Prehistoria gen > Inne platformy

Dreamcast Zone

<< < (2/36) > >>

TomisH:
A na Virtua Fighter 3tb to powiecie, ze nikt nie był napalony? :mrgreen:

jiker:

--- Cytat: "TomisH" ---A na Virtua Fighter 3tb to powiecie, ze nikt nie był napalony? :mrgreen:
--- Koniec cytatu ---

m.in. ja, lecz po spedzeniu z nia 10 minut, zaproponowalem koledze, by ten wrzucil do konsoli cos lepszego (np. REZ'a ;]).

Konsola rzeczywiscie byla niedoceniona. Mimo masy dobrych gier ludzie w dalszym ciagu nie zwracali na nia uwagi, lecz kurczowo trzymali sie PSOne. Cale szczescie kolega zdecydowal sie nie tak dawno na kupno tej konsoli, na czym skorzystalem i ja :). Jedynym felerem jest pad, szczegolnie rozlozenie przyciskow, przez co pierwsze minuty spedzamy nad jego "opanowaniem". Taka sytuacja nie zdarzyla mi sie jak dotad nigdy, nawet z padem xbox'owym mialem mniej problemow. Z gier w jakie mialem okazje zagrac w pamieci utkwily mi Soul Calibur, REZ, HotD2, Sonic Adventure 1 i 2, Record of Lodoss War i Ikaruga.

jaik:
Kiedyś w Auchanie można było sobie zagrać na DC w Virtua Tennis. Gra miod, chciałbym mieć na GC takiego tennisa :)

Myślę że powodzenie konsolki zależ głównie od jej startu (moment, i gry dostepne na starcie) DC pojawił się jeżeli dobrz pamiętam przed nową generacją, czyli w momencie kiedy rządził na całego psone, nikt nie chciał się przerzucać bo czekał na nowe nintendo i ps2.
Gdyby GC wystartowałby z taką ceną jak teraz i większą ilością gier na starcie ... sami wiecie :)

Widziałem DC na allegro po bardzo atrakcyjnych cenach, z mnówstwem gier.[/list]

_rikkimaru_:
a ja mam dc, a tak właściwie to nawet 2 :D co prawda jeden nie działa ale zawsze sie liczy...konsola ta zawsze mi sie kojarzyła  z "zwariowanymi" arcade-owymi grami, faktem jest ża takie mi sie na niej najbardziej podobają, ale ostatnio odkryłem że sa tez inne takie jak shenmue i właściwie tylko on (nie liczac SH2 :)) który mimo wszystko podnosi pod tym wzgledem range tej konsoli :)

Greg:
warto miec ta konsole tylko i wylacznie dla Shenmue  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej