Current Gen > Xbox Series X

Xbox Series X

<< < (115/129) > >>

Moldar:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Kyokushinman:

--- Cytat: Kopersztyk w Stycznia 21, 2023, 14:18:31 pm ---Wybaczcie, za taki offtop lekki, ale nie jestem pewien i się pytam: gry z pierwszego Xkloca można uruchomić na 360tce? Pytam bo mam chrapkę na Burnout Revenge.

--- Koniec cytatu ---
X360 ma swoją wersje tej gry.

Kopersztyk:
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Zielarz:
W tym roku omijają mnie wszystkie pokazy - najpierw Sony, teraz Summer Game Fest i Microsoft. Dwóch ostatnich jeszcze nie widziałem (Geoffa raczej nie ma po co), ale zobaczyłem kilka trailerów z kanału Xboxa oraz czytałem trochę reakcji live.

Była to chyba jedna z lepszych prezentacji MS od lat, choć zakładam, że skrócenie jej o połowę dałoby znacznie lepszy efekt - czyli standard. Tak czy inaczej, sporo gier, do tego znaczna ich część wyląduje w Game Pass (choć to wciąż nie moja bajka). Bardzo cieszy fakt, że pokazali Fable, czy Avowed, choć do obu mam zastrzeżenia (Avowed jak dla mnie zbyt kolorowe, po pierwszym trailerze liczyłem na coś innego). Hellblade rozczarował (liczyłbym na gameplay i datę premiery, w końcu to już 4-5 lat produkcji?!), Starfield to najmocniejszy tytuł MS, ale jednocześnie najbardziej mnie przeraża (skala i tym samym ilość godzin potrzebnych na ukończenie, ale również łatka "gra Bethesdy"). Cieszy także brak nastawienia na gry-usługi, co jest obecnym problemem Sony (kto wie, może nawet sprawić firmie wielkie kłopoty za jakiś czas).

Co mi się nie podoba to mało rozgrywki, czyli ten sam problem co u Sony. Ponadto brakowało mi kilku innych gier, w tym jakiejś bomby (choćby Gearsy 6, choć czy byłaby to bomba?). Rozumiem jednak, że nie są gotowe do pokazania, a i ich premiery to pewnie 2025 najwcześniej. Szkoda też, że wiele gier było z PC. Chciałbym jednak zobaczyć coś czym faktycznie się jaram, a tego brakowało. Poza tym, chciałbym aby MS bardziej przycisnął Sony, szczególnie na ich własnym poletku, czyli gier single player.

Pokaz wydaje się dobry, na pewno jeden z lepszych od lat i raczej pozostawia przyjemniejsze wrażenie niż to co zaprezentowało Sony. Fani marki dostali w końcu jakieś dobre wiadomości, choć teraz najtrudniejsza kwestia przed MS - muszą dostarczyć dobre/świetne gry na czas, a z tym mają problemy.

siudym:
Kupilem nowego XSX i ma gratisowo zrypany naped... Mam z 20 gier na BD na ONE/SERIES idealny stan plyt i niestety ani jedna sie nie zainstalowala i raz na kilka razy wogole zalapie plyte... Co za dziadostwo, wczesniej mialem stary ONE i 2x ONE X i zawsze bezproblemowo.
Jak jest z serwisem? Jest w PL? Rozumiem, muze przez konto MS/XBOX zglosic jakos i odbiera to kurier czy jak? Czy wysylac sama konsole bez pada/kabli w oryg kartonie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej