokładnie ten sam zestaw zadań. Fajne są właściwie tylko główne cele i beztroskie hasanie po dachach, ale to 1/4 gry. Otoczka S-F to przy tym pikuś.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 27, 2008, 23:24:34 pm »
Jak dla mnie AC jest jedną z najlepszych gier tej generacji, przechodziłem z wypiekami i wcale się nie nudziłem.  8)

nakimushi

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 28, 2008, 00:24:56 am »
dla mnie to tez jedna z najlepszych gier na next-geny /
hmmm a jakbym mial strzelac gdzie bedzie akcja to wale w renesans  :lol:

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 28, 2008, 09:00:01 am »
Gram od niedawna w AC i gra jest przekozacka. Sposób poruszania się Altaira jest genialny.
Naprawdę przyjemnie się gra i jest radość z samego hasania i wspinania się.
AC2 łyknę bez mrugnięcia  :D

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 28, 2008, 18:23:58 pm »
Assassin to graficzna nuda,może druga część bedzie grywalna.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 28, 2008, 18:30:41 pm »
Jesli chodzi o grafike, animacje, projekty miast i postaci, walke i ogolnie klimat to Assassin's Creed byl naprawde swietna gra, ale jesli chodzi o roznorodnosc to juz niestety nie. Naprawde gdyby wysilono sie chociaz troszeczke bardziej przy tych zadaniach to pewnie nie mial bym powodu do narzekan, a tak, w kolko robimy to samo, i to wlasnie ten element gry bardzo skutecznie zabija reszte. Mam nadzieje ze w czesci drugiej pozbeda sie tego bledu, bo jesli nie no to znowu dostaniemy ladna, fajna i klimatyczna ale tez cholernie nudna gre.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 07, 2008, 15:23:12 pm »
tak się mówi na początku
mimo wszystko mnie taki zabieg się spodobał. ;)
Kolega też po zagraniu początku stwierdził: "eee zjebane, po jakims laboratorium się chodzi" Na pytanie czy wie w ogóle o co w fabule chodzi odpowiedzial negatywnie. Więc pozdro dla niego...
Ten motyw buduje niesamosiwy klimat, zresztą kto przeszedł ten wie co i jak, zwłaszcza na końcu :)

Dwójeczkę to ja poprosze tak jak było z GOW2 czyli: "bigger, better and more badass" (all rights and lefts reserved by Cliff Bleszinski :D)

Red to zależy jak się grało. Po części racja mogli co cel zmieniać zadanie, ale jak się na spokojnie zagrało i do każdego śledztwa podchodziło ze skupieniem było inaczej. Ja na szczęście nudy nie uświadczyłem. Co do poprawy tego w 2 części to jest to wręcz pewne.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 09, 2008, 13:14:02 pm »
Ubisoft wants 'anticipation' for Assassin's Creed 2
http://www.joystiq.com/2008/06/24/ubisoft-wants-anticipation-for-assassins-creed-2/
Cytuj
In a recent piece by Forbes, Laurent Detoc, president of Ubisoft North America, explains that the publisher won't release Assassin's Creed 2 until there is "more anticipation for it." Meaning: Ubisoft is in no rush to push Altair out of a window until it's sure there's a sufficient amount of rabid consumers below to break his fall.

Forbes uses The Prince of Persia series as an example of what Ubisoft does not want to repeat, writing that PoP: Sands of Time sold "2 million copies in its first month," followed by sequels which didn't perform as well (sounds fishy to us). Is that why the company waited three years to make a new Prince of Persia?

Zupełnie nie wiem o co im chodzi. Rozumiem, że czekają na większe...oczekiwanie na AC2 wśród graczy, ale ile tak chcą czekać ? I jak dowiedzą się, że zapotrzebowanie na kolejną część drastycznie wzrosło ? Według mnie jest to zwykłe lanie wody, wymigiwanie się od konkretów, które myślę, że powinny nadejść już wkrótce :)
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 22, 2009, 19:19:27 pm »
Ubi confirms Assassin's Creed 2
http://www.videogamer.com/news/22-01-2009-10460.html

Cytuj
Ubisoft has today announced targets for its next financial year (April 1, 2009 - March 31, 2010), confirming the release of Assassin's Creed 2, Splinter Cell Conviction and a new Ghost Recon game.
Yves Guillemot commented: "2009-10 looks very promising and our teams are working flat-out to provide gamers with the best the industry has to offer. Our line-up comprises several potential blockbusters with the launch of 7 franchises, including Assassin's Creed, Splinter Cell and Ghost Recon, as well as 4 license-based games including James Cameron's Avatar, 3 new brands and a further-enhanced casual games portfolio."
Ubisoft confirmed that the 12 month period beginning April 1, 2009 will see the release of Assassin's Creed 2, Splinter Cell Conviction, Anno, I am Alive, James Cameron's Avatar, a new Teenage Mutant Ninja Turtles game and the sequel to Arthur and the Invisibles.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 22, 2009, 19:50:53 pm »
Pięknie, z niecierpliwością wyczekuję jakichkolwiek informacji! :D

Odnośnie całego newsa - dziwi nieobecność Beyond Good & Evil 2, czyżby gra miałaby pojawić się jeszcze później ?
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 25, 2009, 08:10:50 am »
Rumortoid: Assassin's Creed 2 details sneak out
http://www.destructoid.com/rumortoid-assassin-s-creed-2-details-sneak-out-122677.phtml

Cytuj
Whilst wondering around town today during my lunch break i noticed a Ubisoft booth. people were asking questionnaires about games. I thought hey, I'm a gamer, a pretty hardcore one i think il give this a go. so i did; Questionnaire wasn't too exciting to be fair, it was what happened afterwards that was. I was brought into a room with a TV set up and this is what followed :

A trailer for lo and behold, assassins creed 2, all be it in production and not finalised i will explain what i saw

Venice 15th/16th century, The camera pans onto the city focusing on the hussle and bussle of daily life. think the civilians from assassins creed 1 but more interactive with each other. During this scene we see a man passing money to the hands of an attractive girl, (originally i didn't notice this but was told by the rep that it does happen).

2 Men, a relatively large one and a skinny one step off a boat with a cohort of guards and proceed to a Square within the city, where a masked ball was taking place. Every ones dancing around, not much to say here other than that it was a ball.

The girl seen previously accepting the bribe, approaches the skinnier of the two men and takes him off to the crowd, for a dance, she was good looking, who'd say no. The camera spins around them centrally, but focusing on the dancers as a whole.

A guy comes out from the side, dressed in dancers garb and proceeds to stab this skinnier man in the neck, with what looks like the finger blade from AC1. Man dies spewing blood, garbble garbble etcetc.

The 2nd of the men, the fatter one, notices this and proceeds to run, after sending the guards after the protagonist. Who, by this time has reached the roof and runs parallel to the target who continues to run on the floor. The player jumps off onto the ground and the fat man stops. commenting on the fanciness of the jump.

Facing off, the fat man continues to speak. i cant quite recall the exact words but it was something along the lines of     

      "It was a shame that your mother had to die, she was a beautiful woman ... Your father on the other hand, it was due to your arrogance that he died"

The protagonist then shoots at the fat Man with a bolt pistol, and the trailer ends.

Post trailer discussion, a family feud was hinted at, yet nothing was said about the brotherhood. Disguises were also said to play a part in this game. The trailer was not fully textured or rendered but seemed on par to the crow trailer originally showed for assassins creed 1. due to the lack of textures and the like combined with the fluidity i would assume it wasn't game play. furthermore after the trailer was shown, i was shown 3 pictures of the protagonist, all in different clothes and chose to pick a favourite. significantly underneath the word ezio was written on all 3 pictures. I believe this to be the guys name, as it sounds Italian. Again his face wasn't entirely shown, so i assume it is the future reliving the past again.

Was told that this would be shown at a game expo this year, but not told which one. hinted E3 when pressured. release was given tho on a broad scale. Late this year early next.

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 25, 2009, 14:11:32 pm »
Wstyd się przyznać ,ale ja nawet niegrałem w pierwszą część .Więć trzeba to wszystko nadrobić .Jednak mam nadzieję ,że druga część będzie pozbawiona wad części pierwszej czyli poziom trudności i pojawiająca się nuda ,po paru godzinach gry.Graficznie napewno będzie bardzo ładnie.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 06, 2009, 20:24:29 pm »
Teaser, nie spodziewajcie się nie wiadomo czego
http://www.gamersyde.com/stream_10482_en.html

Plotki o przeniesieniu akcji do Włoch mogą okazać się prawdziwe. Na końcu widzimy Człowieka Wirtuwiańskiego, który powstał w roku 1490, być może ma to głębsze znaczenie (a może nie). Za 2 miesiące E3, nie ma wątpliwości, że zostaniemy uraczeni większą ilością informacji.
PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 06, 2009, 21:14:13 pm »
Oficjalna strona - http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/

Na razie tylko z owym teaserem.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 07, 2009, 07:13:26 am »
Szczegóły odnośnie rozgrywki:
http://www.hiphopgamershow.com/?p=6548

Cytuj
The setting is one thing about Assassin?s Creed 2 that gamers are very curious about. Well we can tell you that the game takes place during the Italian Renaissance in cities like Sicily and Venice. You will play in the game as a player named ?Ezio?, and other multiple characters. It is not confirmed whether you will play as these new characters only in the animus, or also in the real world.

Now some of the major new gameplay features?
Many complained about the first game being repetitive, and the team at Ubisoft hopes to change that with some new gameplay features. One of these new features will be the ability for players to swim. This could provide some new interesting levels and missions in cities like Venice. There is also the ability for the assassin to stab and attack enemies from the roof or while they are lying in the hay.
Another new feature will be that when gamers attend events such as ?balls?, players will be able to wear masks to fit in amongst the crowd. The demo that our source played said that he was able to disguise as a dancer in the ball and very smoothly take out his enemy without anybody knowing it.
Not only this, but there will no longer be cinematics in the game. Instead they will be moving towards more quick-time event cut scenes in the game. This is to keep the gamer engaged in the crucial gameplay/story moments. This is a great step to keep the gameplay more engaging than it was in the past game.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 07, 2009, 12:53:27 pm »
Przebieranki ? Ktoś tutaj zauważył brak pana 47 ;) . Bardzo dobry to ruch, ponieważ koncepcja znikania w tłumie faceta w białej, w ogóle nie odznaczającej się szacie, wydawał się od początku nieco naciągany.

Niezmiernie cieszę się z czasowego usadzenia historii, licząc na pieczołowite odwzorowanie XV-wiecznej Wenecji. Gra zarządzi :twisted:
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 07, 2009, 13:50:55 pm »
Hmmm z tymi przebierankami to boję się że wyjdzie z tego właśnie taki Hitman. A AC to takie trochę..arcade'owe podejście do zabić, szybko, nagle i spier*alamy. To mi się podobało. Jeśli nie trzeba będzie modlić się o to żeby naszej przykrywki nie rozwiał jeden jełop, to może być fajne.
Choć mi by pasowało aby do 1 dorzucili więcej różnorodnych misji, możliwość zeskoku np z dachu z zabójstwem (np coś jak w PoP:TTT). A no i mam nadzieję że fabułę powiążą z Da Vinci. Bo po teaserze aż się prosi żeby go wsadzić (może na końcu trzeba będzie go zabić? ).
No i co się stało z Altairem?

lupinator

  • Gość
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 07, 2009, 16:28:27 pm »

No i co się stało z Altairem?
Raczej Desmondem. Altair sobie pewnie umarł normalnie we własnych czasach.

Podoba mi się przebieranie, bo Hitmana brakuje mi niezmiernie i każdą namiastkę z gier IO łyknę bez zająknięcia.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 07, 2009, 17:07:03 pm »
Kto nie lubi się bawić w przebierańca ten nub. Hitman ma najlepszy system skradankowy ze wszystkich dotychczasowych gier (taki, którego bym sam używał, będąc agentem/klonem ;D ), i jakby zgapili kilka rozwiązań z dzieła IO to będzie mjut.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 07, 2009, 18:22:50 pm »
Co do AC2 to nie wymagam jakis wielkich zmian wzgledem jedynki. Jednego czego pragne to bardziej urozmaiconych zadan, zeby nie powtarzaly sie do znudzenia tak jak w jednce. Przebieranie? Ja jestem jak najbardziej na tak, hitmana brakuje jak cholera i jesli dojdzie ten element w AC tobedzie wypas, miejsce i czas wydarzen? Pewnie kwestia upodoban, o wiele bardziej przemawial do mnie pod tym wzgledem pierwszy AC, ale nie jest to jakis wielki problem, wiec nie bede nawet narzekal :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 262
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Assassin's Creed 2
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 07, 2009, 18:37:10 pm »
Przebieranie ok, tylko żeby nie zabrakło widowiskowych ucieczek po dachach.