Current Gen > Xbox Series X

Xbox Series X

(1/129) > >>

Moldar:
Tak, co to za beznadziejna nazwa xD No ale nowy xbox zapowiedziany.




Póki co skromna zapowiedź, na E3 pewnie będzie tego więcej. Sama konsola podoba mi się średnio. Tzn. lubię podejście aby sprzęt był podobny do innej elektroniki rtv, a nie do zabawek, ale póki co nie jestem przekonany.

Microsoft zapewnia, że konsola będzie cicha jak one x co jest dla mnie rewelacyjną informacją, bo to sprzęt najwyższej klasy, jeżeli chodzi o kulturę pracy.

Pad to raczej ewolucja, ale rewolucja była niepotrzebna. Dodano haptykę, zmieniono dpad oraz dodano w końcu share. Pady z one mają być kompatybilne i na odwrót. Potwierdzono wsteczną z one oraz gamepass od premiery.

Ciężko coś więcej oceniać, przyjdzie na to czas przy dużej zapowiedzi, ale hardware i software mają pięknie ogarnięty i jestem zadowolony z kierunku. Teraz czekać na pokaz jakiś gier.

RyoHazuki:

--- Cytat: Moldar w Grudnia 13, 2019, 08:03:22 am ---Tak, co to za beznadziejna nazwa xD
(...)

--- Koniec cytatu ---
Wygląd też niewiele lepszy. :D
Ktoś postawił 3 NGC na sobie i skleił taśmą klejącą. Hie hie hie.

Kopersztyk:
No gdzieś te teraflopy musieli upchac i wyszedł kloc ale prezentuje się nienajgorzej wg mnie, a to że teraz już całkiem przypomina peceta to inna historia.

Piter_neo:
Ok, dobra, tylko gdzie ja niby miałbym postawić to u siebie w salonie? Że niby obok stolika RTV, gdzie mam cały sprzęt ładnie schowany.

Nazwa też padaka.

Widać M$ desperacko stara się zrobić jakiś ruch, bo widzi, że już nawet Switch ich przegania w sprzedaży i muszą zaryzykować.


Ehh, tylko szkoda mi Hellblade 2, który wygląda rewelacyjnie, a pierwsza część była kapitalna.

Moldar:
Obok subwoofera czy oczyszczacza powietrza będzie ok.

U mnie chyba na styk wejdzie na półkę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej