Current Gen > Xbox Series X

Xbox Series X

<< < (114/129) > >>

POK:
Obecnie (czyli bez Acti) MS ma 23 studia, z czego na pokazie było zaledwie 7 z nich (a trzeba też pamiętać, że często jedno studio pracuje nad kilkoma grami). Mnie bardzo dziwi np. brak Compulsion Games na pokazie. Studio już jakiś dołączyło do MS i wciąż nie zapowiedzieli żadnej gry. Możliwe, że i tu miał miejsce jakiś reset. Chociaż to mniejsze studio, więc może nie chcą zapowiadać gry szybciej niż pół roku przed premierą.

siudym:
Szybkie pytanko - czy gry z ONE, mające Xbox One X Enhanced działają identycznie na SERIES S jak na ONE X ? Czy odpalają się w trybie zwykłego ONE ?
Różnica niby jest 6TF vs 4TF ale inna architektura, wiec nie wiem jak to jest do końca z tym faktem..

POK:
O ile dobrze pamiętam, to działają jak ze zwykłego One, tylko mają podniesiony poziom FPSów itp.

siudym:
Pytam bo oglądałem film z gameplay Kingdom Come na Series S i był w 1440p, czyli wydawało mi się, że taka sama wersja jak ONE X.

A jak jest z Series X ? Jak gra z ONE ma optymalizacje pod ONE X to na SX bedzie jej uzywac (o ile nie ma latki na series)?

Kopersztyk:
Wybaczcie, za taki offtop lekki, ale nie jestem pewien i się pytam: gry z pierwszego Xkloca można uruchomić na 360tce? Pytam bo mam chrapkę na Burnout Revenge.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej