Prehistoria gen > Nintendo 3DS

3DS eShop

(1/7) > >>

POK:
6 luty

--- Cytuj ---Animal Hospital DEMO
Hidden Expedition Titanic – 32 PLN (DsiWare)

Taniej na 3DS-a do 6 lutego
Hakuoki: Memories of the Shinsengumi – 68 PLN

Taniej na 3DS-a do 13 lutego
Urban Trial Freestyle – 14 PLN

Taniej na 3DS-a do 6 marca
Zero Escape: Virtue's Last Reward – 50 PLN

BIT.TRIP SAGA – 40 PLN
Girls' Fashion Shoot – 60 PLN
Shifting World – 40 PLN
Super Black Bass 3D – 40 PLN
Jewel Master Cradle of Rome 2 – 40 PLN
Jewel Master Cradle of Egypt 2 3D – 40 PLN
Beyblade Evolution – 60 PLN
--- Koniec cytatu ---
http://d-serious.pl/newsy/3ds/eshopy-6-lutego-2014-zero-escape-virtues-last-reward-za-50-pln/

Trzeba będzie zakupić Zero Escape. Za 5 dyszek warto. A gra podobno dobra. Chyba też kupię AiRace. Grałem w demo i całkiem przyjemna gierka. Teraz jest w promocji za 12 zeta bodajże.

Mnichu:
Przed ograniem VLR dorwij POKu 999. Ale zakupić na zaś za taką cenę jak najbardziej warto. Ja rozważam Hakuoki, niby "dziewczyńska" gra, ale jestem ciekaw.

POK:
A te gry są w jakiś sposób powiązane fabularnie? (999 i VLR)

Mnichu:
Są wręcz nierozerwalnie powiązane. Z tym, że po przejściu VLR nie ma co grać w 999. Konieczne jest przejście w kolejności. Wprawdzie 999 jest w pełni wyjaśnione w VLR, ale niepowtażalne wrażenie 999 bedzie zmarnowane bez grania.Sam najpierw kupiłem VLR, ale twardo czekałem 3 tygodnie, aż przyjdzie 999 ze Stanów (gra nie wyszła w EU, ale to zwykły DS, więc luz). W którymś temacie pisałem, że 999 można niedrogo na eBay dorwać.

POK:
Na Allegro jest najtaniej za trochę ponad stówkę. Dosyć drogo. Na Amazonie nie jest zła cena. 11,70 funtów, ale bez darmowej wysyłki. Musiałbym coś jeszcze dokupić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej