Prehistoria gen > Wii

The Legend of Zelda: Skyward Sword

(1/15) > >>

mic:
Dla nowej Zeldy trzeba wreszcie osobniutki watek zalozyc :)

http://www.nintendoeverything.com/42179/

Trailer :) Graficznie moze i spodziewalem sie czegos wiecej - ale i tak ma klimacik :) A przez wzglad na to, ze ZADNA zelda mnie nie zawiodla to i na ta czekam bardzo :) Jestem pewien dlugiej i dobrej zabawy przy tej zeldzie tez :) A Wy jakie macie wrazenia po tym pierwszym trailerze ?

lupinator:
Osobiście spodziewałem się więcej po nowej Zeldzie. Liczyłem na kontynuację poważnego klimatu, ładniejszą grafikę no i ciekawą prezentację na E3, a jak wiadomo - ta zawiodła. Od tej gry w dużej mierze uzależniałem kupno Wii dlatego mimo wszystko bacznie będę śledził, jak się temat rozwinie. Oby dobrze.

bebbop:
Wedlug mnie zrobili bdb krok, ze powrocili do cukierkowatego Wind Waker. Zelda nigdy nie byla mroczna ( nie liczac lekko zakreconego Major's Mask ) i nie pasuje do niej taki klimat jak w Twilight Princess. Obawiam sie tylko, ze wrzucili za duzo jakis popierdulkowatych dziadostw, ktore maja zademonstrowac mozliwosci Motion Plus. Moze odbic sie to na klimacie, historii :/ Ogolnie raczej przekombinowali :(

lupinator:
Swoją drogą - też mieliście może mega zawód, kiedy okazało się, że miecz i tarcza w dłoniach Miyamoto to fikcja i nie będą dodawać ich do gry? Bo mi się zrobiło autentycznie żal, a patent zajebisty.
Wiadomość scalona: Czerwca 16, 2010, 00:33:55 am
A, no i strasznie brakuje śledzenia ruchów 1:1, jak u młodszego brata, Move'a.

Palpantine:
Z tym śledzeniem ruchów to dziwna sprawa. Momentami wyglądało to wporzo, a momentami tragicznie. Trzeba czekać aż będą krótkie recenzje po obadaniu standów.
Śledzenie ruchów 1:1 jest możliwe z motion+, ale jak na razie pokazała to tylko jedna popierdółka, czyli Sports Resort.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej