Prehistoria gen > Nintendo 3DS

Xenoblade Chronicles

(1/4) > >>

Magiq:
Xenoblade z Wii na 3dsa

Join the battle for Bionis to repel the invasion of a terrifying mechanical army and uncover the secrets of a mystical sword called the Monado in Xenoblade Chronicles. This game takes you to the stunning lands of Bionis and Mechonis where the vast landscapes result in over 100 hours of immersive gameplay. Enjoy the freedom of being able to reach whatever you can see in the distance, exploring and plotting your way around the many quests.

Release Date: April 2, 2015

Xell:
Może lepiej przenieść tutaj wątek z Wii, bo raczej zbyt dużej dyskusji nie przewiduje, a port zapowiada się na bardzo dokładny (ale zobaczymy, bardzo jestem ciekaw czy nie będą musieli pociąć gigantycznych krain z orginału na potrzeby n3ds).

Nie mogę się doczekać kolejnego przejścia tej fantastycznej gry. Liczę że dodatkowe questy będą w miarę rozbudowane.

Mnichu:
Gra ma być przeniesieniem 1:1, dlatego wychodzi tylko na 'New' 3DSa. Poza trochę uboższymi teksturami identyko.

Magiq:
Zdziwiłem się że nie ma tutaj tematu założonego.
Tak wygląda okładka i takie czarne prawdopodobnie będą exy na new3dsa


Btw
Miałem grę brać na Wii, ale biorąc pod uwagę jak zajebiście wygląda to 3d na new3dsie i odświeżone Zeldy... zdecydowanie kupię wersję na handhelda

Master_666:
Jest dobrze z tym 3d? Znacznie lepiej niż na Starym?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej