Current Gen > PlayStation 4

The Last of Us Part II

(1/146) > >>

Iras:
Wszyscy wiemy, że gra prędzej czy później powstanie, więc co mi tam  8)

Marek Okoń, Polak, który robił arty do pierwszej części gry, wrzucił dziś na fejsa taki obrazek:



Opatrzony komentarzem:


--- Cytuj ---Let me tease you something... Its coming... ;]
--- Koniec cytatu ---

Na dodatek Bruce Straley, game director TLoU, napisał dwa dni temu na twitterze:


--- Cytuj ---I got goosebumps playing & talking thru a prototype a designer was sketching in yesterday! That's how I know... #GonnaBeAwesome
--- Koniec cytatu ---

Ryo:
No ciekawe.

lupinator:
Wszystko niech przed E3 wycieknie najlepiej :P Swoja drogą, mówi się tak co prawda za każdym razem ale co mi tam - to będzie naprawdę mocarne E3 ze strony Sony. Believe. :angel:

Wooyek:
Wszyscy liczą na nie wiadomo jakie cuda, ale ja zaprawdę powiadam wam, chu** będzie, oprócz wielkiego rozczarowania - jak zwykle w takich sytuacjach, a im więcej liczycie tym będzie gorzej. 8) Ale nie lękajcie się, już po E3 będzie GDC, czy inny TGS tam na pewno coś pokażą. :lol:

Kert:
Hype już zbudowany na podstawie jednego arta i dwóch zdań. Co to będzie, co to będzie... Jakby pokazali zajawkę nowego Uncharted i na końcu teaser z logiem TLoU 2, to byłby Sony overkill na konkurencji.

Naughty Dog nigdy nie miało problemów z robieniem dobrych sequeli. Crash 2 był dobry, Jak 2 był o wiele bardziej rozbudowany (wg mnie gorszy od jedynki, ale to subiektywne odczucie), Uncharted 2 tak samo. Wierzę, że nie dadzą dupy, nie ma takiej opcji. Ja tu jednak widzę już po arcie emocjonalną jazdę - dorosła i zatroskana Ellie, a więc i stary Joel, któremu zaraz przyjdzie umrzeć. pier**lę :mad:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej