Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 674321 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwca 09, 2011, 23:38:41 pm »
Tomasz widzę każdego atakuje  :lol:

To jest to słynne kulturalne zachowanie dorosłego człowieka, wyzywającego innych od gówniarzy w śmiesznych koszulkach.

Po prostu jesteś gówniarzem i nie umiesz dostrzec wyższej kultury w tym zachowaniu. Face it!

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwca 09, 2011, 23:55:52 pm »
Zajebiste podsumowanie.

A tak w ogóle to gdzie jest "co was ostatnio rozśmieszyło" i wór ??????

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwca 10, 2011, 00:16:19 am »
Jak Tomek wróci z banicji to mi sie posypią soczyste minuchy :D

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:16:25 pm »


Tomasz ciągle w ofensywie  :lol: Ciekawe czy za 5 lat też się będe tak zachowywał.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2011, 12:18:21 pm wysłana przez Mejs »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:21:35 pm »
Dorosły człowiek w natarciu  :lol:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:24:47 pm »
Albo ma jakieś problemy ostatnio, albo (co trzeba powiedzieć głośno) nie pasuje do tego forum...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:33:16 pm »
A za co dostał bana? Znaczy, domyślam się że za obrażanie, ale w jakimś wątku czy za minus czy jeszcze coś?

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:34:57 pm »
Zobacz ostatnią stronę tematu Zakupowe Szaleństwo.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:35:00 pm »
A za co dostał bana? Znaczy, domyślam się że za obrażanie, ale w jakimś wątku czy za minus czy jeszcze coś?
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=10843.msg708741#msg708741

Widocznie jednak wrócił bo świeżego minusa mi dzisiaj wystawił.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwca 10, 2011, 12:46:24 pm »
To wszystko wasza wina! Przylazły takie xboty jedne i robią zamieszanie jakimiś tandetnymi t-shirtami  :mad:   

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:02:14 pm »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:05:41 pm »
Mój kumpel gdzieś tam jest na tym filmiku, ale nie mam pojęcia gdzie, koleś w kajaku jest do niego podobny, ale 100% pewności nie mam.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:10:36 pm »
Co Cię w nim zażenowało Londek?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:12:49 pm »
Co Cię w nim zażenowało Londek?

Ogolnie wszystko najbardziej to ten zubr, los i kibice pilkarscy :) co jak co, ale nasi kibice nawet i w UK maja opinie zabijakow :)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:16:48 pm »
Mieszkasz w UK, nie masz pojęcia o polskich kibicach i słuchasz tego co mówi Donald i TVN.
Sprawa wyjaśniona ;] Polska ma jednych z najlepszych kibiców w Europie i ogólnie rzecz biorąc doping na polskich stadionach to najwyższa półka. Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwca 10, 2011, 21:18:08 pm »
Mieszkasz w UK, nie masz pojęcia o polskich kibicach i słuchasz tego co mówi Donald i TVN.
Sprawa wyjaśniona ;] Polska ma jednych z najlepszych kibiców w Europie i ogólnie rzecz biorąc doping na polskich stadionach to najwyższa półka. Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]

Polecam :) to jest chyba w 5 odcinkach po 10 minut



Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwca 10, 2011, 22:33:40 pm »
Skaczę sobie po kanałach, a tu na discovery leci reklama nieSławny: Ynfejmos
to ja już wolę żeby został sam nieSławny..

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwca 10, 2011, 22:35:41 pm »


Tylko ja zacząłem się śmiać jak pierwsze kadry z prowadzącym wjechały? :lol:

Co to ma być - program dla brytyjskich gospodyń domowych? Jakiś ciapciak się napina, nie mogę sie przestać śmiać 5.40 jak on to mówi i ta muzyka, jakby z Bagdadu relację robił. :lol: 10.15 Kraków strefa wojny :lol: W życiu takiej piz** nie widziałem. :lol:

I ty londek w to wierzysz? Z takich programów w stylu "faktu" bierzesz informacje o kraju? Zażenowało mnie to... nie no w sumie mnie to bardziej rozśmieszyło.  :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwca 10, 2011, 22:39:25 pm »
Fajsko, że nie miałem zaznaczonego, że Londi odpowiedził już dawno temu  :mad:

Londek, ten film oczywiście widziałem, jest żenujący tak samo jak Twoje pojęcie o tym co sie tu dzieje i jak wygląda w ogóle sprawa z kibicami. Jak chcesz brać udział w dyskusji to polecam lepiej dobierać materiały ;]

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwca 11, 2011, 00:37:33 am »
Polska ma jednych z najlepszych kibiców w Europie i ogólnie rzecz biorąc doping na polskich stadionach to najwyższa półka. Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]
Dzięki za info, coraz lepiej znam ten kraj, który określasz jako Polska.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwca 11, 2011, 01:41:13 am »
Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]
Błagam Ciapek... Ja wiem, że chcesz brylować wśród kolegów, ale nie udzielaj się na tematy, o których nie masz bladego pojęcia. Bo jeśli ktoś tu gówno o czymś wie, to ty o środowisku kibolskim, elo.

Londek, ty sobie prędzej pooglądaj dokument R. Kempa jak już chcesz coś o chuligance. Dużo lepsze to. Choć i w programie Dyera powyżej jest kilka "prawd" jak choćby kwestia sprzętu. Ale spoko, Cipek wie lepiej jak zawsze.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2011, 02:01:01 am wysłana przez tarniak »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwca 11, 2011, 01:49:13 am »
Boję się  teraz wychodzić z domu w Krakowie. Strefa wojny, na każdym kroku ktoś mnie może posmyrać maczetą.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwca 11, 2011, 02:18:04 am »
Boję się  teraz wychodzić z domu w Krakowie. Strefa wojny, na każdym kroku ktoś mnie może posmyrać maczetą.
Gadasz jakby to było kręcone wczoraj ;).

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwca 11, 2011, 02:19:36 am »
Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]
Błagam Ciapek... Ja wiem, że chcesz brylować wśród kolegów, ale nie udzielaj się na tematy, o których nie masz bladego pojęcia. Bo jeśli ktoś tu gówno o czymś wie, to ty o środowisku kibolskim, elo.

Londek, ty sobie prędzej pooglądaj dokument R. Kempa jak już chcesz coś o chuligance. Dużo lepsze to. Choć i w programie Dyera powyżej jest kilka "prawd" jak choćby kwestia sprzętu. Ale spoko, Cipek wie lepiej jak zawsze.
 :lol: :lol: :lol: Pan przemówil, słuchajcie tarniaka a zostaniecie zbawieni

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwca 11, 2011, 02:32:34 am »
Z czymś się nie zgadzasz? Chętnie poczytam co masz do powiedzenia w tym temacie. Kibolstwo nic nie znaczącym marginesem, filmiki są pierdołami, wszystko spoko. Może Tyca z Cracovii też kur** zmyślony na potrzeby programu? :lol: :lol:

Świat z którym "walczy" PO, a świat który jest w programie Dyera czy Kempa to zupełnie inne rzeczy. No ale nawstawiajcie jeszcze loli, bo mało.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2011, 02:36:47 am wysłana przez tarniak »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwca 11, 2011, 02:35:32 am »
je**c wisle i krakowie

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwca 11, 2011, 10:42:25 am »
ps3site o cross-game chat w dzisiejszym "artykule".
Cytuj
Czyżby więc taka opcja miała trafić na PlayStation Vita? A jeżeli tak, to jaki miałoby to sens?
http://www.ps3site.pl/sony-wie-ze-sprawa-cross-game-chatu-jest-dla-posiadaczy-playstation-3-niezmiernie-wazna/75645
Wszystko od nowa, od początku...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwca 11, 2011, 10:54:05 am »
Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]
Błagam Ciapek... Ja wiem, że chcesz brylować wśród kolegów, ale nie udzielaj się na tematy, o których nie masz bladego pojęcia. Bo jeśli ktoś tu gówno o czymś wie, to ty o środowisku kibolskim, elo.

Londek, ty sobie prędzej pooglądaj dokument R. Kempa jak już chcesz coś o chuligance. Dużo lepsze to. Choć i w programie Dyera powyżej jest kilka "prawd" jak choćby kwestia sprzętu. Ale spoko, Cipek wie lepiej jak zawsze.

Ty wiesz lepiej bo czytasz onet. Ja od kilku lat jestem bardzo często w środowisku kibiców i oprócz kilku incydentów żadne ekscesy nie miały miejsca. Od razu mówię, że mowa tu o uwazanych za jedne z najbardziej chuligańskich klubów - Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola, Resovia Rzeszów. Jeśli o tych klubach w skali kraju są niesamowite kłamstwa i pomówienia to zapewne jest tak też z innymi. Ale jasne, lepiej poczytać, w końcu ktoś kto nie miał z tym nigdy styczności wie lepiej.

Jak chcesz mnie przekonac to podać konkretne statystyki - ile osób zabitych przez pesudokibiców w Polsce, ile rannych, ile pieniędzy zostało wydanych na naprawienie szkód przez nich wyrzadzonych. Tego chętnie posłucham.

Już nawet nie wspominam o zamykaniu stadionów co pokazuje jak nieudolny jest aparat państwowy.

Aha, polecam się wybrac np. na mecz reprezentacji w siatce do katowickiego Spodka, zobacz jacy są w Polsce chuligani.

Boję się  teraz wychodzić z domu w Krakowie. Strefa wojny, na każdym kroku ktoś mnie może posmyrać maczetą.

Dokładnie, jak na Bronksie albo w Detroit, co godzinę ktoś ginie od dźgnięcia nożem...  :roll:

Polska ma jednych z najlepszych kibiców w Europie i ogólnie rzecz biorąc doping na polskich stadionach to najwyższa półka. Pseudokibice to margines, który stał się tematem zastępczym nieudolnego rządu(który nawet z tym marginesem sobie nie poradzi). ;]
Dzięki za info, coraz lepiej znam ten kraj, który określasz jako Polska.

?

Wiadomość scalona: Czerwca 11, 2011, 10:55:27 am
Swoją drogą, to tylko pokazuje do jakiego stopnia manipulacji mediów dotarliśmy...  :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwca 11, 2011, 11:25:00 am »
Ty wiesz lepiej bo czytasz onet.
Aha.

Cytuj
Ja od kilku lat jestem bardzo często w środowisku kibiców i oprócz kilku incydentów żadne ekscesy nie miały miejsca. Od razu mówię, że mowa tu o uwazanych za jedne z najbardziej chuligańskich klubów - Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola, Resovia Rzeszów. Jeśli o tych klubach w skali kraju są niesamowite kłamstwa i pomówienia to zapewne jest tak też z innymi. Ale jasne, lepiej poczytać, w końcu ktoś kto nie miał z tym nigdy styczności wie lepiej.
A ty już wiesz czy miałem z tym styczność. Jak na razie to piszesz o rzeczach, które nic nie mają wspólneg z tematem, ale pisz dalej.

Cytuj
Jak chcesz mnie przekonac to podać konkretne statystyki - ile osób zabitych przez pesudokibiców w Polsce, ile rannych, ile pieniędzy zostało wydanych na naprawienie szkód przez nich wyrzadzonych. Tego chętnie posłucham.
Tym zdaniem potwierdziłeś, że nie piszesz o kibolach.

Cytuj
Już nawet nie wspominam o zamykaniu stadionów co pokazuje jak nieudolny jest aparat państwowy.
To z czym walczy Tusk, nie ma nic wspólnego z tym o czym pisałem.

Cytuj
Aha, polecam się wybrac np. na mecz reprezentacji w siatce do katowickiego Spodka, zobacz jacy są w Polsce chuligani.
Aha.

Cytuj
Swoją drogą, to tylko pokazuje do jakiego stopnia manipulacji mediów dotarliśmy...  :lol:
Jakich kur** mediów? :lol: Co mają wspólnego jakieś teksty w mediach o zniszczonym stadionie czy pierdoły o pociętym żyletką 15latku przez Ruch (który sam sobie wyciął HKS). Tym się zajmują media, a to nie ma nic wspólnego z kibolami. No ale skoro czerpię informacje z Onetu to skąd mogę wiedzieć. :lol: :lol: :lol:

A zaprzeczenia temu jak wyglądał jakiś czas temu Kraków pod tym względem... lol.

Dla mnie EOT, możesz sobie żyć hejtem na PO.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2011, 11:32:06 am wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwca 11, 2011, 11:34:54 am »
Cytuj
A zaprzeczenia temu jak wyglądał jakiś czas temu Kraków pod tym względem... lol.

Lol jak ch**, chętnie posłucham kiedy i jak wyglądał ten straszny Kraków...

A co do reszty to - aha, rzeczowa dyskusja to jest to.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwca 11, 2011, 11:38:05 am »
Rzeczowa dyskusja? Człowieku, zaczałeś swoją wypowiedź od tego, że swoje informacje czerpię z onetu i oczekujesz rzeczowej rozmowy z mojej strony? Hahaha, to fajnie masz.

Na poczatek chciałem napisać, że gówno wiesz, a ja wiem więcej. Porozmawiajmy zatem. Merytorycznie. Wybacz, ale jeśli ktoś podchodzi do tematu od dupy strony wyskakując z jakimś Tuskiem, z siatkówką, z tym, że wszystko bujda o kibolach napędzana przez media (w ogóle wspominanie w jednym zdaniu o mediach i kibolach dyskwalifikuje gadkę) to dla mnie nie ma pojęcia o czym pisze.

Masz nawet w dokumencie Kempa (oczywiście ustawiony) footage. :lol: Jak ty od kilku lat się z kibolką zadajesz kur**? Jak kilka lat temu to ty gimnazjum kończyłeś. Co do Krakowa to oczywiście, że nie chodzi o przypadkowych ludzi jak Master i trzeba być idiotą, żeby wywnioskować (choćby z tego filmiku), że "strefa wojny" = każdy może dostać po ryju albo po flakach na ulicy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2011, 11:45:29 am wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwca 11, 2011, 11:49:43 am »
A co to ma do rzeczy skoro z kibolką(niech będzie po Twojemu) w Stalowej ma styczność 80% dzieci od 10 roku życia. Oczywiście nie wyjazdy, bo nawet Ci źli chuligani nie godzą się zeby tak młodzi ludzie z nimi jeździli.

Cytuj
Rzeczowa dyskusja? Człowieku, zaczałeś swoją wypowiedź od tego, że swoje informacje czerpię z onetu i oczekujesz rzeczowej rozmowy z mojej strony? Hahaha, to fajnie masz.

Na poczatek chciałem napisać, że gówno wiesz, a ja wiem więcej. Porozmawiajmy zatem. Merytorycznie.

Nie napisałem, że gówno wiesz tylko zasugerowałem Ci, że Twoja opinia jest zbliżona do papki jaką serwują mass media. Jeśli chcesz podzielić się SWOIMI doświadczeniami to chętnie posłucham.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:02:48 pm »
Jak moja opinia może być zbliżona do papki z mediów, jak wyśmiałem media dwukrotnie?

Cytuj
żli chuligani
Gdzie ja w ogóle w taki sposób przedstawiłem temat? Ciapkas, litości. To co rząd poczynił w związku z wydarzeniami na Litwie nie ma najmniejszego sensu. Tyle. Komentowanie spraw kibolskich na forum to żenada sama w sobie i nie miałem zamiaru tego robić od początku, ale jak ktoś próbuje pisać, że kibole to margines i wciska do tego jeszcze rząd to ciężko uznać coś takiego za poważne. Nie jest to margines, skoro sam stwierdziłeś, że z kibolką 80% gówniarzy ma styczność. Jak 80% gówniarzy zajawionych chuliganką to margines to ja się zastanawiam kiedy zjawisko przestaje być marginalne. Skoro podałeś już przykład Resovii to znaczy, że doskonale wiesz jaki w ogóle jest sens rozmawiania o kibolach w kontekście tego co tam sobie ubzdurało PO: czyli kibole = dymy na stadionach i niebezpieczeństwo dla rodzin z dziecmi. ;) Takie rzeczy pompują durne informacje z mediów właśnie, o debilu gimnazjaliście który sobie wyrył HKS. W moich stronach nigdy nie było to zjawisko marginalne, nigdy nie była to jakaś banda niezorganizowanych zjebów. Wracając do filmiku. Jest on przerysowany, Danny Dyer to aktor, ale ciężko dyskutować z tym o czym gadają tam kibole. Wiadomo, że media dorobią do sprawy np. z Krakowa ze stycznia tło kibolskie, a wiadomo, że nie to było powodem. I te pe, i te de. W zasadzie to nawet się zgadzamy, tylko z marginalnością już bym nie przesadzał.

Cytuj
A co to ma do rzeczy skoro z kibolką(niech będzie po Twojemu) w Stalowej ma styczność 80% dzieci od 10 roku życia. Oczywiście nie wyjazdy
No i o to chodziło.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2011, 12:11:21 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:11:24 pm »
Cytuj
Gdzie ja w ogóle w taki sposób przedstawiłem temat? Ciapkas, litości. To co rząd poczynił w związku z wydarzeniami na Litwie nie ma najmniejszego sensu. Tyle. Komentowanie spraw kibolskich na forum to żenada sama w sobie i nie miałem zamiaru tego robić od początku, ale jak ktoś próbuje pisać, że kibole to margines i wciska do tego jeszcze rząd to ciężko uznać coś takiego za poważne. Nie jest to margines, skoro sam stwierdziłeś, że z kibolką 80% gówniarzy ma styczność. Jak 80% gówniarzy zajawionych chuliganką to margines to ja się zastanawiam kiedy zjawisko przestaje być marginalne. Skoro podałeś już przykład Resovii to znaczy, że doskonale wiesz jaki w ogóle jest sens rozmawiania o kibolach w kontekście tego co tam sobie ubzdurało PO: czyli kibole = dymy na stadionach i niebezpieczeństwo dla rodzin z dziecmi.  Takie rzeczy pompują durne informacje z mediów właśnie, o debilu gimnazjaliście który sobie wyrył HKS.

Ogólnie zgoda, tylko żeby dla innych nie było nieporozumień - kibolka pisana przeze mnie jest raczej w cudzysłowiu i oznacza ludzi, którzy kibicują swojej drużynie i jest to ich głowne hobby, któremu się w całości oddają. Nie mylić z magrinesem który idzie na mecz po to żeby się napier**lac.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:12:22 pm »
To się zajebiście znasz :D

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:16:27 pm »
kibolka pisana przeze mnie jest raczej w cudzysłowiu i oznacza ludzi, którzy kibicują swojej drużynie i jest to ich głowne hobby, któremu się w całości oddają. Nie mylić z magrinesem który idzie na mecz po to żeby się napier**lac.
Ej dobra, to raczej nie mamy o czym gadać. Wybacz.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:30:48 pm »
To w takim razie na pewno mieszkamy w innych państwach.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:31:46 pm »
No na pewno, biorąc pod uwagę, że nikt się nie idzie napier**lać "NA MECZU". :roll:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:34:35 pm »
A po meczu policja jest po to żeby zabezpieczyć powrót kibiców innej druzyny 'w razie czego' - bo ktoś kogoś może sprowokowac etc.. U nas zadymy nie było lekko od 5 lat.

I tak gwoli wyjaśnienia, to sa dla was kibice czy kibole/chuligani?:



Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwca 11, 2011, 12:36:32 pm »
A po meczu policja jest po to żeby zabezpieczyć powrót kibiców innej druzyny 'w razie czego' - bo ktoś kogoś może sprowokowac etc.. U nas zadymy nie było lekko od 5 lat.
:yes_anim: