Current Gen > PlayStation 4

Spis posiadaczy PlayStation 4

(1/18) > >>

Krzysiu:
Tak jak w temacie. Wątek przeznaczony jest dla ludzi, którzy zamawiają konsolę PlayStation 4 na premierę i warto byłoby pododawać się na PSN i razem wejść w przyszłą generację 8)

Zasady są tradycyjne, czyli podajemy nick i gry jakie zamierzamy kupić.

Nick: tytacz
Gry: Battlefield 4 i prawdopodobnie Killzone SF

Na ewentualne zaproszenia odpowiem po premierze, bo teraz nie mam żadnej konsoli :troll:

Oczywiście wątek przydałoby się przykleić :mad:

PS. Posty nie na temat będą wyjątkowo usuwane.

Kopersztyk:
A to nie bedzie mozna przeniesc konta i nicka z ps3 badz vity?

lupinator:
Będzie to samo konto, nie ma się co martwić. Od siebie dodam to co w pierwszym poście - spam będzie z tego tematu wyjątkowo usuwany.

bojawiem:
Hej wczoraj odebrałem konsolę i od wtorku zamierzam grać w multi w killzone. Podaję nick: gregory_wwa.

Leszke:
Poszukuje kumatych użytkowników do grania w bf4, z dowcipem i skłonnosciami do alkoholizmu. Najlepiej takich którzy, byli za starzy na gimnazjum i nie są zdziwieni otaczającym ich swiatem. Do tego w bf4 grają wszystkim czym popadnie i nie przeszkadza im ze: jest rozrzut, odrzut a granaty zabijają swoich. Do tego nie trzeba ich z czołgu wysadzać c4 i nie krzyczą przez pół gry: kur** czemu nikt nie naprawia!.
Poszukuje również 2 osob do GTA5 online, bo kompletnie nie mam z kim grać a 100leve sam sie nie zrobi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej