Past Gen > Multiplatformowe Past Gen

The Darkness 2

(1/6) > >>

Snake_Plissken:

--- Cytuj ---Przed dwoma dniami, w trakcie odbywającego się w San Diego Comic Con International, oficjalnie poinformowano, iż trwają prace nad sequelem The Darkness, gry autorstwa Starbreeze Studios, która do sklepów powędrowała w 2007 roku.

Podczas jednego z wielu paneli, zorganizowanych w ramach corocznego San Diego Comic Con, Mark Silvestri poinformował, iż trwają prace nad kontynuacją świetnego shootera z przed dwóch lat. Silvestri to osoba niezwykle znana w komiksowym światku. Jest on między innymi założycielem Top Cow, firmy odpowiadającej za publikowanie komiksów, jak również współtwórcą The Darkness, który zadebiutował właśnie w formie historyjki obrazkowej. Pierwszy zeszyt z Jackiem Estacado, głównym bohaterem serii, trafił na sklepowe półki w 1996 roku odnosząc spory sukces. Do dziś rozeszło się ponad milion kopii.

Pierwsze wzmianki o nadchodzącym projekcie pojawiły się przed ponad rokiem, również w trakcie Comic Con, lecz zorganizowanym w Nowym Jorku. Wtedy jednak, do czynienia mieliśmy z nieoficjalnymi informacjami, podczas gdy oświadczenie z przed dwóch dni, jest oficjalnym stanowiskiem firmy. Top Cow, właściciel marki, poinformował ponadto, iż osobami stojącymi za dewelopingiem gry nie są członkowie szwedzkiego Starbreeze Studios. Niestety jak dotąd nie poznaliśmy ekipy odpowiedzialnej za powołanie tytułu do życia.
--- Koniec cytatu ---
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47581

grami:
I zajebiście! Jedynka była naprawdę niezła, może nie genialna, ale potrafiła wciągnąć jak diabli. Sequel niech naprawi jedynie pewne niedobory w gameplayu i grafice, a klimat niech zostanie ten sam. Trzymam kciuki.

LesiuPL:
O tym że ma powstać The Darkness 2 słyszałem juz dawno. Czekam z niecierpliwością. Jedynka byla świetna. Super klimat. Dla mnie jeden z lepszych fpsów w jakie grałem obok kronik Riddika.

Sylvan Wielki:
Również jestem "za". Poprzedniczka grą wybitną nie była, ale na tyle dobrą, że zasługuje na kontynuacje. Oby było jeszcze mroczniej, brutalniej i bardziej dosadnie, z oczywiście grafiką trzymającą jak najwyższe standardy.

lupinator:
The Darkness 2 coming fall 2011, Digital Extremes behind the wheel
http://www.joystiq.com/2011/02/08/the-darkness-2/
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej