Prehistoria gen > Nintendo 3DS

Super Mario 3D Land

(1/5) > >>

marcingt:

--- Cytuj ---Podczas konferencji zorganizowanej podczas GDC Prezydent Nintendo – Satoru Iwata zapowiedział nową grę z Mario na konsolę 3DS. Za produkcję odpowiedzialny jest zespół znany z Mario Galaxy. Więcej informacji o “Super Mario” poznamy podczas E3 w czerwcu. Na zaostrzenie smaku pokazano stylowe logo z ogonkiem (fani Mario Bross 3 mogą domyślać się o co chodzi) oraz kilka niewiele mówiących obrazków – zdjęcia w rozwinięciu wiadomości.
--- Koniec cytatu ---

iko:
Pytanie.
Ilu z was gra w serie z Mario w roli głównej!? :roll:
Czy naprawdę warto się jarać na kolejną odsłonę?

marcingt:
Jeśli będzie tak dobre jak Super Mario Galaxy to jest się czym jarać, gdyż to najlepsza platformówka ever. Może i oklepane do bólu, ale najważniejsza w końcu jest grywalność, zresztą i tak będzie sprzedawać się zajebiście.

POK:

--- Cytuj ---Ilu z was gra w serie z Mario w roli głównej!?
--- Koniec cytatu ---
Jeśli kupię kiedyś Wii to właśnie dla gier z Mario :) Nie wiem właściwie co jest odpowiedzialne za ten stan rzeczy, ale dobre platformówki są tylko na konsolach Nintendo. Osobiście bardzo bym sobie zagrał w dobrą platformówkę, a te z Mario są najlepsze z najlepszych.


--- Cytat: marcin_N w Marzec 04, 2011, 15:43:59 pm ---Jeśli będzie tak dobre jak Super Mario Galaxy to jest się czym jarać, gdyż to najlepsza platformówka ever. Może i oklepane do bólu, ale najważniejsza w końcu jest grywalność, zresztą i tak będzie sprzedawać się zajebiście.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie tak.

Master_666:

--- Cytat: POK w Marzec 05, 2011, 12:16:33 pm ---Jeśli kupię kiedyś Wii to właśnie dla gier z Mario  Nie wiem właściwie co jest odpowiedzialne za ten stan rzeczy,
--- Koniec cytatu ---

Brak innych dobrych gier?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej