Prehistoria gen > Xbox

Halo 2

(1/17) > >>

NarutO:):
Joł !
Co sądzicie o słynnej propozycji majkrosoftu?? :D
Dla mnie jest to cód miód chcę tą gre ale najpierw potrzebuje XboXa (grałem na pc w Halo) teraz trzeba dosiąsc konsolke (najpierw trza ją miec :P )
Dla mnie Halo jest to cos co ma potężny klimacior kurde tak mi się wkęciła ze szok normlnie, gra jest jush legendarna znana wszędzie która jest inna od wszystkich niczym moje ja!! moje IP(IQ) LOL!!!  dla tej gierki chcem XBOXA więc jezeli jest jakis chętny to jest na wymiane moj Nec e313

poniewaz chcem poczuc ponownie klimat Halo lecz nie na piecu tylko na X-pudle!!!!

NarutO:):
aa i jeszcze jak jest wz tym Halo 2
sam osobiscie nie wieze by był lepszy od Halo 1 bo to juz kosmos bedzie !!!!!!!

Green Goblin:
oki wie 2 informacje na temat Halo 2 ;]

pierwsza to:
Jak podaje gamesindustry - na chwile obecną złożono blisko 1.5 mln preorderów na Halo 2 - co jest wynikiem wręcz szokującym....Halo 2 pobija preorderowy rekord świata należacy do GTA: VC(900 tys preorderow) Jeżeli preordery będą składane w takim tempie to do dnia 8 listopada 2004 - liczba preorderow będzie wynosic ok. 2.2 mln...(Halo "jedynka" doczekała sie tylko 100 tys preorderów o_O)
Jeżeli zainteresowanie grą będzie po premierze nadal tak wysokie to Halo 2 jest w stanie dorównac w ilosci sprzedanych kopii niedoscignionego lidera konsolowej branży( GTA: VC - 11 mln w tym 7 mln sprzedanych kopii na PS2).


Gra jeszcze nie wyszla a juz bije rekordy o_O hehe no ale przeciez to Halo 2 ;]
Halo 2 nadchodzi  :twisted: to widać słychać i czuć  :twisted:

a drugie info to HALO 2 JUŻ W ZŁOCIE!!!!!!![/size]

--- Cytat: "XboxScene.com" ---
Microsoft Game Studios announced today that Halo 2 for Xbox , the most-anticipated video game of the year, has gone gold and will ship simultaneously over three days to 27 countries in eight languages. Halo 2 will be available on November 9 throughout North and South America, Asia, Australia and New Zealand, in France, Belgium and Switzerland on November 10, as well as in Japan and the rest of Europe on November 11
--- Koniec cytatu ---

aaaaaaaaaaaaaaa

Ryo-San:
na www.gametrailers.com pojawił sie 90 mb filmik z siedziby Bungie...
Z gry nie ma nic ale....mamy 15 minut brechty...kolesie odwalają niezłe jaja..cieszą sie ze juz gra ukonczona..itp...ja jeszczego nie wiedziałem ale podobno brechta jest niezła  8)



Jeszcze TYLKO 27 dniiiiii

karys88:
Ja nie mam X'a, ale jakby to kogoś obchodziło to sie właśnie pojawił HALO 2 na sieci :D  Z tego co czytałem to jest to niby francuska wersja tj. są francuskie dialogi ale napisy są w takim jezyku jaki macie domyślnie w konsoli(uk,spa,fr,ger etc.)
No, to jakbym miał xboxa to oprócz tego ze juz dawno złożyłbym preordera to bym właśnie sciagnał tą wersje :D
Kto by nie chciał pograć m-c wcześniej w tą genialną gre :?:  :D
pozdro
karys
ps.wcale nie reklamuje piractwa :P to jest tylko undergroundowy news który sie na go nie pojawii, wiec was wyreczam :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej