Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 674378 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #960 dnia: Sierpnia 04, 2011, 21:52:59 pm »
Cytuj
Nie bronię kolesia co chciał zastrzelić psa--takiemu skurwysynowi to bym dożywocie dał, ale nie widzę nic niemoralnego w polowaniach, o ile oczywiście są zgodne z prawem czy co to tam mają myśliwi.
Lol. Znaczy, że jeśli zabijanie psów byłoby zgodne z prawem to byłoby ok? Litości.

Cytuj
Poza tym, aby dostać broń trzeba przejść przez testy psychologiczne.
I co to daje? Brevik też miał pozwolenie na broń...

Cytuj
Więc dla mnie pisanie że KAŻDY myśliwy to ch*j..to tylko pokazanie że samemu jest się ch*em któremu, jak większości ludzi, wybryki jednego przesłaniają obraz ogółu.

Ziomku. Zabijanie zwierząt dla sportu jest skurwysyństwem. Jak już mówiłem, z głodu tego nie robią. Polowanie to nie kwestia - "jestem głodny, więc idę sobie coś ustrzelić". Nic mi nie musi przysłaniać "obrazu ogółu". Jak już wspomniałem, ten Pan powyżej jest podwójnym skurwysynem. "Zwykły" myśliwy, skurwysynem pospolitym. Normalny człowiek jeśli jest głodny to sobie kupuje kiełbaskę (albo robi jak ma możliwość). Nienormalny człowiek, to taki który jest nażarty, ale pójdzie sobie coś ustrzelić do lasu, bo kur** czemu nie. Przecież może, bo przeszedł testy psychologiczne i to jest legalne. Legalne jest też wsadzanie sobie w dupę petard, co nie jest argumentem za tym, by coś takiego uskuteczniać.

Cytuj
A dorabianie ideologii i robienie rytuału to imo okazanie "szacunku" dla zwierząt i zdobyczy.
O KRWIOŻERCA SARNO, WALCZYŁAŚ DZIELNIE MIMO ŻE JESTEŚ BEZBRONNA A JA MAM KARABIN

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2011, 21:56:43 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #961 dnia: Sierpnia 04, 2011, 21:55:21 pm »
Zabrać broń myśliwym. Ja nie mogę mieć, to po ch** jemu? :troll:

Broń dla wszystkich! Dość mam strzelania z wiatrówek  :mad:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #962 dnia: Sierpnia 04, 2011, 22:15:11 pm »
O KRWIOŻERCA SARNO, WALCZYŁAŚ DZIELNIE MIMO ŻE JESTEŚ BEZBRONNA A JA MAM KARABIN
Ta..przeciwczołgowe działo od razu.  :roll:

Nie posłucham się Windy i trochę jeszcze podyskutuję.

Wolałbyś aby myśliwi robili: Eee dawaj idziem do lasu ujebiemy ze 3 sarny dla zabawy (pasowało by w twój stereotyp)?
Wolę jak oni traktują to z szacunkiem, w końcu to było/jest żywe stworzenie i nawet jeśli te zadęcie w róg gówno rekompensuje to przynajmniej pozwala na pokazanie, że nadal ich kręgosłup moralny stoi tak jak powinien.

Cytuj
Lol. Znaczy, że jeśli zabijanie psów byłoby zgodne z prawem to byłoby ok? Litości
Jeśli były by to dzikie psy, zagrażające ludziom i odstrzał był by jedynym rozwiązaniem..to tak. I nie próbuj mi wmówić czy sobie pomyśleć, że odstrzał uważam za najlepsze rozwiązanie, to ostateczność. Jak pisałem, tego fiuta to bym na dożywocie wsadził, a jeśli kiedykolwiek było by takie prawo pozwalające ustrzelić niewinne zwierze, nigdy bym z niego nie skorzystał, chyba że pod groźbą zagrożenia życia.

Cytuj
I co to daje? Brevik też miał pozwolenie na broń...
A ludzie mają pozwolenie by brać np leki na bezsenność, a część ludzi i tak się nimi zajebie. Jak ktoś jest psychol to nawet jak uda mu się przejść testy to zabije. Samoloty też przechodzą kontrolę a jednak spadają.

Cytuj
Jak już mówiłem, z głodu tego nie robią.
Po pierwsze głód to nie tylko jedyna przyczyna dla której się zabija zwierzęta dzikie, zagrożenie dla człowieka (TAK KU*WA WIEM ŻE LUDZIE TERAZ MIESZKAJĄ W MIASTACH I KONTAKT Z PRZYRODĄ JEST OGRANICZONY, ale np choroby przenoszone są zagrożeniem), inny powód to ograniczenie populacji tak aby inne zwierzęta również mogły funkcjonować. I zwróć uwagę że jednak ci prawdziwi myśliwi polują tylko w sezonie i to też nie na wszystko co się rusza.
A wracając do tego że nie zabili z głodu to:
Cytuj
dziczyzna z grilla jest zajebista
więc mięso się nie marnuje. Ja i moja rodzina się najedliśmy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2011, 22:16:56 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #963 dnia: Sierpnia 04, 2011, 22:22:31 pm »
Cytuj
Wolałbyś aby myśliwi robili: Eee dawaj idziem do lasu ujebiemy ze 3 sarny dla zabawy (pasowało by w twój stereotyp)?
Wolę jak oni traktują to z szacunkiem, w końcu to było/jest żywe stworzenie i nawet jeśli te zadęcie w róg gówno rekompensuje to przynajmniej pozwala na pokazanie, że nadal ich kręgosłup moralny stoi tak jak powinien.
Wolałbym, żeby myślistwo było nielegalne. Wytłumacz mi, co za różnicę robi zwierzęciu czy przed zajebaniem ktoś się za nie pomodli, da jeść, uklęknie i poprosi o przebaczenie? Co do reszty: do jasnej cholery, jeśli zabijasz zwierzę nie dlatego, że jesteś głodny tylko dlatego, że masz ochotę je zajebać to jaki to jest "mój stereotyp"? Powtarzam, myśliwi nie zabijają dziczyzny, żeby przeżyć tylko dla funu. I nie wyjeżdżaj mi, że robią to dla świata, żeby się jakaś wyimagnowana sarno-zaraza nie rozprzestrzeniała. Kontrole gatunków można przeprowadzać nie tylko przez odstrzał.

Cytuj
Jeśli były by to dzikie psy, zagrażające ludziom i odstrzał był by jedynym rozwiązaniem..to tak.
No tak, bo sarna to niebezpiecznie zwierzę. Jak przychodzi pełnia to zmienia się w wilkołaka i atakuje mieszkańców okolicznych wsi.

Cytuj
A ludzie mają pozwolenie by brać np leki na bezsenność, a część ludzi i tak się nimi zajebie. Jak ktoś jest psychol to nawet jak uda mu się przejść testy to zabije. Samoloty też przechodzą kontrolę a jednak spadają.
Ja to wiem, ale to był Twój argument. Dziękuję, że potwierdziłeś jego bezwartościowość.

Cytuj
Po pierwsze głód to nie tylko jedyna przyczyna dla której się zabija zwierzęta dzikie, zagrożenie dla człowieka (TAK KU*WA WIEM ŻE LUDZIE TERAZ MIESZKAJĄ W MIASTACH I KONTAKT Z PRZYRODĄ JEST OGRANICZONY, ale np choroby przenoszone), inny powód to ograniczenie populacji tak aby inne zwierzęta również mogły funkcjonować. I zwróć uwagę że jednak ci prawdziwi myśliwi polują tylko w sezonie i to też nie na wszystko co się rusza.
Sarnoboty i Deceptiłosie przejmą władzę nad światem. Ja Ci mówię. Albo zarażą nas normalnością i sami zginiemy.

EDIT: A, właśnie. Z tego szacunku dla życia robią sobie potem foty ze zdobyczą vide jaśnie nam panujący Prezydent. :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2011, 22:30:15 pm wysłana przez tarniak »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #964 dnia: Sierpnia 04, 2011, 22:23:21 pm »
Popraw bo się kiepsko czyta EDIT a dobra już poprawione

Cytuj
Wytłumacz mi, co za różnicę robi zwierzęciu czy przed zajebaniem ktoś się za nie pomodli, da jeść, uklęknie i poprosi o przebaczenie?

Cytuj
Wolę jak oni traktują to z szacunkiem, w końcu to było/jest żywe stworzenie i nawet jeśli te zadęcie w róg gówno rekompensuje to przynajmniej pozwala na pokazanie, że nadal ich kręgosłup moralny stoi tak jak powinien.

Cytuj
No tak, bo sarna to niebezpiecznie zwierzę.
Sarna nie, dzikie psy już bardziej. Ale za duża populacja saren też nie jest za dobra, młode nie mają co jeść etc. Na przykładzie mojego wujka--wiem że on ma równo pod sufitem i wiem że dla zabawy on tego nie robi...no dobra, strzelanie (i samo polowanie) to jest jakaś rozrywka, ale czy dlatego np nie gramy w FPSy czy nie wydajemy fortuny na pistolety na wodę czy fajerwerki w sylwestra? Lubimy sobie postrzelać.  

Cytuj
Ja to wiem, ale to był Twój argument. Dziękuję, że potwierdziłeś jego bezwartościowość.
Nadal uważam to za argument, zawsze ten test to jakieś "sito" które część psycholi łapie. Bardziej pasuje pytanie czy ten test jest na tyle dokładny aby wyłapać wszystkich.
Czyli porównanie z samolotami: część samolotów nie przechodzi tej kontroli, część przechodzi..a i tak spada.  

Cytuj
Sarnoboty i Deceptiłosie przejmą władzę nad światem. Ja Ci mówię. Albo zarażą nas normalnością i sami zginiemy.
Deceptiłosie  :lol:
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym argumentem? Nie uważam że każde dzikie zwierze musi iść na odstrzał, wręcz przeciwnie, to powinno być jak najbardziej ograniczone, ale niekiedy nie ma innego wyjścia. I jak pisałem, u mojego wujka mięso się nie marnuje, człowiek wymyślił takie fajne na ogół białe urządzenie dzięki któremu można przechowywać jedzenie--lodówka. Więc nawet jeśli nie zjesz tego mięsa od razu -odstawiasz na później.

Szanuję twój pogląd, rozumiem go, ale ja mam trochę inne zdanie. W sumie..nawet nie mam zamiaru cię przekonywać a po prostu dać ci spojrzenie z innej strony. Z mojej strony to koniec.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2011, 22:42:32 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #965 dnia: Sierpnia 04, 2011, 22:25:34 pm »
Jak byłem mały to mi myśliwy psa zastrzelił centralnie w kagańcu, a policja olała. Na szczęście olała też jak nieznani sprawcy go pobili w jego własnym domu kolejnej nocy.



Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #966 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:36:05 am »
Jak byłem mały to mi myśliwy psa zastrzelił centralnie w kagańcu, a policja olała. Na szczęście olała też jak nieznani sprawcy go pobili w jego własnym domu kolejnej nocy.




Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tak mi się przypomniało.

A tak poważnie to każde strzelanie do zwierząt z innego powodu niż żarcie/atak Borsukscream'a to mega kurestwo. Afryka też nie ma co jeść, powinniśmy otworzyć ogień ?

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #967 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:54:15 am »
No właśnie tak to miało brzmieć

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #968 dnia: Sierpnia 05, 2011, 00:56:29 am »
A było tak bo już nie wiem ?  :mad:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #969 dnia: Sierpnia 05, 2011, 02:14:21 am »
Cytuj
Nie bronię kolesia co chciał zastrzelić psa--takiemu skurwysynowi to bym dożywocie dał, ale nie widzę nic niemoralnego w polowaniach, o ile oczywiście są zgodne z prawem czy co to tam mają myśliwi.
Lol. Znaczy, że jeśli zabijanie psów byłoby zgodne z prawem to byłoby ok? Litości.

Cytuj
Poza tym, aby dostać broń trzeba przejść przez testy psychologiczne.
I co to daje? Brevik też miał pozwolenie na broń...

Cytuj
Więc dla mnie pisanie że KAŻDY myśliwy to ch*j..to tylko pokazanie że samemu jest się ch*em któremu, jak większości ludzi, wybryki jednego przesłaniają obraz ogółu.

Ziomku. Zabijanie zwierząt dla sportu jest skurwysyństwem. Jak już mówiłem, z głodu tego nie robią. Polowanie to nie kwestia - "jestem głodny, więc idę sobie coś ustrzelić". Nic mi nie musi przysłaniać "obrazu ogółu". Jak już wspomniałem, ten Pan powyżej jest podwójnym skurwysynem. "Zwykły" myśliwy, skurwysynem pospolitym. Normalny człowiek jeśli jest głodny to sobie kupuje kiełbaskę (albo robi jak ma możliwość). Nienormalny człowiek, to taki który jest nażarty, ale pójdzie sobie coś ustrzelić do lasu, bo kur** czemu nie. Przecież może, bo przeszedł testy psychologiczne i to jest legalne. Legalne jest też wsadzanie sobie w dupę petard, co nie jest argumentem za tym, by coś takiego uskuteczniać.

Cytuj
A dorabianie ideologii i robienie rytuału to imo okazanie "szacunku" dla zwierząt i zdobyczy.
O KRWIOŻERCA SARNO, WALCZYŁAŚ DZIELNIE MIMO ŻE JESTEŚ BEZBRONNA A JA MAM KARABIN


to jedzenie kiełków na głowe Ci poszło, daleka droga jeszcze przed Tobą dziś jesteś slepym idącym przez mgłę.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #970 dnia: Sierpnia 05, 2011, 06:44:02 am »
Jeśli jestem ślepy to co za różnica jakie są warunki atmosferyczne?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #971 dnia: Sierpnia 05, 2011, 09:14:41 am »
Jeśli jestem ślepy to co za różnica jakie są warunki atmosferyczne?
Myśle, że ślepy czuje jak mu deszcz po ryju zacina.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #972 dnia: Sierpnia 05, 2011, 10:16:34 am »
A było tak bo już nie wiem ?  :mad:

Było.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #973 dnia: Sierpnia 05, 2011, 13:14:07 pm »
Jeśli jestem ślepy to co za różnica jakie są warunki atmosferyczne?
Myśle, że ślepy czuje jak mu deszcz po ryju zacina.
Komuś ze zdrowym wzrokiem również, więc co za różnica? A u Cancera najwyraźniej ślepemu przez mgłę jest jakoś trudniej. Ja nie wiem, niewidomy nie jestem. JEST KTOŚ NIEWIDOMY NA FORUM KTO POTWIERDZI? (napisałem capslockiem, żeby było wyraźniej)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpnia 05, 2011, 14:37:35 pm »
Jeśli jestem ślepy to co za różnica jakie są warunki atmosferyczne?
Myśle, że ślepy czuje jak mu deszcz po ryju zacina.
Komuś ze zdrowym wzrokiem również, więc co za różnica? A u Cancera najwyraźniej ślepemu przez mgłę jest jakoś trudniej. Ja nie wiem, niewidomy nie jestem. JEST KTOŚ NIEWIDOMY NA FORUM KTO POTWIERDZI? (napisałem capslockiem, żeby było wyraźniej)
Ty to jesteś jak dziecko w kukurydzy chowane, nie wiadomo czy współczuć, wyśmiać czy dobić :curve:

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpnia 05, 2011, 14:44:57 pm »
Moje serduszko krwawi.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpnia 07, 2011, 17:02:37 pm »

No przejebane.
Następny artykuł: "Dubieniecki ma problem z trafieniem moczem do sedesu po popijawie!"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpnia 08, 2011, 14:54:12 pm »

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:01:18 pm »
Mógł go dziarać na szyi albo koło żeber. Zesrałby się z bólu, zemdlał i chłop zrobiłby mu w końcu tą łapę. :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #979 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:06:07 pm »
Co za ci**! :lol:

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #980 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:08:23 pm »
To ten od zabaw analnych pilotem.


+ The Best of.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2011, 15:11:44 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #981 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:19:46 pm »
Faktycznie. To trochę zmienia postać rzeczy, bo AFAIK ten synek jest chory.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #982 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:26:00 pm »

Mam nadzieje, ze ja tak nie bede sie zachowywal. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #983 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:28:52 pm »
Przecież klipy tego typka to jakaś słaba reżyserka a ludzie się nabierają. 50 milionów wyświetleń jak się na łóżku rzuca - ludzkość [*]

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #984 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:34:07 pm »
W którymś tygodniku w takim razie kłamali :(.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #985 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:38:06 pm »
W którymś tygodniku w takim razie kłamali :(.

Niebywałe.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #986 dnia: Sierpnia 08, 2011, 15:51:50 pm »
:( :(

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #987 dnia: Sierpnia 08, 2011, 18:48:02 pm »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #988 dnia: Sierpnia 08, 2011, 20:04:23 pm »

Mam nadzieje, ze ja tak nie bede sie zachowywal. :lol:
Ja porównałbym to do kłucia komara, nie powiem ze boli ale do przyjemnych nie należy. Potrzymaj komara na łapie aż sie napije i dowiesz sie o czym pisze.

svonston

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #989 dnia: Sierpnia 08, 2011, 20:14:20 pm »
Zobaczymy - mam nadzieje - niedlugo.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #990 dnia: Sierpnia 09, 2011, 23:32:24 pm »


Ten plakat jest taki, no taki, no kur** żenuje mnie  :mad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #991 dnia: Sierpnia 09, 2011, 23:49:41 pm »
Ty, no... mnie się podoba.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #992 dnia: Sierpnia 10, 2011, 00:09:49 am »
Mnie to Szyc żenuje tak w ogóle.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #993 dnia: Sierpnia 10, 2011, 00:21:24 am »
Na openerze kubeczka ekologicznego nie chciał oddać. :grin:
Plakat taki se, jakoś średnio mi się podoba.
Wszystko od nowa, od początku...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #994 dnia: Sierpnia 10, 2011, 13:05:04 pm »


Świat się kończy. :-?

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #995 dnia: Sierpnia 10, 2011, 13:09:45 pm »
Całe TVP. Dobrze chociaż, że czasem filmy dobre mają.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #996 dnia: Sierpnia 10, 2011, 15:10:24 pm »
Mnie to Szyc żenuje tak w ogóle.
Z jakiego powodu?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #997 dnia: Sierpnia 10, 2011, 17:22:09 pm »
Mnie to Szyc żenuje tak w ogóle.
Z jakiego powodu?
bo to Michalak nie szyc :troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #998 dnia: Sierpnia 10, 2011, 17:26:48 pm »
Mnie to Szyc żenuje tak w ogóle.
Z jakiego powodu?
Pewnie przez to, że ma wizerunek chujka-cwaniaczka.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #999 dnia: Sierpnia 10, 2011, 17:31:37 pm »


Ten plakat jest taki, no taki, no kur** żenuje mnie  :mad:
Bardzo fajny, nie rozumiem dlaczego. Conajmniej lepszy niż te wszystkie Polskie z białym tłem...